خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 111
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      لطفا شعار ندید
      پزشکی از پرستاری بالاتر نیست؟؟؟!
      از تفاوت حقوق ها میشه فهمید
      به نظر من اگه میخوای صرفا یه شغلی داشته باشی و قصد نداری زیاد بخونی و فقط با لیسانس بری سرکار و... همین پرستاری خوبه اما اگه میخوای تا دکترا بری ۸سال حداقل طول میکشه بدون طرح و... (منظورم دکترا پرستاریه)
      خب اگه بری پزشکی و تا تخصص بری فرق چندانی ازنظر تعداد سالهایی که باید درس بخونی و درگیر درس باشی نداره .
      حالا دندون که خیلی وضعیت درسی و تعداد سالای تحصیلش از پزشکی هم کمتره .
      ولی خب درسای پزشکی و دندون از پرستاری خیلی بیشتر و تخصصی تر و سخت تر هستن.
      استادای ما هم مدام میکوبن سرمون .
      میگن که اگه این آناتومی عمومی رو هم نخونید فرقی با بهیار ندارید .
      یا امروز ساکشن کردن ترشحات بیمار (بینی.دهان و..) رو یادمون دادن که حالم به شدت بهم خورد .
      شاید یکی علاقه داشته باشه یا خیلی از بی پولی رنج ببره و سرمایه هیچ کاری هم نداشته باشه چه پسر چه دختر این رشته میتونه زندگیشو خیلی خوب کنه درامد حدود ۴تومن با یک شیفت که کمتر رشته ای با لیسانس اینو داره. درسای پرستاری هم به نظرم خیلی راحتن به جز چند تاش. همش عملیه ولی خب اگه علاقه داشته باشی
      من منظورم از بالاتر نیست!!! این بود که دلیلی وجود نداره که این شغل رو کم ارزش تر از پزشکی بدونیم. :/ شغل کم زحمتی نیست... ولی شما میگی پول! که خب ببخشید ولی من هنوز در این مورد نظری ندارم... (صادقانه میگم... الان نظری ندارم در موردش!!!) حداقل الان فکر میکنم معنوی بودن شغل برتر از پول درآوردنشه!
      ~ Because in the End ~
      __
      We are all just Dreams__
      * In an Endless Universe *

(Infinity#)

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه عمر 40/50 ساله که 20 سالش رفته :/

بقیش هم با پشت کنکور موندن بگذره :/

با همین درامد پرستاری هم میشه همه کار کرد.. البته برا یه خانم که لازم نیست خرج چند نفر دیگ رو هم بده

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا بعضیا فقط قسمت خوب قضیه رو می بینن حالا یه نفرم از راه برسه از دندان و دارو و پزشکی بد بگه یعنی همه با هم که چرا دروغ میگی تو دوست نداری ما بیاییم ، جاتو تنگ میکنیم حسود - دوست عزیز این موقعیتی که الان اون پزشکه داره 15 سال براش جنگیده ، چه بسا بیشتر / لطفا کمی تفکر

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تموم حرفم اینه که واسه دلتون بجنگید نه حرف مردم - شما هر رشته ی بخونید باید زحمت بکشید و برخلاف تصور عموم سه رشته اصلی خیلی بیشتر تلاش و زحمت می طلبه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sir William نمایش پست ها
      این دوستمون حرفایی رو ک شنیده رو داره با چشم بسته تکرار میکنه
      المان و روسیه اگه اشتباه نکنم پرستار رو هوا میگیرن با درامد خیلی خوب
      همه چیز درامد نیس.
      باید بتونی اون کار رو انجام بدی.
      مثلا من پرستار که دارم ماهی ۴تومن میگیرم باید بتونم وظایفم رو کامل و درست انجام بدم نه اینکه با ناچاری و چندش بخوام الکی یه چیزی سر هم کنم و حق اون مریض ضایع بشه و مال حروم در بیارم
      همه چی پول نیس!
      من نفهمیدم شما طرفدار پزشکی هستین یا پرستاری؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      احساس میکنم اطلاعات خودم خیلی بیشتر از کساییه ک تا الان نظر دادن.بیشتر جنبه روانشناسی و لج و لجبازی شد
      چرا همه فک میکنن که چون طرف یه خانومه یکی دیگه خرجشو بده و باید ب اندک حقوقی راضی باشه هوم؟؟؟ مگه فقط اقایان برازنده ی ماشین و خونه های لوکس هستند؟؟و همچنین رشته! ک تا میپرسی سریعا میگن اگه خانوم باشی ک....
      ازمون پرستاری ب پزشکی اولا کار حضرت فیله دوما به سن من نمیخوره تا وقتی درسم تموم شه! شرایط سنی داره!
      بعدشم من به هردو به یک اندازه علاقه دارم حالا به هر دلیل...
      تک تک استادامون میگن به فکر کار دوم باشین اگه فک میکنین رتبتون سال دیگه بهتر میشه یا انصراف بدین یا مرخصی بگیرین بشینین بخونین. بعضی دوستانم مارو مورد لطف قرار میدن و یه گل واژه هایی از پرستاری رو سرمون پر پر میکنن ک ادم نمیدونه چی بگه!!
      شرایط خارج از کشور و....کانادا و ترکیه و دبی واسه خارج از کشوره!!!هرکسی شرایط رفتن رو نداره شرایطشم باشه ب دلایلی هرکسی خونواده و زندگیشو ب سادگی و ب راحتی نمیتونه ول کنه بذاره بره واسه همیشه...
      ممنون از نظرات همتون فک کنم تصمیمو گرفتم دیگه
      ویرایش توسط Afsoon_chashman : 06 آذر 1395 در ساعت 20:22

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      احساس میکنم اطلاعات خودم خیلی بیشتر از کساییه ک تا الان مظر دادن.بیشتر جنبه روانشناسی و لج و لجبازی شد
      چرا همه فک میکنن که چون طرف یه خانومه یکی دیگه خرجشو بده و باید ب اندک حقوقی راضی باشه هوم؟؟؟ مکه فقط اقایان برازنده ی ماشین و خونههای لوکس هستند؟؟و همچنین رشته! ک تا میپرسی سریعا میگن اگه خانوم باشی ک....
      ازمون پرستاری ب پزشکی اولا کار حضرت فیله دوما به سن من نمیخوره تا وقتی درسم تموم شه! شرایط سنی داره!
      تک تک استادامون میگن به فکر کار دوم باشین اگه فک میکنین رتبتون سال دیگه بتر میشه یا انصراف بدین یا نرخصی بگیرین بشینین بخونین. بعضی دوستانم مارو مورد لطف قرار میدن و یه کل واژه هایی از پرستاری رو سرمون پر پر میکنن ک ادم نمیدونه چی بگه!!
      شرایط خارج از کشور و....کانادا و ترکیه و دبی واسه خارج از کشوره!!!هرکسی شرایط رقتن رو نداره شرایطشم باشه ب دلایلی هرکسی خونواده و زندگیشو ب سادگی و ب راحتی نمیتونه ول کنه بذاره بره واسه همیشه...
      وضعیت شماروفقط کسی می تونه درک کنه که معنی به هدف نرسیدن و تحقیر شدن رو بفهمه....به نظرم بهترین کار اینکه به جای انصراف یه ترم مرخصی بگیر و واسه هدفت بجنگ.....البته فکر کنم همین امسال دانشگاه رفتین

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه چیز درامد نیس.
      باید بتونی اون کار رو انجام بدی.
      مثلا من پرستار که دارم ماهی ۴تومن میگیرم باید بتونم وظایفم رو کامل و درست انجام بدم نه اینکه با ناچاری و چندش بخوام الکی یه چیزی سر هم کنم و حق اون مریض ضایع بشه و مال حروم در بیارم
      همه چی پول نیس!
      خب حتما این خانم که رفتن این رشته رو حتما این توانایی رو در خودشون دیدن ...
      ایشون فقط دامد مد نظرشون بود و کمی هم چشم هم چشمی :/

اگر ایشون می گفتن من توانایی این کار رو ندارم .. بله حرف شما درست بود

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      احساس میکنم اطلاعات خودم خیلی بیشتر از کساییه ک تا الان نظر دادن.بیشتر جنبه روانشناسی و لج و لجبازی شد
      چرا همه فک میکنن که چون طرف یه خانومه یکی دیگه خرجشو بده و باید ب اندک حقوقی راضی باشه هوم؟؟؟ مگه فقط اقایان برازنده ی ماشین و خونه های لوکس هستند؟؟و همچنین رشته! ک تا میپرسی سریعا میگن اگه خانوم باشی ک....
      تک تک استادامون میگن به فکر کار دوم باشین اگه فک میکنین رتبتون سال دیگه بهتر میشه یا انصراف بدین یا مرخصی بگیرین بشینین بخونین. بعضی دوستانم مارو مورد لطف قرار میدن و یه گل واژه هایی از پرستاری رو سرمون پر پر میکنن ک ادم نمیدونه چی بگه!!
      شرایط خارج از کشور و....کانادا و ترکیه و دبی واسه خارج از کشوره!!!هرکسی شرایط رفتن رو نداره شرایطشم باشه ب دلایلی هرکسی خونواده و زندگیشو ب سادگی و ب راحتی نمیتونه ول کنه بذاره بره واسه همیشه...
      جمله اولتون با من بود ..
      ببینید من برا یه شرایط نرمال گفتم نه شرایط خاص ..

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم مردم دارن میدون به چی برسن.
      زندگی یه مسیره طولانیه .
      خوش به حال هر کی که از لحظه لحظه اش استفاده نکنه نه‌اینکه بالاجبار چیزیو دوس داشته باشه به منظور رسیدن.
      مثلا میگن مگه چند سال عمر داری بری پزشکی و فلان .
      خب چی کار کنیم؟
      بریم یه کاری که دوسش نداریم یه درامدی هم داشته باشیم.بعدشم ازدواج کنیم و بعدش هم بچه و بعدش هم مرگ.
      باور کنید حتی همین ازدواج هم بعد چند ماه عادی میشه.حالا شمایید و کاری که یک عمر باید انجام بدید .خدا کنه با علاقه باشه
      هرکی هر شکل دوس داره زندگی‌ میکنه
      ولی از نظر من کار ادم عاقل نیست بخاطر چشم و هم چشمی و درامد سه چهار سال از بهترین و شیرین ترین سال های زندگیشو بشینه پشت کنکور
      الان با ۴ ۵ تومن درامد یه شیفت پرستاری جز قشر درامد بالاتر از متوسط یا حتی دو برابر متوسطی اکثرا زیر دو تومن درامد دارن
      طرز نگاه ب زندگی هرکس مهمه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره‌اما باید علاقه داشته باشی.
      همه بیمارستانا یا درمانگاها و ... کمک بهیار و بهیار ندارن. یعنی از نظر عقلی هم به صرفه نیس که بخوان این همه استخدام کنن که پرستار راحت باشه و سر ماه ۴ تومن بذاره جیبش. اگه اینطور باشه کل استخدامشون از بهیاراس که کارای نظافتی و.... بیمار که پرستارا کلاسشون نمیاد انجام بدن ، رو‌میدن و حقوق کمتری هم میگیرن و میتونن تعداد بیشتری رو استخدام کنن.
      حالا یکی از لگن گذاشتن و بررسی ادرار و مدفوع و ترشحات و چرک و عفونت و خون و ساکشن کردن و تخلیه ترشحات و ... خوشش میاد میتونه این رشته رو ادامه بده.
      من حتی وقتی به صورت تئوری توضیح میدم این پروسیجر ها رو احساس حالت تهوع بهم دست میده چه برسه به کار و یه عمر سر و کار داشتن با این چیزا
      داداش بسیار برات متاسفم که رفتی پرستاری و ازت ناراحتم میدونی چرا چون با این کارت یه فرد بی روح از این رشته میای بیرون که شاید بره سرکار ولی کارشم درس انجام نده چون تو داری میگی حالم به هم میخوره پس یادم نمیگیری .. جنبه دومش اینه که جای افرادی مثل من که عاشق این رشته هستم رو تنگ میکنی ...

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezA 1522 نمایش پست ها
      من نفهمیدم شما طرفدار پزشکی هستین یا پرستاری؟
      من طرفدار چیزی نیستم ضد شعارها و ادعاهای مضخرف یه عده ام

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      داداش بسیار برات متاسفم که رفتی پرستاری و ازت ناراحتم میدونی چرا چون با این کارت یه فرد بی روح از این رشته میای بیرون که شاید بره سرکار ولی کارشم درس انجام نده چون تو داری میگی حالم به هم میخوره پس یادم نمیگیری .. جنبه دومش اینه که جای افرادی مثل من که عاشق این رشته هستم رو تنگ میکنی ...
      دوست عزیز ناراحت نباشین و تلاش کنین. به امید خدا امسال قبول میشین و بعدش هم میتونین با علاقه ادامه بدین. ناامید نباشید
      ~ Because in the End ~
      __
      We are all just Dreams__
      * In an Endless Universe *

(Infinity#)

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Isabella نمایش پست ها
      دوست عزیز ناراحت نباشین و تلاش کنین. به امید خدا امسال قبول میشین و بعدش هم میتونین با علاقه ادامه بدین. ناامید نباشید
      ایشالا حداقل اگه برم با عشق و علاقه میرم و اگرم برم سرکار عاشقونه کارمو میکنم و هیچ وقتم نمیگم متنفرم

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه دقت کنید منم از همون اول دارم همینو میگم
      اولای ترم هر کی اومده بود میگفت نه پرستاری رو دوس داشتم و اومدم و فلان .
      رفته رفته همه آه میکشن که چرا تلاش نکردن به چیزی که علاقه دارن برسن
      یه کم هم کلاهمونو قاضی کنیم همه دوس دارن اون بالا بالا ها باشن هیشکی دوس نداره تحقیر بشه . مثلا کار استادامون اصلا درست نیس
      خب الان یه عده اشتباهات انتخابی دانشجوهای پرستاری و دارن میندازن گردن رشته...
      کسی که پشیمونه اشتباه خودش بوده که خودش و گول زده با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه هی ب خودت بگی علاقه دارم علاقه که نمیاد
      منم دوس دارم بالا باشم ولی ن ب قیمت از دست دادن جوونیم
      طرف اون بالا داره میگه پرستارا دارن انصراف میدن و میرن سراغ کنکور مجدد یا کار ازاد ولی نمیگه انتخابشون از اول اشتباه بوده اونم نه اینکه رشته بدیه طرف روحیاتش نمبخوره به کار و درامد اون رشته
      مثال همون اقای jaany

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)