خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 160
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منظورش فرزندان ایثارگران معزز بوده
      جا به جا نوشته
      خوشا دیدار ما در خواب ...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      خب تو هم که از دسته اونایی برام مهم نیس چی میگید هر وقت یکی حرف حق رو میزنه کسایی که به نفعشون نیس دهن کثیفشون رو باز میکنن وشخصیت والای خانوادگی شون رو نشون میدن
      من دیگه برم درس بخونم وقت الکی ندارم با شماها بحث الکی کنم خداروشکر سهمیه ای ندارم که صفرام رو برداره پس خودم باید تلاش کنم
      وقتی فقط با تلاش خودت به چیزی میرسی که لایقشی خیلی بیشتر لذت میبری

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      معزز
      این کلمه چزا اینطوریه
      ظاهرش هم خنده داره
      یا شاید من امروز بیش از حد سرخوش ام

رفع اسپم: تبدیل 25 به 20 درصد ظرفیت دانشگاه ها نشون میده که بنیاد توانایی پرداخت هزینه های زیاد رو نداره
      حالا شما فرض کن بیان زیر 25 رو اضافه کنن که تعدادشون سر به فلک میکشه
      بحث هم فقط خریدن صندلی نیستپبحث دادن شهریه ازاد این افراده...نه اوناییکه در اینده قبول میشن ...بلکه تعداد کثیری که الان تو دانشگاه ازاد هست
      حلا هی پیامک بدین و نمایندگان محترم هم برای افزایش مقبولیت جواب های مثبت بدن
      بقول یکی از پست هایی بچه ها تو همین تاپیک رو هر موضوعی هرچقدر هم لابی بشه و به نوعی پیامک و ... داده بشه بازم بحث باید کارشناسی شده حل بشه و اگر هم تصوویب بشه شورای نگهبان برمی گردونه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط medicine121 نمایش پست ها
      وقتی فقط با تلاش خودت به چیزی میرسی که لایقشی خیلی بیشتر لذت میبری
      اين جملرو طلا بگيريد

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      اين جملرو طلا بگيريد
      نهایتا باید قابش کرد...میدونی که چی میگم !!!
      و

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آلپ ارسلان نمایش پست ها
      معزز
      این کلمه چزا اینطوریه
      ظاهرش هم خنده داره
      یا شاید من امروز بیش از حد سرخوش ام

رفع اسپم: تبدیل 25 به 20 درصد ظرفیت دانشگاه ها نشون میده که بنیاد توانایی پرداخت هزینه های زیاد رو نداره
      حالا شما فرض کن بیان زیر 25 رو اضافه کنن که تعدادشون سر به فلک میکشه
      بحث هم فقط خریدن صندلی نیستپبحث دادن شهریه ازاد این افراده...نه اوناییکه در اینده قبول میشن ...بلکه تعداد کثیری که الان تو دانشگاه ازاد هست
      حلا هی پیامک بدین و نمایندگان محترم هم برای افزایش مقبولیت جواب های مثبت بدن
      بقول یکی از پست هایی بچه ها تو همین تاپیک رو هر موضوعی هرچقدر هم لابی بشه و به نوعی پیامک و ... داده بشه بازم بحث باید کارشناسی شده حل بشه و اگر هم تصوویب بشه شورای نگهبان برمی گردونه

اگه بره تو برنامه توسعه نیازی به تایید شورای نگهبان نیست

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bitsy نمایش پست ها

اگه بره تو برنامه توسعه نیازی به تایید شورای نگهبان نیست
      سلام عزیز جان ،وقت بخیز

من پدرم طبق سازمان ارتش 23درصد جانبازه و طبق بنیاد شهید5 درصد
      بنظرت اگه این قانون اثبات بشه ،شامل منم میشه ؟
      ممنون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      سلام عزیز جان ،وقت بخیز

من پدرم طبق سازمان ارتش 23درصد جانبازه و طبق بنیاد شهید5 درصد
      بنظرت اگه این قانون اثبات بشه ،شامل منم میشه ؟
      ممنون
      پدر باید اعتراض کنه و کمیسیون پزشکی تشکیل بشه اگر 10 درصد بشه شامل شما هم میشه .

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خدا رو شکر که سهمیه ای ندارم تلاش میکنم خودم حقمو میگیرم نه اینکه ....خدا پشت و پناهتون باشد که حق خود را باز ستانید خخخ

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوش به حال این معززین والا.دریغ از نصف زحماتی که ما میکشیم بهترین رتبه ها رو میارن تازه ادعاشون هم میشه که پزشکن. پزشک فله ای

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال
      مثلا۱۰درصد جانبازی چه مشکلی ایجاد میکنه که باید کل مملکتو داد واسه بچه هاشون؟؟
      حالا سهمیه یکی از اون چیزاست.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      خوش به حال این معززین والا.دریغ از نصف زحماتی که ما میکشیم بهترین رتبه ها رو میارن تازه ادعاشون هم میشه که پزشکن. پزشک فله ای
      فله ای زشته بهشون برمیخوره
      باید گفت پوشالی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi نمایش پست ها
      یه سوال
      مثلا۱۰درصد جانبازی چه مشکلی ایجاد میکنه که باید کل مملکتو داد واسه بچه هاشون؟؟
      حالا سهمیه یکی از اون چیزاست.

حرف حق جواب نداره . اصولا در ایران این افراد در گارد دینی و عقیدتی شدیدی هستن خبری که سایت yjc در مورد سهمیه ها زده بود رو برو کامنتاشو بخون . یه جوری نفرین کردن تو کامنتا انگار خود پیامبرن !! (نعوذبالله)

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خطاب به اون عزیزی که داره فرزندان جانباز رو مسخره میکنه!
      پسر خوب منو ببخش که اینو میگم، ولی همونایی که بهشون میگی دکتر و مهندس پوشالی و فله ای، اگه پدراشون نبودن و از کشورت محافظت نمیکردن، حضرت عالی یا الان اصلا وجود خارجی نداشتی، یا داشتی به زبان عربی صحبت میکردی... میگیری که چی میگم؟

اونا اگه میدونستن یه روزی در مورد خودشون و بچه هاشون چنین حرفایی زده میشه هیچوقت از کشور دفاع نمیکردن...

#انسان_هم_آرزوست
      .More than yesterday, less than tomorrow

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      خطاب به اون عزیزی که داره فرزندان جانباز رو مسخره میکنه!
      پسر خوب منو ببخش که اینو میگم، ولی همونایی که بهشون میگی دکتر و مهندس پوشالی و فله ای، اگه پدراشون نبودن و از کشورت محافظت نمیکردن، حضرت عالی یا الان اصلا وجود خارجی نداشتی، یا داشتی به زبان عربی صحبت میکردی... میگیری که چی میگم؟

اونا اگه میدونستن یه روزی در مورد خودشون و بچه هاشون چنین حرفایی زده میشه هیچوقت از کشور دفاع نمیکردن...

#انسان_هم_آرزوست
      برادر محترم بخدا قسم که من راضیم ماهانه بهشون پونزده تومن بدن به خاطر اینکه اون ها از زندگیشون گذشتن و ...ولی با این سهمیه بازی ها حق خیلی ها خورده میشه شما می گین حقشونه باشه قبول ولی کشور ما تو آینده چوب این پارتی بازی هارو میخوره چنانکه همین الان هم داره چوبشو میخوره من قصد بحث کردن با شما رو ندارم و نمیدونم هم شما وضعییتون چیه شاید سهمیه دارین شاید آقازاده هستین نمیدونم ...ولی یه چیز رو خوب میدونم اگه از همون اول انقلاب این پارتی بازی ها نبود الان اینقدر کشور تو فلاکت نبود ...خیلی حرف ها هست که باید بحث کنم راجع بهشون افسوس که وقت تنگه
      تفکرم آرزوست...

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن