خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question ** فروش کتاب های کنکور (دوم ، سوم ، پیش) بسیـــار تمیــز - فنـــر دار - **

سلام خسته نباشید خدمت شما . این کتاب ها رو من آبان ماه و مهر ماه سال 91 تهییه کردم ، انشاالله پایین تر میتونید کتابها بهمراه عکس و توضیحات و تجریبیات خودم رو ببنید .

* این رنگ به معنی فروخته شدن کالا هستش *

شیمی

عکسها : ع1 - ع2 - ع3

شیمی 2 (میکروطبقه بندی) - گاج : اخیلی سبز کتاب های شیمیش فوقالعادست ، اما برای سال دوم کتابی نداره . اما من این کتاب رو مطالعه کردم و تونستم تستهای شیمی 2 رو به خوبی بزنم ، البته در کنار این کتاب ، کتاب شیمی 2 مبتکران هم پیشنهاد میشه .
      *وضعیت صفحات : بدون خط خوردگی و های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 20000
      *قیمت فروش : 15000
      *** این کتاب فنــــر زده شده ***

شیمی پیش 1 - خیلی سبز : این کتاب فوق العادست !! کافیه از داوطلبای سال پیش بپرسین . (در حال صحبت برای فروش ...)
      *وضعیت صفحات : بدون خط خوردگی اما تعدادی از صفحات دارای های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 13000
      *قیمت فروش : 8000

شیمی پیش 2 - خیلی سبز : شیمی پیش 2 خیلی سخته که خیلی سبز تونست از عهدش بر بیاد ، من فقط یک تست از فصل 4 پیش 2 رو غلط زدم . (در حال صحبت برای فروش ...)
      *قیمت پشت کتاب : 14500
      *قیمت فروش : 8000 (فروخته شد)

شیمی 3 - خیلی سبز : یه توصیه جدی برا سال سوم ها دارم ، از همین حالا با این کتاب شروع کنید ، هم به درد مدرستون میخوره و به صورت خیلی شدید تر به درد کنـــکور ، توصیه من رو جدی بگیرید و اشتباه من رو تکرار نکنید ...
      *وضعیت صفحات : بدون خط خوردگی و دارای های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 12000
      *قیمت فروش : 7000

شیمی 2 - قلم چی : کتاب های شیمی قلمچی یه حسن فوق العاده داره ... ، خلاصه داره در حد تیم ملی ، واقعأ اگه خلاصه های قلم چی نبود ، تو شیمی به مشکل میخوردم ، البته این کتاب برای دوستم و رایگان !!!

شیمی پیش 1و2 - قلم چی : یه خلاصه توپ برای فصلهای سخته شیمی پیش !! از دستش ندید ، این کتاب بسیار تمیزه و 2 هفته مونده به کنکور تهییه کردم .
      *قیمت پشت کتاب : 11000
      *قیمت فروش : 8000

فیزیک

عکسها : ع1 - ع2 - ع3 - ع4

فیزیک پیش 1 و 2 (میکروطبقه بندی) - گاج : یه کتاب کامل ، از هر نظر کامل ... ، اگه بخواید نسخه 92 کتاب رو تهییه کنید به احتمال زیاد باید تا دی صبر کنید ، کتاب بسیار براتون خوبه اگه واقعا قصد دارین فیزیک بالای 50 بزنین . پاسخنامه جدا هستش . (در حال صحبت برای فروش ...)
      *وضعیت صفحات : بدون خط خوردگی و دارای های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 15000 , 265000
      *قیمت فروش : 11000
      *قیمت پاسخ نامه : 22000

فیزیک پایه (میکروطبقه بندی) - گاج : تمام مباحث که تو کنکور میاد رو پوشش داده از فیزیک 1 تا فیزیک 3 . یه کتاب کامل که دیگه نرید سراغ کتاب های سخته دیگه . پاسخنامه جدا هستش .
      *قیمت پشت کتاب : 18000 , 28500
      *قیمت فروش : 13000
      *قیمت پاسخ نامه : 22000

فیزیک پیش 1 جلد اول - خیلی سبز : این کتاب شامل مباحث فصل یک و دو ِ فیزیک پیش هست . کتاب خوبیه که به توصیه دوستانم گرفتم .
      *وضعیت صفحات : بدون خط خوردگی و یک صفحه دارای های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 14000
      *قیمت فروش : 10000

فیزیک پیش 1 جلد دوم - خیلی سبز : شاین کتاب شامل مباحث فصل 3 هستم ، بسیار خوب برای فصل سه که به عقیده پیش تر داولبها سخترین فصل فیزیک پیش هست با کلی شکل مضخرف !!!
      *قیمت پشت کتاب : 7400
      *قیمت فروش : 4500

فیزیک پیش 1 و 2 - قلم چی : همونطور که تو توضیحات شیمی گفتم ، کتابای قلم چی مرجعی خیلی خیلی خوبی برای خلاصه نویسی و تست زنی هستن . این کتاب هم شامل این خصوصیات میشه . پاسخنامه جدا هستش .
      *قیمت پشت کتاب : 8500
      *قیمت فروش : 4500
      *قیمت پاسخ نامه : رایگان

دیفرانسیل

دیفرانسیل پیش 1 (میکروطبقه بندی) - گاج : من حتی برای امتحان نهایی و مدرسه هم از این کتاب و خیلی سبز خوندم ، کتاب تست نباید ازش انتظار داشته باشیم که تو امتحان تشریحی هم جواب بده ، نتیجش بد نبود ولی مرجع بسیار عالی برا تست ، همه نکات دسته بندی شده و خوب توضیح داده شده .
      *قیمت پشت کتاب : 17000
      دیفرانسیل پیش 2 (میکروطبقه بندی) - گاج : مثل توضیحات بالا ...
      *وضعیت صفحات : خط خوردگی کم و بدون های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 19500
      *قیمت فروش : 12000
      دیفرانسیل و ریاضیات پایه - خیلی سبز : یک کتاب که هم دیفرانسیل کامل هم همه مباحث ریاضایت پایه به جز - حسابان - رو داره داخل ، یعنی با این کتاب با یه تیر دو نشون میزنین .
      *قیمت پشت کتاب : 16000

دیفرانسیل 1و2 - قلم چی : یه کتاب خوب نه برای یادگیری کامل ! ف مثل شیمی و فیزیک برای خلاصه و تست عالیه مخصوصا برای خلاص ه نویسی که خیلی تو ماهای آخر کمک میکنه .
      *وضعیت صفحات : بدون خط خوردگی و های لایت ، فقط یک مقدار از چسب جل نچسبیده !
      *قیمت پشت کتاب : 12000
      *قیمت فروش : 5000

ریاضیات گسسته

ریاضیات گسسته - خیلی سبز : باورتون نمیشه ولی تا دی ماه من مبحث گراف رو که آسونترین هست حالیم نمیشد ، اما این کتاب برام معجزه کرد ، از دستش ندید ، این کتاب یه فصل هم برای آموزش پایه شما داره که اگه ضعیف هستید با قدرت ادامه بدید .
      *قیمت پشت کتاب : 19000
      *قیمت فروش : 14000
      گسسته - فار : این کتاب خوبیه ، فصل احتمال و ترکیبیات رو فوق العاده گفته ، من بدون این کتاب نمیتونستم احتما رو بزنم . به طور کلی هم نظریه اعداد رو نزدم ، مضخرفترین درس ممکن بود .
      *وضعیت صفحات : 10 صفحه اول کتاب به دلیل صحافی بد داشتن پاره میشدن که چسب زدم . بدون خط خوردگی و دارای های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 10500
      *قیمت فروش : 6000

گسسته - کم حجم و مقوی - خیلی سبز : یه کتاب جمع و جور و خیلی خلاصه همرا با تست تو تو درسنامه های خلاصش ، این کتاب آخر کار برای هدیه " آمار " هم به طور کال درس داده .
      *قیمت پشت کتاب : 6700
      *قیمت فروش :4000

گسسته - قلم چی : راستش این کتاب رو اشتباه گرفتم ، به دوستم گفتم بره برام خیلی سبز بگیره ، رفت این کتاب رو برام گرفت ، این کتاب رو ماه آخر گرفتم و بدون هیچ استفاده ای تو کمدم موند .
      *وضعیت صفحات :
      کتاب استفاده نشده است
      *قیمت فروش : 12000

هندسه تحلیلی

عکسها : ع1 - ع2

هندسه تحلیلی (آموزش) - خیلی سبز : این کتاب هم تست داره هم تمرین تشریحی برای مدرسه ، یه کتاب که برای مدرسه و کنکور ازش استفاده کردم ، از فصل های یک و دو و چهارش به طور کامل استفاده کردم اما فصل سه رو فقط بخش دایرش رو خوندم و از قسمت های دیگش خبر ندارم ، کتاب خوبیه .
      *قیمت پشت کتاب : 15000

هندسه تحلیلی - فار : توضیحاتش تکمیل و مخصوص تست هست نه آموزش مدرسه .
      *قیمت پشت کتاب : 7500
      *قیمت فروش : 4000

هندسه تحلیلی - قلم چی : مثل سری کتاب های قبل قلم خلاصصه و تست بسیار عالی ، خلاصش رو از دست ندید .
      *قیمت پشت کتاب : 9500

انگلیسی

انگلیسی - خیلی سبز : بدون تارف میگم ، من اینگلیسیم از سال 3 خیلی خوب شد ، این کتاب برام فوق العاده بود ، تو بازار رو دستش نیست ، یه کتاب کامل که همه ی راه و چاه رو بهتون نشون میده ، از دستش ندید .

انگلیسی (میکروطبقه بندی) - گاج : یه کتاب خوب برای گرامر ، من از این کتاب برای گرامر و تست استفاده کردم و یکی دیگه از دلایلم واسه خرید ، واژگان رایگانش بود که خیلییییییییییی کمکم کرد . تست ها و بخش بندی های کتاب بی نظیره .
      *وضعیت صفحات : تنها بخش کنکور 91 داری تعدادی خط خوردگی
      زبان تخصصی - خیلی سبز : راستش این کتاب رو خیلی اشتباهی گرفتم ، اصلا مربوط به رشته من نبود . بنابرین هیـــچ استفاده ای نشد .
      *وضعیت صفحات : کتاب استفاده نشده
      *قیمت پشت کتاب : 7000

عربی

عربی کامل (میکروطبقه بندی) - گاج : یه کتاب عالی برای ترجمه - تعریب - اعراب - تشکیل و قواعد . این کتاب رو از دست ندید اگه میخواین تو عربی قوی بشین ، هنوز حسرت میخورم که چرا دیر تهیش کردم .
      عربی عمومی کنکور (میکروطبقه بندی سفید) - گاج : این کتاب رو برای تسهاش گرفتم ، بانک تست عربیه ، هیچ تستی رو از دست نمیدین .
      *قیمت پشت کتاب : 15000

ادبیات

ادبیات موضوعی (میکروطبقه بندی) - گاج : یه کتاب "فـــــوق کامل" از ادبیات ، من خودم رو آخرای کنکور میزدم که چرا این کتاب رو نگرفتم ، این کتاب فوق العادست ... به هیچ وجه از دستش ندید . پاسخنامش جدا هست .
      *قیمت پشت کتاب : 29000 , 10500
      *قیمت فروش : 25000
      *قیمت پاسخ نامه : 5500

ادبیات پیش (محوری سبز) - گاج : برای پیش کتابی بهتر از این پیدا نمیکنید ، یه کتاب کامل و خط به خط که نه به معلم نیاز دارید و هم به شما کمک میکنه خیلی شدید تو امتحان نهایی مدرسه ، من با خوندن این کتاب تو نهایی 18 شدم .
      *قیمت پشت کتاب : 14000
      *قیمت فروش : 9000

تاریخ ادبیات - کلک معلم : یه کتا جمع و جور برای تاریخ ادبیات کنکور ، همه چی رو گفته ، اگه هر روز یه صفحه بخونید تا کنکور مشکلی پیدا نمیکنید ، متاسفانه من دیر این کتاب رو پیدا کردم . (در حال صحبت برای فروش ...)
      *قیمت پشت کتاب : 8000

دینی

دین و زندگی (میکروطبقه بندی) - گاج : لطفا سراغ هیچ کتابی نرید . من با این کتاب که هم سال 2 و 3 رو دداره مطمئنم دینی رو 20 تا صحیح زدم ، اصلا از دستش ندید .
      *وضعیت صفحات : خط خوردگی با مداد و تعدادی از صفحات دارای های لایت
      *قیمت پشت کتاب : 25000
      *قیمت فروش : 19000

آیات و نکات دینی - گاج : فقط کلمه به کلمه فوق العاده بسنده میکنم ...
      *وضعیت صفحات : بدون خط خوردگی اما تعدادی از صفحات دارای های لایت

و آخر هم یک عکس از همه عکس

* این رنگ به معنی فروخته شدن کالا هستش *

-------------------------------------------------------------- نکات مهـــم ----------------------------------------------------------

1 - بنده رشت هستم ، انزلی و رشت حضوری تحویل میدم ، اگه اطراف رشت هستید بگید شاید بتونم یه قرار بزارم .
      2 - برای دوستان عزیز تو شهرهای دیگه بنا به نظر خودشون یا با پست یا با تیپاکس ارسال میشه .
      3 - هزینه ی پست توافقی با خریدار عزیز .
      4 - شرح حال همه کتاب ها رو نوشتم زیرشون .
      5- این پست تو فروم های دیگه ای ثبت نشده ولی ممکنه تو چند روز آینده توی فروم های دیگه پست کنم .
      6- ترجیحا پاسخنامه جدا فروخته نمیشن .
      7- همونجوری که تو عکس ها مبینین یه سری از کتاب ها فنر خوردن . هزینه هر فنری هم که زده بودم 3 تومن بود .
      8- برای شماره تلفنم هم پیام بدید .
      10- توجه کنید که قیمت ها با توجه به فنر زدن برخی از کتاب ها هستش .
      11- ممنون که توجــــه کردید .
      ویرایش توسط Mnoire : 18 آذر 1392 در ساعت 21:00 دلیل: حذف شماره تماس-مجددا شماره تماس بذاری تایپیک=حذف

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من کتاب گاج نقره ای پیش رو میخوام بهت هم sms دادم ولی جواب ندادی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      لطفا گوشیت رو جواب بده میخوام کتابها رو

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      "فیزیک پایه" فروخته شد
      "شیمی پیش 2 خیلی سبز" فروخته شد
      ویرایش توسط Mnoire : 23 تیر 1392 در ساعت 21:58

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام
      من چند روز پیش 2 تا کتاب فیزیک پایه گاج و شیمی پیش 2 خیلی سبز رو سفارش دادم
      امروز به دستم رسیدند
      کتاب فیزیک که واقعا نو بود
      شیمی پیش هم به این قیمتی که خریدم واقعا ارزشش رو داشت(اون هم تمیز و نو هست ولی به پای فیزیک نمیرسه شاید دلیلش اینکه برگه هاش کاهی هستند)

پ.ن:
      دوستان پیشنهاد میکنم اگر کتابی نیاز دارید از همین مجموعه خرید کنید چونکه واقعا کتابا همه نو هستند و ارزش خرید رو صد در صد داره

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      سلام
      من چند روز پیش 2 تا کتاب فیزیک پایه گاج و شیمی پیش 2 خیلی سبز رو سفارش دادم
      امروز به دستم رسیدند
      کتاب فیزیک که واقعا نو بود
      شیمی پیش هم به این قیمتی که خریدم واقعا ارزشش رو داشت(اون هم تمیز و نو هست ولی به پای فیزیک نمیرسه شاید دلیلش اینکه برگه هاش کاهی هستند)

پ.ن:
      دوستان پیشنهاد میکنم اگر کتابی نیاز دارید از همین مجموعه خرید کنید چونکه واقعا کتابا همه نو هستند و ارزش خرید رو صد در صد داره
      متشكرم دوست عزيز . از اعتمادتون هم متشكرم .
      ویرایش توسط Mnoire : 29 تیر 1392 در ساعت 13:45

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من به دنبال یک کتاب عربی میگردم که تمام تست های کنکور سراسری ریاضی تجربی انسانی هنر و زبان و خارج از کشور رو از سال 80 تا الان توش داشته باشه...
      چه کتابی پیشنهاد میکنید؟؟؟
      ویرایش توسط javadjon74 : 29 تیر 1392 در ساعت 14:32

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی هست که از تهران باشه و جزوهای زیست دکتر عمارلو رو داشته باشه خریدارم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadjon74 نمایش پست ها
      دوست عزیز من به دنبال یک کتاب عربی میگردم که تمام تست های کنکور سراسری ریاضی تجربی انسانی هنر و زبان و خارج از کشور رو از سال 80 تا الان توش داشته باشه...چه کتابی پیشنهاد میکنید؟؟؟
      سلام ، عربي سفيد گاج كه بالا ببنينيد موجود هست .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      "ادبیات موضوعی" فروخته شد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام اگه کسی کتاب دینی نقره ای گاج رو داشته باشه نیاز هستش که آیات و نکات دینی - گاج رو هم بخونه؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      سلام اگه کسی کتاب دینی نقره ای گاج رو داشته باشه نیاز هستش که آیات و نکات دینی - گاج رو هم بخونه؟
      ببین ، برای یکی دو ماه آخر شما باید یه منبع جمع و جور از کتاب رو داشته باشی ، چون بیشتر آیات مهم از یاد آدم میره ، من توصیه میکنم و ازش جواب هم گرفتم .

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      "دینی میکرو" فروخته شد
      "شیمی 3 خیلی سبز" فروخته شد

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بالاااااااااااااا

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . کتاب ادبیات موضوعی خریداری شده توسط من ، امروز بدستم رسید .

کتاب کاملا نو بوده و از آقا مازیار هم تشکر میکنم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن