خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موافقین یا نه؟

رأی دهندگان
    58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اره

35 60.34%
    • نه

23 39.66%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 59
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

موافق با دی وی دی های اموزشی هستین؟

سلام
      من تاحالا از DVDهای اموزشی استفاده نکردنم و نمیدونم که عایا تاثیر داره استفاده ازشون یا نه
      دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن که ایا بخرم یا نه
      دوستانی هم که موافقن بگن کدوم موسسات رو بیشتر قبول دارن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف اخر
      افبا
      رایان و پرواز هم خوبن
      ونوس رو اصلا دوست ندارم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا حالا از دی وی دی هیچ موسسه ای استفاده نکردم ولی فیم های الاء رو دیدم!
      کلا به نظر من فیلم اموزشی بازده هش خیلی کمتر از مطالعه است مثلا شاید تو یه ساعت تدریس معلم اندازه 25 یا نیم ساعت مطلب بگه با اینکه این بازده تو مطالعه خیلی بیشتره!
      البته دی وی دی اینش خوبه ک شفاهی توضیح داده و به نظرم بهتر میفهمی ولی خوب برا کسیه که وقت کافی داشته باشه.
      بازم میگم این نظر شخصیمه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      کلا با دی وی دی حال نمیکنم
      به نظرم هیچی مثل مطالعه خودت نمیشه
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بستگی به خودت داره.با دی وی دی خوندن سخت تر طولانی تر و بازده بیشتری داره.نمیدونم چرا همه فکر میکنن اسونه
      الا رو سمتش نرو واسه اموزش نسبت به فیلمای اموزشی بیرون که پولین فقط چون مفته ارزش مرور داره نه اموزش و وقت گذاشتن.
      مهم ترین نکته ارتباط برقرار کردن با این فیلما و استاداس اگه میتونی خوبه اگه نمیتونی مثل کتابای دیگه که باهاشون حال نمیکنی میره بالای طاقچه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر ادمش هستی به شدت جلوت میندازه اگر میخوای امیدت فقط به دی وی دی باشه حسابی عقبت میندازه و ی جوری جز سیاهی لشکر میشی
      مثلا یکیش خوده من
      ژنتیک ارامفر رو گرفتم کتابشم گرفتم دو روز وقت گذاشتم 100 صفحه کتابشو خوندم هنوز ک هنوزه باورم نمیشه اینقد ژنتیک اسون بوده و تو این دو روز 180 تا تست کتابشم حل کردم...
      یا دینامیک مسعودی تا تموم شد رفتم تستای دینامیکو زدم فک کنم سه دور کتاب گاج دینامیک تستاشو زدم و تموم همش توی ده روز تقریبا
      اینا رو گفتم که اینو بگم اگر مقید باشی و بعد از اموزش بری تعداد زیادی تست کار کنی ک عالیه میگم من دو روز پیش فرق گامت و کروموزوم و عدد n نمیدونستم الان دارم ژنتیک الگو رو حل میکنم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من آلا رو می بینم
      از گسسته اش خـــیییییلی راضیم
      بعضی دیگه از درساشم در حد خوبه
      حتما باید یه چیزی پولی باشه تا خوب باشه ؟؟؟

دی وی دی خوبه
      فقط بدیش اینه که خیلی وقتتو میگیره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      عربی ناصح زاده
      شیمی اقاجانی
      فیزیک یحیوی

از این سه تا نتیجه گرفتم من... بقیه رو نمیدونم...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم از همه محصولات کنکور آسان است استفاده میکنم و بهم برنامه خیلی خوبی هم دادن طوری که تا آخر بهمن همه دروس رو به طور عالی تموم میکنم با تست و مرور.به نظرم تنها محصولیش که خوب نیست دین و زندگیشه اونم به خاطر اینکه حجمشون زیاده نه که تدریس بد باشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محصولات موسسه

" بی غمان کنکور "

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasin04 نمایش پست ها
      سلام من تاحالا از DVDهای اموزشی استفاده نکردنم و نمیدونم که عایا تاثیر داره استفاده ازشون یا نه دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن که ایا بخرم یا نه دوستانی هم که موافقن بگن کدوم موسسات رو بیشتر قبول دارن
      سلام خوبی دی وی دی اینه که بدونه این که بری سر کلاس تو خونه استاد را داری... درس خوندن با دی وی دی (استاد) بهتر از خوندن از روی کتابه: چون هم مینویسی...هم گوش میدی ... هم میبینی... هم میخونی... حالا تصمیم با خودته...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasin04 نمایش پست ها
      سلام
      من تاحالا از DVDهای اموزشی استفاده نکردنم و نمیدونم که عایا تاثیر داره استفاده ازشون یا نه
      دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن که ایا بخرم یا نه
      دوستانی هم که موافقن بگن کدوم موسسات رو بیشتر قبول دارن
      اين كه تا حالا از هيچ dvd استفاده نكردى يعنى اين كه مشكل خاصى ندارى ؟؟ يا منظورت اينه كه به بن بست خوردى ولى تا حالا dvd رو امتحان نكردى ؟
      اگه مشكل خاص و بزرگى ندارى به نظرم كار احمقانه ايه ولى اگه تو مفهوم مشكل دارى و معلمت خوب نيست و با كتاب هيچى نميفهمى و وقتى تست ميزارن جلوت اصن نميدونى چيكار كنى و كلا نميدونى چيكار كنى ، dvd بگير .
      من كه به شخصه از dvd خير نديدم فقط باعث شد پونصد تومن بريزم دور .

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanfrs نمایش پست ها
      اين كه تا حالا از هيچ dvd استفاده نكردى يعنى اين كه مشكل خاصى ندارى ؟؟ يا منظورت اينه كه به بن بست خوردى ولى تا حالا dvd رو امتحان نكردى ؟
      اگه مشكل خاص و بزرگى ندارى به نظرم كار احمقانه ايه ولى اگه تو مفهوم مشكل دارى و معلمت خوب نيست و با كتاب هيچى نميفهمى و وقتى تست ميزارن جلوت اصن نميدونى چيكار كنى و كلا نميدونى چيكار كنى ، dvd بگير .
      من كه به شخصه از dvd خير نديدم فقط باعث شد پونصد تومن بريزم دور .
      مگه چه محصولی روخریده بودی ... ؟؟؟
      بگو شاید باعث بشه یکی چشم و گوشش باز بشه ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تنها درسایی که نیازه
      ریاضی فیزیک شیمی هست که اونم میتونی از الا رایگان بگیری.
      زبان انگلیسی نیاز نیست ولی دکتر اناری خیلی خوب درک متن رو آموزش میده فک کنم موسسه ونوس هست.

15. Top | #15
      fan
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام،به نظرم فقط فیزیک و زیست رو تهیه کنید.فیزیک کنکور آسان است محشره.ولی شیمیش افتضاحه.در کل زیاد متکی به سی دی های آموزشی نباشید و فقط کتاب درسی و تست رو کار کنید

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن