خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 118
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Cool طوفانی در راه است..............««موسسه بی غمان کنکور»»

سلام و درود بی پایان بر نوگلان باغ بی در و پیکر کنکور

اینجانب فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب از یکی از معروف ترین دانشگاه های آلمان هستم و همراه با دوست عزیزم پروفسور سمیعی موفق به کسب همچین رتبه عملی گشته ام(با هم تو یه کلاس بودیم و اشکالات علمیش رو معمولا قبل از استاد از من می پرسید.)
      پس از اشباع شدن جراحی مغز و اعصاب در آلمان تصمیم به بازگشت به وطن و ارائه خدمتی هر چند کوچک و در حد بضاعت به دوستان و داوطلبان عزیز کنکوری گرفته ام.
      جهت نیل به این هدف ، موسسه وزین "بی غمان کنکور" را که حقیقتا نقطه عطفی در تاریخ آموزش فوق حرفه ای کنکوری هست را بنا نهاده ام...

در این موسسه انواع و اقسام روش های تکنیکی، تستی،ترکیبی و کلا هر آنچه که برای بی غم شدن نسبت به کنکور نیاز هست رو در قالب دیسک های جدید بلوری و جزوات بی نظیر طلا کوب در اختیار خیل عظیم داوطلبان پر غصه کنکوری قرار می دهم.

لازم به ذکر است که این محصولات کاملا تضمینی است و جهت سرکیسه کردن دوستان اندوهگین کنکوری طراحی شده.

همچنین شاید ذکر این نکته خالی از لطف نباشد که اساتید ما همان طراحان کنکور می باشند و خود این قضیه اعتبار و کار درستی ما را به رخ می کشد.و بی شک باعث رفع نگرانی و دو دلی داوطلبان عزیز نسبت به انتخاب محصولات ما میگردد.

محتویات محصولات شامل تمامی نکات دروس، تمامی تکنیک های دو بعدی، سه بعدی، چهار بعدی، پنج بعدی، شیش بعدی و .....و هر آنچه که سر جلسه کنکور بدان نیازمندید می باشد.
      به شما این اطمینان داده می شود که تنها با به کار گیری این محصولات ، خود را از هر چه غیر آنست حتی خود کتب درسی نیز بی نیاز می کنید.(اصلا ما به دانش آموزای مقطع دوازدهم پیشنهاد می کنیم که کتابای درسی امسال رو سفارش ندهند، چون با وجود پکیجای ما دیگه نیازی به اونا نیست)

با توجه به مطالب گفته شده بی شک خود به ارزش بالای کار و محصولات ما پی برده اید.

لازم به ذکر است که امکان تهیه پکیج کامل کل دروس برای یک فرد امکان پذیر نمی باشد، چون به این ترتیب شما سر جلسه کنکور به تمامی سوالات جواب خواهید داد و با کسب درصد صد، در تمامی دروس، عملا باعث قفل شدن و هنگ کردن سازمان سنجش موقع اعلام نتایج می شوید چون تمامی کسانی که از ما پکیج کامل تمامی دروس را خریداری کنند بی شک همه دروس را صد خواهند زد، و در این صورت عملا شاید 1000 نفر ،رتبه یک کنکور را کسب نمایند.و در آن صورت مثلا ظرفیت پزشکی دانشگاه تهران باید ده برابر گردد.

پیشنهاد شگفت انگیز: پکیجهای ما از لحاظ اقتصادی کاملا به صرفه است و درصورتیکه تهیه ی پکیج کل یک درس، برای شما امکان پذیر نباشد ، می توانید درصدی را که در یک درس خاص مد نظر شماست عنوان کرده تا فقط به همان اندازه پول پرداخت کنید....

اطلاعیه مهم :جهت نیل به اهداف پلیدی که در بالا عرض شد، از تمامی داوطلبان پیش کسوت کنکور، طلب همکاری می گردد تا با همفکری یکدیگر جهت سرکیسه کردن هر چه بیشتر داوطلبان محترم و گوگولی گام نهاده و جیب های گشاد خود را هر چه بیشتر پر از پول های باد آورده این عزیزان محترم کنکوری کنیم...(پیوست: پیشکسوتای کنکوری ،شما که از کنکور خیری ندیدین، بیاین یه تشکیک مساعی داشته باشیم ، تا یه چیزی هم گیر شما بیاد..........می بینین که اصلا آدم تک خوری نیستم و مناعت طبعم بالاست)

همچنین در صدد استخدام تنی چند از خیاطان خوش فکر هستیم تا لباس هایی را طراحی کنند که به جای جیب های معمولی به انواع و اقسام جیب های مخفی و تو در تو و جیب هایی با ظرفیت بی نهایت مجهز باشد، جوری که حتی یک تک هزار تومنی از حساب والدین داوطلبان پر غم کنکوری جهت به جیب زدن نادیده گرفته نشود.

امید است که با فعالیت های فوق فرهنگی و مکارانه خود بتوانیم حساب های بانکی خالی خود، که فوق العاده تشنه پول های بی زبان و مفت داوطلبان گوگولی هستند، را هر روز بیشتر از دیروز و هر سال بیشتر از پارسال ،پر نماییم.

نحوه سفارش محصولات فوق فوق فوق فوق حرفه ای ما:

واسه تهیه پکیجا چند مرحله وجود دارد که رعایت مو به مو و کامل اونا تاکید می شه:
      1- ایمیل پرینت حساب و میزان گردش مالی خود ، پدر گرامی(یا احتمالا مادر گرامی) به ایمیلی که متعاقبا اعلام خواهد شد....
      2-اعلام میزان درصد درخواستی در هر درس
      3-نحوه محاسبه قیمت محصول درخواستی: ضرب میزان درصد درخواستی در هر درس خاص در ضریب آن درس در کنکور و نهایتا ضرب در 100000تومان (تبصره: در صورت انتخاب دروس اختصاصی می بایست قیمت بدست آمده رادر انتها ضرب درعدد 3(که تفاوت ضریب دروس اختصاصی وعمومی است ) ، نمود....
      4-به دلیل آغاز مدارس، تخفیف ویژه ای برای شما نوگلان باغ کنکور در نظر گرفته شده بدین صورت که پس از محاسبه و واریز مبلغ ، برای شادی روح و تمدد اعصاب دوستان گوگولی، میزانی تکنیک های فوق حرفه ای جهت کسب درصد اضافه به صورت رندوم در پکیج شما بعنوان اشانتیون قرار داده خواهد شد......(حالا بیاین و بگین ما طمع کاریم و از این حرفها.انصافا این بهتره یا جزوه های بیات شده و به درد نخور و رودست مونده ی موسسه بغل دستی که واستون هدیه می فرسته...)
      5-اقدام عاجل جهت تهیه مستر کارت یا کارت ویزا
      6-تبدیل پول خود به دلار و واریز آن به حساب بنده در سوییس(آوای ذهنی نویسنده: گمون کنم اونجا حسابم رهگیری نمیشه/امنیتش هم بیشتره/فردا این نوگلان شکایت مکایتی هم کردن، کی می یاد این همه راه رو تا سوییس)

به شما این اطمینان داده می شود که پس از یکبار استفاده از این محصولات دیگر نیازی به هیچ منبع دیگر ندارید ومتعاقبا از زیر سنگ هم شده باشد پول پیدا می کنید(حتی ممکنه کلیه هاتون هم بفروشید) و برای خرید پکیج های بعدی ما بی شک اقدام خواهید نمود.

تخصص ما رفع اندوه و غم از چهره شما نوگلان نوشکفته باغ بی در و پیکر کنکور است.با ما بمانید......

لازم به ذکر است که اگر از محصولات ما استفاده کرده و نتیجه دلخواه را دریافت نکردید، میتوانید اسم و آدرس و شماره حساب خود را اطلاع داده تا وجه پرداختی شما را به صورت آنی به حسابتان باز گردانیم.
      (تفکرات ذهنی نویسنده:آره ،جون عمه تون .... بشینین تا واستون عودت بدیم ....)

ماده واحده: البته شرط لازم برای این کار این است که به ما اثبات کنید که به صورت اصولی و صحیح و آن طوری که مد نظر ما بوده، از محصولاتمان استفاده کرده اید .... (آوای ذهنی نویسنده: اگه میتونی ثابت کن ...)

»»هشدار فوق امنیتی««

کپی از محصولات ما چه با اجازه و چه بی اجازه حرام می باشد.
      و بی شک وکلای کار بلدو چیره دست ما ،شما را صد در صد تحت پیگرد قانونی قرار میدهند.....
      (گیرم که کپی کردی ، با عذاب وجدانت چی کار میکنی ......)
      بنده به صورت رسمی اعلام میدارم که هر گونه کپی برداری ، یادداشت برداری، رایت dvd،الگو قرار دادن تدریس ما توسط معلمان سودجو، مشاوره و راهنمایی دادن به دوستانتان با استفاده از تکنیک های ناب ما، حتی سخن در گوشی در این مورد ،و حتی فکر کردن به تکنیک های ما در غیر از تایم جلسه کنکور نیز حرام می باشد و منع قانونی و شرعی دارد .
      و بنده به شخصه حلال نمی کنم.
      هشدار : دیده شده که تنی چند از دانش آموزان مفت خور کنکوری نما سوال های سال های گذشته کنکور داخل و خارج کشور را که قسمت کوچکی از محصولات بی نظیر ما می باشد ،در اینترنت به اشتراک گذاشته اند.
      چون تعداد این حقه بازان مفت خور رو به فزونی است لذا از پیگیری حقوقی تک تک این موارد عاجزم ولی شخصا راضی نیستم و حلال نمی کنم و بی شک دنیای دیگری در پس این دنیا نیز هست و در آن موقع می باشد که چنان دماری از روزگارشان درآورم که در کتب عبرت های کنکوری ثبت گردد.
      ضمنا چون اونور هم پارتی مویرگی دارم ، شخصا از فرشته های عذاب الهی درخواست دو آتیشه می نمایم تا حق مرا از حلقوم این دزدان بی حیا( که حتی به سوالات رسمی بنده هم رحم نمی کنند) ، بستانند.

تشکرنامه:

راستی جا دارد تشکر ویژه ای از دوست و همراه و معلم گرامی جناب استاد ***** ( صاحب امتیاز موسسه وزین "کنکور کشکه") داشته باشم که وجود گهر بار ایشان به شخصه به من آموخت که می شود اندوخته عملی نداشت ، می شود به راحتی دروغ گفت ، می توان هنری بلد نبود ، می توان به داوطلبان کنکوری ساده لوح فقط به صورت اسکناس های بالقوه نگاه کرد ، می توان اسم هایی دروغین را به نام رتبه برتر های استفاده کننده از محصولات ما معرفی کرد،میتوان رتبه برترها را با پول اغوا کرد که خود را به دروغ وابسته به موسسه متبوع ما جا بزنند، می توان به جای درس دادن فقط از خود تعریف کرد ، می توان به اندازه تمام کلمات انگلیسی فرهنگ لغت آریان پور ، اسم تکنیک های من درآوردی لاتین ساخت(جوری که تمامی زبان شناسای انگلیسی کف کنن و دهنشون وا بمونه که این کلمات از کجا اومده) ، می توان به اسم خدا و پیغمبر پول مردم را پارو کرد و می توان عذاب وجدان را فقط برای کسانیکه محصولات درجه یک ما را کپی می کنند وارد دانست.

همانا ایشان استادی چیره دست در پیشه تخصصی خود (واچپیدن ذخیره مالی داوطبان کنکوری) و الگویی بی بدیل برای بنده ی کمترین می باشد.
      بی شک همانطور که شما نیز متوجه گشته اید هنر اصلی ایشان کسب ثروت از طریق ارائه تکنیک های اصیل به داوطلبان گوگولی میباشد.که الحق و الانصاف در این راه بی رقیب می باشند ، و خود من می بایست ماه ها و شاید سالها در محضر ایشان کسب فیض فرموده تا شاید بتوانم ذره ای از افتخارات ایشان را در این راه خطیر کسب نمایم.

خاضعانه اقرار میکنم که اگر وجود نازنین این مرد گهر بار نبود، باداشتن این بضاعت اندک و ضریب هوشی در حد جلبک هرگز همچین فکر نابی جهت یک شبه پولدار شدن به ذهن بنده حقیر خطور نمیکرد.
      برایشان طلب خیر ، سلامتی و البته موفقیت در کارخانه پولسازی شان ، از درگاه ایزد منان دارم.

(راستی استاد****** اگه ایده نابی واسه امسال داشته باشی منم پایه ام.خسیس نباش ...ببین من چقدر ازت قدردانی کردم ................ سفره ای پهنه بذار باهم بخوریم..................!!!!!!!)

درآخر جا دارد از تمامی اساتید و موسسات محترمی که مارا با انواع روش های کلاهبرداری از داوطلبان محترم کنکوری آشنا کرده و انصافا به ما ایده های ناب و بکری را در این راستا ارائه نموده اند، سپاسگذاری کرده و دستشان را به گرمی فشرده و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن عزیزان جیگر و البته برای خودمان از درگاه باری تعالی داشته باشیم.
      همچنین به رسم ادب و احترام از سرمایه های اصلی مان که همانا داوطلبان گوگولی کنکوری هستند(منظور بیشتر همان جیب های پر پولشان هست ) نیز به خاطر چشم دوختن به تبلیغات پر رنگ و لعاب و گوش دادن به سخنان اراجیفمان به جای مطالعه خود کتاب درسی کمال امتنان و تشکر را دارم.

امید که با ایده های بهتر و نیرنگ های مکارانه تر و روش های نوآورانه تر و شگرد های جذاب تر بتوانیم هر چه بیشتر در جهت اعتلای اقتصاد موسسه وزینمان گام برداریم(تفکر ذهنی نویسنده:خوب مگه هدف اقتصاد پول درآوردن نیست،ماهم که خدا رو شکر داریم راحت پول در میاریم. در ضمن الآن تاسیس یه موسسه کنکور راحت تر از زدن یه فلافلیه!!!!! تازه کلی هم کلاس داره.....!!!!!!!)

در انتها چند دعا کرده که خوشحال میشوم با آمین های خود ، مرا همراهی کنید.

-خدایا سایه خوف انگیز این کنکور را از سر داوطلبان بیچاره کم کن(آوای ذهنی نویسنده:خدایا این سفره پر نعمت کنکور رو حالا حالا ها جم نکن.)

-پروردگارا مرا در خدمت به داوطلبان کنکوری روز به روز موفق تر گردان.(آوای ذهنی نویسنده:پروردگارا جیب مرا روز به روز پر پول تر بفرما....)

-خدایا داوطلبان کنکور را در گذر از فراز و نشیب این جاده ناهموار یاری بفرما.(آوای ذهنی نویسنده:خدایا غلط کردم،نفهمیدم چی گفتم....چرت گفتم....نکنه این کار رو بکنی وگرنه نونمون آجر می شه....)

(((((هدف بنده در این تاپیک صرفا دادن اخطاری به داوطلبان کنکوری جهت دوری از محصولاتی است که بی هیچ کیفیتی فقط به دنبال خالی کردن جیب های شما به هر نحو می باشند.(آن هم به زبان طنز به این امید که تاثیر بیشتری داشته باشد)

انصافا در میان محصولات این موسسات، موارد درخور و شایسته ای نیز یافت می شود که یافتن آنها درک و هوشیاری داوطلبان راقبل از خرید می طلبد.

بنده اصلا و ابدا قصد توهین به هیچ کس و هیچ موسسه خاصی را نداشتم و به همین دلیل هیچ اسمی از هیچ موسسه ای در هیچ کدام از نوشته های من برده نشده و اگر نوع کلمات و نوع جمله بندی من شما را ناخودآگاه به یاد موسسه ای خاص می اندازد، به ضرث قاطع اعلام میدارم که نوک پیکان نقد من موسسه ی خاصی را هدف نگرفته و صرفا نیتم آگاهی بخشی
      به کنکوری های عزیز بوده است.....)))))

«در انتها اگر نظر و یا تجربه ای درباره ی موسساتی که جز به فکر پول درآوردن آن هم از هر طریقی هستند،داشته باشید،
      لطف کرده و مرقوم بفرمایید تا داوطلبان بی تجربه ی دیگر در دام آنها نیفتند....»

ویرایش توسط ehsan7777777 : 04 مهر 1397 در ساعت 01:11

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متن جالبی بود

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اقا ۴ صبح زیر فشار و درد عصبی با یه رول کوکایین مغزت فتوا داده هااا
      درکل عالی بود
      من ترسم الان از اینه یکی بیاد بگه من این پکیج هارو میخوام از کجا سفارش بدم
      به همین سوی چراغ قسم یکی میاد اینو میگه
      زندگي شهد گل است كه زنبور روزگار مي مكدش !!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      پیش کتاب نگیرن همه درسا صد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آقا عالی بود
      استاد عزیز این پکیج ها رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لازم به ذکر است که این محصولات کاملا تضمینی است و جهت سرکیسه کردن دوستان اندوهگین کنکوری طراحی شده
      :troll (7):
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنده هم سعید دلیجه هستم...

کسی که ریاضی کنکور را 100 زد....

سبد بیار ریاضی بی فرمول ببر

ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      جالب بود
      یکم کوتاش میکردی خیلی شده

9. Top | #9

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یک قرن سکووووووووووووووت -_____-

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      غم و غصه هام سه بعدی و چهاربعدی پریدن لامصبا.....قشنگیش اینجاشه که اگ کسی یادنگرف پولشو پس میدن عااالی بود کتابم که نمیخواد بخونی دیگه حرف نداره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      آقا عالی بود
      استاد عزیز این پکیج ها رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟
      سلام نوگل نوشکفته باغ بی در و پیکر کنکور...
      امیدوارم که ذهنتان خسته ، اعصابتان کلافه و نا امید از درس خواندن باشید
      بی شک پس از استفاده از محصولات ما که در آن از جدید ترین متد حرفه ای خدعه و نیرنگ استفاده شده، تغییر شگرفتی در احوالات شما به وجود می آید.
      نحوه تهیه محصولات گرانقدرمان به پست اصلی اضافه شد....

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که نخوندم ولی واسه دلخوشیت لایک

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر چی دنبال قیمت گشم پیدا نکردم ! بعد کامل خوندمو دیدم .....

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی عالی بود .. با اجازه کپی ...

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن