خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 34 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 500
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      در ضمن به شما سهمیه 5 درصدی تعلق میگیره
      یعنی سهمیه در کل میشه 30 درصد؟؟
      25 درصد بالای 25
      و 5 درصد بین 10-25 درصد

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      5 درصد سهمیه به خودشون اختصاص میگره باقیمانده سهیمه ایثارگران ماله خودشون میشه یعنی دیگه تکمیل ظرفیت نمیشه

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir7495 نمایش پست ها
      بله. دقیقا همین طوره. مثلا اگه شما رتبت شده 1000 تراز کنکورت باید ۱۰۰۰۰وبالاتر باشه.ولی در سهمیه ایثار گران رتبه ۱۰۰۰ ترازی معادل ۷۰۰۰ میشه.یعنی سه هزار اختلاف تراز
      لطفا در مورد چیزی اطلاع نداری اظهار نظر نکن مرسی
      سهمیه ایثارگران اصلا وجود نداره منطقه ایثارگرانه مثله بقیه مناطقه همین رتبه کشوری افراد که این منطقه دارن نگاه میکنم براساس رتبه بدست اورده تو این منطقه میچینن هرکس هفتاد درصد از رتبه قبولی یه رشته بیاره در صورتی که نفراتی که رتبه بهتری از اون اوردن رشته مورد نظر رو انتخاب نکرده باشن قبوله

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا در مورد چیزی اطلاع نداری اظهار نظر نکن مرسی
      سهمیه ایثارگران اصلا وجود نداره منطقه ایثارگرانه مثله بقیه مناطقه همین رتبه کشوری افراد که این منطقه دارن نگاه میکنم براساس رتبه بدست اورده تو این منطقه میچینن هرکس هفتاد درصد از رتبه قبولی یه رشته بیاره در صورتی که نفراتی که رتبه بهتری از اون اوردن رشته مورد نظر رو انتخاب نکرده باشن قبوله
      لطفا چرت نگو ... please ...
      سعی کن با مدرک حرف بزنی ... من کارنامه دیدم درصداش همش دوروبر 10 درصد و حتی منفی با رتبه 1900 سهمیه ...الان داره پزشکی سراسری تو دانشگاه تیپ دو میخونه ... با 1900 منطقه 1 ..پردیس اون دانشگاهم نمیشه آورد ...

پینه دستم جای سختی هشت سال زحمته
      پینه دستات جا خطای رو **** ریاسته
      نترس ! کار من دوباره روییدنه ...

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      سعی کن با مدرک حرف بزنی ... من کارنامه دیدم درصداش همش دوروبر 10 درصد و حتی منفی با رتبه 1900 سهمیه ...الان داره پزشکی سراسری تو دانشگاه تیپ دو میخونه ... با 1900 منطقه 1 ..پردیس اون دانشگاهم نمیشه آورد ...

توهمین انجمن یه حاج خانم 35ساله بودباسهمیه به یه سال پزشکی علوم پزشکی مشهداوردکه خدامیدونه چه درصدایه پایینی زده بوددرصورتیکه تومنطقه یک بایدرتبه 300بادرصدای بالای70بزنی قبول شی

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها

داداش حرفات عین حقیقته من آشنا دارم با چرت ترین درصد ها پزشکی تهران آورده
      اصن هرکی باور نداره اینجارو ببینه:
      نفرات برتر ایثارگران
      بخدا ظلمه یکی با 5700 پزشکی تهران بیاره بخدا ظلمه حالا تازه فکرشو بکنید اینا جز 100تای برترن ببینید بقیه چی ان که شهرستانا و علوم پزشکی های دیگه قبول میشن لابد با تراز 4500 پزشکی میارن دیگه(ولی خداوکیلی 10 نفر اول لیستشون حقشونه پزشکی مراکز درجه یک بخونن)
      وقتی اینارو میبینم گریم میگیره...........
      پ.ن:دوستان طرح ایثارگران قراره به مجمع تشخیص مصلحت نظام بره

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما چرا حرف منو نمی فهمین
      ببین نگید فلانی با این رتبه پزشکی اورد
      دوستان من منطقه اش جداش دو هزار سیصدتا سهمیه قبولی پزشکی دندون دارو دولتی ازاد بین الملل و تعهدی داره
      میان از نفر یک کشور تا پونصد هزار کشور اونایی سهمیه دارن میزارن تو منطقه ایثارگران مثلا طرف شده 300 کشور اولین نفر که سهمیه ایثارگران رو داره میره میشه یک ایثارگران یکی شده مثلا 60 هزار کشور میشه 1400 ایثارگران چون 1400 تا نفر بودن که رتبه کسوری بهتری دارن اوکی
      بعد که چیدنشون تا 2300 این سه تا رو قبول میشه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پویا داداش خودتو خسته نکن
      می گن کسی رو که نمی دونه رو میشه فهموند
      ولی کسی که نمی خواد بدونه رو نمیشه فهموند
      اینا نمی خوان بفهمن
      شما هم سروکله نزن باهاشون
      بیخیال ...

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      5 درصد سهمیه به خودشون اختصاص میگره باقیمانده سهیمه ایثارگران ماله خودشون میشه یعنی دیگه تکمیل ظرفیت نمیشه
      sry
      متوجه نشدم....
      بشکاف

این غلطه؟
      یعنی سهمیه در کل میشه 30 درصد؟؟
      25 درصد بالای 25
      و 5 درصد بین 10-25 درصد
      اصلاحش کن
      ویرایش توسط Mr.mTf : 23 مهر 1395 در ساعت 16:23

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما چرا حرف منو نمی فهمین
      ببین نگید فلانی با این رتبه پزشکی اورد
      دوستان من منطقه اش جداش دو هزار سیصدتا سهمیه قبولی پزشکی دندون دارو دولتی ازاد بین الملل و تعهدی داره
      میان از نفر یک کشور تا پونصد هزار کشور اونایی سهمیه دارن میزارن تو منطقه ایثارگران مثلا طرف شده 300 کشور اولین نفر که سهمیه ایثارگران رو داره میره میشه یک ایثارگران یکی شده مثلا 60 هزار کشور میشه 1400 ایثارگران چون 1400 تا نفر بودن که رتبه کسوری بهتری دارن اوکی
      بعد که چیدنشون تا 2300 این سه تا رو قبول میشه
      خدا وکیلی خودت فهمیدی چی گفتی؟من با سند ومدرک حرف زدم. شما هم بهتره بری یه نگاه به کارنامه های کنکور سال های گذشته بندازی متوجه میشی که تراز اونی که در سهمیه ایثار گران مثلا پزشکی قبول شده چنده.یکی با سهمیه مناطق سه گانه با تراز ۹۰۰۰ هیچ جا پزشکی نمیاره. چه دولتی چه آزاد چه پردیس . ولی در سهمیه ایثار گران با تراز ۶۰۰۰ راحت پزشکی دولتی میارن.معیار سنجش علمی در کنکور ترازه. درضمن در آزمونی مثل کنکور با این رقابت فشرده ۷۰ درصد نمره آخرین نفره قبولی چیزی شبیه شوخی میمونه.

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خدا وکیلی خودت فهمیدی چی گفتی؟من با سند ومدرک حرف زدم. شما هم بهتره بری یه نگاه به کارنامه های کنکور سال های گذشته بندازی متوجه میشی که تراز اونی که در سهمیه ایثار گران مثلا پزشکی قبول شده چنده.یکی با سهمیه مناطق سه گانه با تراز ۹۰۰۰ هیچ جا پزشکی نمیاره. چه دولتی چه آزاد چه پردیس . ولی در سهمیه ایثار گران با تراز ۶۰۰۰ راحت پزشکی دولتی میارن.معیار سنجش علمی در کنکور ترازه. درضمن در آزمونی مثل کنکور با این رقابت فشرده ۷۰ درصد نمره آخرین نفره قبولی چیزی شبیه شوخی میمونه.
      فکر کن یه منطقه درس کنن منطقه چهار 4 اوکی کلا 16000 نفر 2300 تا ظرفیت قبولی پزشکی داشته باشه از این واضح تر این حرفهای که میگن صفر میپره از سرت بیرون کن میره منطقه چهار زیر 2300 بود پزشکه
      اون شخصی که شما دیدن برید نگاه کنید کارنامه اش رو رتبه در سهمیه اش باید زیر 2300 باشه

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      موضوع به مجمع تشخیص مصلحت ارجاع شد

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر کن یه منطقه درس کنن منطقه چهار 4 اوکی کلا 16000 نفر 2300 تا ظرفیت قبولی پزشکی داشته باشه از این واضح تر این حرفهای که میگن صفر میپره از سرت بیرون کن میره منطقه چهار زیر 2300 بود پزشکه
      اون شخصی که شما دیدن برید نگاه کنید کارنامه اش رو رتبه در سهمیه اش باید زیر 2300 باشه
      شما اصن پستو منو خوندی؟ من بحثم سره ترازه کنکوره که نشون میده جایگاه علمی شما در بین بقیه شرکت کننده ها کجاست. همون رتبه ۲۳۰۰ در سهمیه ایثار گران که میگی ترازش حدود ۵۰۰۰ خورده ای هست. بحث این جاست که در مناطق سه گانه با تراز ۹۰۰۰ هیچ کجا پزشکی نمیاری ولی در سهمیه ایثار گران با تراز ۵۰۰۰یا۶۰۰۰ پزشکی دولتی میشه آورد.همین رتبه ۲۳۰۰ که می فرمایین میدونی معادل چه رتبه ای در یکی از مناطق سه گانست؟ حداقلش ۲۰ هزار.در کل بحث کردن با کسی که منافعش در چیزی ست بی فایده است. منم برای خودم حرص نمی خورم. چون کنکور دادم وخدا رو شکر رشته مورد علاقهم قبول شدم. دلم برای کسانی میسوزد که قراره سال های آینده با سهمیه های مختلف مواجه بشن.

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اصن پستو منو خوندی؟ من بحثم سره ترازه کنکوره که نشون میده جایگاه علمی شما در بین بقیه شرکت کننده ها کجاست. همون رتبه ۲۳۰۰ در سهمیه ایثار گران که میگی ترازش حدود ۵۰۰۰ خورده ای هست. بحث این جاست که در مناطق سه گانه با تراز ۹۰۰۰ هیچ کجا پزشکی نمیاری ولی در سهمیه ایثار گران با تراز ۵۰۰۰یا۶۰۰۰ پزشکی دولتی میشه آورد.همین رتبه ۲۳۰۰ که می فرمایین میدونی معادل چه رتبه ای در یکی از مناطق سه گانست؟ حداقلش ۲۰ هزار.در کل بحث کردن با کسی که منافعش در چیزی ست بی فایده است. منم برای خودم حرص نمی خورم. چون کنکور دادم وخدا رو شکر رشته مورد علاقهم قبول شدم. دلم برای کسانی میسوزد که قراره سال های آینده با سهمیه های مختلف مواجه بشن.

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قبول نفر اخری که رشته های سه گانه میاره 9500 پس هفتاد درصدش میشه 6650
      بعدش با این تراز فقط تعهدی و پردیس با سهمیه میشه قبول شد نفرات بالاتری ترار بهتری کسب کردن
      خواهش در مورد چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکن
      ویرایش توسط pouyasadeghi : 26 مهر 1395 در ساعت 11:32

صفحه 3 از 34 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن