خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb مشکل در خواندن فیزیک

سلام خسته نباشید دوستان.من یه مشکلی داشتم اینم این که من ساله دیگه میرم 4 تجربی از تابستان دارم دارم برای کنکور می خونم ولی تو درس فیزیک که از روی میکروطبقه بندی می خونم نکاتو بعد تست می زنم سرعتم خیلی پایینه و اکثر جوابارم اشتباه میزنم. می خواستم بدونم مشکل از کجاست؟یعنی دچار کندخوانی شدم؟بعدشم من در آزمون های کانون شرکت کردم که 21 تیر هست با این وضع نمی تونم به موقع فیزیک رو تموم کنم.چون من هنوز فصل اول فیزک3 رو هم تموم نکردم با اینکه حدود 3 ساعت براش وقت میزارم.لطفا راه حل بدید.معذرت می خوام سرتونو درد آوردم.
      کـــــــــاش زنــــــدگی از آخـــــــــر به اول بـــــــود...

پیـــــــــــر به دنیـــــــا می آمدیــــــــــــم...

آنـــگاه در رخــــداد "عشــــــــق" جـــــــوان میشدیــــــــــــم...

سپس کــــودکــــی معصـــــــــــوم میــــــشدیــــــــــــم.. .

و در نیـــــــــــــمه شبــــــی با نــــــــوازش مــــــــــادر...

آرام میــــــمردیــــــــــــم ...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .آزمون 21 تیر احتمالا ازمون تعیین سطحه شما توی این ازمون قراره خودت رو یه ارزیابی کلی بکنی و ببینی در چه سطحی هستی و هدفت برای رسیدن به چه سطح و ترازیه
      مسلما شما نمی رسی تمام نکات فیزیک رو برای این ازمون بخونی دوره کنی و یاد بگیری فکر کنم باید چند مبحث از فیزیک که قوی تر هستی انتخاب کنی
      هوا که سرد میشه
      یاد تو می افتم

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام من احتمال میدم که شما از تست آموزشی استفاده نمیکنی . به نظرم اول بشین درسنامه ها رو کامل بخون بعدش هم تستای متنوع رو بدون در نظر گرفتن وقت حل کن اگه دیدی اصلا نمیتونی با هر وقتی حل کنی این یعنی خوب درسو یاد نگرفتی. حالا بعد از اینکه تستای آموزشی مختلف رو زدی و با همه ی الگو های تست آشنا شدی میتونی وقت بذاری و حل کنی. اگه نتونستی سر وقت حل کنی برای باقیموندش کرنومتر بذار و حل کن حالا با توجه به درصد و وقتی که هدفته میفهمی که مطلبو بلدی یا نه و اگه بله که بعدا فقط مرور می کنی و اگه نه هم که باید یه بار دیه بخونی ..........

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      یک سوال من امسال میرم سوم میخوام ازاول بخونم ودرسطح امتحان نهایی وکنکورچه کتاب هایی روبخونم که برای کنکور وامتحان نهایی آماده بشم ویک کتابی هم میخوام که درسنامه خیلی عالی برای دوم داشته باشه میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟.راستی امتحان نهایی خیلی سخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کشاورز نمایش پست ها
      سلام
      یک سوال من امسال میرم سوم میخوام ازاول بخونم ودرسطح امتحان نهایی وکنکورچه کتاب هایی روبخونم که برای کنکور وامتحان نهایی آماده بشم ویک کتابی هم میخوام که درسنامه خیلی عالی برای دوم داشته باشه میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟.راستی امتحان نهایی خیلی سخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من به شما کتاب فیزیک پایه سفید گاج رو پیشنهاد میکنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن