خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کتاب فوت و فن عربی خیلی سبز (رایگان)

سلام دوستای گلم، من دو تا کتاب فوت و فن عربی خیلی سبز دارم که می خوام برا دو نفر که واقعا نیاز دارن ولی توانایی خریدشو ندارن ارسال کنم، یکیش چاپ 95 و یکیش چاپ 94، فقط از طریق تلگرام بهم اطلاع بدین، مرسی @***********

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ترجیحا اگه یکی باشه که دوستشم این کتابو بخواد بهتره، هر دوتاشو برا یه نفر ارسال می کنم.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر دوتا استفاده نشده و تمیزن، فقط چاپ 94 شو داداش کوچیکم چن تا از صفحاتشو خط خطی کرده.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیداش نشد کسی بزار تو کتاب خونه های پایین شهر اونجا همه استفاده میکنن چند سال هم استفاده میشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بزار کتابخونه خیلی هم بیشتر ثواب داره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      آره به نظر منم کتابخونه بهتره

البته باید افرادی مثل شما رو تحسین کرد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرمن میتونین از چن تا مدرسه سوال کنید ببینید آیا دانش آموز مستضعفی هست که این کتا به دردش بخوره و توان خرید این کتابو نداشته باشه.....ولی کارتون خیلی خیر خواهانه هست....احسنت....کاش بقیه هم مثه شما بودن
      ویرایش توسط Ellaa_A : 06 مهر 1395 در ساعت 18:18

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      لایک داری

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی از همه تون، اونایی که تو تلگرام و تو سایت بهم پیام دادین و درخواست کتاب کردین از شما هم ممنونم، ولی شرمنده تون شدم، چون خیلیاتون پیام دادین ولی من فقط 2 کتاب دارم که به شما هدیه کنم، ای کاش توانایی اینو داشتم که می تونستم همه تونو خوشحال کنم، چون وظیفمه این کار ولی حیف که الان در توانم نیست، مجبور شدم کسایی که زودتر پیام دادن رو تو اولویت قرار بدم، امیدوارم منو ببخشین...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن