خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

درسا رو چجوری بخونم؟؟؟

سلام به همه...سوال اول:من امسال کنکور دارم رشتمم تجربیه ازروز اول مهر تصمیم داشتم درسارو پیشخوانی کنم اما وقتی پیش خوانی میکنم سرعتم خیلی پایینه و نمیتونم یه درسیو کامل کامل بخونم(تست+مطالعه ی کتابوکتابکار)چون دیرشروع کردم وقتی برای ازدست دادن ندارم بنظرتون پیشخوانیو ادامه بدم یانه؟اخه تاثیرچندانیم توهمین2روز ازش ندیدم...بنظرتون بهترنیس درس هرروزو همون روز بخونم؟؟؟چون اگه پیشخوانیم بخوام بکنمو درس هرروزروهمون روز بخونم اصن نمیرسم به همه...بنظرتون چیکارکنم؟؟
      سوال دوم:من تصمیم گرفتم ازمون ازمایشی شرکت نکنم وچون قبلا هم گفتم دیرشروع کردم بنظرتون شرکت کنم بهتره یاشرکت نکنم؟؟اخه اونجوری نمیدونم درسای مدرسه رو برای پیش بخونم یا ازمونو...بنظرتون چیکارکنم؟؟
      سوال سوم:برنامم اینجوریه که از درسای پایه هفته ای3درس تخصصی و6درس عمومی بخونم(3روز تعطیلیو پایه بخونم و4روز مدرسه رو فقط پیش بخونم)بنظرتون خوبه؟؟البته سوالات ازمونارو از نت میگیرمودرکنارشون حل میکنم فقط میترسم اینکه ازمون نرم و این برنامم اشتباه باشه ممنون میشم کمکم کنید
      و سوال اخر:سوالای ازمونا رو برای(گاجوقلموگزینه ی2وسنجشو)ازکجا گیربیارم؟بعد ازمونا همه ی موسسات تو سایتشون میذارن؟؟؟

2. Top | #2
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سوال های 1 2 3 رو فقط از مشاور بپرس

از همین سایت کنکور استفاده کن برای بدست اوردن سوالا

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما که کنکوری هستی دقیقن چیو میخای پیش خانی کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      در درجه اول درس هر روز رو تو همون روز خوندن خیلی مهم تره از پیش خوانی ...پیش خوانی هم میتونی صبح یه ربع یه نگاه اجمالی بندازی ...ما تو مدرسمون آزمون آزمایشی قلم چی میدادیم و هر صبح آزمون داشتیم و خوندن درسای روز هم که بود خب .ولی خب بعضی معلمامون باهامون راه میومدن طبق برنامه آزمونا درس میدادن مثلا اگه هفته بعد آزمون از حرکت شناسیه روی اون مبحث زوم میکردن و تست حل میکردیم
      Dont Worry Be Happy : )

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هر جور راحتی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      سلام به همه...سوال اول:من امسال کنکور دارم رشتمم تجربیه ازروز اول مهر تصمیم داشتم درسارو پیشخوانی کنم اما وقتی پیش خوانی میکنم سرعتم خیلی پایینه و نمیتونم یه درسیو کامل کامل بخونم(تست+مطالعه ی کتابوکتابکار)چون دیرشروع کردم وقتی برای ازدست دادن ندارم بنظرتون پیشخوانیو ادامه بدم یانه؟اخه تاثیرچندانیم توهمین2روز ازش ندیدم...بنظرتون بهترنیس درس هرروزو همون روز بخونم؟؟؟چون اگه پیشخوانیم بخوام بکنمو درس هرروزروهمون روز بخونم اصن نمیرسم به همه...بنظرتون چیکارکنم؟؟سوال دوم:من تصمیم گرفتم ازمون ازمایشی شرکت نکنم وچون قبلا هم گفتم دیرشروع کردم بنظرتون شرکت کنم بهتره یاشرکت نکنم؟؟اخه اونجوری نمیدونم درسای مدرسه رو برای پیش بخونم یا ازمونو...بنظرتون چیکارکنم؟؟سوال سوم:برنامم اینجوریه که از درسای پایه هفته ای3درس تخصصی و6درس عمومی بخونم(3روز تعطیلیو پایه بخونم و4روز مدرسه رو فقط پیش بخونم)بنظرتون خوبه؟؟البته سوالات ازمونارو از نت میگیرمودرکنارشون حل میکنم فقط میترسم اینکه ازمون نرم و این برنامم اشتباه باشه ممنون میشم کمکم کنیدو سوال اخر:سوالای ازمونا رو برای(گاجوقلموگزینه ی2وسنجشو)ازکجا گیربیارم؟بعد ازمونا همه ی موسسات تو سایتشون میذارن؟؟؟
      سلام . سوال اول » اینکار شما پیشخوانی نیس . پیش خوانی یعنی یه نگاه سریع در حد 10 - 15 دقیقه به فصل یا مبحث / شما میتونید با سرچ در انجمن با انوان شیوه درست مطالعه یا اینکه رجوع کنید به بخش نحوه ی مطالعه که هرکدوم از درس ها جداگانه دارند یا اینکه رجوع کنید به تاپیک مصاحبه نفرات برتر که شیوه درست مطالعه دستت تون بیاد ## سوال دوم » شرکت کردن یا نکردن آزمون پای خودتونه بعضیا میگن شرکت نمیکنم بعضیا میگن شرکت میکنم ربطی به این که شما با شرکت کردن موفق میشید یا نمیشید هم نداره اما پیشنهاد من اینکه اگه میخوایین کنکوری بخونید از برنامه مطالعاتی قلمچی استفاده کنید ## سوال سوم » برنامه ای درسته که در طول هفته هم پایه خونده بشه هم پیش / هم اختصاصی باشه هم عمومی / هم تست بزنید هم آموزش ببینید در طول هفته / نکته ی مهمتر باید تک تک دروس رو در طول هفته بخونید ## سول چهارم » شما میتونید با مراجعه به سایت زیر بعد از هر آزمون . آزمون مورد نظر رو دانلود کنید کنکور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)