خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

پرستاری آزاد یا موندن پشت کنکور برای رسیدن به هدف؟

سلام دوستان
      من خیلی خوشبینانه تخمین زدم و فکرکنم پرستاری آزاد شهرستان قبول بشم ولی مشکل اینه که علاقه ای به این رشته ندارم و میدونم که پرستاری خیلی سخته و حقوقی هم که به یه پرستار میدن خیلی کمتر از حقشونه اما خانواده ، فامیل و... همه میگن پرستاری رشته ی خوبیه و درآمد خوبی داره و باید بری اگه بگم حرف مردم واسم مهم نیست دروغ گفتم چون واقعا بعضی حرفا آدمو ناراحت میکنه مخصوصا وقتی بخوای واسه بار سوم کنکور بدی
      باید بگم که عاشق رشته ی داروسازی هستم یعنی هرجا هر نوشته ای توش "ساز" ببینم یهو ناخودآگاه مغزم یاد داروساز و داروسازی میوفته و میدونم که اگه رشته ای به جز این بخونم سال های آینده حسرت خواهم خورد ! (همین الان هم از کنار داروخونه میگذرم غصه میخورم !! )
      رتبه ی امسالم از سال قبل بهتر شد ولی بازم افتضاح بود تنبلی و اهمال کاری کردم عاقبتم شد این وگرنه ... حیف که زمان به عقب برنمیگرده
      حالا من موندم توی دوراهی ازطرفی اگه بخوام بمونم باید از الان شروع کنم که حداقل از روزای آخر تابستون بهره ای ببرم
      به نظر شما من چیکار کنم بمونم پشت کنکور یا برم یه رشته ی الکی ؟ میترسم امسال هم بمونم ولی نتونم داروسازی قبول بشم

چیکار کنم ؟؟؟

2. Top | #2

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرگزززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززز بیخیال عشقت نشو که یه روزی فیلت بدجور یاد هندوستان خواهد کرد
      اینو منی که با داشتن مدرک مهندسی برق دانشگاه سراسری شیراز رفتم سربازی و تو سن 25 سالگی دوباره کنکور دادم برای رسیدن به عشقم ینی پزشکی دارم بهت میگم

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگ میتونی پشت کنکور بمونبرا هدفت بجنگو امیدوار باش و مثبت فکر کن

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم عشقم پزشکیه و تا بهش نرسم،دست از سرش برنمیدارم
      در ضمن 96 میشه کنکور سومم...انقد میمونمو میخونم تا بهش برسم

تلاش کردن سخته اما حسرت خوردن 1000 برابر سخت تر

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من تو کنکور سومم موفق شدم برسم به چیزی که میخام.اما به نظرم ارزششو ...نمیدونم راستش.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنگ بزرگ نشونه نزدنه!

اول اینکه پرستاری و رشته های پیراپزشکی رشته های الکی نیستن!!!

دوم اینکه با این سطح رقابت که مطمینن سال دیگه هم سخت تره همین امسال اگه قبول شدید برید...بعد از سه سال یه سال دیگه؟!! عاقلانس بنظرتون؟ چقدر احتمال داره متفاوت تر از امسال باشید؟؟؟ یکم هم به زندگی نرمالتون برسید!!!

خوشبختی و پیشرفت که فقط با این سه رشته پزشکی/دندان/دارو نیست...مثلن یه فیزیوتراپ، کاردرمانگر، بینایی سنج یا یه پرستار خوب و حرفه ای از یه پزشک کم سواد و پرخطا بهتر نیست؟! مسلمن خیلی بهتر و مفیدتر و با پرستیژتره!!!
      .
      + باید قبول کنید که هرکسی تو یه زمینه ای توانایی داره و میتونه تو اون حیطه ای که علاقه، استعداد و توانش رو داره موفق باشه.
      به نظر من شما بیشتر درگیر جو هستید و شناخت درستی از رشته ها و بخصوص خودتون و تواناییتون ندارید(شیمی، درک و حفظیاتتون چقدر عالیه؟ از داروسازی چی میدونید؟)
      .
      قبل از اینکه تصمیم اشتباهی بگیرید و بدون شناخت تو توهم سه رشته کذا(پ.د.د) باشید خوب تحقیق کنید، ببینید، بشنوید و مشورت بگیرید و متناسب با توان و استعدادتون راهتون رو انتخاب کنید نه در تایید حرف دیگران و جو خانواده و جامعه!

ببخشید اگه یه مقدار تیز حرف زدم، لازم بود بنظرم!/ موفق باشید

شازده کوچولو پرسید : کی اوضاع بهتر میشه؟
      روباه گفت ...

از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره !
      آنتوان دوسنت اگزوپری
      ویرایش توسط behboy : 24 شهریور 1395 در ساعت 17:49

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamshakh نمایش پست ها
      من تو کنکور سومم موفق شدم برسم به چیزی که میخام.اما به نظرم ارزششو ...نمیدونم راستش.
      تو نمیخوایی آخرش بگی دقیق رتبت چند شد؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      تو نمیخوایی آخرش بگی دقیق رتبت چند شد؟
      نه.ولی به هدفم رسیدم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamshakh نمایش پست ها
      نه.ولی به هدفم رسیدم
      احتمالا پزشکی کجا درمیایی؟
      ولی تلاشت قابل تحسینه..زیست70 و ادبیات80 واقعا عالیه..ایشالا همیشه موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      صد در صد هدفت
      منم میخوام برم پرستاری ازاد ک دوباره بخونم

ولی آخه دارو سازی الان بخوای مجوز یه داروخونه بگیری خیلی خرج داره و هفت خوان رستمه

ولی حسرت خیلی بده
      منکه عللاوه بر حسرت حسادت هم میکنم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      هرگزززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززز بیخیال عشقت نشو که یه روزی فیلت بدجور یاد هندوستان خواهد کرد
      اینو منی که با داشتن مدرک مهندسی برق دانشگاه سراسری شیراز رفتم سربازی و تو سن 25 سالگی دوباره کنکور دادم برای رسیدن به عشقم ینی پزشکی دارم بهت میگم
      شما واقعن عاشق رشته پزشکی هستید یا بخاطر عدم موفقیت مورد انتظارتون تو رشته برق دارید این حرف رو میزنید؟ شاید موضع بگیرید در برابر حرفم اما... تصور کنید که حقوق پزشک پایین باشه و حقوق شما بعنوان یه مهندس برق چند برابر یه پزشک...فقط تصور کنید...بازم میخواید پزشک بشید؟ هدفتون چیه از پزشک شدن؟ اگه یه مهندس برق کاربلد باشید گزینه مهاجرت هم واستون هست...بهش فکر کردید تا حالا؟ اینو به این خاطر گفتم که بدونید وضعیت این سه رشته هم تا چند سال دیگه نامشخصه، همین الانش اکثرن دنبال تخصصن...تا 10 سال(7+2+1) دیگه چطور میشه بنظرتون؟؟؟
      روباه گفت ...

آنتوان دوسنت اگزوپری

12. Top | #12

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behboy نمایش پست ها
      شما واقعن عاشق رشته پزشکی هستید یا بخاطر عدم موفقیت مورد انتظارتون تو رشته برق دارید این حرف رو میزنید؟ شاید موضع بگیرید در برابر حرفم اما... تصور کنید که حقوق پزشک پایین باشه و حقوق شما بعنوان یه مهندس برق چند برابر یه پزشک...فقط تصور کنید...بازم میخواید پزشک بشید؟ هدفتون چیه از پزشک شدن؟ اگه یه مهندس برق کاربلد باشید گزینه مهاجرت هم واستون هست...بهش فکر کردید تا حالا؟ اینو به این خاطر گفتم که بدونید وضعیت این سه رشته هم تا چند سال دیگه نامشخصه، همین الانش اکثرن دنبال تخصصن...تا 10 سال(7+2+1) دیگه چطور میشه بنظرتون؟؟؟
      من عاشق پزشکیم
      بله حتی اگه درامد برق چند برابر باشه
      من رتبه 2 دانشگاهمون بودم و بدون کنکور میتونستم بهترین دانشگاه ارشد بخونم اما استفاده نکردم
      خدا شاهده که من حتی یه آزمون استخدامی شرکت نکردم و مستقیم بعد از تحصیل رفتم سربازی و بعدشم مستقیما تلاش واسه کنکور

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      من عاشق پزشکیم
      بله حتی اگه درامد برق چند برابر باشه
      من رتبه 2 دانشگاهمون بودم و بدون کنکور میتونستم بهترین دانشگاه ارشد بخونم اما استفاده نکردم
      خدا شاهده که من حتی یه آزمون استخدامی شرکت نکردم و مستقیم بعد از تحصیل رفتم سربازی و بعدشم مستقیما تلاش واسه کنکور
      اگه اینطوره که خیلی خوبه...
      البته آزمون استخدامی خاصی هم طول این دوسال نبوده که بخواهید شرکت کنید.
      تصمیمتون احترام برانگیزه/ هرچند رقابت خیلی سختی در پیش دارید، امیدوارم در آینده پزشک خیرخواه و موفقی باشید
      روباه گفت ...

آنتوان دوسنت اگزوپری

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behboy نمایش پست ها
      سنگ بزرگ نشونه نزدنه!

اول اینکه پرستاری و رشته های پیراپزشکی رشته های الکی نیستن!!!

دوم اینکه با این سطح رقابت که مطمینن سال دیگه هم سخت تره همین امسال اگه قبول شدید برید...بعد از سه سال یه سال دیگه؟!! عاقلانس بنظرتون؟ چقدر احتمال داره متفاوت تر از امسال باشید؟؟؟ یکم هم به زندگی نرمالتون برسید!!!

خوشبختی و پیشرفت که فقط با این سه رشته پزشکی/دندان/دارو نیست...مثلن یه فیزیوتراپ، کاردرمانگر، بینایی سنج یا یه پرستار خوب و حرفه ای از یه پزشک کم سواد و پرخطا بهتر نیست؟! مسلمن خیلی بهتر و مفیدتر و با پرستیژتره!!!
      .
      + باید قبول کنید که هرکسی تو یه زمینه ای توانایی داره و میتونه تو اون حیطه ای که علاقه، استعداد و توانش رو داره موفق باشه.
      به نظر من شما بیشتر درگیر جو هستید و شناخت درستی از رشته ها و بخصوص خودتون و تواناییتون ندارید(شیمی، درک و حفظیاتتون چقدر عالیه؟ از داروسازی چی میدونید؟)
      .
      قبل از اینکه تصمیم اشتباهی بگیرید و بدون شناخت تو توهم سه رشته کذا(پ.د.د) باشید خوب تحقیق کنید، ببینید، بشنوید و مشورت بگیرید و متناسب با توان و استعدادتون راهتون رو انتخاب کنید نه در تایید حرف دیگران و جو خانواده و جامعه!

ببخشید اگه یه مقدار تیز حرف زدم، لازم بود بنظرم!/ موفق باشید

حرفاتون رو کاملا قبول دارم اما من دنبال پرستیژ و پُز نیستم یعنی داروسازی رشته ای نیست که بشه باهاش پز داد (این نظر منه البته) چون کسی که بخواد به خاطر پرستیژ یه رشته رو انتخاب کنه پزشکی رو انتخاب میکنه نه دارو ! نمیخوام بگم داروسازی رشته ی بی کلاسیه ها نه ولی متاسفانه هنوز هم هستن کسایی که نسخه پیچ رو با داروساز یکی میدونن!!
      من راجع به داروسازی تا حدودی میدونم از چندتا دانشجوی این رشته و فارغ التحصیل اطلاعات گرفتم اینکه درسای سختی داره و... منم حفظیاتم خوبه و به شیمی هم علاقه دارم و برعکس اون از خون و بخیه زدن و ... بدم میاد . من فقط میترسم که 4 سال هزینه کنم برای رشته ای که بهش علاقه ندارم و آخرش پشیمون بشم همین.
      و در آخر اینکه کنکور 95 دومین کنکورم بود نه سومیش

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      تلاش کردن سخته اما حسرت خوردن 1000 برابر سخت تر
      فکر کنم این جمله رو باید بزنم رو دیوار اتاقم. خیلی خوب بود واقعا.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن