خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 38 از 57 نخستنخست ... 2837383948 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 556 به 570 از 842
    1. Top | #556
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی به کارنامه شون شک نداره که بله ایشون رتبه برتر هستن منتهی جوابشون به اون سوالا ینی در واقع مصاحبه شون خیلی عجیبه ...‌من که باورش برام خیلی سخته ...

2. Top | #557
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      سلام ببخشید میشه مفصل بگید چطور با کیفیت بخونیم که مطالب رو فراموش نکنیم
      سعی کن مطالب رو مثلا تو زیست برای خودت توضیح بدی فکر کن معلمی و داری برای یه جمع توضیح میدی نکات ترکیبی رو تو ذهنت جور کن و برای تایید درست بودنشون دنبالشون برو وقتی یه تست ریاضی و فیزیک و شیمی رو زدی بعدش حتما پاسخ نامه رو بخون این حوری از یادت نمی ره ایستگاه مرور هم حتما زود زود بذار

3. Top | #558
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      نه دیگه کار خودت رو سخت تر می کنی

ممنون دکتر جان

شما از درس خوندن ناامید نمیشدین؟

4. Top | #559
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shishi نمایش پست ها
      ممنون دکتر جان

شما از درس خوندن ناامید نمیشدین؟
      هر وقت ناامید می شدم چشامو می بستم و به هدفم فکر می کنم و دوباره شروع می کنم وقتی هدف داری ناامیدی بی معناست

5. Top | #560
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ...
      توی دوران کنکورتون اززمانی که شروع کردین ..
      برنامه ریزیتون چیجوری بود تا اسفند؟
      من ازمون شرکت نمیکنم ... بنظرتون بدون ازمون میتونم ؟موفق بشم...
      راستش من تازه شروع کردم و یجورایی استرس دارم ... ممنون کمکم کنین...

6. Top | #561
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال

من چند روز (مثلا 3-4روز)خوب میخونم بعدش افت میکنم وشاید 5-6میخونم

چی کار کنم؟

7. Top | #562
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقا سامان از رشتت بگو از دانشگاه درسا اینده

8. Top | #563
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      اقا سامان از رشتت بگو از دانشگاه درسا اینده
      والله حرف زیاده.... از کجا شروع کنم!!!!!
      یکی این که فکر نکنید قبولی تو کنکور با رتبه ی خوب و بنر زدن اسمتون و دکتر شدن پایان کاره کنکور پایان درس خوندن و دوران عشق و حال ه... خدا شاهده یه ده روزیه دارم باکتری می خونم هنوز می ترسم بیفتم.... کار عملی شم سخته... ولی خوشبختانه به درس خوندن علاقه دارم.... از همون ترم اول شروع کردم به تحقیق کردن و پیدا کردن راه درمان..... همه اساتید یقه مو گرفتن که چرا پزشکی نرفتی؟؟ .... ولی به رشته ام علاقه دارم.... نمی دونم آینده ام رو اینجا می گذرونم یا نه.... شاید به خاطر مقاله هام اپلای گرفتم هنوز معلوم نیست.... تعهدی هم هستم... ولی این چیزا فرمالیته است.... با هدف دانشگاه بیاید.... به رشته تون علاقه نشون بدید... فقط به امید امتحان دادن و پاس شدن درس نخونید تو هر درسی و. برهه ای.... بعدا ضرر می کنید... رشته ای برید که توش علاقه داشته باشید به دنبالش رفتن.... برای تک تک لحظه ها هدف داشته باشید..... درسا هم که خدایی سخته..... بیوشیمی که خشونت علیه ترم اول دندان پزشکی محسوب می شه بعدا که باکتری و قارچ و.... هست اما خدا رو شکر ارزش داره هر کی با علاقه بخونه موفق میشه.... استادا هم سخت می گیرن.... حق دارن میگن به هر حال شما در آینده جنایتکارانی می شید با چاقو میفتید به جون مردم..... والله حرفشون راسته... جالب هست این قدر درگیر کنکور میشی انگار قراره بعد از قبولی تو پزشکی چی بشه پزشکی رو میاری می بینی هیچی فرقی نکرده تو پزشکی آوردی زمین همون جوری که هست می چرخه.... پوچی بزرگی میفته تو وجودت... ببخشید که طولانی شد شرمنده

9. Top | #564
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر96 نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال

من چند روز (مثلا 3-4روز)خوب میخونم بعدش افت میکنم وشاید 5-6میخونم

چی کار کنم؟
      اخه خواهر من برم بدن سازی روز اول وزنه 100 کیلوی بزنم بعدا افت می کنم از ساعات کم شروع کم ثابت باش رو اون بعدا یواش یواش بیار روش.... مثلا بعد یه هفته بکنش یه 4 ساعت و نیم بعد یه ماه پنج ساعت شما کم می تونی بخونی.... مغزت خسته میشه... ادما با هم فرق دارن ولی کم کم زیادش کن خسته نمیشی

10. Top | #565
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والله حرف زیاده.... از کجا شروع کنم!!!!!
      یکی این که فکر نکنید قبولی تو کنکور با رتبه ی خوب و بنر زدن اسمتون و دکتر شدن پایان کاره کنکور پایان درس خوندن و دوران عشق و حال ه... خدا شاهده یه ده روزیه دارم باکتری می خونم هنوز می ترسم بیفتم.... کار عملی شم سخته... ولی خوشبختانه به درس خوندن علاقه دارم.... از همون ترم اول شروع کردم به تحقیق کردن و پیدا کردن راه درمان..... همه اساتید یقه مو گرفتن که چرا پزشکی نرفتی؟؟ .... ولی به رشته ام علاقه دارم.... نمی دونم آینده ام رو اینجا می گذرونم یا نه.... شاید به خاطر مقاله هام اپلای گرفتم هنوز معلوم نیست.... تعهدی هم هستم... ولی این چیزا فرمالیته است.... با هدف دانشگاه بیاید.... به رشته تون علاقه نشون بدید... فقط به امید امتحان دادن و پاس شدن درس نخونید تو هر درسی و. برهه ای.... بعدا ضرر می کنید... رشته ای برید که توش علاقه داشته باشید به دنبالش رفتن.... برای تک تک لحظه ها هدف داشته باشید..... درسا هم که خدایی سخته..... بیوشیمی که خشونت علیه ترم اول دندان پزشکی محسوب می شه بعدا که باکتری و قارچ و.... هست اما خدا رو شکر ارزش داره هر کی با علاقه بخونه موفق میشه.... استادا هم سخت می گیرن.... حق دارن میگن به هر حال شما در آینده جنایتکارانی می شید با چاقو میفتید به جون مردم..... والله حرفشون راسته... جالب هست این قدر درگیر کنکور میشی انگار قراره بعد از قبولی تو پزشکی چی بشه پزشکی رو میاری می بینی هیچی فرقی نکرده تو پزشکی آوردی زمین همون جوری که هست می چرخه.... پوچی بزرگی میفته تو وجودت... ببخشید که طولانی شد شرمنده

مگه میشه با تعهد اپلای کنین؟

11. Top | #566
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم بعد یه سال پشت کنکور بودن رفتم دانشگاه دولتی یه رشته پیراپزشکی خوندم ولی بعد از 1 سال انصراف دادم اومدم دوباره بخونم هرچند رفتم بیمارستان و دیدم باز شده ولی خیلی ناامید بودم مخصوصا اینکه قلمچیو از ازمون سومش ثبت نام کردمو ازش عقب افتادم و سردرگم و ناامید بدون ذره ای شور و علاقه ولی همش ته دلم میگم اگ بشینم یه برنامه بریزم سفت بخونم از حالا هم میشه میگفتما ولی باورش نمیتونستم بکنم وقتی حرفای شمارو خوندم خیلی انرژی مثبت گرفتم و عقب بودن از قلمچی برام بی اهمیت شد حالا بعضیا گفتن غلو کردین تو حرفاتون یا هرچی اما من دلم میخواد باورشون کنم که میشه و ماهیو هروقت از اب بگیری تازس برام دعا کنین شما ک ب هدفتون رسیدین منم خیلی ساله درگیر این قضیم امید ک نتیجه این چند سال سختی کشیدنمو امسال بگیرم...

12. Top | #567
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      خخخخخ نمی دونم واقعا گفتی یا مسخره کردی ولی به هر حال مرسی لطف داری
      نه بابا مسخره چیه؟
      به قیافت دکتری میاد
      موفق باشی

13. Top | #568
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا اجازه شما چجوری ترم اول مقاله دادی؟دقیقا از چی مقاله دراوردی؟2سال اول که فقط علوم پایه است و جزوه حفظ کردن؟والا من تو مقطع ارشد بعداز1سال کار کردن با صدتا باکتری زبون نفهم تو ازمایشگا و کلی هزینه مواد ازمایشی بزور یه مقاله دراوردم که خیلی هم خوب نبود
      قصد ندارم بگم دروغ میگید فقط میخوام بدونم از چی مقاله دادین ؟چه موضوعی ترم اول پیدا کردین که مقاله شده؟

14. Top | #569
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shishi نمایش پست ها
      مگه میشه با تعهد اپلای کنین؟
      تعهد یه چیز فرمالیته ست میشه دورش زد

15. Top | #570
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شیده7 نمایش پست ها
      سلام منم بعد یه سال پشت کنکور بودن رفتم دانشگاه دولتی یه رشته پیراپزشکی خوندم ولی بعد از 1 سال انصراف دادم اومدم دوباره بخونم هرچند رفتم بیمارستان و دیدم باز شده ولی خیلی ناامید بودم مخصوصا اینکه قلمچیو از ازمون سومش ثبت نام کردمو ازش عقب افتادم و سردرگم و ناامید بدون ذره ای شور و علاقه ولی همش ته دلم میگم اگ بشینم یه برنامه بریزم سفت بخونم از حالا هم میشه میگفتما ولی باورش نمیتونستم بکنم وقتی حرفای شمارو خوندم خیلی انرژی مثبت گرفتم و عقب بودن از قلمچی برام بی اهمیت شد حالا بعضیا گفتن غلو کردین تو حرفاتون یا هرچی اما من دلم میخواد باورشون کنم که میشه و ماهیو هروقت از اب بگیری تازس برام دعا کنین شما ک ب هدفتون رسیدین منم خیلی ساله درگیر این قضیم امید ک نتیجه این چند سال سختی کشیدنمو امسال بگیرم...
      سلام ایشالا شما هم به هدفت برسی..... نمی دونم باور می کنین یا نه اما هیچ وقت برای شروع دیر نیست

صفحه 38 از 57 نخستنخست ... 2837383948 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن