خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور بعد از سال ها

سلام من بعد از 10 سال میخوام دوباره کنکور شرکت کنم با هدف قبولی در رشته پزشکی به دلیل علاقه زیاد به این رشته به نظر شما اگه الان یعنی شهریور شروع کنم میرسم برای کنکور 96 ؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله شدن که میشه ولی خییییلی سخته شما ده سال قبل رشتتون تجربی بوده؟؟ معدلتون؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بیا دیگه همه اومدن توهم بیا

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آتیسا نمایش پست ها
      سلام من بعد از 10 سال میخوام دوباره کنکور شرکت کنم با هدف قبولی در رشته پزشکی به دلیل علاقه زیاد به این رشته به نظر شما اگه الان یعنی شهریور شروع کنم میرسم برای کنکور 96 ؟
      شاید تو یک سال نتونید اما تو 2 سال قطعا میشه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همه بیاین عجب کنکوری بشه کنکورتجربی96 .....پزشکی چیکارا که نمی کنی....همه دیوونه پزشکی شدن مثل خودم....

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آتیسا نمایش پست ها
      ببین مطمئنابه یه سال نمیتونی قبول شی اگه بخوای عجله کنی درسارونصفه نیمه میخونی آخرم هیچی گیرت نمیادیه برنامه دوساله تنظیم کن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اتفاقاً من از همچين آدمايي ك خودشونو باور دارن و هميشه دنبال بهترينان خيلي خوشم مياد.
      مهم خواستنه،مهم هدفه.
      داداش متولد چه سالي هستين؟
      مدرك الانتون چيه؟
      ديپلمتون تجربي بوده؟
      راستي اگه فرض بر قبولي بگيريم،بعد از يكسال درس خوندن و ٧تا٩ سال تخصصي ميشه ١٠ سال ديگه تا رسيدن ب مدرك.
      و با توجه ب اينكه نوشتين بعد ١٠سال دوباره ميخواين كنكور بدين يعني الان ٢٨سالتونه و تا اون موقع ميشين ٣٨ ساله. بعدش مشكلي واسه استخدام و مجوز مطب ندارين؟
      تو پزشكي محدوديت سن وجود نداره مگه؟
      موفق باشيد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رشتتون چی بوده؟؟؟ در چه سطحی هستید توی زبان؟؟ حوصله رقابت و انرژی رو با بچه عای تازع نفس دارید؟؟؟ واقعا بخام صادقانه جپاب بدم امکانش کمه توی سال اول..ولی شروع کنید پر قدرت
      ای که مرا خوانده‌ایی
      راه نشانم بده...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها کنکور یه ازمون ورودیه انقد بزرگش نکنید .چرا نتونه سال اول قبول بشه.اقای داود اکبری ایکده لو.از خوی در سی سالگی و همراه با مشکلات زیاد از اذر شروع میکنند و 154 کنکور 93میرسند و الان دندان تهرانند.ولی شمایی ک از درس دور بودی سعی کن دیگ از الان یا نهایتا از مهر شروع کنی.ان شاء الله میاری.ضمنا اینجا نیا از دیگران نظر خواهی کن.چون هر کی نظر خودش رو میده بر اساس باور خودش و این نا امیدت میکنه(تجربه)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezA 1522 نمایش پست ها
      همه بیاین عجب کنکوری بشه کنکورتجربی96 .....پزشکی چیکارا که نمی کنی....همه دیوونه پزشکی شدن مثل خودم....
      دیونه پزشکی؟؟خخخخخخخ دیونه پول عزیزم
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      دیونه پزشکی؟؟خخخخخخخ دیونه پول عزیزم
      نه داداش خیلیا دنبال پول چند ده میلیونی نیستن.
      از بیکاری و بی پولی میترسن.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فکر کنم امسال برعکس سال های قبل تعداد داوطلبین تجربی زیاد بشه
      ریاضی هم کاهش شدیدتری پیدا میکنه
      اگه به خودت باور داری بیا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سال 96 ظرفیت پرستاری رو میبرن بالا .. چون تا وقتی که مهاجرت پرستار داریم و قانون تعرفه گذاری مصوب سال 86 اجرا نشه همین آش وو همین کاسه اس. اما برای پزشکی چون بازار کار خوبی در ایران فراهم هستش و اکثر پزشکی توانایی این رو دارند که در ایران علاوه بر طبابت مشغول به برج سازی،واردات دارو و ...،رستوران داری و ... بشن و مسئولیت پذیری درستی براشون بر عکس پزشک آمریکایی تعریف نشده،ظرفیت پزشکی پایین خواهد امد/
      پاسخ به سوالات سربازی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بابا یه سال مدت زیادیه شما یا کانون یا گاج ثبت نام کن دقیقا عین برنامش بخون هر کتابو 5-6 بار تموم می کنی مطمئن باش کنکور یه پروژه ی سه ماهه هست با ساعت مطالعه ی روزانه 12 ساعت ولی الان از 2-- 3 ساعت شروع کن و هر روز 10 دقیقه به ساعت مطالعه است اضافه کن تا آخر آبان اگه با ساعت مطالعه ی 2 ساعت شروع کنی با روزانه 10 دقیقه افزایش ساعت مطالعه ات 12 میشه
      و من الله توفیق
      ویرایش توسط tabrizcity : 04 شهریور 1395 در ساعت 17:34

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      چ ترافیکیه تجربی خخخخخخخخخخ

بله ک میشه کاملا امکان پذیره
      زندگی بی مکث جریان داره....

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن