خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 181
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چرا پزشکی انتخاب همست؟

سلام
      یه چیزی ذهنمو خیلی درگیر کرده. اینه که داوطلبای تجربی آرزوی پزشکی دارن در حالی که بیشترشون قبول نمی شن. چرا واقع بینانه تر به هدف نگاه نمی کنن تا نتیجه ی بهتری بگیرن؟ اصلا چرا پزشکی رو می خوان؟ این همه رشته. بقیه ی رشته ها هویجن؟ به خاطر پولشه؟ کلاس و پرستیژشه؟ علاقست؟؟!!
      من خودم دوست دارم یه رشته ی پایین تر اما تو دانشگاه های معتبر تر مثل تهران و... بخونم. کشورای دیگه هم همینجورین؟
      800000 نفر داوطلب تجربی داریم در حالی که 750000 نفرشون سیاه لشکرن.
      به نظرتون چشم تو هم چشمی ها باعثش نیست؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پول دلیل اصلیه همه این اتفاقاس
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قطعا علتش علاقه نمیتونه باشه
      مهمترین عاملش پول و شغل تضمینیه!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1رقابت فامیلی2حسادت اجتماعی 3پول 4پرستیژ 5بازار کار .6هزاران دلیل به غیر از عجغم پزشکی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جملاتی از صمیم قلب 500000 نفر .آه فقط پزشکی.........من فقط به پزشکی علاقه دارم.....من فقط برای پزشکی ساخته شدم .......قصدم فقط خدمت به خلق است........میخوام دراینده فقرا را رایگان ویزیت کنم.......مگه من چیم ازفلان فامیلمون کمتره.....

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javid78 نمایش پست ها
      سلام
      یه چیزی ذهنمو خیلی درگیر کرده. اینه که داوطلبای تجربی آرزوی پزشکی دارن در حالی که بیشترشون قبول نمی شن. چرا واقع بینانه تر به هدف نگاه نمی کنن تا نتیجه ی بهتری بگیرن؟ اصلا چرا پزشکی رو می خوان؟ این همه رشته. بقیه ی رشته ها هویجن؟ به خاطر پولشه؟ کلاس و پرستیژشه؟ علاقست؟؟!!
      من خودم دوست دارم یه رشته ی پایین تر اما تو دانشگاه های معتبر تر مثل تهران و... بخونم. کشورای دیگه هم همینجورین؟

من خودم رشته تجربی هستم و اصلاااااااااااااااااااااا اااااااااا به پزشکی علاقه ندارم
      هیچ وقتم هدفم از اینکه اومدم توی این رشته پارو کردن پول نبوده ونخواهد بود
      من تنها وتنها نیتم کمک به خلق الله هست و بس
      برام خیلی مهم نیست چه رشته ای قبول میشم فقط دوست دارم بتونم فرد مفیدی باشم انشاالله

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

بعضی ها میخوان برن پُزشک بشن بعد پُز بدن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa77 نمایش پست ها
      من خودم رشته تجربی هستم و اصلاااااااااااااااااااااا اااااااااا به پزشکی علاقه ندارم
      هیچ وقتم هدفم از اینکه اومدم توی این رشته پارو کردن پول نبوده ونخواهد بود
      من تنها وتنها نیتم کمک به خلق الله هست و بس
      برام خیلی مهم نیست چه رشته ای قبول میشم فقط دوست دارم بتونم فرد مفیدی باشم انشاالله
      دقیقا

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نمی دونم چرا حس می کنم پرستاری از پزشکی سخت تره اخه بعضی پرستارا خیلی بی اعصابن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      شخصا به خاطر گستردگی علم پزشکی و علاقه به پژوهش در این زمینه وارد این رشته شدم بحث مالی بود که اصلا درس نمیخوندم باو
      بعضیها فکر میکنن تو پزشکی پول حلوا حلوا میکنند ولی متاسفانه همچین خبری نیست یا حداقل اینجوری بگم که تا 11 12 سال بعد از پذیرش همچین خبرایی نیست تا زمانی که ی تخصص درست حسابی بگیری

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      عکس پروفایلتون پارکینگ چندمه؟
      یادم نیس مال خیلی وقت پیشه فکر کنم پارکینگ یک باشه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو ایران چیزی به اسم علاقه فقط واسه 3 الی 9 درصد اهمیت داره. بقیه بخاطر پووووول میرن
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      تو ایران چیزی به اسم علاقه فقط واسه 3 الی 9 درصد اهمیت داره. بقیه بخاطر پووووول میرن
      مخالفم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      اگه بحث پول آنچنانیه همون 3 الی 9 درصد هم به اون پولا میرسن.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      بحث پول اصلا مطرح نیست
      همه با علاقه وارد این رشته میشن ولی بعضیا خیلی یهویی بعد چندین سال یادشون می افته علاقه دارن

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن