خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مهم...چگونگی مدیریت زمان سر آزمونای قلم چی:(

سلام دوستان من یه مشکل خیلی بزرگ دارم
      والا سرازمونای تابستون کانون اصن نمیرسم به ته سوالا
      روزی نه ساعت میخونم ولی اعصابم همش خورد میشه
      تو عمومیا زمانو رعایت میکنم ولی تا وارد اختصاصی میشم درگیر سوالای ریاضیو زیست میشم وقتم که قربونش برم...
      همه میگن خب چند تاسوالو رد کن منم بهشون میگم بابا خب اول سوالارو نگا میکنم ببینم میتونم حل کنم یا ن بعد رد میکنم ولی بازم وقت نمیشه
      اونایی که ترازاشون بالا میشه توروخدا کمکم کنین
      پشتیبانموم که هیچی میگه فقط بیاید سر جلسه تا با جو آشنا شین
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید امروز روز شما باشد...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      امیر جان اون شیوه ای که بهت گفتن درسته تو باید استراتژی برای خودت تعریف کنی بگی در دور اول در این آزمون فقط 5 تا میخام جواب بدم در 4 دقیقه یعنی آسان ترین ها فقط ولی در دور دوم در این آزمون فقط 5 تا دیگه که متوسطه و آزمون به آزمون این تعداد رو در دور اول و دوم برای هر درس ارتقا بد.
      یک راه دیگه هم اینکه یک آزمون به ترتیب دفترچه و یک آزمون به ترتیب درس هایی که تسلط و علاقه داری پیش برو ببین کدوم برات بهتره.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      منم مشکلم اینه ........ میام خونه حل می کنم ولی تو آزمون وقت نمیرسه ..... به خودم تلقین می کنم بلد نیستم ....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز .
      شما سوال رو بخون . اگه همون موقع راه حل اومد به ذهنت حلش کن . اگه نه رد کن. اینجوری سوالایی که اسون هستن و اصلا ایده نمیخوان رو شما میزنی. بعد بیا از اول مثل یک تک تیر انداز سوالایی که به نظر خودت میتونی حلش کنی و نقطه قوتت تو اون سوالات هست رو باهاش کلنجار برو .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsolhjoo نمایش پست ها
      تو عمومیا زمانو رعایت میکنم ولی تا وارد اختصاصی میشم درگیر سوالای ریاضیو زیست میشم وقتم که قربونش برم...
      همه میگن خب چند تاسوالو رد کن منم بهشون میگم بابا خب اول سوالارو نگا میکنم ببینم میتونم حل کنم یا ن بعد رد میکنم ولی بازم وقت نمیشه
      تست زیاد بزن
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      d
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh.tvg نمایش پست ها
      امیر جان اون شیوه ای که بهت گفتن درسته تو باید استراتژی برای خودت تعریف کنی بگی در دور اول در این آزمون فقط 5 تا میخام جواب بدم در 4 دقیقه یعنی آسان ترین ها فقط ولی در دور دوم در این آزمون فقط 5 تا دیگه که متوسطه و آزمون به آزمون این تعداد رو در دور اول و دوم برای هر درس ارتقا بد.
      یک راه دیگه هم اینکه یک آزمون به ترتیب دفترچه و یک آزمون به ترتیب درس هایی که تسلط و علاقه داری پیش برو ببین کدوم برات بهتره.
      راه دومو اجرا میکنم ببینم چی میشه
      هرگز تسلیم نشوید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      d
      راه دومو اجرا میکنم ببینم چی میشه
      تنها راهش اینه که اولا تست اموزشی زیاد بزنی تا مطلبو یاد بگیری بعدشم تستای زماندار کار کنی همه چی با تمرین حل میشه اگه مشکل یادگیری ندارین تست زماندار کار کنین روشیم که گفتن یعنی رد شدن سوالارو هم حتما امتحان کنین

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یه روشی هست به اسم زمان های نقصانی . نمیدونم مبتکرش کییه اما من خودم در آزمون های قلمچی یاد گرفتم .
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 13940219pr66469853.jpg   13940219p341hp6690.jpg  

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم روش زمان های نقصانی رو پیشنهتد می دم.همه ی نفرات برتر اینو توصیه می کنند.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکلتون اینه که تست زیاد کار نمیکنین باید اینقدر تست بزنی اصن سوالای ریاضی رو مثلا با چش حل کنی...منم مشکلم مثه شما بود از تراز4رسیدم به7 فقط تست بیشتری زدم هفته ای 2000تا تست میزدم برای خودت حالت رقابتی کار کن هر هفته باید بهتر بشی یادت نره کنکور یعنی تست

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دمتون گرررررررررم♥♥♥♥♥
      هرگز تسلیم نشوید

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام اولا اینکه جای نگرانی نداره چون با تمرین زیاد حل میشه
      برا عمومی که میگید مشکل ندارید قاعدتا 15 مین ادب 15 مین عرب 15 مین دین 15 مین زبان و 15 مین بازگشت دارید
      تو اختصاصی هم اول میرید سراغ سوالاتی که همون ثانیه اول جوابش میاد تو ذهنتون جوابش نیومد ردش میکنید خیلی راحت بعد که تا اخر دفتر چه جلو رفتید تو تایم بازگشت اول میرید سراغ سوالاتیکه میدونید بلد بودید اما حلش یکم زمان میبره این ریتمو هم یبار دیگه تا اخر دفتره جلو میرید
      دست اخر میرید سراغ سوالاتی که ایده دار و جدید هستن یا سوالاتیکه باید روشون فکر کنید یا شک دارید...

اینا رو تمرین کنید تا 3 ماه دیگه حله

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن