خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kavehxx4 نمایش پست ها
      منظورم از سابقه نمره و دانشگاه ارشدتون بود که خیلی فرق داشت با کارشناسی .
      خب شما میگی من چه رشته ای برم ؟
      و آخرین سوال شما تا حالا به فکر ادامه تحصیل در خارج نبودید ؟
      توی ارشد شما 36 واحد پاس می کنی به همراه پایان نامه، دروس هم اکثرا دروس دوره کارشناسی هستن کمی سطح بالاتر، به لطف سمینار و این حرفا و نمره کنفرانس میشه نمره های بالا گرفت، کارشناسی 140 واحد باید پاس کنی که اونا هم اکثرا دروس ریاضی و تحلیلی هستن، برای همین معدل ارشد اکثر افراد بالاتر از دوره کارشناسیشونه

به نظر من

عمران
      راه و ساختمان
      معماری
      مهندسی صنایع

این رشته ها پول سازن، شما یه مجوز نظارت ساختمان میگیرید، همون اول کار میرید یه مهر مهندس ناظر میزنید خدا تومن میگیرید و تا آخر کار هم یه بار هم نمیرید سراغ ساختمون
      چند نفر رو میشناسم که از مهرشون نون میخورن فقط از مهرشون ! بهترین خونه و ماشین رو هم دارن

رشته صنایع هم با توجه به رونق گرفتن صنعت بعد از تحریم ها بازار کار خوبی پیدا کرده

متاسفانه من مدرک ارشدم روزانه اس و تعهد خدمت دارم و نمیتونم برای اپلای اقدام کنم، پولشم ندارم که مدرک رو بخرم و آزادش کنم، اگر شرایطش رو داشتم لحظه ای درنگ نمی کردم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
      توی ارشد شما 36 واحد پاس می کنی به همراه پایان نامه، دروس هم اکثرا دروس دوره کارشناسی هستن کمی سطح بالاتر، به لطف سمینار و این حرفا و نمره کنفرانس میشه نمره های بالا گرفت، کارشناسی 140 واحد باید پاس کنی که اونا هم اکثرا دروس ریاضی و تحلیلی هستن، برای همین معدل ارشد اکثر افراد بالاتر از دوره کارشناسیشونه

به نظر من

عمران
      راه و ساختمان
      معماری
      مهندسی صنایع

این رشته ها پول سازن، شما یه مجوز نظارت ساختمان میگیرید، همون اول کار میرید یه مهر مهندس ناظر میزنید خدا تومن میگیرید و تا آخر کار هم یه بار هم نمیرید سراغ ساختمون
      چند نفر رو میشناسم که از مهرشون نون میخورن فقط از مهرشون ! بهترین خونه و ماشین رو هم دارن

رشته صنایع هم با توجه به رونق گرفتن صنعت بعد از تحریم ها بازار کار خوبی پیدا کرده

متاسفانه من مدرک ارشدم روزانه اس و تعهد خدمت دارم و نمیتونم برای اپلای اقدام کنم، پولشم ندارم که مدرک رو بخرم و آزادش کنم، اگر شرایطش رو داشتم لحظه ای درنگ نمی کردم
      عمران رشته خوبیه ! ولی انقد اشباح شده و زیادن که بازار کاری چندان خوبی نداره !
      صنایع هم امکان استخدام زیاده و حقوق ثابت اما 1 تا 1.5 میلیون بهت میدن و جای پیشرفت آنچنانی نداره این رشته . و کاری که مهندش صنایع تو یه شرکت انجام میده شاید یه فرد تحصیل نکرده هم بتونه .
      در کل مهندسی بازارش زیاد خوب نیست شما هم اگه عمران یا صنایع میرفتین شاید باز هم همین اتفاق میفتاد .... شاید
      رشته کامپیوتر شنیدم واسه اپلای خیلی خوبه من اگه شرایطش رو داشته باشم بنظرت خوبه برم این رشته ؟ و این که در مورد مکانیک نظری نداری ؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kavehxx4 نمایش پست ها
      عمران رشته خوبیه ! ولی انقد اشباح شده و زیادن که بازار کاری چندان خوبی نداره !
      صنایع هم امکان استخدام زیاده و حقوق ثابت اما 1 تا 1.5 میلیون بهت میدن و جای پیشرفت آنچنانی نداره این رشته . و کاری که مهندش صنایع تو یه شرکت انجام میده شاید یه فرد تحصیل نکرده هم بتونه .
      در کل مهندسی بازارش زیاد خوب نیست شما هم اگه عمران یا صنایع میرفتین شاید باز هم همین اتفاق میفتاد .... شاید
      رشته کامپیوتر شنیدم واسه اپلای خیلی خوبه من اگه شرایطش رو داشته باشم بنظرت خوبه برم این رشته ؟ و این که در مورد مکانیک نظری نداری ؟
      روزانه که باشی نمی تونی بری مگر اینکه بری آزاد یا بخری مدرکت رو، کامپیوتر واسه رفتن خوبه اما با کارشناسی نه ، حداقل ارشد اونم با یه رزومه پژوهشی و کاری قوی !!! در مورد مکانیک حقیقتش هیچ اطلاعاتی ندارم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)