خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

علوم آزمایشگاهی یا پرستاری؟

کسی میدونه علوم آزمایشگاهی بهتره یا پرستاری؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کلی تحقیق کردم واسه انتخاب رشته
      از بین رشته های پیراپزشکی پرستاری از همه بهتره
      از هر نظر !!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin01234 نمایش پست ها
      من کلی تحقیق کردم واسه انتخاب رشته
      از بین رشته های پیراپزشکی پرستاری از همه بهتره
      از هر نظر !!
      خب دلیلش رو هم بگید!! مثلا علوم آزمایشگاهی زیر دست دکتر نیس! این خودش یه برتری نسبت به پرستاریه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmmmmyhan نمایش پست ها
      خب دلیلش رو هم بگید!! مثلا علوم آزمایشگاهی زیر دست دکتر نیس! این خودش یه برتری نسبت به پرستاریه
      آره فقط از این نظر علوم آزمایشگاهی بهتره
      البته من امسال رتبم 4400 منطقه دو شده ولی دیگه حوصله یک سال دیگه پشت کنکور بودنو ندارم واسه همین میخام برم پرستاری
      من شنیدم علوم آزمایشگاهی اگه تا دکترا ادامه ندی نه بازار کار خوبی داره نه در آمد خوبی
      البته اگه دکتراشم بگیری فکر نکنم بیشتر از یه پرستار معمولی حقوق داشته باشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      95 درصد رشته ها زیر دست که چه عرض کنم زیر پای پزشکاس! جامعه ایران وحشتناک پزشک سالاره. به جز فیزیو و بینایی و چن تا دیگه. طبق گفته یکی دو تا پرستار که تو این انجمن فعال هستند اول پرستاری بعد اتاق عمل و بیهوشی. آزمایشگاه وضعش خوب نیس اصلا.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهمترین دلیلش بازار کاره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم. وضع کار و استخدام و درامد خیلی افتضاحه. من پشیمونم که چرا پرستاری نخوندم. دوستای هم دوره پرستاری من همشون استخدام شدن و ماهی سه تا پنج میلیون حقوق میگیرن ولی ما که علوم آزمایشگاهی خوندیم اولا استخدامی دولتی خیلی خیلی کمه. دوما کار خصوصی حقوق زیر یک و نیم میلیون میدن با کلی کار که زیر دست پاتولوژیست هم هست که حس واقعا بدی به آدم میده و به آدم شبیه یه کارگر ساده نگاه میکنن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گول رتبه خوبایی که رفتن آز رو نخور ... من دارم ۱۲ میلیون میدم به دانشگاه تا انصراف بدم !!!تو میخای بری آز خودتو بدبخت کنی که چی. دکترا گرفتن هم به همین اسونیا نیست . بگیری هم اش دهن سوزی نیس

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم می شناسم چند تا علوم آزمایشگاهی که به خودم مراجعه کردن برای مشورت در مورد کنکور مجدد دادن.یکیشون میخواست کنکور بده بره فیزیو تراپی یکیشون دندون . دوتا شون هم پزشکی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yany نمایش پست ها
      من لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم. وضع کار و استخدام و درامد خیلی افتضاحه. من پشیمونم که چرا پرستاری نخوندم. دوستای هم دوره پرستاری من همشون استخدام شدن و ماهی سه تا پنج میلیون حقوق میگیرن ولی ما که علوم آزمایشگاهی خوندیم اولا استخدامی دولتی خیلی خیلی کمه. دوما کار خصوصی حقوق زیر یک و نیم میلیون میدن با کلی کار که زیر دست پاتولوژیست هم هست که حس واقعا بدی به آدم میده و به آدم شبیه یه کارگر ساده نگاه میکنن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
      اگر برای دکتری گرفتن مصمم باشیم چی؟ بازم وضع فرقی نمیکنه؟ البته فکر کنم تو یه تاپیک دیگه همین سوالو ازتون پرسیده بودم ولی میخوام دیگه یقین پیدا کنم... اگر با چند تا از دکتری های علوم آزمایشگاهی بخوایم آزمایشگاه تاسیس کنیم باز هم خوب نیست؟ چه سرمایه ای میخواد؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      گول رتبه خوبایی که رفتن آز رو نخور ... من دارم ۱۲ میلیون میدم به دانشگاه تا انصراف بدم !!!تو میخای بری آز خودتو بدبخت کنی که چی. دکترا گرفتن هم به همین اسونیا نیست . بگیری هم اش دهن سوزی نیس

اگر شما به عقب برمیگشتید با رتبه خودتون یه رشته دیگه رو انتخاب میکردید؟ چی مثلا؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      :-؟
      I wanna thank me for believing in me

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر شما به عقب برمیگشتید با رتبه خودتون یه رشته دیگه رو انتخاب میکردید؟ چی مثلا؟
      ۱۰۰درصد ! شنوایی سنجی یا پرستاری ... ازمایشگاه زدنم اصن بهش فکر نکن ! میدونم الان تو جوی چون معرفی رشته ازمایشگاهو از سایتای مختلف خوندی. صرفا فقط رشته پر و جذابی هست ولی نه کار هست نه در امد ! اگه وضع مالیت خوبه میتونی بری تو کار ازاد و درامد داسته باشی این رشته رو بخونش . ولی اگه میخای زندگیتو باهاش بسازی بدردت نمیخوره ...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والله تو الان ایران پرستاری از داروسازی هم بهتره
      حداقلش اینه که رشته نقدیه
      یه رفیقم 87 آزمایشگاه خونده الان واسه یه میلیون تو تهران جای خصوصی زیر دست یه دکتر... کار میکنه
      داره دیونه میشه
      نزن برادر من،آزمایشگاه به درد نمیخوره دیگه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin01234 نمایش پست ها
      آره فقط از این نظر علوم آزمایشگاهی بهتره البته من امسال رتبم 4400 منطقه دو شده ولی دیگه حوصله یک سال دیگه پشت کنکور بودنو ندارم واسه همین میخام برم پرستاری من شنیدم علوم آزمایشگاهی اگه تا دکترا ادامه ندی نه بازار کار خوبی داره نه در آمد خوبیالبته اگه دکتراشم بگیری فکر نکنم بیشتر از یه پرستار معمولی حقوق داشته باشه
      میشه بپرسم پرستاری کجاهارو انتخاب کردین و بومی کجایین؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)