خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415
    نمایش نتایج: از 211 به 223 از 223
    1. Top | #211
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Eng.M نمایش پست ها
      اعتراض کنیم
      کسی به نظرتون پاسخگو هست

چون خودشون که حتما انکار خواهند کرد!

2. Top | #212
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir7495 نمایش پست ها
      برای من تخمین رتبه۸۰۰ تا ۹۰۰ رو نشون میداد ولی شدم ۱۹۰۰ منطقه۱. نمیدونم واقعا امسال چرا اینجوری شد.باور کنید اگه سال ۹۳ یا ۹۲ این درصد هارو زده بودم رتبم بهتر میشد.واقعا امسال خیلی عجیب بود. بنظرتون با این رتبه وتراز ۹۶۰۰ زیر گروه ۱ میشه پزشکی آزاد آورد؟

سلام ببخشید میشه کارنامتونو بزارید یا درصداتونو بگید؟؟ بله پزشکی ازاد میارید اما خب تهران نه... البته اگه سهمیه بسیجی فعال داشته باشید احتمال داره تهرانم بیارید ولی خب خیلی کمه...

3. Top | #213
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط clonj12 نمایش پست ها
      نمونه اش در زمان ریاست جمهوری دکتر محمود گفتن سوالا لو رفته آخرشم معلوم نشد چی شد!!!
      نه شما اشتباه میکنی!!!!آخرش داره معلوم میشه....به خدا خودم شیدم همین چند ماه پیش صدو پنجاه و یکمین دادگاهش برگزار شد
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

4. Top | #214
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir7495 نمایش پست ها
      برای من تخمین رتبه۸۰۰ تا ۹۰۰ رو نشون میداد ولی شدم ۱۹۰۰ منطقه۱. نمیدونم واقعا امسال چرا اینجوری شد.باور کنید اگه سال ۹۳ یا ۹۲ این درصد هارو زده بودم رتبم بهتر میشد.واقعا امسال خیلی عجیب بود. بنظرتون با این رتبه وتراز ۹۶۰۰ زیر گروه ۱ میشه پزشکی آزاد آورد؟

بله ازاد تهران اخرین تراز قبولیش 9588 بوده

5. Top | #215
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبولی بر اساس ترازه یا رتبه؟؟
      ترازم 6000 شده رتبمم 16000
      ولی درصدامو تو کانون زدم همین رتبه رو میداد
      ولی با اون تراز رتبه 1500 -__-
      الان کدوم مهمه؟؟

6. Top | #216
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      قبولی بر اساس ترازه یا رتبه؟؟
      ترازم 6000 شده رتبمم 16000
      ولی درصدامو تو کانون زدم همین رتبه رو میداد
      ولی با اون تراز رتبه 1500 -__-
      الان کدوم مهمه؟؟

برا ازاد تراز مهمه
      سراسری رتبه

7. Top | #217
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ولی واقعا امسال یه جوری بود همه انگار خوب دادن حتی تراز 4000 کانون

8. Top | #218
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Eng.M نمایش پست ها
      ولی واقعا امسال یه جوری بود همه انگار خوب دادن حتی تراز 4000 کانون
      خب اسون ترم بود هم نسبت ب سال قبل هم نسبت ب ازمایشی ها

9. Top | #219
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جواب اعتراض اینترنتی کسیو دادن؟

10. Top | #220
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من سر جلسه ی کنکور حتی وقت نکردم دو تا شکلاتی که ر برده بودم رو بخورم چه برسه به تقلب ....

پاسخنامه ها با همدیگه فرق دارن و وضعیت بغرنجه ...

مگه امتحان نهایییه که بشه تقلب کرد ؟
      ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

آنتوان چخوف

11. Top | #221
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آره تو کنکور تقلب میشه ، اتفاقا خیلی آشکارا هم تقلب میشه ! بدون این که از چشم ما دور باشه و ازمون پنهان کنن ؛ همه هم خبر دارند ولی چیزی نمیگن .
      وقتی دوست من با رتبه 58000 با سهمیه ایثارگران میره یکی از بهترین دانشگاه های کشور دندانپزشکی میخونه این اسمش چیه ؟!

تقلب حتماً باید لو رفتن سوالات باشه ؟!

امکان لو رفتن سوالات خیلی پایینه ، اما اینکه یکی با رتبه پنج رقمی بدلیل سفارشی بودن و بالا دستی بودن همینجوری بره رو صندلی بهترین دانشگاه بشینه در کشور ما کاملاً ممکنه و خودم دیدم !

این کشور تو هر چیزی ضعیف باشه وزارت اطلاعاتش ضعیف نیست .
      اگر هم سوالی لو بره نمیذارن امثال من و بقیه ذره ای چیزی بفهمیم و بیایم دربارش صحبت کنیم .

بهتره که بیخیال این حرف ها بشیم و درسمون رو بخونیم به نظرم.
      پیشاپیش از دوستانی که حامی سهمیه ایثارگران هستند ، عزیزانی که خودشون سهمیه ایثارگران دارند ولی به ما میگن نداریم تقاضا میکنم پست من رو نقل قول نکنند ! مورد داشتیم خودش اینجا گفته من سهمیه دارم بعدا اومده از سهمیه دفاع کرده و گفته نخیر من ندارم ! نگید ! دروغ نگید انقدر !

Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike
      ویرایش توسط Mostafa7 : 24 شهریور 1395 در ساعت 08:27

12. Top | #222
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      آره تو کنکور تقلب میشه ، اتفاقا خیلی آشکارا هم تقلب میشه ! بدون این که از چشم ما دور باشه و ازمون پنهان کنن ؛ همه هم خبر دارند ولی چیزی نمیگن .
      وقتی دوست من با رتبه 58000 با سهمیه ایثارگران میره یکی از بهترین دانشگاه های کشور دندانپزشکی میخونه این اسمش چیه ؟!

امکان لو رفتن سوالات خیلی پایینه ، اما اینکه یکی با رتبه پنج رقمی بدلیل سفارشی بودن و بالا دستی بودن همینجوری بره رو صندلی بهترین دانشگاه بشینه در کشور ما کاملاً ممکنه و خودم دیدم !

اگر هم سوالی لو بره نمیذارن امثال من و بقیه ذره ای چیزی بفهمیم و بیایم دربارش صحبت کنیم .

پیشاپیش از دوستانی که حامی سهمیه ایثارگران هستند ، عزیزانی که خودشون سهمیه ایثارگران دارند ولی به ما میگن نداریم تقاضا میکنم پست من رو نقل قول نکنند ! مورد داشتیم خودش اینجا گفته من سهمیه دارم بعدا اومده از سهمیه دفاع کرده و گفته نخیر من ندارم ! نگید ! دروغ نگید انقدر !

بله ایشون نقشونه.به دلیل داشتن پدری که سلامت خودش رو در جبهه برای این کشور از دست داده،نمیتونسته خوب درس بخونه،اونقدر پول نداشته کهککلاسایی که بقیه میگیرنو بگیره،اونقد ارامش نداشته.کاملا حقشه.من حتی حق خودمو بش میدم که بره.

13. Top | #223
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها

بعضاً هر ساله خبر ميدن چند دانشجو بخاطر تقلب در كونكور از دانشگاه بيرون كردن !! [emoji19]
      سر جلسه خودم شاهد اين مورد بودم كه بعضي بچه ها جواب ها رووبه هم ميگفتن.
      خب نميشه كاريش كرد.
      سهميه و ايثارگران نوش جانتون استفاده خوب از سهميه تون ببرين نه يه وقت خرابش كنيد ..
      حالا درسته براي سهميع ها اينجور قبولي خوشايند من وشة شما نيست ولي خب امتيازي است كه دولت بهشون داده ،
      اگر خودم داشتم استفاده ميكردم ، شما چي استفاده ميكردين يا دور مي انداختين؟؟

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن