خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 130 از 130
    1. Top | #121
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      اگه قانون از خودت درنیاری همچین چیزی وجود نداره
      نه تورو خدا بیا انتظار داشته باش چون بابابزرگت شهید شده باید تا ندیدش یه چیزایی گیرشون بیاد
      در اخر انتظاری جز چاک خوردن من داری؟میخوای خوشحال باشم از این همه عدالت؟
      ببین جناب من خودمم کنکوری 98 بودم درسامم خوب بود معدلم سال اخر شد 19/98 و خیلییییبیب سوختم سر قبولی دوستانم و همه ی آدمایی که عصبین رو درک میکنم توی اینکه ناعدالتیه بزرگیه حرفی نیست من بیشتر از هرکسی اینو چشیدم چون توی مدرسه شاهد بودم و اطرافم پر بود از این آدما..اما از این ناراحتم که برای ی سری دروغ که تصویب نشده و همه میدونن با من و امثال من اینجوری رفتار میشه بهمون فحش میدن و غیره! البته مهم نیست این یک سال یادم داد باید کلاه خودمو بچسبم باد نبرتش الانم پشت کنکوری ام برای نظام جدید 99!! در مورد اون سهمیه هم بله اشتباه کردم عذر میخوام سهمیه ش 5 درصدی هست و به کسی تعلق میگیره که 6 ماه یا بیشتر تو جبهه بوده باشه البت ب فرزندانشون هم همینطور این تصویب شدست و همه اطرافیانم استفاده کردن شمام اگ دوست داشتی برو استفاده کن که بی نصیب نبوده باشی از این ورطه...در ضمن من ب شخصه هم به یکی مثل پدر شما هم یکی مثل پدر بزرگ خودم افتخار میکنم خیلی حرفه جونتو بزاری کف دستت برا مردمت ..بهشون اعتقاد دارم دستشونو میبوسم و واقعا حق بر گردنمون دارن حالا جدای از همه مزایا و ناعدالتیایی که هممون قبولش داریم در کل ببخشید اگ تند صحبت کردم! واقعا دیگ برام مهم نیست شما و امثال شما چی بگید ب هرحال حرف دروغ و تهمت زیاده تو این جامعه کسایی مثل شماهم که دوست دارن باورش کنن زیادن! موفق باشین"
      ویرایش توسط Minooi : 28 مهر 1398 در ساعت 19:53

2. Top | #122
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نگران نباشین من پرسوجو کردم از این خبرا نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #123
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      این سهمیه حق نوه های شهدا هست
      اینا گناه دارن محبت تو زندگی ندیدن چون پدرشون بخاطر از دست دادن پدرشون ناراحتی و افسردگی گرفتن
      اینا تو کلبه احزان بزرگ شدن به هر حال این انقلاب باید یه کمکی کنه که این کمبود محبت جبران بشه
      باز سهمیه جانبازا بهتره چون واقعا بعضی از بچه ها واقعا اوضاع خوبی ندارن مثلا پدرشون موجی هست ولی این سهمیه تصویب بشد من یکی که از وسط چ.ا.ک میخوردم

میمیری ..س نگی . بابا یه ادم سالم اول میره یه سرچ تو گوگل میزنه بعد . زیاد شک داری برو زنگ بزن بنیاد. من خودم دیروز دیدم عصاب زد به هم زود زنگ زدم اقااااااا نیستش . یعنی بود من نمیزاشتم
      گوگل هم پره و کل سایتا نوشتن که اقا نیس.

بشینید دوتا قرابت بزنین به جا این شر ور
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #124
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هرچی نگاه میکنم اصلا فحش یا بی احترامی نکردم به شما
      اگه توجه هم کرده باشی من گفتم اگه این تصویب میشد
      نقل قول نوشته اصلی توسط Minooi;[SIZE=1
      نقل قول نوشته اصلی توسط Minooi;[SIZE=1
      1548830]ببین جناب من خودمم کنکوری 98 بودم درسامم خوب بود معدلم سال اخر شد 19/98 و خیلییییبیب سوختم سر قبولی دوستانم و همه ی آدمایی که عصبین رو درک میکنم توی اینکه ناعدالتیه بزرگیه حرفی نیست من بیشتر از هرکسی اینو چشیدم چون توی مدرسه شاهد بودم و اطرافم پر بود از این آدما..اما از این ناراحتم که برای ی سری دروغ که تصویب نشده و همه میدونن با من و امثال من اینجوری رفتار میشه بهمون فحش میدن و غیره! البته مهم نیست این یک سال یادم داد باید کلاه خودمو بچسبم باد نبرتش الانم پشت کنکوری ام برای نظام جدید 99!! در مورد اون سهمیه هم بله اشتباه کردم عذر میخوام سهمیه ش 5 درصدی هست و به کسی تعلق میگیره که 6 ماه یا بیشتر تو جبهه بوده باشه البت ب فرزندانشون هم همینطور این تصویب شدست و همه اطرافیانم استفاده کردن شمام اگ دوست داشتی برو استفاده کن که بی نصیب نبوده باشی از این ورطه...در ضمن من ب شخصه هم به یکی مثل پدر شما هم یکی مثل پدر بزرگ خودم افتخار میکنم خیلی حرفه جونتو بزاری کف دستت برا مردمت ..بهشون اعتقاد دارم دستشونو میبوسم و واقعا حق بر گردنمون دارن حالا جدای از همه مزایا و ناعدالتیایی که هممون قبولش داریم در کل ببخشید اگ تند صحبت کردم! واقعا دیگ برام مهم نیست شما و امثال شما چی بگید ب هرحال حرف دروغ و تهمت زیاده تو این جامعه کسایی مثل شماهم که دوست دارن باورش کنن زیادن! موفق باشین"
      [/SIZE]
      ...

5. Top | #125
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو به جای .س گفتن برو بخون که چی گفتم
      گفتم اگه تصویب میشد
      خودمم میدونم تصویب نشده
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      میمیری ..س نگی . بابا یه ادم سالم اول میره یه سرچ تو گوگل میزنه بعد . زیاد شک داری برو زنگ بزن بنیاد. من خودم دیروز دیدم عصاب زد به هم زود زنگ زدم اقااااااا نیستش . یعنی بود من نمیزاشتم
      گوگل هم پره و کل سایتا نوشتن که اقا نیس.

بشینید دوتا قرابت بزنین به جا این شر ور
      ...

6. Top | #126
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از این خبرا نیست مطمن باشید حالا حالاها چنین قانونی تصویب نمیشه. من فرزند جانباز 30 درصدم. یعنی منی که بابام جانبازه سهمیم از نوه شهید کمتر بشه و نوه شهید بشه فرزند جانباز 50 درصد ها!!!!!!!!!!!با عقل جور در نمیاد.!!!!!!توی قانون گفته شده که فرزند شهید برابر با جانباز 50 درصده ولی یه استثنا هایی داره مثلا نوشته به جز گرفتن خودرو و ........... حرفی از سهمیه برا نوه شهید نزدن.

7. Top | #127
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ولی خدایی سهمیه 25 درصد چه چیز عجیبی است...
      هر مشکلی تو این مملکت داشته باشی،میشه ازش استفاده کرد،نه محدودیت داره،نه کسی به سطح پایین بعضی سهمیه ای ها اعتراض میکنه...
      البته این خیلی مهمه چه جور ازش استفاده کرد!!!
      حالا بماند دیگر سهمیه ها،اونا که دیگر هیچ...

8. Top | #128
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهشا از چيزي كه مطمئن نيستين نياين جار بزنين
      همچين چيزي وجود نداره
      اگه بود تو دفترچه مينوشت و زنگ زدم از بنياد شهيد پرسيدم گفت همچين سهميه اي براي كنكور نيست
      بجاي اينكه هي بگيد حقتون داره پايمال ميشه و اين حرفا فقط يه لحظه خودتونو جاي اونا بذارين ببينيد ميتونيد اصلا درس بخونيد؟چسبيدن به حواشي فقط خودتونو عقب ميندازه

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میشه لطفا این تایپک رو دیگه بالا نیارین؟

10. Top | #130
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      د بیا د همینو کم داشتیم

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن