خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

راهنماییم کنید...

سلام امیدوارم خوب باشین...
      من تصمیمم براین شده که برای کنکور 96 صبر کنم چون میدونم تو کنکور 95 به رشته دلخواهم(داروسازی) نمیرسم.توی این یه سال خیلی در مورد کنکور و اشکالاتم و اشتباهاتم فهمیدم و برای این کنکور خب مسلما تکرارشون نمیکننم.با این وجود الان مثل یه سال سومی سردرگم شدم.شما بگین یه پشت کنکوری چه جوری باید شروع کنه؟؟ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینو تو یه تاپیک دیگه نوشتم ولی بدرد شما هم میخوره:
      واسه لغت اول اول برین لغات اخر کتابو بخونبن اگه چند تا معنی داره همه رو حفظ کنید و روی معنی های دورازحد انتظار بیشتر تاکید کنید دو سوال از سه سوال از همیناس...چون من از الگو میخوندم و خیلی وقتمو گرفت.....

درضمن واسه املا نشر دریافت بهترین کتابه حیف که من دیر فهمیدم...
      سوالات سراسری رو از همون اول اول بزنین و هیچ وقت نگین حیفه بمونه واسه آخر خودمو امتحان کنم که این بزرگ ترین اشتباه عمرتونه... خیلی از سوالا تکرار میشن و از طرفی با جو سوالات کنکور اشنا میشین(مهمترین نکته)....
      اگه ساعت مطالعه تون کمه برین
      خانه کنکور
      (پیشنهاد ویژه)...
      اصلا به تراز آزمونای آزمایشی توجه نکنید شما فقط بکوب بخونید(حداقل 70 ساعت خالص خالص درهفته) حتی اگه تراز اومد پایین توجه نکنید...به این توجه کنید
      هرچه به کنکور 96 نزدیک میشیم تعداد رقیبان شما کمتر میشه و شانس شما برای قبولی بیشتر
      و شما جزء اونایی که کنار میکشن نباشید(هر موقع کم آوردید به این فکر کنید)
      آزمونای آزمایشی گاهی اوقات شکر زیادی میخورن مثلا من همیشه تو سنجش پایین ترین درصد و ترازم مال شیمی بود یه بار که درصدم اومد 29%!!!!!در حالی که من شیمی 94 رو 90% و 95 رو 76%(خراب کردم) زدم......
      همیشه سخت کار کنید و تلاش کنید و دست از تلاش برندارید حتی اگه یه هفته 92 ساعت خوندید نگید زیاد خوندم(البته بهش افتخار کنید)شما تو یه رقابت بزرگ هستید و کم نیستن کسایی که بالای 80 ساعت میخونن...
      من با معدلی پایین ازآخر آبان شروع کردم و فقط کتاب کمک درسی داشتم و آزمون میرفتم و دیگر هیچ.....نه کلاس نه dvd(
      عاقا! dvd نخرید
      )نه مشاور...فقط تلاش زیاد و
      مستمر
      و اراده ای محکم....
      درضمن هیچ درسی رو کنار نزاربد اگه نمیفهمین دوباره بخونین اگه نشد دوباره اگه نشد دوباره اگه دیدین بیشتر از 20 بار این کارو کردین و بازم اونو نمیفهمین اون وقت باید یه فکر اساسی کرد...من اون اوایل با ریاضی مشکل داشتم ولی سرسخت بودم...یه معادله ساده رو نمیتونستم حل کنم همش اشباه در میومد....ولی من اون معادله رو 13 بار حل کردم تا به جواب رسیدم اونقدر خوندم تا روش کم بشه...
      فعلا اینا یادم بود...موفق باشید
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)