خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 67
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

96 ای های عزیز سوالاتونو از 95 ای های گرامی بپرسید

خسته نباشید 95 ای های عزیز بعد از یک سال که فک کنم دارین تفریح میکنین الان

96 ای های عزیزم که الان دارین استارت میزنین واسه خوندن و دارین کم کم میرین جلو

یه 95 ای خیلی میتونه یه کنکوری سال بعدو راهنمایی کنه تا بقیه

سوالاتونو بپرسید هر کدوم از 95 ای های عزیز که تونستند جواب میدن

مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام راه و چاه تک رقمی شدن؟کارهای درست و اشتباهی که انجام دادین؟منابعی که خیلی کمکتون کرد؟ساعت نطالعه و چیزایی که خودتون بهتر میدونید.ممنون ان شا الله موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه سوالی از کنکور ریاضی دارید میتونید به من پیام بدید تا جایی ک بتونم راهنمایی میکنم
      run forrest runnn

ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 11 مرداد 1395 در ساعت 20:00 دلیل: قانون17 انجمن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تجربی هستم.خوشحال میشم از راهنمایی های شما هم برخوردار بشم ولی شبکه اجتماعی ندارم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      اگه سوالی از کنکور ریاضی دارید میتونید به تلگرام من پیام بدید تا جایی ک بتونم راهنمایی میکنم
      id : daniad6
      داداش گلم اگه میشه اینجا هم بعضی سوالاتو جواب بدین تا کسایی که واسه کنکور تلگرامشونو حذف کردن و فقط انجمن میانم استفاده کنن
      مرسی

6. Top | #6
      R7P
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به ۹۶ ای های عزیز من امسال کنکور دادم نه راضیم نه ناراضی یه چیزی بین این دوتا پرستاری رو به حتم میارم ولی پزشکی شاید نیارم.اگر نیارم انشالله سال بعد
      آقا من تا قبل از کنکور.کنکور رو فقط بعنوان یه کابوس در نظر میگرفتم ولی بعد کنکور واقعا به این نتیجه رسیدم که چیز خاصی نیست مثل همون قلم چیه با یه ذره تعداد رقبای بیشتر و سوال استانداردتر!!!!!!
      واقعا میشه با مطالعه ی روزی ۱۰ یا۱۲ ساعت پیوسته(روی این پیوسته دقت کنید) رتبه برتر شد البته کفیتشم مهمه.استرس طبیعیه ولی نه بیش از حد.خواهشا حتی یه خط رو جانذارید چه از کتاب درسی چه غیر درسی چون واقعا سوالاتی رو دیدم امسال که همه متن رو میدونستم چی میگه بجز یک کلمه که اون حالمو می گرفت
      خواهشا حرف های دوستان و فامیل و حسودان و..... بجز کسانی که میدونید خیرخواهتونن رو بحساب نیارید
      با خانواده سر اسرائیل و داعش و احمدی نژاد و اینا بحث نکنید[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji112] [emoji112]
      به مهمونا توجه نکنید درستون رو بخونید
      اصلا به نمره ی ترازتون به عنوان یک گارانتی نگاه نکنید و یا از کنکور ناامید نشید فقط از آزمونتون یاد بگیرید نکات رو
      خواهشا آزمونتون رو بررسی کنید
      خواهشا dvd نگیرید (توصیه ای از یک داغ دیده)
      دیگه همینا امیدوارم موفق باشید

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایا واقعا تو کلاس های کنکور نکات یا ... میگن که توکتابای کمک درسی خوب یا معروف بازار پیدا نشه و توی کنکور بدرد بخوره؟سوالاتی مشابه سوالات کنکور کار میشه ( مثلا توی کلاس معلمای معروف؟)
      کدوم کتاب ها به دردتون خورد؟(اگه کسی فیزیک فرید شهریاری یا شیمی 3 گاج استفاده کرده نتیجه داده؟)
      واقعا به مشاور نیاز هست؟
      توی سوم اگه تستی کار کنیم چی؟
      اگه بر میگشتین به تابستون دوم به سوم و قرار بود درس بخونین درسای دومو میخوندین یا سوم؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      ایا واقعا تو کلاس های کنکور نکات یا ... میگن که توکتابای کمک درسی خوب یا معروف بازار پیدا نشه و توی کنکور بدرد بخوره؟سوالاتی مشابه سوالات کنکور کار میشه ( مثلا توی کلاس معلمای معروف؟)
      کدوم کتاب ها به دردتون خورد؟(اگه کسی فیزیک فرید شهریاری یا شیمی 3 گاج استفاده کرده نتیجه داده؟)
      واقعا به مشاور نیاز هست؟
      توی سوم اگه تستی کار کنیم چی؟
      اگه بر میگشتین به تابستون دوم به سوم و قرار بود درس بخونین درسای دومو میخوندین یا سوم؟
      نکاتی که تو کلاسا میگن گاهن زیاد از حده
      ممکنه کلاسی پیدا کنی ی نکاتی بت بگه واقعن خوب باشه ها
      ولی خب کلاساییم هستن از سال 70 یه نکته در میارن میگن هیچ جا نیس در حالی که اون نکته از کتابای درسی قبلی حذف شده
      از نظر من درسیو که واقعن نیاز به کلاس داری کلاس برو
      سوالات مشابه کنکورو تو کتابای گاجم میتونی پیدا کنی
      مشابه ک ن ولی ایده یکیه مثلن
      بابا سوالای سال قبلم که نگاه کنی ایده کلی دستتون میاد. گول 99 درصد مشابهت با کنکورو نخورین همش کشکه
      من دوم به سوم اگه بر میگشتم اول فصل 4 و 54 فیزیکو میخوندم
      فیزیک دومم میخوندم همین
      سرمو شلوغ نمیکردم
      و سومتون از تشریحی غافل نشین خب
      مسئولین میخابن بیدار میشن قانون عوض میکنن. واسه ما تاثیر قطعی بود یدفه یکی خاب دید شد موثر
      تستی هم اگه کار کردین خوبه
      ولی خب همش تستی نباشه
      سوالی هست در خدمتم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید به سوال کسی هست از دی وی دی های مهربان نتیجه گرفته باشه؟
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedza160 نمایش پست ها
      سلام راه و چاه تک رقمی شدن؟کارهای درست و اشتباهی که انجام دادین؟منابعی که خیلی کمکتون کرد؟ساعت نطالعه و چیزایی که خودتون بهتر میدونید.ممنون ان شا الله موفق باشید
      سلام داداشم
      من تک رقمی نشدم ببینم چجوری باید درس خوند
      بزرگ ترین کار اشتباهی که من انجام دادم قطع نکردن اینترنت بود
      حتی انجمنم دیگه نیا
      فقط بخون
      فقط
      هرچی بیشتر بهتر
      تا میتونی باید بخونی
      من 13 ساعت میخوندم روزای تعطیل
      ولی خب همیشه 13 نمیشد.
      تورو خدا عاشقم نشین
      من بدبخت شدم ماه آخر
      بعد برین تو دانشگاه عاشق شین. تو ایام کنکور اصلا و ابدا
      ولی من رشته ریاضیم
      بچه های تجربی 95 ایشالا کمکتون میکنن
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R7P نمایش پست ها
      سلام به ۹۶ ای های عزیز من امسال کنکور دادم نه راضیم نه ناراضی یه چیزی بین این دوتا پرستاری رو به حتم میارم ولی پزشکی شاید نیارم.اگر نیارم انشالله سال بعد
      آقا من تا قبل از کنکور.کنکور رو فقط بعنوان یه کابوس در نظر میگرفتم ولی بعد کنکور واقعا به این نتیجه رسیدم که چیز خاصی نیست مثل همون قلم چیه با یه ذره تعداد رقبای بیشتر و سوال استانداردتر!!!!!!
      واقعا میشه با مطالعه ی روزی ۱۰ یا۱۲ ساعت پیوسته(روی این پیوسته دقت کنید) رتبه برتر شد البته کفیتشم مهمه.استرس طبیعیه ولی نه بیش از حد.خواهشا حتی یه خط رو جانذارید چه از کتاب درسی چه غیر درسی چون واقعا سوالاتی رو دیدم امسال که همه متن رو میدونستم چی میگه بجز یک کلمه که اون حالمو می گرفت
      خواهشا حرف های دوستان و فامیل و حسودان و..... بجز کسانی که میدونید خیرخواهتونن رو بحساب نیارید
      با خانواده سر اسرائیل و داعش و احمدی نژاد و اینا بحث نکنید[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji112] [emoji112]
      به مهمونا توجه نکنید درستون رو بخونید
      اصلا به نمره ی ترازتون به عنوان یک گارانتی نگاه نکنید و یا از کنکور ناامید نشید فقط از آزمونتون یاد بگیرید نکات رو
      خواهشا آزمونتون رو بررسی کنید
      خواهشا dvd نگیرید (توصیه ای از یک داغ دیده)
      دیگه همینا امیدوارم موفق باشید

آقا ممنون لطف کردی ان شا الله پزشکی کرمونشاه بیاری

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali35 نمایش پست ها
      ببخشید به سوال کسی هست از دی وی دی های مهربان نتیجه گرفته باشه؟
      داداش گلم
      برو کتاب ریاضی پایه و دیف مهندس مهربانو بگیر کافیه
      من دیف میخاستم کنار بذارم به لطف کتاب ایشون دیف رو کامل تو کنکور زدم
      کتاباشونم من فقط تست سراسری زدم
      نتیجه هم گرفتم
      والا دی وی دی مهندسو ندیدم
      اگه مثه کتاباشون باشه خب ارزش داره
      ولی کلا من با دی وی دی مخالفم
      موفق باشی

13. Top | #13
      R7P
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedza160 نمایش پست ها
      آقا ممنون لطف کردی ان شا الله پزشکی کرمونشاه بیاری
      خواهش انشالله شماهم به هدفتون برسید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی داداش سروش مویینی کرمونشاه کلاس داشته یا داره؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واسه لغت اول اول برین لغات اخر کتابو بخونبن اگه چند تا معنی داره همه رو حفظ کنید و روی معنی های دورازحد انتظار بیشتر تاکید کنید دو سوال از سه سوال از همیناس...چون من از الگو میخوندم و خیلی وقتمو گرفت.....
      درضمن واسه املا نشر دریافت بهترین کتابه حیف که من دیر فهمیدم...
      سوالات سراسری رو از همون اول اول بزنین و هیچ وقت نگین حیفه بمونه واسه آخر خودمو امتحان کنم که این بزرگ ترین اشتباه عمرتونه... خیلی از سوالا تکرار میشن و از طرفی با جو سوالات کنکور اشنا میشین(مهمترین نکته)....
      اگه ساعت مطالعه تون کمه برین خانه کنکور(پیشنهاد ویژه)...
      اصلا به تراز آزمونای آزمایشی توجه نکنید شما فقط بکوب بخونید(حداقل 70 ساعت خالص خالص درهفته) حتی اگه تراز اومد پایین توجه نکنید...به این توجه کنید هرچه به کنکور 96 نزدیک میشیم تعداد رقیبان شما کمتر میشه و شانس شما برای قبولی بیشتر و شما جزء اونایی که کنار میکشن نباشید(هر موقع کم آوردید به این فکر کنید)
      آزمونای آزمایشی گاهی اوقات شکر زیادی میخورن مثلا من همیشه تو سنجش پایین ترین درصد و ترازم مال شیمی بود یه بار که درصدم اومد 29%!!!!!در حالی که من شیمی 94 رو 90% و 95 رو 76%(خراب کردم) زدم......
      همیشه سخت کار کنید و تلاش کنید و دست از تلاش برندارید حتی اگه یه هفته 92 ساعت خوندید نگید زیاد خوندم(البته بهش افتخار کنید)شما تو یه رقابت بزرگ هستید و کم نیستن کسایی که بالای 80 ساعت میخونن...
      من با معدلی پایین ازآخر آبان شروع کردم و فقط کتاب کمک درسی داشتم و آزمون میرفتم و دیگر هیچ.....نه کلاس نه dvd(عاقا! dvd نخرید)نه مشاور...فقط تلاش زیاد و مستمرو اراده ای محکم....
      درضمن هیچ درسی رو کنار نزاربد اگه نمیفهمین دوباره بخونین اگه نشد دوباره اگه نشد دوباره اگه دیدین بیشتر از 20 بار این کارو کردین و بازم اونو نمیفهمین اون وقت باید یه فکر اساسی کرد...من اون اوایل با ریاضی مشکل داشتم ولی سرسخت بودم...یه معادله ساده رو نمیتونستم حل کنم همش اشباه در میومد....ولی من اون معادله رو 13 بار حل کردم تا به جواب رسیدم اونقدر خوندم تا روش کم بشه...

فعلا اینا یادم بود...موفق باشید
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )
      ویرایش توسط amirhosseinR : 11 مرداد 1395 در ساعت 20:20

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن