خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...NEGIN... نمایش پست ها
      ممنونم ازت������
      کلاساشون مختلطه یا جداس؟
      راستی اینم بگم همه این نفراتی که گفتی میرن به کلاسش فقظ با اون نمیخونن. مثلا همتی دوم و سوم رو کلاس فتحی رفته بود و پیش هم تو مدرسشون درس داده بود.یا یزدچی که دوم و سوم رو بیرون کلاس فتحی و یه معلم خانم که اسمش یادم نیس میرفت و الان هم خادم. نتیجه میگیریم که دانش آموز معلم رو مشهور میکنه نه اینکه معلم دانش آموز رو برتر کنه
      عجب جمله ای گفتم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      راستی اینم بگم همه این نفراتی که گفتی میرن به کلاسش فقظ با اون نمیخونن. مثلا همتی دوم و سوم رو کلاس فتحی رفته بود و پیش هم تو مدرسشون درس داده بود.یا یزدچی که دوم و سوم رو بیرون کلاس فتحی و یه معلم خانم که اسمش یادم نیس میرفت و الان هم خادم. نتیجه میگیریم که دانش آموز معلم رو مشهور میکنه نه اینکه معلم دانش آموز رو برتر کنه
      عجب جمله ای گفتم
      کمرم شیکست

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خواهش
      خب معلومه جداست وگرنه خیلی وقت پیش پلمپ میشد در آموزشگاه
      عجب جمله ای گفتم
      اخه من دیگه نمیتونم برگردم دوم و سوم...
      تا اخرشهریور ی دور با همین کتابای بازار بخونم
      برم خادم
      چون زمان کمه نمیشه رو مفهوم زیاد کار کرد
      ویرایش توسط Miss.Dr : 06 بهمن 1395 در ساعت 17:49

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اخه من دیگه نمیتونم برگردم دوم و سوم...
      تا اخرشهریور ی دور با همین کتابای بازار بخونم
      ب ی تسلط نسبی ک رسیدم(خاک پای برترا ک شدم😆)
      برم خادم
      چون زمان کمه نمیشه رو مفهوم زیاد کار کرد
      اتفاقا عزیزم خیلی هم زمان داری میتونی روی مفهوم کار کنی سعی کن تابستون زیست رو واقعا مفهومی بخونی من الآن بیشتر سوالات زیست رو میتونم جواب بدم هرچقد هم ترکیبی باشه و سخت چون از همون اولش مفهومی کار کردم به امید دبیر برای مفهومی خوندن نباش
      ببین اگه با دی وی دی مشکلی نداری دی وی دی آرامفر رو بخر اشون واقعا ترکیبی مفهومی و فوق العاده درس میدن اگه هم نه میخوای کلاس بری بهت پیشنهاد میکنم معارفه بری و بهترین استاد رو انتخاب کنی چون هر کس یه چیز میگه
      راستی آزمون های ماز اینترنتیه؟؟
      ویرایش توسط Lullaby : 10 مرداد 1395 در ساعت 01:45

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خواهش
      خب معلومه جداست وگرنه خیلی وقت پیش پلمپ میشد در آموزشگاه
      نقل قول نوشته اصلی توسط avakhanoom نمایش پست ها
      اتفاقا عزیزم خیلی هم زمان داری میتونی روی مفهوم کار کنی سعی کن تابستون زیست رو واقعا مفهومی بخونی من الآن بیشتر سوالات زیست رو میتونم جواب بدم هرچقد هم ترکیبی باشه و سخت چون از همون اولش مفهومی کار کردم به امید دبیر برای مفهومی خوندن نباش
      ببین اگه با دی وی دی مشکلی نداری دی وی دی آرامفر رو بخر اشون واقعا ترکیبی مفهومی و فوق العاده درس میدن اگه هم نه میخوای کلاس بری بهت پیشنهاد میکنم معارفه بری و بهترین استاد رو انتخاب کنی چون هر کس یه چیز میگه
      مرسی عزیز دل😊

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب بنظر اطلاعات خوبی دارین شما.
      والا بین فتحی و این موندم؟!
      ی چیز دیگه ...
      واسه رفتن ب کلاساشون حتما باید شرایط خاصی داشته باشی
      مثلا سمپادی باشی؟
      زیست درسیه که هیچ کسی نمیتونه به اون گستردگی که شما میخواین تدریس بکنه ! زیست رو هر چقدر هم بخونید کمه ! هر چقدر دوره کنید باز هم کمه ! هر کلمه زیست یه دنیاست و از این دنیا هزارتا تست میشه واسش طرح کرد ! پس قبل اینکه به فکر معلم باشین بهتره خودتون چند باری بخونین .. یعنی فکر نکنین با رفتن به کلاس حتما تو کنکور موفق میشین .. خودتون 90 درصد ماجرا هستین ..

من تو مدرسه نمونه دولتی درس میخوندم و طبیعتا شاگرد فتحی نبودم ولی توی علامه درصد هایی که میزدم بالاتر بودن و مورد احترام استاد فتحی قرار میگرفتم ! زمان ما هر هفته یه سری کلاس تشکیل میداد برای کسایی که بالای 70 میزدن و تست های اضافه تری میداد ! الان رو نمیدونم ! .. اولش میپرسه از کجا میاین ولی کلا واسش مهم نیست ! واسش کسی مهمه که تتو تست هاش 70 به بالا بزنه ! کمتر از 40 هم بزنه قشنگ تحقیرش میکنه ! البته چون سمپادی ها رو میشناسه یکم باهاشون صمیمی تره !!

نحوه تدریس هر دو رو دیدم ! شاگرد خادم زاده نبودم ولی میدونم اخلاق هر دو شون صفر ـه ( تو کلاس هاش نشستم یکی دو بار ) ! میخوان نشون بدن خیلی جدی هستن ! خادم نکته میگه خودشم تند تند میگه باید بنویسین ! تکرار هم نمیکنه ! تکرار هم بکنه اول یه تحقیری میکنه بعد ادامه میده ولی فتحی کتاب رو خودش میخونه و رو هر کلمه ای که نکته داشته باشه مکث میکنه و توضیحات میده در موردش ..

فقط فتحی یه برتری کاملا محسوس داره نسبت به خادم زاده ! اونم اینکه تست های فتحی یه چیز دیگه هستن ! یعنی باید کتاب رو 10 بار بخونین تا بفهمین جواب این تست چیه ! واقعا سوالاتش لنگه نداره ! .. چون هر کی کمتر بزنه رو تحقیر میکنه ، همه مجبور میشن چند بار بخونن و درصد بالایی بزنن ! این خودش یه جور انگیزه هست

از لحاظ رتبه هم رتبه های 1 - 3 - 7 - 11 - 44 - 50 و .. شاگرد های فتحی بودن .. باستانی ، سلیمان زاده ! فرزین واحدی ، سینا دل اذر ، چاووشی و ... خیلی های دیگه ..

اگه به من باشه یعنی جای شما باشم ! اول خودم چند باری میخونم .. یادداشت برمیدارم ! بعد دوباره هم کتاب رو میخونم هم یادداشت ها رو ! یعنی از همه جلو میفتم ! بعدش میرم کلاس های هر استادی که معرفی میکنن ..

ولی فکر نمیکنم تو تبریز کسی بتونه ژنتیک رو مثل اقای بینا بگه .. اصلا ژنتیکش حرف نداره .. تو تبریز هر کی بخواد ژنتیک بخونه میره پیشش ! استاد منم بود یه سری فرمول میگفت که تو کتاب های معتبر دنیا هم نمیشد پیدا کرد خیلی ها ژنتیک رو با ایشون میخونن بقیه رو با فتحی یا قاسمی یا خادم زاده !

ویرایش توسط FaaRshD : 10 مرداد 1395 در ساعت 21:07

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      زیست درسیه که هیچ کسی نمیتونه به اون گستردگی که شما میخواین تدریس بکنه ! زیست رو هر چقدر هم بخونید کمه ! هر چقدر دوره کنید باز هم کمه ! هر کلمه زیست یه دنیاست و از این دنیا هزارتا تست میشه واسش طرح کرد ! پس قبل اینکه به فکر معلم باشین بهتره خودتون چند باری بخونین .. یعنی فکر نکنین با رفتن به کلاس حتما تو کنکور موفق میشین .. خودتون 90 درصد ماجرا هستین ..

من تو مدرسه نمونه دولتی درس میخوندم و طبیعتا شاگرد فتحی نبودم ولی توی علامه درصد هایی که میزدم بالاتر بودن و مورد احترام استاد فتحی قرار میگرفتم ! زمان ما هر هفته یه سری کلاس تشکیل میداد برای کسایی که بالای 70 میزدن و تست های اضافه تری میداد ! الان رو نمیدونم ! .. اولش میپرسه از کجا میاین ولی کلا واسش مهم نیست ! واسش کسی مهمه که تتو تست هاش 70 به بالا بزنه ! کمتر از 40 هم بزنه قشنگ تحقیرش میکنه ! البته چون سمپادی ها رو میشناسه یکم باهاشون صمیمی تره !!

نحوه تدریس هر دو رو دیدم ! شاگرد خادم زاده نبودم ولی میدونم اخلاق هر دو شون صفر ـه ! میخوان میخوان نشون بدن خیلی جدی هستن ! خادم نکته میگه خودشم تند تند میگه باید بنویسین ! تکرار هم نمیکنه ! تکرار هم بکنه اول یه تحقیری میکنه بعد ادامه میده ولی فتحی کتاب رو خودش میخونه و رو هر کلمه ای که نکته داشته باشه مکث میکنه و توضیحات میده در موردش ..

فقط فتحی یه برتری کاملا محسوس داره نسبت به خادم زاده ! اونم اینکه تست های فتحی یه چیز دیگه هستن ! یعنی باید کتاب رو 10 بار بخونین تا بفهمین جواب این تست چیه ! واقعا سوالاتش لنگه نداره ! .. چون هر کی کمتر بزنه رو تحقیر میکنه ، همه مجبور میشن چند بار بخونن و درصد بالایی بزنن ! این خودش یه جور انگیزه هست

از لحاظ رتبه هم رتبه های 1 - 3 - 7 - 11 - 44 - 50 و .. شاگرد های فتحی بودن .. باستانی ، سلیمان زاده ! فرزین واحدی ، سینا دل اذر ، چاووشی و ... خیلی های دیگه ..

اگه به من باشه یعنی جای شما باشم ! اول خودم چند باری میخونم .. یادداشت برمیدارم ! بعد دوباره هم کتاب رو میخونم هم یادداشت ها رو ! یعنی از همه جلو میفتم ! بعدش میرم کلاس های هر استادی که معرفی میکنن ..

ولی فکر نمیکنم تو تبریز کسی بتونه ژنتیک رو مثل اقای بینا بگه .. اصلا ژنتیکش حرف نداره .. تو تبریز هر کی بخواد ژنتیک بخونه میره پیشش ! استاد منم بود یه سری فرمول میگفت که تو کتاب های معتبر دنیا هم نمیشد پیدا کرد

مچکرم😊

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از دوستان من پارسال رفته بودن آزاد قبول شدن منم میخواستم با ایشون برم ولی نرفتم الان با خانوم نجفی میرم خیلی هم راضیم کل چن سال هیچی از زیست نفهمیده بودم واقعا راضیم . بله منم میگم تلاش ماها نباید به اسم استاد تموم بشه البته تلاش استاد هم مهمه .استاد من هرروز ازم آزمون میگیرن واقعا نمیشه درس نخوند.ولی در کل ما خودمون هستیم که به نتیجه میرسیم.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      باز این تاپیک زیرخاکی
      امیدوارم رتبه ی خوبی بیارم تو کنکور و زیستم رو هم خوب بزنم تا بفهمونم بدون دیدن روی خادم یا شرکت در آزمون و کلاسش میشه خوب بود.
      مثل مور و ملخ هرساله آدم میره کلاسش به خاطر جوی که ایجاد شده
      تو را شکست می دهد.

10. Top | #25
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      باز این تاپیک زیرخاکی
      امیدوارم رتبه ی خوبی بیارم تو کنکور و زیستم رو هم خوب بزنم تا بفهمونم بدون دیدن روی خادم یا شرکت در آزمون و کلاسش میشه خوب بود.
      مثل مور و ملخ هرساله آدم میره کلاسش به خاطر جوی که ایجاد شده
      ی
      سوالی ک تو ذهنم همیشه زیست کلاس میخاد چکار دقیقا؟
      مثلا بت چی بگن ک ک کتاب و کتاب تست نگفته باشه؟
      زیست فقط و فقط مرور و غفلت نکردن از تمام فصل ها
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadmed96 نمایش پست ها
      ی
      سوالی ک تو ذهنم همیشه زیست کلاس میخاد چکار دقیقا؟
      مثلا بت چی بگن ک ک کتاب و کتاب تست نگفته باشه؟
      زیست فقط و فقط مرور و غفلت نکردن از تمام فصل ها
      مشکلی که هست این جویه که تو شهرای بزرگ هستش. من دوم کلاس ریاضی نرفتم هروق میگفتم کلاس ریاضی نمیرم میگفتن دروغ میگی و خصوصی میری و این حرفا. اصلا باورشون اینه که بدون کلاس نمیشه موفق شد.
      واسه زیست هم تقریبا ۹۹ درصد در حاشیه هستن و همش دنبال نکته های آقای ایکس و ایگرگ هستن.
      یه معلم مثل فتحی که میاد از رو کتاب درس میده و تمرکز میکنه روی نکات مهم و غیر مهم کتاب و خودش هم همیشه میگه من چجوری خوندن رو یادتون میدم خیلی خوبه. حیف که فقط یه سال درس داد به ما.
      تو را شکست می دهد.

12. Top | #27
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مشکلی که هست این جویه که تو شهرای بزرگ هستش. من دوم کلاس ریاضی نرفتم هروق میگفتم کلاس ریاضی نمیرم میگفتن دروغ میگی و خصوصی میری و این حرفا. اصلا باورشون اینه که بدون کلاس نمیشه موفق شد.
      واسه زیست هم تقریبا ۹۹ درصد در حاشیه هستن و همش دنبال نکته های آقای ایکس و ایگرگ هستن.
      یه معلم مثل فتحی که میاد از رو کتاب درس میده و تمرکز میکنه روی نکات مهم و غیر مهم کتاب و خودش هم همیشه میگه من چجوری خوندن رو یادتون میدم خیلی خوبه. حیف که فقط یه سال درس داد به ما.
      اره
      متاسفانه چون پول توش داره
      زیست باید ریاضت کشید کتاب فول شد و تست زد اونقد وخت نیس ک بری کلاس بهمانی و فلانی
      چنتا فایل ارامفر داشتم خصوصیش برا پارسال بود جاهایی ک گفت نزدیک۲۵تاش اومد
      در همون حد کافیه زیست اونم بعد فول شدن
      یا همین محمد بابایی۸۶زد ن کلاس رفت ن جای دیگ
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه زیست به معلم بود رتبه یک امسال نباس زیستو 87 میزد (اینطور که خودش گفته هیچ معلمی بهش زیستو درس نداده حتی معلم مدرسه هم نداشته دیگه خودت حساب کن)
      معلم اونجاش خوبه که اشکالاتت رو برطرف کنه وگرنه بقیش سوسول بازیه
      من امسال کلی کلاس ثبت نام کرده بودم که الان فقط یکی شو دارم منظم میرم
      کلا کلاس برا من یکی که زیاد خوب نبوده خودم بخونم راحترم

کسی هومن روانو میشناسه؟
      ویرایش توسط amir_usj : 10 فروردین 1396 در ساعت 19:49

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_d.r نمایش پست ها
      اگه زیست به معلم بود رتبه یک امسال نباس زیستو 87 میزد (اینطور که خودش گفته هیچ معلمی بهش زیستو درس نداده حتی معلم مدرسه هم نداشته دیگه خودت حساب کن)
      معلم اونجاش خوبه که اشکالاتت رو برطرف کنه وگرنه بقیش سوسول بازیه
      من امسال کلی کلاس ثبت نام کرده بودم که الان فقط یکی شو دارم منظم میرم
      کلا کلاس برا من یکی که زیاد خوب نبوده خودم بخونم راحترم

کسی هومن روانو میشناسه؟
      هومن روان استاد زیست گیاهی موسسه حرف آخرهست.چطور؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام منم کلاس زیستشون نرفتم ولی از دوستام شنیدم که میگن خادم هم سریع درس میده و پر استرس درس میده یعنی نمیتونی بفهمی چی ب چیه ....... کلاسا الکیه خودت از رو کتاب بخون و تست بزن .. کتابو خوب بخونی مطالعت درست باشه به تست زیاد هم نیاز نداری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن