خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 136
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      کتابم باید باهاش بخونم؟
      بله حتما! کتاب در اولویت اوله!
      کتابتون رو دقیق و مفهومی میخونید،مثلا مبحث عنکبوت
      بعد فاگوزیست رو بازمیکنید و صفحاتی که مربوط به مبحث هست رومیخونید و کامل یادمیگیرید

این کتاب واقعا ترکیبی و مفهومیه! معرکه ست!
      خودمم ازش استفاده میکنم
      و توی کانال آقای جوادی دیدم که بعد کنکور تاچه حد بچه ها پی ام داده بودن واستقبال کرده بودن که ما زیست روخوب زدیم و همش مدیون فاگو هستیم...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فاگو برای کسی که تغییر رشته ای هست خوبه به شرطی که روزی حداقل دو ساعت براش وقت بزاره , چون واقعا حجیمه , واسه هر فصلی دست کم ۷۰ صفحه توضیحات داره , اما خوبیش اینه که ترکیبی کار کرده و ناخودآگاه مطالب فصل های دیگه هی مرور میشه ... ( اما بازم تاکید میکنم که حجمش خیلی زیاده و تازه ژنتیک و گیاهی رو هم نداره تو کتاباش )

اگه بتونی جزوه پنج جلدی عمارلو ( نه اون کتاب هایی که واسه نشر دریافت هست ) رو گیر بیاری خیلی خوبه ( بهتر از فاگو ) , چون هم متن کتاب رو داره هم نکات رو به صورت ترکیبی اضافه کرده و حجمش هم معقوله و در کنارش تست الگو یا خیلی سبز ترکیب مطلوبی میشه .

قبلا منشی عمارلو جزوه هاش رو میفروخت , اما الان رو نمیدونم , یه زنگ بهش بزنی آمار بگیری بدک نیست : 09121396739
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فاگوزیست روپیشنهادنمیکنم.دلایل زیادی داره من جمله پرت بودنش.
      بنده ی خدایی اومده بودپیشم باشرایط شما،ترکیب زیروبهش گفتم تهیه کنه وباتلاشش احتمالا رتبه ی تاپی بیاره.
      کتاب درسی زیرذره بین خانه زیست شناسی
      کتاب های اقای عمارلو
      معجزه زیست مهروماه
      فیلم های وب صنعتی شریف اقای پازوکی

الگوو...هم نمیخواد.چون ارزشی ندارن.برای تست سراسری وتستهی کتاب اقای عمارلوزده بشه،کافیه وقتتونوباکتابهای قطورتلف نکنید
      زیست کنکوریکی از درساییه که بیشترازتست زدن نیازمند خوندنه.درحالیکه ریاضی وفیزیک و.. رو هرچقدرهم بخونی اماتست نزنی فایده نداره
      کتاب معجزه زیست کنکور روبه همه پیشنهادمیکنم.شمابعنوان یک تغییررشته ای باید زیست پایه رو دراین مدت تامهرماه ببندی
      اینکه چطوربخونم و...؟ روبهت پیشنهادمیکنم بجای پرسیدن ازاین واون،متدهای توی ذهنت رو پیاده کنی و ببینی کدوم رومیتونی انجام بدی.
      روش خوندن زیست مثل مسواک شخصیه ومنحصر ب فرد.دخترخانمی درکنکور94 بودن که روش یادگیری زیستشون این بود که دفتری داشتن که بازمیکردن وازروی کتاب زیست مشق مینوشتن هرشب.
      زیستشونو58زدن وجالب اینه بدون غلط.
      درحالیکه همه مسخرشون میکردن.
      اگرتیراندازی کرده باشی،میدونی که قبل انجام تیراندازی باید قلق گیری کرد.حتی درمیدانای تیر قبل سنجش تیراندازی بهتون چند تیرمیدن تاتیراندازی کنین.
      زیست کنکوردقیقا چنین چیزیه.
      متاسفانه همه میگن زیست کنکورسخته و..
      اماتادرصد 60بسیاراسونه.
      بیست درصدسوالات واقعن سختن و کمترکسی پیدامیشه درست بزنتشون.
      بیست درصد نیازبه این دارن که چنددورکتابو خونده باشی تابراحتی جواب بدی.60درصد به راحتی قاب جواب دادنه.

یه چیزدیگه ای هم که هست اینه که بعلت گستردگی،انتظارنداشته باشین وقتی مبحثی روخوب کارکردین هرتستی رو بزنید.نه،شماباید تا یک روزمونده به کنکورتون درحال یادگیری باشین.
      وبهترازمن هم میدونید که تلاش همیشه حرف اول وآخرومیزنه.
      موفق باشید بچه ها

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mavvaj97 نمایش پست ها
      فاگوزیست روپیشنهادنمیکنم.دلایل زیادی داره من جمله پرت بودنش.
      بنده ی خدایی اومده بودپیشم باشرایط شما،ترکیب زیروبهش گفتم تهیه کنه وباتلاشش احتمالا رتبه ی تاپی بیاره.
      کتاب درسی زیرذره بین خانه زیست شناسی
      کتاب های اقای عمارلو
      معجزه زیست مهروماه
      فیلم های وب صنعتی شریف اقای پازوکی

الگوو...هم نمیخواد.چون ارزشی ندارن.برای تست سراسری وتستهی کتاب اقای عمارلوزده بشه،کافیه وقتتونوباکتابهای قطورتلف نکنید
      زیست کنکوریکی از درساییه که بیشترازتست زدن نیازمند خوندنه.درحالیکه ریاضی وفیزیک و.. رو هرچقدرهم بخونی اماتست نزنی فایده نداره
      کتاب معجزه زیست کنکور روبه همه پیشنهادمیکنم.شمابعنوان یک تغییررشته ای باید زیست پایه رو دراین مدت تامهرماه ببندی
      اینکه چطوربخونم و...؟ روبهت پیشنهادمیکنم بجای پرسیدن ازاین واون،متدهای توی ذهنت رو پیاده کنی و ببینی کدوم رومیتونی انجام بدی.
      روش خوندن زیست مثل مسواک شخصیه ومنحصر ب فرد.دخترخانمی درکنکور94 بودن که روش یادگیری زیستشون این بود که دفتری داشتن که بازمیکردن وازروی کتاب زیست مشق مینوشتن هرشب.
      زیستشونو58زدن وجالب اینه بدون غلط.
      درحالیکه همه مسخرشون میکردن.
      اگرتیراندازی کرده باشی،میدونی که قبل انجام تیراندازی باید قلق گیری کرد.حتی درمیدانای تیر قبل سنجش تیراندازی بهتون چند تیرمیدن تاتیراندازی کنین.
      زیست کنکوردقیقا چنین چیزیه.
      متاسفانه همه میگن زیست کنکورسخته و..
      اماتادرصد 60بسیاراسونه.
      بیست درصدسوالات واقعن سختن و کمترکسی پیدامیشه درست بزنتشون.
      بیست درصد نیازبه این دارن که چنددورکتابو خونده باشی تابراحتی جواب بدی.60درصد به راحتی قاب جواب دادنه.

یه چیزدیگه ای هم که هست اینه که بعلت گستردگی،انتظارنداشته باشین وقتی مبحثی روخوب کارکردین هرتستی رو بزنید.نه،شماباید تا یک روزمونده به کنکورتون درحال یادگیری باشین.
      وبهترازمن هم میدونید که تلاش همیشه حرف اول وآخرومیزنه.
      موفق باشید بچه ها
      دقیقا به اسم کتاب های اقای عمارلو اشاره کننین...همایش؟؟یا چیز دیگه؟؟حجمش چقدره؟؟چند تا تست داره؟؟؟(متاسفانه اهل فیلم نگا کردن نیستم)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام!اول یه نمونه از فاگوزیست رو ببین ،ببین می تونی باهاش کنار بیای یا نه

فصل اول سال دوم:http://dl.konkuru.ir/upload/fagozist...kuru.ir%7D.zip
      رمز:کنکوریو

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فاگو خیلی جالب بود واسم
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بزار تمام این کامنتارو یکجا برات خلاصه و توصیف کنم

اگه قصد خوندن فاگورو داری :

ترکیب کتابا ایناس : اول خوندن دقیق کتاب درسی بعد خوندن فاگو واس تست هم آی کیو یا جامع گاج بگیر ( الگو بخوای بخونی فاگو هم همشو بخونی مگ اینکه کنکور 97 شرکت کنی اونم فقط زیست بخونی ودرسای دیگ پ-ش-م )

اگه میخوای الگو بخونی

بازم خوندن کتاب البته همراه با کتاب عمارلو عالی میشه چون عمارلو متنو خیلی بهش توجه کرده و کلی نکته ترکیبی داره بعد هم تست تست تست از الگو

اگه هیچ کدوم از این دوکتابو نمیخوای بخونی

بازم اول کتاب درسی بعد دوم و سوم خیلی سبز + همایش دوم ( سومش نمیخواد خیلی سبز کافیست ) پیش هم همایش و یک کتاب تست جامع مثل iq برای پرکاری تست !

ببین در کل آسمون ب زمین بیاد زمین ب آسمون بره باید اول کتابو بخونی ( بار اولم اصن دنبال نکته ترکیبی و این چیزا نباش )

بعد

فاگو +تست زیاد

کتاب ( یا کتاب عمارلو ) + الگو

خیلی سبز دوم و سوم و همایش پیش + یک کتاب تست جامع !

نظر من کتاب + عمارلو + الگو

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      فاگو خیلی جالب بود واسم
      آره دیگ منم بیام واس عنکبتوتی که دو خط تو کتاب ازش گفته 6 صفحه درنامه بگم کتابم خوب در میاد چون دیگ نا گفته ای نمیمونه فقط یکی میخواد ک بخونه!
      ولی فاگو برای تو خطرنام از من ب تو نصیحت!

تو فصلای آسونو نگاه نکن ! برسی ب فصلای مفهومی و سخت تر با حجم مطالب زیاد خود ب خود وا میدی!

اگ بخوای از الان با فاگو بخونی و از متن کتاب دور بشی ب نظر من بهتر همون رشته ریاضی بمونی

من تو هر درسی با خوندن کتاب درسی موافق نباشم حداقل تو زیست موافقم ! چون خودم ضربشو خوردم ! امسال چن تا فصلو ک ا روی کتاب درسی خوندم تقریبا تستاش برام قابل حل بود ( تو کنکور)

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش به این حرفا که مضمونش اینه که تازه اومدی تجربی پس الگو نخون توجه نکن
      از همین اول کار قوی کار کن,البته من فاگو و خیلی سبز نداشتم ولی از الگو نتیجه گرفتم(زیست آزمون1مردادو صد زدم,اگه ریا نباشه😂)
      درکل با هرکتابی حال میکنی همونو بگیر ولی پیشنهاد من الگو
      موفق باشی

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      آره دیگ منم بیام واس عنکبتوتی که دو خط تو کتاب ازش گفته 6 صفحه درنامه بگم کتابم خوب در میاد چون دیگ نا گفته ای نمیمونه فقط یکی میخواد ک بخونه!
      ولی فاگو برای تو خطرنام از من ب تو نصیحت!

تو فصلای آسونو نگاه نکن ! برسی ب فصلای مفهومی و سخت تر با حجم مطالب زیاد خود ب خود وا میدی!

اگ بخوای از الان با فاگو بخونی و از متن کتاب دور بشی ب نظر من بهتر همون رشته ریاضی بمونی

من تو هر درسی با خوندن کتاب درسی موافق نباشم حداقل تو زیست موافقم ! چون خودم ضربشو خوردم ! امسال چن تا فصلو ک ا روی کتاب درسی خوندم تقریبا تستاش برام قابل حل بود ( تو کنکور)

ماچیزی به اسم زده شدن و کم اوردن نداریم! سارا همتیِ رتبه1 نزدیکای کنکور تو یه روز 1400 تا تست میزد !! حالا ما نخوایم تو یک روز15صفحه فاگوزیست رو بخونیم ؟
      من درحد وظیفه گفتم ولی فاگو حرف نداره ... ضرر میکنید!
      کامل ترین کتاب بازاره و من تاحالا ایرادی درش ندیدم و اگرهم باشه بازهم حسن هاش برایراد هاش میچربه!
      پس بهتره دنبال حاشیه نباشیم و باچشم باز انتخاب کنیم!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      برای تست هم با الگو موافقم

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوندن فاگوحوصله+علاقه به زیست میخواد

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کلا دو کتاب با دو تیپ متفاوت هستن ، الگو واسه تست خوبه (البته نه برای تازه کار ها چون خیلی غلط داره) فاگو برای مفهومی خوندن ( اینم برای تازه کار ها خوب نیست چون همش ترکیبه )

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اقا من به این نتیجه رسیدم که کتاب بعلاوه الگو مشکل منو حل میکنه...فاگو خیلی کامل تره ولی زیاده گویی زیاد داره...حاشیه زیاد رفته...خواسته همه چیزو بگه ولی به اینکه دانش اموز باید تویه یه سال تمومش کنه فکر تکرده
      این چیزی بود که از صحبت ها ونصیحت های دوستان برمیومد

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بهتره منم یه چیزایی بگم چون قبلا رشتم ریاضی بوده:
      دوست عزیز اول کتابتو بخون والله من فاگو رو خوندم تقریبا از 400 صفحه ی دوم 50 صفحه اشکال علمی و املایی و تلفظی در آوردم هر کی بخواد با دلیل میتونم بهش نشون بدم به نظر من بهترین کار اینه که کتاب + همایش عمار لو ( قیمت هر سه کتابش 79 تومنه ) بخونی تا آخر تابستون + از مهر شروع کنی الگو بخونی شدیدا توصیه می کنم الگو رو از الان نخونی چون واقعا از زیست زده میشی کسی که میخواد با الگو کار کنه باید حداقل یکی دو بار کتابو خونده باشه
      ومن الله توفیق

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن