چقدر بده وقتی ادم با یه کتاب کنار نیومد بیاد تخریبش کنه. یاد خودم افتادم ریاضیم ضعیف بود جامع مهر و ماه رو گرفتم وقتی درسنامه ها و تستاشو میخوندم هیچی نمیفهمیدم. بعد هرکی ازم میپرسید میگفتم خیلی چرت و مبهمه و تستاشم مال رشته ی ریاضیه یا پارسال که خودم زیست خیلی سبزو میخوندم همه میومدن میتاختن بهم که نکات حاشیه ای داره و تستاس چرته و .. ولی الان خیلیا اونو توصیه میکنن. اما امسال دیگه تصمیم خودمو گرفتم. فاگو رو خریدم اول کتاب درسیو میخونم بعد فاگو رو. بعدا یه جزوه خریدم هر نکته ای که تو کتاب نیست و تو فاگو هست رو مینویسم. بعد اونم از الگو و ای کیو تست میزنم. شاید وقت بگیره ولی میدونم ارزش داره. حتی تو جزوه جای خالی گذاشتم واسه نکات ازمونای قلم چی. به نظر من فاگو عالیه اینایی که میگن حجیمه و وقت گیر خب در اوردن نکته توسط خود ادم بیشتر وقت میبره. اینایی که میگن قدرت تحلیلو کم میکنه برعکس ادم بیشتر به نکات فکر میکنه. و اوناییم که میگن تا ادم خودش نکته در نیاره یاد نمیگیره اینم بگم که ادم وقتی تست کار میکنه و نکاتی‌رو که یاد گرفته رو استفاده میکنه مطلب تثبیت میشه. خلاصه هر کتابی گرفتی مطمئن باس مخالف و موافق گمراهت میکنن. خودت بخون ببین میتونی موفق شی یا نه. یا علی