خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 175
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اگه کشوری شده باشه یعنی کسایی ک زمین زدن خوش بحالشونه نه؟؟
      بستگی داره تو چه منطقه ای باشی، برای ما حتی با رتبه دو سه هزار منطقه هم طرف پزشکی میاورد، الان دیگه اینجور نیست دیگه کاری ندارن تو کجا بودی و چیکار میکردی، منطقه سه رو همه با هم میسنجن، به جز استان های فارس هرمزگان و بوشهر باقی منطقه سه است به نفعشونه، خودمم منطقه سه ای تو استان فارس از رو هوا نمیگم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به حق چیزای عجیب غریب
      هر روز یه پست عجیب غریب نزنن نمیشه
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب الان برای منطقه 1 ک ماهستیم بده نه؟؟

4. Top | #34
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeh نمایش پست ها
      بستگی داره تو چه منطقه ای باشی، برای ما حتی با رتبه دو سه هزار منطقه هم طرف پزشکی میاورد، الان دیگه اینجور نیست دیگه کاری ندارن تو کجا بودی و چیکار میکردی، منطقه سه رو همه با هم میسنجن، به جز استان های فارس هرمزگان و بوشهر باقی منطقه سه است به نفعشونه، خودمم منطقه سه ای تو استان فارس از رو هوا نمیگم
      ینی کلا به نفع ما منطقه 3ـیا شده کل رتبه کشوری منطقه3 رو باهم در نظر میگیرن و بر اساس اون پذیرش میشن دیگه بومی استان معنی نداره
      و همچین برای منطقه 2 و منطقه 1 ... درست متوجه شدم؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      به قول معروف میگه بابا اینا کلا تو باغ نیستن خخخ
      بابا اگه پذیرش کشوری بشه که شخصا میگم شاعه ای بیش نیست بیشترین ضرر رو منطقه 3 میبره (بخاطر همونا هم پارسال اجراش نکردن) بعد منطقه 1 بهترین حالت هم میشه برا منطقه 2 چون تعداد شرکت کنندشون از همه بیشتره

6. Top | #36
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      خب الان برای منطقه 1 ک ماهستیم بده نه؟؟
      یا خدا ... دقیقآ

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین بستگی داره به نحوه انتخاب ولی تا حدودی به نفع همه میشه به جز اون سه استان که گفتم، شما اول احتمال قبولی تو منطقه براتون زیاد بود و وقتی دانشگاهی بجز دانشگاه منطقه خودتون رو انتخاب می کردیم شانستون کمتر میشد، مثلا من که تو استان فارس بودم برا دانشگاه شیراز شانس بیشتری داشتم تا تهران الان این جور نیست دیگه من یه شانس برابر دارم تو هر دانشگاهی که بخوام ، دستتون بازتره برا انتخاب رشته و دانشگاه و این به نفعه، اگه جمله بندی درست نیست، شرمنده پیش بینی کلمات گوشیم فعاله

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeh نمایش پست ها
      ببین بستگی داره به نحوه انتخاب ولی تا حدودی به نفع همه میشه به جز اون سه استان که گفتم، شما اول احتمال قبولی تو منطقه براتون زیاد بود و وقتی دانشگاهی بجز دانشگاه منطقه خودتون رو انتخاب می کردیم شانستون کمتر میشد، مثلا من که تو استان فارس بودم برا دانشگاه شیراز شانس بیشتری داشتم تا تهران الان این جور نیست دیگه من یه شانس برابر دارم تو هر دانشگاهی که بخوام ، دستتون بازتره برا انتخاب رشته و دانشگاه و این به نفعه، اگه جمله بندی درست نیست، شرمنده پیش بینی کلمات گوشیم فعاله
      دقیقا
      بیشترین ضرر به 3 میرسه بعد 1 اما استدلالشونم این بوده که ما پذیرش تعهدی رو اوردیم که میتونیم جایگذین اون بکنیم
      حالا باید ببینیم تو دفترچه چی میزنن

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      ینی کلا به نفع ما منطقه 3ـیا شده کل رتبه کشوری منطقه3 رو باهم در نظر میگیرن و بر اساس اون پذیرش میشن دیگه بومی استان معنی نداره
      و همچین برای منطقه 2 و منطقه 1 ... درست متوجه شدم؟
      بستگی داره تو چه استانی باشی، هرمزگان بوشهر فارس به ضررشون شده، البته اینم بگم نه اینکه همشون ضرر کنن، برای بعضیام خوبه منظورم اوناییه که با رتبه دو هزار منطقه پزشکی دولتی می اوردن به هوای اینکه بومی منطقه هستن

10. Top | #40
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      به قول معروف میگه بابا اینا کلا تو باغ نیستن خخخ
      بابا اگه پذیرش کشوری بشه که شخصا میگم شاعه ای بیش نیست بیشترین ضرر رو منطقه 3 میبره (بخاطر همونا هم پارسال اجراش نکردن) بعد منطقه 1 بهترین حالت هم میشه برا منطقه 2 چون تعداد شرکت کنندشون از همه بیشتره
      نه دادا ... رتبه بندی کامل کشوری نیست اینطور نیست که همه مناطق رو قاطی کنن بعد ازشون بهترین ـا بپرن بیرون
      منطقه 1 برا خودشون جدا بر اساس رتبه کشوریشون پذیرش میشن که رقابت شدید و سخته البته امکانات هم زیاد دارن
      منطقه 2 برا خودشون جدا بر اساس رتبه کشوریشون پذیرش میشن که نسبتآ بهتره از منطقه 1 امکاناتشون خوبه
      منطقه 3 برا خودشون جدا بر اساس رتبه کشوریشون پذیرش میشن که بهتر از منطقه 1 و 2 ـه که ماییم اصلا امکانات نمیدونن چیه

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز
      منم سال پیش حس و حال شما رو داشتم ولی مطمئن باشید اگه کاهش پیدا کنه نه تنها به ضررتون نیست بلکه به نفع همه است به نفع تک تک افراد جامعه
      مطمئن باشید کسی که تلاششو کرده به نتیجه میرسه ان شاالله اما این که به نفع همه است به این خاطره که نظام سلامت و آموزش پزشکی بهبود پیدا می کنه شما فرض کنید مثلا بیان ظرفیت رو برسونن به 30000 نفر تو هر کلاس پزشکی باید 500 نفر بشینن به نظرتون چیزی میشه تو این کلاس یاد گرفت.باور کنید سر کلاس 50 نفری هم نمیشه چیزی یاد گرفت.ما ورودیمون 60نفر بودیم سر کلاس تشریح 4 تا سکشن میشدیم ولی بازم کیفیت کیفیت مطلوبی نبود.
      دوستان ان شاالله وقتی پزشکی قبول شدید می فهمید چه مسئولیت خطیری به دوشتونه امید این مردم بعد از خدا به دستان پزشکه و پزشک برای این که بتونه وظیفه خودشو به نحو احسنت انجام بده باید به نحو احسنت هم آموزش ببینه و همه اینا در گرو کیفیت آموزشه شاید حرف هام به مذاق خیلی ها خوش نیاد شاید بگید حالا که خرش از پل گذشته این حرفا رو میزنه ولی اگه کمی عمیق فکر کنید متوجه میشید که چی میگم.
      اگه احیانا ظرفیتا کم شده باشه من حدس میزنم امسال تعهدی نگیرن.
      ویرایش توسط omid94 : 04 مرداد 1395 در ساعت 11:54

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اقا شایعه بوده کاهش ظرفیت خواهش میکنم مدیر بخش این تاپیک رو ببنده زودتر که استرس وارد نشه به بقیه دوستان

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      از کجا مدیر تاپیک رو پیدا کنیم حالا
      اقا بیا ببیند این تاپیک رو زودتر

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      از کجا مدیر تاپیک رو پیدا کنیم حالا
      اقا بیا ببیند این تاپیک رو زودتر

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم از خبر20:30شنیدم گفتن1200تاظرفیت پزشکی کم شده

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن