خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112
    نمایش نتایج: از 166 به 175 از 175
    1. Top | #166
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      اولاً فرافکنی نکنید دوماً خودتون رو به کوچه علیچپ نزنید سوماً من کومینست نیستم که بگم درامد کارگر باید با پزشک برابر باشه (هر چند که کمونیستی به نظام ***الان شرف داره)
      بد نیست یکذره در مورد بلاد کفر تحقیق کنید ببینید این تفاوتی که در مورد درامد پزشکی هست آیا در ایران هم صادقه ؟؟ مثلا یک وکیل یا اقتصاد دادن درامدش اینقدر با پزشک فرق داره؟ اصلا اینجا چند درصد اقتصاد دان ها سرکار هستن (به نوری چشمیا کار ندارم)

ویرایش
      دانشجوی پزشکی که در سخت ترین شراطه!!

پسر خوب کسی رو میساشم لیسانس و ارشدش رو از دانشگاه تهران گرفته الان سربازیش حقوق 100 تومن داره + هفته ای دو بار باید پست بده یعنی مسلسل گردنش بندازه از این نظام*** دفاع کنه

انوقت وضعیت پزشک رو داری با این افراد مقایسه می کنی...
      به نور چشمیا کار ندارم ولی تو این مملکت اینطور سربازی کاملا روتینه ولی پزشکی که میره منطقه محروم حقوق بالا میگیره باید روضه ابلفضل براش بخونیم
      نمی خواستم واردِ این جور بحثا بشم اما باید یه چیزایی رو گفت.

شما همش دم از مقایسه ی ایران و جاهای دیگه رومیزنین ... تحقیق کردین پزشک شدن توی اون کشور ها هم اینطوری سخت هست ؟ منِ جوونی که 18 سالمه باید روزی 10-11 ساعتمو صرفِ درس خوندن کنم تا حداقل از همین روزنه ی امیدی که میگن توش کار هست چیزی نصیبم بشه... دانشجوی اقتصاد و وکیل ؟ غیرِ اینه که با یکمی تلاش بهش دست می یابن ؟ خودِ شما بگو دستو پنجه نرم کردن با 519 هزار تا داوطلب کارِ اسونیه که اینجوری میزنین تو سرِ پزشکا ؟

والا اگر همه چیز رویِ روالِ خودش بود من مرض داشتم نصفِ جوونی مو صرفِ درس کنم ؟ میرفتم مثلِ همه ی مهندسا و اقتصاد دان ها و وکلا شبِ امتحان درس میخوندم مدرکمو میگرفتم... الان واقعا کدوم دانشجویی بغیر از رشته های تاپ تجربی و معدود دانشجو های رشته های برتر به طورِ جدی درس میخونن ؟ کسی که نمره 10 میگیره اونم با **** مالی استاد و قسم و دعا انتظار داره بره منطقه ی غیرِ محروم ؟ هرچقدر هم اینطور که شما بگین وضعِ مملکت داغون باشه اینو میشه فهمید که مقامات خودشون میدونن دانشجو های پزشکی بالاتر از اینن که بخوان مسلسل بگیرن دستشون و شیفت بدن !
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

2. Top | #167
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi4 نمایش پست ها
      درسته. من فقط خواستم بگم بابت کاهش ظرفیت خوشحال باشید. همین!
      در ضمن امیدوارم رشته های فنی رو با پزشکی از نظر سختی مقایسه نکنی!
      چون من در این باره خیلی تحقیق کردم. معتبر ترین نظرسنجی هارو هم دیدم.در مورد سختی , توی هفت یا هشت تا رشته اول اصلا اسمی از پزشکی نیست!
      شما یکم در مورد سختی رشته هایی مثل برق مخابرات ، مکانیک سیالات و مخصوصا فیزیک مهندسی تحقیق کن . به نتیجه میرسی که رشته های فنی واقعا سخت تر از پزشکی هستند. فقط بستگی به دانشگاهت داره. مثلا شاید همین برق مخابرات توی فلان دانشگا ازاد فلان روستا راحت باشه!!
      موفق باشی دوست عزیز

Sent from my SM-J700H using Tapatalk
      سلام
      من برق فردوسی مشهد خوندم عزیز
      من که سال اول دندان خیلی خیلی اذیت شدم از سختی درسا تازه میگن دندان سادس اینه
      به ما نصف اناتومی تنه پزشکیارم نگفتن!
      بازم اینه وضع
      تازه این علوم پایس برسه به ترم 5 و 6 خیلی سخترم میشه

3. Top | #168
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها

نمی خواستم واردِ این جور بحثا بشم اما باید یه چیزایی رو گفت.

شما همش دم از مقایسه ی ایران و جاهای دیگه رومیزنین ... تحقیق کردین پزشک شدن توی اون کشور ها هم اینطوری سخت هست ؟ منِ جوونی که 18 سالمه باید روزی 10-11 ساعتمو صرفِ درس خوندن کنم تا حداقل از همین روزنه ی امیدی که میگن توش کار هست چیزی نصیبم بشه... دانشجوی اقتصاد و وکیل ؟ غیرِ اینه که با یکمی تلاش بهش دست می یابن ؟ خودِ شما بگو دستو پنجه نرم کردن با 519 هزار تا داوطلب کارِ اسونیه که اینجوری میزنین تو سرِ پزشکا ؟

والا اگر همه چیز رویِ روالِ خودش بود من مرض داشتم نصفِ جوونی مو صرفِ درس کنم ؟ میرفتم مثلِ همه ی مهندسا و اقتصاد دان ها و وکلا شبِ امتحان درس میخوندم مدرکمو میگرفتم... الان واقعا کدوم دانشجویی بغیر از رشته های تاپ تجربی و معدود دانشجو های رشته های برتر به طورِ جدی درس میخونن ؟ کسی که نمره 10 میگیره اونم با **** مالی استاد و قسم و دعا انتظار داره بره منطقه ی غیرِ محروم ؟ هرچقدر هم اینطور که شما بگین وضعِ مملکت داغون باشه اینو میشه فهمید که مقامات خودشون میدونن دانشجو های پزشکی بالاتر از اینن که بخوان مسلسل بگیرن دستشون و شیفت بدن !

پزشک شدن تو کشورای دیگه به یقین اسونتر از ایران نیست

کی گفته که دانشجوی برق شریف نمی خونه کی گفته کسی که وکالت دانشگاه تهران می خونه زحمت نکشیده؟؟؟؟

بله کسی که وکالتش رو پیش امٌل های دانشگاه ازاد قم خونده به احتمال زیاد چیزی بارش نیست

دلیل اینم که تو این مملکت تمامی اقشار (به غیر از پزشکا) باید دوران سربازیشون مسلسل دستشون بگیرن ربطی به مقام نداره بازم میگم دانشجوهای زیادی در دانشگاه های دولتی در رشته های انسانی و مهندسی هستن دارن زحمت می کشن بحث سر اینه که به اینا نیازی نیست

باید به حال این مملکت خون گریه کنیم دانشجوی شریف مسلسل دستش بگیره پزشکی که از بندرعباس مدرکش رو گرفته دوران سربازیش حقوقه میلیونی میگیره

خواهشا اگر می خواید سر این بحث کنید که پزشکا و دندون پزشکا درس خونن زحمت کشیدن مهندسا فلانن پست رو نقل قول نکنید

من دانشجوی دکتری زیست شناس می شناسم با علاقه وارد این رشته شده بسیار وقت برای درس گذاشته هم لیسانس هم ارشد و هم دکترا رو دانشگاه تهران خونده، با چندین مقاله و بار علمی فوق العاده زیاد، امیدش به شغل ماهی 700 تومنه (تازه بعد دوران مزدوری {سربازی})

ویرایش توسط After4Ever : 05 مرداد 1395 در ساعت 23:15

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پزشک شدن تو کشورای دیگه به یقین اسونتر از ایران نیست

کی گفته که دانشجوی برق شریف نمی خونه کی گفته کسی که وکالت دانشگاه تهران می خونه زحمت نکشیده؟؟؟؟

بله کسی که وکالتش رو پیش امٌل های دانشگاه ازاد قم خونده به احتمال زیاد چیزی بارش نیست

دلیل اینم که تو این مملکت تمامی اقشار (به غیر از پزشکا) باید دوران سربازیشون مسلسل دستشون بگیرن ربطی به مقام نداره بازم میگم دانشجوهای زیادی در دانشگاه های دولتی در رشته های انسانی و مهندسی هستن دارن زحمت می کشن بحث سر اینه که به اینا نیازی نداره مملکت....

باید به حال این مملکت خون گریه کنیمدانشجوی شریف مسلسل دستش بگیره پزشکی که از بندرعباس مدرکش رو گرفته دوران سربازیش حقوقه میلیونی میگیره

خواهشا اگر می خواید سر این بحث کنید که پزشکا و دندون پزشکا درس خونن زحمت کشیدن مهندسا فلانن پست رو نقل قول نکنید

من دانشجوی دکتری زیست شناس می شناسم با چندین مقاله و بار علمی فوق العاده زیاد امیدش به شغل ماهی 700 تومنه (تازه بعد دوران مزدوری {سربازی})
      شما پستِ منو با دقت بخون عزیزم من رشته های تاپ رو هم توی جمله هام گفتم که شریف بدونِ شک داخلِ اوناس.

نباید به حالِ مملکت خون گریه کرد.. شما خودتم شهروندِ همین کشوری.. نمیدونم اینایی که میگن مملکت بده و فلانِ پاشونو گذاشتن اونورِ مرز ببینن جاهای دیگه سرِ جونِ ادما بازی میشه ایران سرِ بی عرضگی و درس نخوندنِ یه سری خوش گذرون که میگن کار نیست بحث میشه.

کسی که از شریف فارغ از تحصیل شه باید اونقدر جنم داشته باشه تا کارش به مسلسل گرفتن نرسه... هرچند برای قبولی توی شریف رتبه ی خیلی کم میخواد که همین رتبه های خیلی کم هم از سربازی معاف خواهند شد... حالا نمیدونم چجوری طرف از شریف فارغ شده و مسلسل به دست شده.

کسی که میره دکترای زیست شناسی میگیره همون اولش باید به این فکر کنه که اگر پا توی این رشته بزارِ یه جورایی محاله که به درامد برسه و وقتی این فاکتور رو در نظر میگیره یعنی با علاقه رفته سمتِ رشتش و براش پول اهمیتی نداره.. شما سنگشو به سینه نزن

بخوام در موردِ این بحث کنم که چرا توی این رشته ها درامد نیست باید زیر ساختای مملکت و همه چیو کشید وسط که نه حوصله هست نه مجال !

پی نوشت : اینکه مینویسین منو نقل نزنین خیلی بچگانس ! من اینجا برای مهمان ها و کاربرایی که داخلِ این بحث نیستن حرف نمیزنم

موفق و سلامت باشین !
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

5. Top | #170
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها

شما پستِ منو با دقت بخون عزیزم من رشته های تاپ رو هم توی جمله هام گفتم که شریف بدونِ شک داخلِ اوناس.

نباید به حالِ مملکت خون گریه کرد.. شما خودتم شهروندِ همین کشوری.. نمیدونم اینایی که میگن مملکت بده و فلانِ پاشونو گذاشتن اونورِ مرز ببینن جاهای دیگه سرِ جونِ ادما بازی میشه ایران سرِ بی عرضگی و درس نخوندنِ یه سری خوش گذرون که میگن کار نیست بحث میشه.

کسی که از شریف فارغ از تحصیل شه باید اونقدر جنم داشته باشه تا کارش به مسلسل گرفتن نرسه... هرچند برای قبولی توی شریف رتبه ی خیلی کم میخواد که همین رتبه های خیلی کم هم از سربازی معاف خواهند شد... حالا نمیدونم چجوری طرف از شریف فارغ شده و مسلسل به دست شده.

کسی که میره دکترای زیست شناسی میگیره همون اولش باید به این فکر کنه که اگر پا توی این رشته بزارِ یه جورایی محاله که به درامد برسه و وقتی این فاکتور رو در نظر میگیره یعنی با علاقه رفته سمتِ رشتش و براش پول اهمیتی نداره.. شما سنگشو به سینه نزن

بخوام در موردِ این بحث کنم که چرا توی این رشته ها درامد نیست باید زیر ساختای مملکت و همه چیو کشید وسط که نه حوصله هست نه مجال !

پی نوشت : اینکه مینویسین منو نقل نزنین خیلی بچگانس ! من اینجا برای مهمان ها و کاربرایی که داخلِ این بحث نیستن حرف نمیزنم

موفق و سلامت باشین !

بله پس صورت مسئله رو پاک می کنیم دکتری زیست شناسی باید بدونه اختلاف طبقاتی در این مللکت بشدت زیاده، و در صورت تحصیل در علوم پایه حتی در مقطع دکتری بعدش باید بره ویزیتور بشه

دوست عزیز شما از وضعیت شریف خبر نداری الانم عده کثیری از دانشجو های شریف هم به این نتیجه رسیدن راه رو اشتباه اومدن و باید رو اختلاف طبقاتی بین رشته های پزشکی و مهندسی حساب باز می کردن

بله منم اگر سنگ اینا رو به سینه میزنن حتما مشکل از خودمه
      باید به حال مملکت خون گریه کرد دانشجوی های شریفش دارن شرکت های هرمی (نتورک مارکتینگ ) کار می کنند

6. Top | #171
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله پس صورت مسئله رو پاک می کنیم دکتری زیست شناسی باید بدونه اختلاف طبقاتی در این مللکت بشدت زیاده، و در صورت تحصیل در علوم پایه حتی در مقطع دکتری بعدش باید بره ویزیتور بشه

دوست عزیز شما از وضعیت شریف خبر نداری الانم عده کثیری از دانشجو های شریف هم به این نتیجه رسیدن راه رو اشتباه اومدن و باید رو اختلاف طبقاتی بین رشته های پزشکی و مهندسی حساب باز می کردن

بله منم اگر سنگ اینا رو به سینه میزنن حتما مشکل از خودمه
      باید به حال مملکت خون گریه کرد دانشجوی های شریفش دارن شرکت های هرمی (نتورک مارکتینگ ) کار می کنند
      دوست عزیز من دوستام شریف بودن دیگه
      اتفاقا خیلیم راضین از رشتشون چون واقعا علاقه دارن و اکثرا واسه ارشد رفتن خارج کشور

من دکتر میشناسم ماهی 5 تمن درامد داره
      مهندسم میشناسم که از شریف فارغ التحصیل شده ماهی 20 تمن درامد داره! خب چه ربطی داره اختلاف طبقاتی هست بلاخره بستگی به استعداد طرف و تلاشش داره

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طرف فوق لیسانس جامعه شناسی دانشگاه تهرانه . بعد نگهبان یکی از شعبه های دانشگاه ازاد شهر ماست . باید به حال این مملکت خون گریه کرد که علوم بایه وانسانیش که تو کشورهایی مثل امریکا اصله مملکتش رو براساس اون میسازن اما تو مملکت جهان سوم یا شایدم بیشتر ویزیتوری شده سرور نخبگان! من خودم ایندم به دارو یا بزشکی گره خورده و یکیشون رو انتخاب میکنم اما حرف حق رو حتی اگه به ضررم باشه میگم ترجیح هم میدم با بول مردم تجارت کنم نه با جون چهار تا ادم درمونده.

8. Top | #173
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a_935267 نمایش پست ها
      سلام
      من برق فردوسی مشهد خوندم عزیز
      من که سال اول دندان خیلی خیلی اذیت شدم از سختی درسا تازه میگن دندان سادس اینه
      به ما نصف اناتومی تنه پزشکیارم نگفتن!
      بازم اینه وضع
      تازه این علوم پایس برسه به ترم 5 و 6 خیلی سخترم میشه
      آناتومی تنه

9. Top | #174
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واااااااااااااااااااااااا اااا
      اینا دیگه از کجا درمیادو خدا عالمه.
      کجا به پزشکا تو سربازی حقوقای میلیونی میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر تاپیکی میریم دعواس هیچکیم ب بحث اصلی کار نداره

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن