خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 249
    1. Top | #31
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      سلام دکتر جون
      یه سوال دارم
      الان این کتابی رو که واسه دانلود گذاشتی تو دانشگاه هم به همین صورت به زبان انگلیسی هست؟؟؟؟
      آیا کتاب های دیگه ای که شما لطفا کردین گذاشتین تو ترم اول ، دوم ، سوم ..... همگی به زبان انگلیسی هستن؟؟؟؟؟یا فارسی؟؟؟؟
      خوب شما چطوری این کتاب های انگلیسی رو می خونید؟؟؟؟؟ میشه راهنمایی بفرمایید...
      تشــــکـــر

سلام
      والا من که دکتر نیستم اما این کتابا فارسیه ولی مثل دبیرستان نیست اصطلاحات انگلیسی خیلی توشون زیاده
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیدم درسا خانوم توی تاپیک پرسیدن که انگلیسی هستن درسا یا فارسی،خب همه کتابا ترجمه شدن،ولی باورکنید وقتی 2ترم خوندید آرزو میکنید کاش کتابا به زبان انگلیسی بود چون فهمشون واقعا ساده تر هست.

دوستانی که الان ترم 1-2 هستن،شما تا حالا به چنین مواردی برخورد نکردین؟

gign جان،شما خودتون دارید اون اطلس رو ؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.babaie نمایش پست ها
      کتابای ترم دوم
      خب اولین درسی که باهاش آشنا میشیم رو قبلا هم یکم توضیح داده ام!بعضی از مباحث رو توی ترم قبل خوندیم و بعضی مباحث سطح بالاتر رو توی ترم دو داریم!مباحثی مثل چرخه
      ه باشین!
      فیزیولوژی تو 2 ترم ارائه میشه نه 4 ترم اکثر جاها که اینجوریه
      بیوشیمی هم جزوه میخونن چون تنوع منابع زیاد و حجم بالایی داره صرف نمیکنه کتاب بخونی
      جنین و بافت دکتر سلیمانی راد بین دانشجو ها محبوب تر هست و بعضی دانشگاه ها دیده شده حتی جزوه میگن!!اسم دانشگاه های مورد نظر محفوظ خواهد ماند
      منبع کلیات خدمات بهداشتی و اپیدمیولوژی هم اینا نیست.هرچند همه کتابها تقریبا ی چیز نوشن و اصل مطلب ثابته
      کتاب ادبیات و اندیشه و اینا هم کاملا سلیقه ای و بسته به استاد هست
      جاوتز رو هم عموما تو ترمهای 4 و 5 میخونن نه ترم 2
      نوروآناتومی اسنل هم برای دکوراسیون خوبه!اکثرا یا جزوه میخونن یا یکی از تالیفات اساتید داخلی
      نتر رو هم اجباری در تهیه اش نیست من که به دردم نخورده تا حالا
      سرفصل های آنالیز ژن و ژنوم تو 2واحد درس ژنتیک تدریس میشه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      محمد جان یکی طلبت
      عالی بوووود .... کلی انگیزه گرفتم
      فقط یه سوا کوچیک!
      اینا کتابا رو خودشون میخرن یا دانشگاه بهشون میده؟
      مگه مدرسه است؟؟
      خودتون خرج میکنید می خرید
      همین آناتومی گری رو چند انتشارات ترجمه کرده هر کدوم رو دوست داشتی میگیری

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      واااااااااای قلبم اومد تو حلقم. خدا خدا میکنم امسال زودتر تموم شه بیام دانشگاه. کلا هدف من برای اومدن توی تجربی اینا بوده هرچند تو دبیرستان با دیدن عربی و دینی و زمین و فیزیک و ریاضی یکم ضدحال خوردم.
      اینا هم چرت و پرتی بیش نیست

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Flicker_Of_Hope نمایش پست ها
      دانشجوهای پزشکی شب امتحانین یا باید هرروز درس بخونن؟ مثلا چقدر میخونن؟
      شب امتحانی یعنی چی؟؟
      روزی 3 4 ساعت برای پاس بعضی درسها مثل بافت

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها

دانشگاه شهید بهشتی نفری یدونه اطلس آناتومی نتر میداد ... باقی کتابا هم تو کتابخانه به تعداد کافی موجوده خیلی کم پیش میاد راهتون بیفته انقلاب بخریدشون مگر کتاب های گروه معارف و عمومی ها ....
      با کتاب کتاب خونه کار راه نمی افته

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      اقای دلیت اکانت یه توضیح کوتاه بگید از دوران دلنشجویی پزشکی و اتفاقایی که توی سال های مختلف میفته و اینکه ایا وقت اضافه برای زندگی میمونه یا مثل دوران کنکور هست با یک رنگ و لعاب دیگه
      2 تابستون اول+ی ماه تو 1.5 سال آخر بیکاری دارید بعنوان مرخصی اجباری، امر دیگه؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      تو نت واسه دانلود هست ولي زبان اصلي فك نكنم چيزي بفهميم
      http://dl.iranidata.com/book/daneshg...iData.com).pdf

سوال دومتو بنظرم از دانشجو هاي پزشكي انجمن بپرس
      سلام دکتر جون
      یه سوال دارم
      الان این کتابی رو که واسه دانلود گذاشتی تو دانشگاه هم به همین صورت به زبان انگلیسی هست؟؟؟؟
      آیا کتاب های دیگه ای که شما لطفا کردین گذاشتین تو ترم اول ، دوم ، سوم ..... همگی به زبان انگلیسی هستن؟؟؟؟؟یا فارسی؟؟؟؟
      خوب شما چطوری این کتاب های انگلیسی رو می خونید؟؟؟؟؟ میشه راهنمایی بفرمایید...
      تشــــکـــر[/QUOTE]
      نه باو همشون ترجمه شده هستند اما نسخه فارسی تو نت گیر نمیاد چون حق ناشر داره حتی تالیفی هم داریم همین جان کوییرا رو چند انتشارات ترجمه کردند امسال هم ویرایش جدیدش اومد . 2016

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها

خیلی کمیابه ظاهرا...
      این چجوریاس؟؟؟اسمش رو الان میشنوم همون نتر خوبه کهبرا منی که گذاشتم ی گوشه خاک میخوره

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      دیدم درسا خانوم توی تاپیک پرسیدن که انگلیسی هستن درسا یا فارسی،خب همه کتابا ترجمه شدن،ولی باورکنید وقتی 2ترم خوندید آرزو میکنید کاش کتابا به زبان انگلیسی بود چون فهمشون واقعا ساده تر هست.

دوستانی که الان ترم 1-2 هستن،شما تا حالا به چنین مواردی برخورد نکردین؟

gign جان،شما خودتون دارید اون اطلس رو ؟
      گاها متن کتاب انگلیسی هم ایراد داره همین بافت جان کوییرا تو چندین تصویر شریا رو ورید معرفی کرده بودزیاد نباید گیر داددر کل برای هر کتاب حداقل ی انتشارات پیدا میشه که خوب کار کرده باشه

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      میگم داداش محمد الان تو این فرصتی که داریم تا بریم کلاس به نظرتون خوندن کل کتابای کمپل میتونه مفید باشه ؟؟؟برا ورود به این حیطه؟؟؟؟
      هیچ کدوم آبجی درسا
      الان تا میتونی استراحت کن که از اول مهر و ابتدای ترم اول تا پایان 7 سال رنگ استراحت رو نخواهی دید.

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واسه بیوشیمی که هارپر بیشتر واسه متابولیسمه برای بیوشیمی ساختار که بیوشیمی 1 میشه لنینجرو بهتون معرفی می کنن که کتابیست بس مزخرف و غیر قابل فهم یعنی متنش خیلی سنگینه و حجیم لهذا پیشنهاد من اینه که به جزوه استادتون اکتفا کنید و اگه جایی به مشکل خوردید بیوشیمی هیئت مولفان دانشگاه تهران میتونه بهترین رفرنس باشه.
      واسه بافت هم جان کوییرا رفرنس هست ولی خعلیییییییییییییییی زیاده لهذا واسه این درس هم کتاب بافت شناسی دکتر جعفر سلیمانی راد پیشنهاد میشه که متن بسیار روونی داره و کم حجم ترم هست.
      واسه آناتومی که رفرنس معمولا گری هستش ولی اگه استادی بخواد آناتومیو ببره به سمت سمیولوژی چورازیا رو معرفی می کنه ولی خیلی بعیده همین گری بهترین رفرنسه واسه اطلس هم نتر تو بورسه ولی اطلس گری خیلی شکل های مصور و رنگین و جذاب تری داره منتها یه مقدار گرونه البته باید حواستون باشه اصل باشه فکر کنم اصلش یه 150 تومنی هست ولی شیرین ترین و سسنگین ترین درس دوره علوم پایه است ولی سعی کنید آناتومی رو تو سالن تشریح یادش بگیرید وگرنه مجبور میشید یه وقت زیادی رو صرفش کنید.

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      شب امتحانی یعنی چی؟؟
      روزی 3 4 ساعت برای پاس بعضی درسها مثل بافت
      والا ما که شب امتحانی پاسشون کردیم.ولی جدمون اومد جلو چشمون ها.

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مریمم نمایش پست ها
      آقاااا من یه سوال بنیادی دارم.من تو دوران مدرسه عاشق درس زیست بودم ولی بنا به دلایلی رفتم رشته ریاضی و الان دارم ارشدمو تو یه رشته مهندسی میگیرم ولی هنوزم دلم پیش علوم تجربیه.تو بعضی درسامون که استاد یهو میگفت آنزیم یا مثلا میکروارگانیسم من به معنای واقعی قلبم تند تر میزد.به خاطر همین بالاخره بعد از 8 سال دست از گول زدن خودم برداشتم و میخوام برم دنبال علاقم.ولی مطمئن نیستم من که عاشق زیستم ،پزشکی رو هم به همین اندازه دوست خواهم داشت یا نه.چون درک من محدود میشه به علوم پایه .تو این زمینه خیلی مرددم.اگه میشه در مورد فضاش بگین و یه کم راهنماییم کنین.
      ببینید خانم مریم اگه صرفا به مباحث پایه ایعلاقمندی من با توجه به تجربه ای که تو این سال ها چه در دانشگا های فنی و مهندسی و چه در دانشگاه علوم پزشکی و با توجه به شناختی که از بچه های فنی دارم پیشنهاد می کنم که وارد عرصه ای مثل فیزیو تراپی یا کار درمانی بشید که علاوه بر اینکه درس هاش مورد علاقه شما هست آینده شغلی خوبی هو دارن ولی اگه شما از این که پنس دستت بگیری و جسد تشریح کنی از اینکه تیغ جراحی دستت بگیری و بتونی درمانگر یک درد باشی هراسی نداری رشته پزشکی میتونه مناسب روحیات شما باشه.واقعا پزشکی علاقه و حوصله و عشق میطلبه.

صفحه 3 از 17 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن