خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ثبت نام نکردن دانشجو بدون کارت سربازی برای ترمیم معدل

من دانشجو پیام نورهستم برای ترمیم معدل به مدرسه بزرگسالان رفتم با تمام مدارک ولی گفتند ثبت نام فقط برای کسانی که کارت سربازی یا معافیت تحصیلی داشته باشندانجام می شود گفتم من هم معافیت تحصیلی دارم گفتند معافیت تحصیلی دانشجویان برای ثبت نام قابل قبول نیست. حالا می خواستم ببينم راه حلی نداره برای ثبت نام؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ای بابا چه وضعتیه ! منم شرایطم مثل شماس؛ یعنی نمیزارن ثبت نام کنم ؟!!! امروز میرم مدرسه بزرگسالان ببینم چجوریاس .

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
      من دانشجو پیام نورهستم برای ترمیم معدل به مدرسه بزرگسالان رفتم با تمام مدارک ولی گفتند ثبت نام فقط برای کسانی که کارت سربازی یا معافیت تحصیلی داشته باشندانجام می شود گفتم من هم معافیت تحصیلی دارم گفتند معافیت تحصیلی دانشجویان برای ثبت نام قابل قبول نیست. حالا می خواستم ببينم راه حلی نداره برای ثبت نام؟
      @mehrdadlord

سلام!
      یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیر به آموزش منطقتون و خیلی محترمانه بکوب تو صورت مدیر دبیرستان!(البته اگه بکوبی فکر نکنم ثبت نامت انجام بشه!)
      SaM019

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باز این چ قانونیه ! از کجاشون در میارن اینارو

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      @mehrdadlord

سلام!
      یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیر به آموزش منطقتون و خیلی محترمانه بکوب تو صورت مدیر دبیرستان!(البته اگه بکوبی فکر نکنم ثبت نامت انجام بشه!)
      قبول نیمکنن. یا پایان خدمت یا دفترچه اعزام به خدمت. باقی کشکه.
      بر می خیزم!

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      یا خدا ‌ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      فکر کنم یه راه داره ...نزدیکای اردیبهشت انصراف بدیم دفرچه رو پست کنیم تا بتونیم ثبت نام کنیم
      یه کم پیچیده میشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام با تشکر از همه نظرات، امروز دوباره به مدرسه بزرگسالان رفتم گفتم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ميشه ثبت نام بشم ،گفت: نه فقط معافیت تحصیل دانش آموزی بعدش گفتم :اگر انصراف بدهم چی، گفت:چون مشمول سربازی می شوی نميشه ثبت نام کرد.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام با تشکر از همه نظرات، امروز دوباره به مدرسه بزرگسالان رفتم گفتم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ميشه ثبت نام بشم ،گفت: نه فقط معافیت تحصیل دانش آموزی بعدش گفتم :اگر انصراف بدهم چی، گفت:چون مشمول سربازی می شوی نميشه ثبت نام کرد.
      سلام دوست عزیز.

میشه بگین شما از کدوم شهر هستید؟ کجا رفتید و بهتون گفتن چون شما مشمول سربازی هستی و پایان خدمت نداری نمیتونی ترمیم شرکت کنی؟

من قوانین ترمیم معدل رو خوندم و توش ذکر کرده که وضعیت سربازی باید مشخص باشه و شما اگه دانشجوی پیام نور هستی غیر ممکنه مشمول حساب بشی. مطمعنی پیام نور انصراف ندادی؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درجواب دوست عزیزی که پرسیدند باید بگویم اولا به من نگفتند مشمول سربازی هستم.بلکه گفتند معافیت دانشجویی برای ثبت نام مورد قبول نیست ودرمورد دوم که آیا انصراف دادم؟ خیر انصراف ندادم بلکه ازمسولان دبیرستان بزرگسالان پرسیدم اگر انصراف بدهم می توان ثبت نام کنم گفتند چون مشمول میشوی، نمی شود در ترمیم معدل شرکت کنی.در آخر هم اگر کسی مثل من دانشجو و توانسته ثبت نام کنه من را هم راهنمایی کند.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      گند بزنه با اين قانوناشون خودشون موندن دارن چيكار ميكنن
      كجاي دنيا واسه رشته هاي پر رقابت سوابق تاثير ميدن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه
      من خودم امروز رفتم ثبت نام کردم.دانشجوی پیام نور هستم.شما باید وضعیت رو مشخص کنی حالا یا معافیت تحصیلی یا دائم.این شایعاتم توجه نکنید
      خود بخش نامه نوشته

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      می خواستم از دوست عزیزی که میگویند ثبت نام کردند می خواهم پرسم کارت سربازی داشتند یا معافیت دانشجویی که اگربا معافیت دانشجویی ثبت نام کردند درمورد نحوه ثبت نام وسال تولدت مدارکی که ارائه دادند توضیح دهند. ودرمورد شایعه ،بنده شایعه ای درست نکردم بلکه عین اتفاق هایی است که برای من پیش آمده واصلا جز این انجمن نبوده ام چند روز است که عضو این انجمن شدم فقط به خاطر مشکلی برایم پش آمده وگرنه من خود را برای امتحانات ترمیم شهریور داشتم آماده می کردم.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      می خواستم از دوست عزیزی که میگویند ثبت نام کردند می خواهم پرسم کارت سربازی داشتند یا معافیت دانشجویی که اگربا معافیت دانشجویی ثبت نام کردند درمورد نحوه ثبت نام وسال تولدت مدارکی که ارائه دادند توضیح دهند. ودرمورد شایعه ،بنده شایعه ای درست نکردم بلکه عین اتفاق هایی است که برای من پیش آمده واصلا جز این انجمن نبوده ام چند روز است که عضو این انجمن شدم فقط به خاطر مشکلی برایم پش آمده وگرنه من خود را برای امتحانات ترمیم شهریور داشتم آماده می کردم.
      عزیز من یه بار دیگم ازت سوال کردم که کجا رفتی ثبت نام جوابی ندادی

طبق تبصره ی شماره ی 3 قانون ترمیم معدل ذکر کرده که شما باید وضعیت نظام وظیفت مشخص باشه ( دقیقا ذکر کرده رعایت مقررات نظام وظیفه) و هیچ جاش ذکر نکرده که معافیت دانش آموزی که شما میگی الا و بلا گفتن معافیت دانش آموزی

خب عزیزه من اگه فقط میخواستن دانش آموزا برن ترمیم کنن که قانون رو نمیزاشتن از دیپلمه های 84 به اینطرف میگفتن دیپلمه های 94
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزم.من دانشجوی پیام نورم
      رفتم دبیرستان گفتم سلام گفت علیک!گفتم ترمیم گفت مدارک.گفتم دانشجوم گفت برگه معافیت گفتم بفرما.گفت برو موقع کارت بیا کارت ورد ب جلستو بگیر.
      به همین سادگی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن