خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان حرف نژاد پرستی رو وسط نیارین !!
      موضوع اینه که 19 تا سرباز یرانی تو کرمان ! 4 تا تو سیستان و ..... شهید شدن بیخیال از کنارشون رد شدیم !! مگ شهید با شهید فرقی میکنه ؟؟ حتما باید تو سوریه و عراق کشته بشی تا درجه و احترامت بره بالا ؟؟؟

ما نژاد پرست نیستیم بیشتر بیگانه پرستیم فک میکنم!

افغانی و غیر ایرانی نداره !
      مطمئن باشین اگ تو ایران ی افغانی رو بی گناه بکشن هیشکی ب خودش نمیاره !

اگه همه برابرن پس باید همه جا با هم برابر باشن !
      نه فقط وقتی شهید شدن و دیگ تو این دنیا نبودن !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      عزیزمهم نیته من میگم اگه اینانیتشون درسته چراتومملکت خودشون نمیرن بجنگن که اونجاناامنی بیدادمیکنه
      اشتباه شما اینجاست که متوجه حرم نیستی...این که دارن میرن برا حرم ​دارن میرن نه برای کسی دیگه!
      SaM019

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا شهدای حرم به 500 تا میرسه؟؟
      از این 500 تا چند تاشون بچه کنکوری دارن؟؟؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      خب مگه نمیدونی هرکی بره بهش تابعیت ایران میدن تومجلس قانونش تصویب شده
      خب بازم اصل موضوع تغيير نميکنه.طرف رفته جنگيده شهيد ىا جانباز شده بعد تابعيت هم بهش ندن؟ يارو اىرانيه دنبال صد تا روش ميره ک سربازيش رو بپيچونه, به نظر شما اين دو نفر يکى هستن؟ اگه به جاى افغانستانى يه آمريکايى بودبراى شما فرقى داشت؟در ضمن به صدهزار نفر هم سهميه بدن برا ما فزق نداره فقط رقابت بين خودشون بىشتر ميشه.

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      در حوزه ی سیاست خارجی من مشکلی ندارم . از آمریکا اسراعیل داعش و... متنفرم . اما چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه . وقتی میبینم دوتا معتاد کارتون خواب جلوی خونمون خوابیدن . وقتی نظام آموزشی اقتصادی فرهنگی کشور درست نیست . وقتی مردم هشتشون گرو نهشونه واسه چی پولومونو برای جنگ بادشمنان خارجی صرف میکنیم در حالی که وضع داخلی رو به راه نیست ؟ مردم اعتمادشون نسبت به حکومت از بین رفته . اگر اعتماد مردم نسبت به حکومت جلب بشه . خود مردم میرن میجنگن . مثل زمان جنگ تحمیلی که مردم رفتن جنگیدن . شما داخلو بساز هیچ کسی از خارج نمیتونه غلطی کنه وقتی مردم پشت اون حکومت باشن
      عادت میشه این برتر بودن
      سیاه و سفیدش قلبا خوبن
      قناعت همون خوشبختی بود
      تمام صلح ها تو بخشش بودن
      بنویس...
      قضاوت فقط مخصوص خداست
      بنویس....
      حماقت جداست رشادت جداست
      بنویس....
      اول قصه که هممون بودیم
      بنویس...
      یکی بود و یکی نبودش کجاست
      بیا و این جهش رو درک کن

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      خب بازم اصل موضوع تغيير نميکنه.طرف رفته جنگيده شهيد ىا جانباز شده بعد تابعيت هم بهش ندن؟ يارو اىرانيه دنبال صد تا روش ميره ک سربازيش رو بپيچونه, به نظر شما اين دو نفر يکى هستن؟ اگه به جاى افغانستانى يه آمريکايى بودبراى شما فرقى داشت؟در ضمن به صدهزار نفر هم سهميه بدن برا ما فزق نداره فقط رقابت بين خودشون بىشتر ميشه.
      آقایه لحظه فکرکن خدایی نکرده توکشورجنگ داخلیه من وتوحالابایدبریم کشورثالث بجنگیم وتابعیت اونجاروبگیریم یاتوکشورخودمون بجنگیم تاامنیت برقرارشه تازه بعضی هافکرکردن اینافقط میرن دم حرم میجنگن درحالیکه سرازتمام شهرای سوریه درمیارن مث حلب نبل الزهرا.....حالامشکل من اصل سهمیه نیست فقط زیادترنشه چون سال به سال سهمیه هازیادترمیشه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ولی من شنیدم بهشون تابعیت ایرانی میدن .ینی امتیازشون اینه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره میرن واسه حرم سرای سلطان بشار. خخخخخخ. برو یه جا دیگه جک بگو.
      بعضیا انگار واقعا دروغ های خودشون رو هم باور می کنن.

9. Top | #24
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      نمیدونم چرا این مسائل حاشیه مهم تر از متن میشن!
      کسی جلوی من و شما رو گرفته نریم؟! خب بیایید بریم بلکم به خانواده هامون سهمیه بدن!
      بهترین حالتش شهید شدنه! بدترینش جانبازی! ممکنه بریم موجی بشیم و برگردیم و یک عمر نگاه چپ چپ مردمی که فکر میکنن چرا این اینطوری میکنه! ممکنه شیمیایی بشیم و یک عمر خس و خس و نگاه های غمبار تؤام با التماس عزیزان! ممکنه جانباز روان و اعصاب بشیم و ناخودآگاه کارایی کنیم که نیم ساعت بعدش پشیمون بشیم! ممکنه هم هست یه جوون سر حال بریم و یک تکه گوشت فلج رو ویلچر برگردیم و تا عمر داریم وبال گردن عزیزانمون بشیم!
      اون موقع است که دیگه سهمیه که سهله! کل مملکت هم بهمون بدن برامون بازم دنیامون جهنمه!
      البته نفس کار درسته ولی شیوه اجرایی شدن مثل بقیه قانون ها فقط از سر باز کنی است
      پدر من سال 65 جانباز شد. هم گلوله بهش اصابت کرد هم ضربه مغزی شده الانم جانباز اعصاب و روانه ولی هنوز بهش 25 درصد رو ندادن... سهمیه کیلویی چند آقا؟ غریبه پرستی توی این کشور موج میزنه...
      .More than yesterday, less than tomorrow

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن