خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اداش گلم علما دارن نظر میدن اما اینو فقط بهت بگم هرچقدر پول بدی همونقدز اش میخوری بعضیا میگن دی وی دی وقت گیره شما فک کن ساعت 2 کلاس داری باید 1 راه بیفتی بری برسی 3.30 تموم شه دوباره 4.15 برسی خونه ی ساعت استراحت کنی دایی حال تو سرما گرما خونه باشی یا یه وقتایی شاید حوصله کلاس رفتن نداشته باشی...عیب بچه ها اینه که اونایی که دی وی دی دارن همه رو از یه جا خردین یا نه بعضیا کپی خریدن حالت سوم کلا ندارن ومیان تخریب میکنن..بالا 10 تا ادم سراغ دارم همین 94 از منابع موسسات استفاده کردن ودوسنداشتن اسشمون بگن تا موسسات تبلیغ کنن من ساکن تهرانم بخوام با بهترینا میرم کلاس خود استاد اناری تو اموزشگاه کاد گفت تو دی وی دی با حوصله تراز کتاب گفتم وارزون تر حالا مرض مغذی راه ادم بره کلاس تو سرما گرما هزینه رفت امد حالا یه روز استاد نیاد بیاد حال نداشته باشه اینم یادت باشه بالا ترین استاد تجربه س...تنها عیب دی وی دی تنبل کردن ادم ودور کردن از جو کلاسه که با رفتن به ازمون درست میشه...
      سلام دوست عزیز

به نظرت نمیشه ، با خوندن همون کتب کمک آموزشی و جزوه معلم ، به تسلطی که با دی وی دی به دست می یاد رسید...؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      یعنی حتی واسه ریاضی و فیزیک ...!!!!

آخه بعضیا می گن: فرضا اگه شما بخوای واسه یه مبحث کتاب تست فیزیک یا ریاضی رو بخونی ، خیلی باید خودتو چپ و راست کنی تا به تکنیک ها و روشای اون مسلط شی...
      ولی یه دی وی دی خوب براحتی و با صرف کمترین انرژی از جانب شخص ، اون تکنیکا رو در اختیار طرف می ذاره و بعد شما می تونی بری و از کتب کمک آموزشی ، تستاش رو با صرف انرژی کمتری بزنی...

نمی دونم نظر اینجور افراد در مورد دی وی دیا واقعا درسته یا نه ....؟؟؟
      ممنون می شم کسایی که خودشون از دی وی دی استفاده کردن هم بیان و نظر بدن ...
      باد آورده را باد می برد.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روش های تستی توی dvd ها فقط واسه سوالای خاصی هست و نمیشه همه سوالارو باهاشون حل کنی فقط وقت خودتو میگیری و هیچ تاثیری نداره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad00 نمایش پست ها
      روش های تستی توی dvd ها فقط واسه سوالای خاصی هست و نمیشه همه سوالارو باهاشون حل کنی فقط وقت خودتو میگیری و هیچ تاثیری نداره
      شما از این دی وی دیا استفاده کردی یا احتمالا کسی رو دیدی که استفاده کنه و بعد از نتیجه اش ناراضی بوده ...؟؟؟
      می خوام بدونم که روی دلیل و منطق این حرفو می زنی یا اینکه خودت هم دستی بر آتش داشتی قبلا...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب میشی به مرور زمان...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

یکی از بچه ها میخواد واسه کنکور 96 تازه شروع کنه و قصد داره واسه بعضی درسا مثل ریاضی و فیزیک با دی وی دی پیش بره ...

چون من اطلاع چندانی در مورد این دی وی دیا و کیفیت و نحوه تاثیر گذاریشون ندارم ، خیلی نتونستم بهش کمک کنم...

الآن هم از شما و از دوستان دیگه خواهش می کنم ، اگه واقعا دی وی دی به کارش میاد ، لطف کنین واسه دو تا درس ریاضی و فیزیک ، دی وی دی های خوب بازار رو معرفی کنین ...

اگر هم اعتقاد دارین که وقت گذاشتن روی کتابای خوب بازار بهتر از دی وی دی جواب می ده ،دلیلتونو بفرمایین تا ایشون در انتها پیشمون نشه ...

در کل میشه یه مقایسه بین استفاده از کتب تستی خوب بازار و استفاده از دی وی دی های آموزشی واسه یه داوطلب متوسط داشته باشین ...؟؟؟ (از لحاظ وقتی که باید صرف بشه / از لحاظ بار آموزشی / از لحاظ قرابت با سوالای کنکوری و ...)

ممنون از همه کسایی که نظر می دن ...

سلام برای dvd هزینه الکی نکن برو تو سایت الا که رایگان و تدریس دبیران برتر است.
      اول با الا یاد بگیر بعد برو تست کتاب تست مناسب بگیر (بنظر من حداقل فیزیک شیمی زیست روببین اگه ریاضیت ضعیفه اونم فیلم ببین +اگه ادبیات و عربی ضعیفه)
      ویرایش توسط Armin80 : 06 تیر 1395 در ساعت 12:13

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      یعنی با کتب خوب تستی بازار نمیشه به اون نکته ها و تکنیک ها دست پیدا کرد ...؟؟؟
      اصلا دادا!
      منطقی فکر کن یکم!

شما یه کتاب فوقش به 50 تومن میخری اما به یه سی دی دو و بر 400 اینا باید پول بدی!
      مگه میشه یکی باشه!

هیچوقت اون ترفندارو تو کتابا نمیگن!
      خلاف قوانین.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا چی چی میگین با کتاب میشه؟کتاب واسه تسلطه نه یادگیری!! یه سری مطالب رو معلم باید به شما منتقل کنه و اون به شما اطلاعات بده پس حتما اگه یا کلاس باید باشه یا دی وی دی . حالا اگه یکی کانون بوده و ترازش 7500 دیگه نیازی به کلاس کنکور نداره چون که در طی سال همچی رو فهمیده و تست زده و حالا فقط میخواد تو تابستون دوره کنه و بعضی نقص هاش رو از بین ببره. ولی کسی که نبوده باید بره تا معلم یه سری نکات رو که با 2500 تا تست زدن بدست میاد بهش آماده بگه. اگه دی وی دی خوب باشه نکته نمیگه توش. هیچکدوم از این دی وی دی هایی هم که من گفتم توشون نکته نگفتن بلکه مفهوم رو درس دادن . مهربان تکنیک یاد میده سرنخ میده ولی بر نمیداره مثلا برای دنباله حسابی و هندسی 20 تا فرمول بگه که سال بعدش اگه سوال جدید اومد یه فرمول جدید اختراع کنه.

کلاس به نظر من خستگی اش زیاده هزینه اش زیاده بعد معلم ها هم شاید خیلی تاپ نباشند و شرایط هر روز عالی نباشه.یا شما خسته باشی یا معلم یا هوا خرما پزون باشه یا سوز سگ کش, به هر حال خیلی اذیت میشین. دی وی دی بهتره
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نوروزی موسسه رهپویان پایه پیش

آلا هم شریف که الان کلاساش رو تو پست های انجمن می بینیدست

واسه ریاضی هم باز همون مهربان میشه آقای مهربان واسه هر محصولشون مشخص کردن که کدوم قسمتش واسه تجربی ها است سایت آقای مهربان

ولی تعریف آقای منتظری رو هم شنیدم سایت حرف آخر
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      می تونم بپرسم چه درسایی رو گرفتین ...؟؟؟
      آخه بعضیا تعریف فیزیک و ریاضیشو زیاد می کنن...
      من ریاضی و فیزیک و شیمی و هندسه و ادبیات و دینی و عربی رو داشتم(البته با دوستم شریکی خریدیم)ولی باور کن به غیر از از ریاضی و فیزیکش که دکتر اکبری و مسعودی هستن بقیشون به درد جرز هم نمیخوره.مخصوصا عربیش که اصلا یارو بلد نیس حرف بزنه کلا موسسه کنکور آسان اگه اکبری و مسعودی رو نداشت منحل میشد چون خیلی مسخرس ولی آفبا خوبه.من در مورد dvd زیاد تحقیق کردم و اگه خواستی بخری برای ادبیات و زبان فارسی و دینی آفبا عالیه عالیه.برا زیست عمارلو خوبه ولی زیست بهتره خودت با کتاب یا با یه معلم خصوصی بخونی.شیمی آفبا خوبه و شیمی صالحی راد هم خوبه که توی پرواز کنکوری ها فکر کنم باشه.برا فیزیک مسعودی خوبه و برا ریاضی هم آفبا عالیه.عربی کس خوبی نیست حتی اون ایادفیلی هم خوب درس نمیده ولی برا زبان انگلیسی شهاب اناری که فکر کنم تو ونوس هست عالیه.موفق باشید.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور 96 شروع شد و جیب بری های حرفه ای هم شروع شد
      همین افرادی که اومدن گفتن فلان فیلم و دی وی دی رو بخر چن ماه بعد میان میگن :
      گول خوردم
      پولمو خوردن
      اینا همشون دزدن !
      اینا هیچ کدوموشون اصلا آدم نیستن !
      و ...
      کلا دی وی دی از بیخ مشکل داره . دانش آموز واسش سوال ایجاد میشه ! میخواد بپرسه ! توی دی وی دی همچین امکانی هرگز وجود نداره . اگه دبیری هم بیاد بگه من بر حسب تجربه ای که داشتم سوالای دانش آموزان رو از قبل جواب دادم یه چرت و پرت محض گفته . ایده هر کسی با دیگری متفاوته و هرگز سوالاتی که واسه دو نفر مختلف ایجاد میشه یکسان نیست پس همچین چرت و پرتایی فقط جنبه جیب بری از دانش آموزو داره .
      کلاس کنکور هم مشکلات رفت و آمد ، کیفیت دبیر ، وقت شدید و عجیبی که از دانش آموز میگیره رو داره . ب طوری که طرف اصلا وقت نمیکنه 50 تا تست از مبحث بزنه تا مبحث واسش جا بیفته .
      بهترین راه " خود آموزی " از طریق کتب آموزشی هست . همینایی که میگید 40 تومنه ! اصولا در فرهنگ و ایده ما ایرانیا هر چی که گرون تر باشه با ارزش تر و مفید تر و هر چی ارزون باشه بی ارزشه .
      کسی ک برای یادگیری و تفهیم مطلب به غیر (ینی دبیر و دی وی دی) بخواد وابسته بشه موفق نمیشه . دانش آموزی که ب خودش و بحث خود آموزی اعتقاد نداشته باشه و همش به فکر دگر آموزی و اینکه یکی دیگه بیاد لقمه جویده شده رو بذاره تو حلقش باشه ، انتظار داره هر تست رو تو 10 ثانیه جواب بده و بدون کمترین زحمت ب موفقیت برسه .
      کنکور این نیست دوستان
      کنکور خیلی سخت تر و سنگین تر از اون چیزیه که فکرشو می کنید . اگه کنکور سخت نبود هیچوقت یه نفر با کسب درصد 50 به طور میانگین تو دروس، پزشکی و مهندسی نمیاورد . ینی سطح سوالات اونقدر بالاست که شما نصفشو هم درست بزنی موفق میشی . اما چرا بعضی ها ب همین نقطه از مسیر هم نمی رسن ؟!؟!
      اکثر افراد در اول راه ب بی راهه میرن و یه راست میرن تو دره . 
      راه خودتونو انتخاب کنید . یا خود آموزی و موفقیت . یا وابسته ب دیگران بودن و شکست قطعی .
      والسلام

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​استارتر بزار یه چی بهت بگم دی وی دی حرف نداره به جفنگیات اینام گوش نده

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      کنکور 96 شروع شد و جیب بری های حرفه ای هم شروع شد
      همین افرادی که اومدن گفتن فلان فیلم و دی وی دی رو بخر چن ماه بعد میان میگن :
      گول خوردم
      پولمو خوردن
      اینا همشون دزدن !
      اینا هیچ کدوموشون اصلا آدم نیستن !
      و ...
      کلا دی وی دی از بیخ مشکل داره . دانش آموز واسش سوال ایجاد میشه ! میخواد بپرسه ! توی دی وی دی همچین امکانی هرگز وجود نداره . اگه دبیری هم بیاد بگه من بر حسب تجربه ای که داشتم سوالای دانش آموزان رو از قبل جواب دادم یه چرت و پرت محض گفته . ایده هر کسی با دیگری متفاوته و هرگز سوالاتی که واسه دو نفر مختلف ایجاد میشه یکسان نیست پس همچین چرت و پرتایی فقط جنبه جیب بری از دانش آموزو داره .
      کلاس کنکور هم مشکلات رفت و آمد ، کیفیت دبیر ، وقت شدید و عجیبی که از دانش آموز میگیره رو داره . ب طوری که طرف اصلا وقت نمیکنه 50 تا تست از مبحث بزنه تا مبحث واسش جا بیفته .
      بهترین راه " خود آموزی " از طریق کتب آموزشی هست . همینایی که میگید 40 تومنه ! اصولا در فرهنگ و ایده ما ایرانیا هر چی که گرون تر باشه با ارزش تر و مفید تر و هر چی ارزون باشه بی ارزشه .
      کسی ک برای یادگیری و تفهیم مطلب به غیر (ینی دبیر و دی وی دی) بخواد وابسته بشه موفق نمیشه . دانش آموزی که ب خودش و بحث خود آموزی اعتقاد نداشته باشه و همش به فکر دگر آموزی و اینکه یکی دیگه بیاد لقمه جویده شده رو بذاره تو حلقش باشه ، انتظار داره هر تست رو تو 10 ثانیه جواب بده و بدون کمترین زحمت ب موفقیت برسه .
      کنکور این نیست دوستان
      کنکور خیلی سخت تر و سنگین تر از اون چیزیه که فکرشو می کنید . اگه کنکور سخت نبود هیچوقت یه نفر با کسب درصد 50 به طور میانگین تو دروس، پزشکی و مهندسی نمیاورد . ینی سطح سوالات اونقدر بالاست که شما نصفشو هم درست بزنی موفق میشی . اما چرا بعضی ها ب همین نقطه از مسیر هم نمی رسن ؟!؟!
      اکثر افراد در اول راه ب بی راهه میرن و یه راست میرن تو دره .
      راه خودتونو انتخاب کنید . یا خود آموزی و موفقیت . یا وابسته ب دیگران بودن و شکست قطعی .
      والسلام
      ممنون از نظر جامعتون...
      ولی یه سوال ...!!!

واقعا خود شما تا حالا از هیچ کدوم از این پکیجا استفاده کردین (منظورم پکیجای خوب بازار در هر درس هست) / یا اینکه با توجه به تجربیات و مشاهدات دیگران و با توجه به جوی که نسبت به این گونه موسسه ها به وجود اومده دارین این حرفا رو می زنین ...؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما فیلم هندی دیدی جوگیر شدی؟تمام این تک رقمیه با بهترین اساتید کلاس داشتن...شما گلستانی پاشو بیا تهران یه بار کلاس عمارلو ببرمت بفهمی بیخود نیس نیکان زرگرزادع رتبه 10 کشوری 94 شاگرد ایشون تو کلاساشا ...بدون معلم خوب ی دانشض اموز معمولی ورو به پایبین بیشتر از یه حدی نمیتئنه بیاد بالا...تمام اینا تو بهترین مدارس سلام فرزانگان البرز درس خوندن و تک رقمی دو رقمی شدن مدرسه البرز تهران ک طراح سوال کنکور اونجا درس میده با مدرسه عادی یکیه؟برو حرفای احمدی لاشکی تو مجلس رو گوش بده بعد از این حرفای احساسی بزن کنکور یعنی تلاش هزینه وقت..با کتاب تا یکجا میاید بالا اگه نیازی ب درس معلم نبود اروپا حی ب سمتن تصویر سازی تو کلاسا نمیرفت ؟ایا شما از قوی ترین متد اموزشی دنیا جلوتری.....

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم اصلا استفاده نکردم و معلم هامونم میگن همه ی اینا الکی هست ولی چنتا از دوستام کنکور اسان است و چنتای دیگرو خریده بودن ولی هیچ نتیجه ای نگرفتن را حل های دی وی دی ها فقط واسه سوالای خاص هست نمیشه همه سوالارو باهاشون حل کنی فقط باید مفهومو با تکرار زیاد یاد بگیری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)