خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      داداشم مطمنی 40 زده بود ؟
      عزیزم اگه چهل از هر درسی بزنی میشی 8000 کشوری پارسال 18000 کشوری شد 306 سهمیه کارنامه اش تو نت هست فدات شم دوستت چاخان کرده بهت شاید تو کارنامه اش دس کاری کرده
      فکر کنم مقدار سهمیه هم تاثیر داره

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کارنامهimg__20160612_160051.jpg

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI 1998 نمایش پست ها
      فکر کنم مقدار سهمیه هم تاثیر داره
      نه فدات شم تو زمان انتخاب رشته اولیت دارن خصوصا وقتی جفشون هفتاد درصد تراز اخرین نفر قبول داشته باشن
      ولی اگه شما سهمیه 25 درصدی مثله من سعی کن تراز بشه هشت هزار همین قبولی

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه فدات شم تو زمان انتخاب رشته اولیت دارن خصوصا وقتی جفشون هفتاد درصد تراز اخرین نفر قبول داشته باشن
      میشه بیشتر توضیح بدی . تراز 8000 ؟؟؟
      ویرایش توسط MEHDI 1998 : 03 مرداد 1395 در ساعت 19:27

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه فدات شم تو زمان انتخاب رشته اولیت دارن خصوصا وقتی جفشون هفتاد درصد تراز اخرین نفر قبول داشته باشن<br>
      <br><br>سلام من 70 درصد سهمیه دارم . میشه بیشتر توضیح بدی . تراز 8000 ؟؟؟<br>
      <br>

مثلا اگر دانشگاهی 2 نفر فرزند جانباز بخواهد و 8 نفر به حد نصاب رسیده باشند دو نفری قبول میشوند که سهمیه بیشتری داشته باشند؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سهمیه سهمیه سهمیه !!!!!
      خخخخددددااااا

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام من 70 درصد سهمیه دارم . میشه بیشتر توضیح بدی . تراز 8000 ؟؟؟
      شما اگه حد نصاب قبولی کسب کنی خوب تراز هفت هزار و یه شخصه دیگه با درصد زیر پنچاه هم کسب کنه شما میری یعنی اون جوری بگم دیگه با تراز 7000 هزاری بالایی 50 درصد رقابت میکنی برای اون دانشگاه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اگه حد نصاب قبولی کسب کنی خوب تراز هفت هزار و یه شخصه دیگه با درصد زیر پنچاه هم کسب کنه شما میری یعنی اون جوری بگم دیگه با تراز 7000 هزاری بالایی 50 درصد رقابت میکنی برای اون دانشگاه
      دوست عزیز اگه میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم . متوجه نشدم
      راستی منبا شما چیه؟

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم . متوجه نشدم
      راستی منبا شما چیه؟

این متن بخون لینک خبرش هست

*آیا در میزان تسهیلات، خدمات و سهمیه‌های تخصیصی بین فرزندان جانبازان به نسبت درصد جانبازی تفاوتی وجود دارد؟
      تا قبل از سال 1393 سهمیه ایثارگران شامل سهمیه 5 درصدی شاهد و 40 درصدی رزمندگان در حوزه تحصیلی تکمیلی در قالب سهمیه رزمندگانبه میزان 30 درصد اختصاص داده شده بود که با توجه به اجرایی شدن قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ظرفیت تخصیصی به جامعه هدف بنیاد (شاهد و رزمندگان) 20 درصد تعیین شده است؛ لازم به ذکر است فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49 درصد در قانون قبلی از مانده ظرفیت 5 درصد شاهد استفاده می کردند که با توجه به قانون جدید همانند سایر گروههای ایثارگری دارای سهمیه هستند. حدنصاب نمره علمی در قانون جامع در رشته های پزشکی 80 درصد و در رشته های غیر پزشکی 70 درصد تعیین شده است.

لینکش

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچ وقت حرف بنیاد باور نکن هیچ وقت

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم من دو تا دوست سهمیه دار داشتم یکیشون با سهمیه25درصد رتبه 900 سهمیه آورد ولی پزشکی قبول نشد اما یکی دیگه با سهمیه 70 یا 50 نمیدونم دقیقا رتبه 1700 آورد و پزشکی قبول شد .
      من خودم سهمیه دارم مطمئن باش که به فرقی بین تو و سهمیه های بالا تر هست . موفق باشید .

شاید یه ماه پیش این حرفتونو قبول میکردم ولی الان نه چون خودم رفتم از امور آموزشی اداه کل پرسیدم گفتن طبق قانون جدید تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 25% و ازادگان الان سهمیشون یکیه و تو منطقه ایثارگران رقابت میکنن
      خیالتون تخت

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sprit نمایش پست ها

شاید یه ماه پیش این حرفتونو قبول میکردم ولی الان نه چون خودم رفتم از امور آموزشی اداه کل پرسیدم گفتن طبق قانون جدید تمامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای 25% و ازادگان الان سهمیشون یکیه و تو منطقه ایثارگران رقابت میکنن
      خیالتون تخت
      توجه*توجه*توجهبله دوستان همین الان به بنیاد زنگ زدم گفتن از سه سال پیش تفاوت بین همه بداشته شده و فرزند جانباز 25درصد و بالابا فرزند شهید یک سهمیه برابر دارند . و حد نصاب رتبه پزشکی باید 80درصد تراز آخرین نفر قبول شده باشه.
      اگه قبول نداری شماره بنیاد رو بگیر بگو وصل کنن قسمت دانشگاه و سهمیه همه چیزو برات میگه.

خدا میدونه چرا این کارو کردن .حتما بیشتر نماینده ها مجلس جانباز زیر 50بودن .واسه بچه هاشون ماییه خیر شدن .هر روز بلدن یه قانون بزارن .

ولی قبول داشته باشد واقعا ظلمه که فرزند شهید یا جانباز ویلچری رو با فرزند جانباز 25درصد مقایسه کنن.

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ وقت حرف بنیاد باور نکن هیچ وقت
      قبول دارم . خودشونم نمیدونن سهمیه چطوری حساب میششه

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا میگفتن که همون سهمیه شهدا وجانبازان هم خودش رتبه بندی داره علاوه بر میزان درصد جانبازی واینا به کارنامه کنکور و معدل واینا هم توجه میشه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن