خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رتبه منطقه قابل دسترسی!!

رأی دهندگان
    92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • زیر10 هزار

58 63.04%
    • بین 10-12 هزار

8 8.70%
    • بین 12-14 هزار

5 5.43%
    • 14-16 هزار

2 2.17%
    • 16-18 هزار

2 2.17%
    • 18-20 هزار

3 3.26%
    • 20-25 هزار

2 2.17%
    • 25-30 هزار

12 13.04%
    صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 77
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme95 نمایش پست ها
      نه خانومی....اینجوریام نیس...فقط عمومیاتم رنج 40 50 بزنی زیر 15000میشی....البت منطقه 3
      ایشالا همین طور شه ک شما میگی !
      من پارسال عمومیام 30/50 بود منطقه دو باز ی کم رتبمو کشید بالا وگرنه اختصاصیاام ک خیلیییییییییی بد بود ! بله عمومی تاثیرش زیاده !
      ب نظرتون زمین شناسی بخونم اونم تاثیرش زیاده ؟ یا نمی ارزه ب خوندنش ؟ با توجه ب این ک تا حالا نخوندم ! @ah.at

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

برادر من دعوا نداریم که باشه اصن نمیشه قبول شد ....
      دیگه تیکه انداختن نداره ...
      اون موقعی که گفتم 14 ساعت هم برا یا فروردین بوده گفتم یا اردیبهشت ...
      من شخصا روزی 4 ساعت بیشتر نمیخابم ...
      اصلا هم سخت نیست ...
      ببخشید داداش 20 روز دیگه به کنکورت مونده اونوخ میگی تفریح؟؟؟؟؟
      تو همین انجمن یه مصاحبه خوندم از یه رتبه تک رقمی یادم نیس کی بود ...
      گفته بود از عید به بعد 4 صب پا میشده شرو میکرده درس خوندن تااااا 11 شب میخابیده ...
      ساعات درس خوندنمم متفاوته ... من از همون تابستون 94 شرو کردم ...
      قبلا 14 ساعت میخوندم ....
      رسید به فروردین کمتر شد 12 - 11 - حتی رسید به 10 ...
      اردیبهشت میانگین 11 تا 12 بود ...
      الان رسوندمش به 15 ساعت ....
      فقط دیروزو امروز از خوندن خودم راضی نبودم کم خوندم ...
      ولی بیشترش میکنه ....

اینم بگم این 18 ساعتی که گفتم برا کسی بود که تا حالا چیزی نخونده نه کسی که 50 درصد درسا رو خوب خونده بقیشم خونده ولی از خودش راضی نیس نه ...
      اون روزی 10 - 12 ساعت هم کافیشه ...
      داداش دعوا چیه بحث درسیه سخت نگیر
      میخواستم بدونم کسی که میگه 18 ساعت بخون خودش تا به حال 18 ساعت خونده
      شدنیه؟
      شما که گفتی تا15 ساعت خوندی این نشون میده که همچین ساعت مطالعه بالایی شدنیه اما قبول کن کار اسونی نیس واقعا انگیزه میخواد و خیلی چیزای دیگه
      من جاهای زیادی خوندم که کم کردن ساعت خواب اشتباه بزرگیه و تاثیرات بدی میذاره(واسه یه عده زود واسه یه عده تدرجی وتو دراز مدت)
      حالا چون شما تونستی ساعت خوابو کم کنی و مشکلی نداشتی باهاش دلیل نمیشه که بقیه هم بتونن و باهاش کنار بیان
      مثله یه جاده برفی و پرخطره اگه کسی تونست ازش سالم بگذره دلیل نمیشه که بقیه حتی امتحانش کنن
      ویرایش توسط Milad98 : 03 تیر 1395 در ساعت 23:40

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزینه منو نداشت ...
      2000
      سلام...دفعه 4 که دارم مینویسم اونم با گوشی 3 بار قبل پرید..
      میشه به من کمک کنین من بتونم به حدود 2000 برسم رشته مورد نظرم پزشکی ازاد مشهد قبولم..پارسال دوستم با 1850 خورده قبول شد..
      من صفر صفر نیستم و دانش اموز متوسطیم..تا 15 ساعتم به احتمال زیاد بتونم بخونم..
      ادبیات قربات دوم و سوم خوندم پیشم 1 درس فعلا..لغت و تاریخم شروع به حفظ کردم...ارایم یه سری رو خوندم تست زدم بقیشم میخونم..اگر برسم ساختمان واژه و جمله رو هم بخونم عالیه..از کتابا 7 خان خیلی سبز میخونم.
      دینی از زیپ دوم خوندم با چند درس از سوم و پیش..تستم کنکور دینی..
      عربی کلاس رفتم باید دوباره جزمو بخونم و تستا سراسری الان در حد ترجمه بلدم..
      زبانمم خوبه تمومیدم ..لغات و گرامر مرور کنم با کنکور زبان بزنم.
      زیست همشو به حز مساءل ژنتیک و شاید اگر نرسم خود ژنتیکم حذف کنم...چقدر از دست میدم؟
      ریاضی اولویت با حد و احتمال و امار و مشتق و کاربد و انتگرال..بعدشم log درجه2 و ماتریس و تصاعد و دایره و مجانب..تستا سراسری با سراسری رشته ریاضی که دبیدم مشخص کرده و بهرسم یکمم تست تالیفی جزوم..یه سری از این فصلام قبلا خوندم..
      فیزیک نور و خازن و جاری و مغناطیس و از پیش هم نوسان تا اخر از جزوه جمع بندی دبیرم با تستا 2ماه پایانی گاج...بعدم فشار و القا و بردار و سینماتیک و اگر برسم گرما..یه سری از این فصلام قبلا خوندم و تست زدم.
      شیمی رو نمیدونم..انقدر شنیدم که سخت شوه که اگر بخونم فک کنم منفی بزنم بسکه هنه گفتن سختخ!!!!!!!!
      دوم به حز یه بخشایی از فصل 4 و 5 بقیه رو خوندم و تستم زدم..از پیشم یه کوچولو خوندم.. ولی الان فک میکنم بلد نیستم.
      الان نمیدونم بشینم مفاهیم رو فقط بخونم از فیل بعد برم تستا سراسری از خط ویژه بزنم با چندتا از ازمونا الگو که تست سطح بالام یکم زده باشم.الان خب مطمءن نیستم خب اسبد باز بخونم جواب میده یا نه....در مورد مساءل شیمی نمیدونم بخونم نخونم یا چی کار کن...کلا واسه شیمی خیلی سردرگمم..اگر کسی بخواد از مساءل بخونه باید حتما همه واکنش ها رو حفظ باشه؟؟
      و اینکه به نظرتون کنکور جامع رو چی کار کنم؟؟ دوست دارم حداقل یکی این هفته بزنم..
      پیشاپیش ممنون از کمکتون..

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هممممممممممممششششششششششش بستگی به پایه و میزان اطلاعات فرد داره !
      ولی دیگه تا 10000 هم از الان واسه همه در دسترسه یکم اصولی خوندن میخواد !

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      انصافا جدا از اینها ، هرچی باشه تاثیر مثبت هست ، بازم

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Swallow نمایش پست ها
      ایشالا همین طور شه ک شما میگی !
      من پارسال عمومیام 30/50 بود منطقه دو باز ی کم رتبمو کشید بالا وگرنه اختصاصیاام ک خیلیییییییییی بد بود ! بله عمومی تاثیرش زیاده !
      ب نظرتون زمین شناسی بخونم اونم تاثیرش زیاده ؟ یا نمی ارزه ب خوندنش ؟ با توجه ب این ک تا حالا نخوندم ! @ah.at

ببین برا دارو سازی و پردیس تاثیر داره ....
      همین ...
      حالا انتخاب با خودته ...

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها
      داداش دعوا چیه بحث درسیه سخت نگیر
      میخواستم بدونم کسی که میگه 18 ساعت بخون خودش تا به حال 18 ساعت خونده
      شدنیه؟
      شما که گفتی تا15 ساعت خوندی این نشون میده که همچین ساعت مطالعه بالایی شدنیه اما قبول کن کار اسونی نیس واقعا انگیزه میخواد و خیلی چیزای دیگه
      من جاهای زیادی خوندم که کم کردن ساعت خواب اشتباه بزرگیه و تاثیرات بدی میذاره(واسه یه عده زود واسه یه عده تدرجی وتو دراز مدت)
      حالا چون شما تونستی ساعت خوابو کم کنی و مشکلی نداشتی باهاش دلیل نمیشه که بقیه هم بتونن و باهاش کنار بیان
      مثله یه جاده برفی و پرخطره اگه کسی تونست ازش سالم بگذره دلیل نمیشه که بقیه حتی امتحانش کنن

نه داداش ...
      من امسال چون نیازی نداشتم اینقد نخوندم ...
      ولی پیش که بودم بعد امتحانات روزی 17 ساعت میخوندم ....
      الانم یه دوستی دارم داره روزی 18 ساعت میخونه ...

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ببین برا دارو سازی و پردیس تاثیر داره ....
      همین ...
      حالا انتخاب با خودته ...
      دارویه پردیس
      یا
      دارو و پردیس
      ؟
      برای همه ی رشته های پردیس تاثیر دااره؟
      اولین باره میشنوم

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها

دارویه پردیس
      یا
      دارو و پردیس
      ؟
      برای همه ی رشته های پردیس تاثیر دااره؟
      اولین باره میشنوم

دارو و پردیس ...

خب قبولی پردیس بر اساس رتبه کشوریه دیگهههه ....
      زمین شناسی هم تو رتبه کشوری تاثیر داره ...
      پردیس دیگه کاری به رتبه زیر گروه منطقت نداره ...
      فقط رتبه کشوری ...

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دارو و پردیس ...

خب قبولی پردیس بر اساس رتبه کشوریه دیگهههه ....
      زمین شناسی هم تو رتبه کشوری تاثیر داره ...
      پردیس دیگه کاری به رتبه زیر گروه منطقت نداره ...
      فقط رتبه کشوری ...
      مطمئنی امیر؟

11. Top | #56
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها

پریسان جون عزیزم اگ کسی بتونه سوال مشتقو از احتمال تشخیص بده چ فایده ای براش داره سر کنکور؟؟؟؟
      باید بتونه حلش کنه گلم
      بعدشم 13000 خودت بیاری انتخاب رشته میکنی؟!
      عزیزم منظورم از این،تشخیص رو فک،کنم،درست متوجه،نشدی یا،بهتر بگم من درست نتونستم مفهمومش رو بگم..منظورم این بود بچه،هایه سر رشته تو بعضی مباحث دارن اینطوری نیس که بخوان از صفر مث کسی ک تا خالا اصلا مشتق به گوشش نخورده درس بخونن.درس میگن؟؟منظورم اینه پیش زمینه دارن پس میتونن بعضی مباحث کهقبلا خوندن الان بخونن و به،نقطه قوتشون تبدیلش کنن درسته؟؟امیدوارم تونسته باشم برسونم منظورو
      نکته دیگه،که،گفتی بله خوب من رشته ی دندون میخوام،و،با،۱۳هزار اگه قرار بود انتخاب رشته کنم پارسال رفته،بودم دانشگاه..به،نظرت کسی که،۱۳هزار بیارع.موندن با۱۳هزار بهتره یا۷۰هزار؟؟؟نمیشه این مدت رتبه بد رو بکنی۱۳هزار بعد تصیم بگیزی که بمونی..خب اسن خیلی به ادم اعتناد به نفس میده.
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها

مطمئنی امیر؟

آره بابا ...

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      سلام...دفعه 4 که دارم مینویسم اونم با گوشی 3 بار قبل پرید..
      میشه به من کمک کنین من بتونم به حدود 2000 برسم رشته مورد نظرم پزشکی ازاد مشهد قبولم..پارسال دوستم با 1850 خورده قبول شد..
      من صفر صفر نیستم و دانش اموز متوسطیم..تا 15 ساعتم به احتمال زیاد بتونم بخونم..
      ادبیات قربات دوم و سوم خوندم پیشم 1 درس فعلا..لغت و تاریخم شروع به حفظ کردم...ارایم یه سری رو خوندم تست زدم بقیشم میخونم..اگر برسم ساختمان واژه و جمله رو هم بخونم عالیه..از کتابا 7 خان خیلی سبز میخونم.
      دینی از زیپ دوم خوندم با چند درس از سوم و پیش..تستم کنکور دینی..
      عربی کلاس رفتم باید دوباره جزمو بخونم و تستا سراسری الان در حد ترجمه بلدم..
      زبانمم خوبه تمومیدم ..لغات و گرامر مرور کنم با کنکور زبان بزنم.
      زیست همشو به حز مساءل ژنتیک و شاید اگر نرسم خود ژنتیکم حذف کنم...چقدر از دست میدم؟
      ریاضی اولویت با حد و احتمال و امار و مشتق و کاربد و انتگرال..بعدشم log درجه2 و ماتریس و تصاعد و دایره و مجانب..تستا سراسری با سراسری رشته ریاضی که دبیدم مشخص کرده و بهرسم یکمم تست تالیفی جزوم..یه سری از این فصلام قبلا خوندم..
      فیزیک نور و خازن و جاری و مغناطیس و از پیش هم نوسان تا اخر از جزوه جمع بندی دبیرم با تستا 2ماه پایانی گاج...بعدم فشار و القا و بردار و سینماتیک و اگر برسم گرما..یه سری از این فصلام قبلا خوندم و تست زدم.
      شیمی رو نمیدونم..انقدر شنیدم که سخت شوه که اگر بخونم فک کنم منفی بزنم بسکه هنه گفتن سختخ!!!!!!!!
      دوم به حز یه بخشایی از فصل 4 و 5 بقیه رو خوندم و تستم زدم..از پیشم یه کوچولو خوندم.. ولی الان فک میکنم بلد نیستم.
      الان نمیدونم بشینم مفاهیم رو فقط بخونم از فیل بعد برم تستا سراسری از خط ویژه بزنم با چندتا از ازمونا الگو که تست سطح بالام یکم زده باشم.الان خب مطمءن نیستم خب اسبد باز بخونم جواب میده یا نه....در مورد مساءل شیمی نمیدونم بخونم نخونم یا چی کار کن...کلا واسه شیمی خیلی سردرگمم..اگر کسی بخواد از مساءل بخونه باید حتما همه واکنش ها رو حفظ باشه؟؟
      و اینکه به نظرتون کنکور جامع رو چی کار کنم؟؟ دوست دارم حداقل یکی این هفته بزنم..
      پیشاپیش ممنون از کمکتون..

سلام ...
      پیام خصوصیتونو چک کنید ...

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگه از این 11 ماهی که نخوندی درس گرفته بودی الان این تاپیکو نمیزدی.....به احتمال 90% این چند روزم نمیخونی
      .
      .

بزودی یک معجزه دخ میده که باهاش شروع میکنی به خوندن و نتیجه مطلوبو میگیری..yes

15. Top | #60
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بستگی داره به طرف ولی اگه چیزی نخونده تا حالا بیخیال بشه بهتره.خیلی هنر کنه عمومیا رو به 50 برسونه.
      به تایم خوندنم بستگی نداره ذهن تا یه حدی میتونه مطلب جدید یاد بگیره.
      با کارنامه های پارسال بالای 25هزار اونم در بهترین حالت

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن