خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      سلام..میگما هنوز95 و ندادمولی چون رشته ای ک میخام رتبه باید بین2000تا3000 باشه و منم مطمینممممممممممممممم تو این مدت ب این رتبه نمیرسم...از الان بمونم؟؟؟؟؟؟؟؟فقط نمیدونم ترسیدم کمی اخه خیلیا میگن سخته موندن
      اگه فک کنی سخته سخت میشه و فکر کنی آسونه آسون میشه منم پشت کنکور موندم سال اول 45000 شدم یه سال موندم 5000شدم البته 5000هم جالب نبود شاید ولی بهرحال رشتمه مورد علاقمو سراسری قبول شدم یه دوستی هم داشتم نه نه چنتا دوست داشتم سال اول حدود 10 هزار شدن اونام موندن پشت کنکور سال بعدش 50 هزار شدن اگه میمونی پشت کنکور خیلی باید حوصله داشته باشی کمکی خواستی درخدمتم این ایمیلم farhadthihdi@gmail.com

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar95 نمایش پست ها
      وااااااااااااااااااات؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      Its clear , isnt it ?

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      هی خدا
      قبل کنکور جای این حرفاس
      اول بشینید بخونید واسه امسال تا ‌نتیجه چی باشه
      میگم آقای the.Best.name راه داره منم در نظر بگیر کلاس نمی خوام یه چنتا از کتاب های فاگوزیست و نشرالگو زیست بخری برام تا پکیجشونو کامل کنم بسمه
      اگه موندم پشت مطمئنم میترکونم ولی تنها مشکل مامان بابامن :troll (1):
      yokh gardash yoli yokhdi ... san man de yan ravesha amal ela ishalla galan ila galmasan ...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها

نه جانم امسال شماها هستن که دارن تجربی رو مثه یه غول نشون میدن ... ماخودمون 5-6 سال پیش یبار خوندیم کنکور دادیم تو بهترین دانشگاها درس خوندیم حالا بازم میخاییم کنکور بدیم ... اینو گفتم که بدونی یذره تجربه رو دارم همین طوری رو هوا چیزی نمیگم
      البته احتمالا از نظر شما زرشک محسوب بشه ... ولی از نظر من بهترین کاریه که میشه انجام داد و همینش مهمه
      من بااین حرف خیلی موافقم بقول یکی از دانشجوهای پزشکی کنکور تجربی روغول نکنید درسته زیاد تلاش می خواد ولی...
      ر.ا:اگه رشته روخیلی دوس داری قبول نشدی بمونی بهتره.البته این نظرمن هست

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      در هر صورت مییم خانوم " Ma'yam " اینکه میگن یه سال موندن ارزش راحتی بعدشو داره نمیدونم اگه هدف داری بمون و این چیزا به اینا گوش نکن ... امسال تلاشتو کردی این مدت باقی مونده رم کم نیار همین امسال برو یه سالم یه ساله نذار عمر و جوونیت به پای اینکه گامت خزه تازک داره یا نداره و امیب چیه و چه شکلیه و ... تلف بشه ... خیلی رشته های شیک و با کلاس هست کهادمای موفق توشون خیلی خیلی زیاده .... تلاش کن تا مدیون وجدانت نشی همه اوایل میگن می مونیم برا سال بعد و تقریبا اواسط سال بعد دیگه رمقی ندارند ... حالا خود دانی به فکر جوونیت باش نه چیزه دیگه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

نه جانم امسال شماها هستن که دارن تجربی رو مثه یه غول نشون میدن ... ماخودمون 5-6 سال پیش یبار خوندیم کنکور دادیم تو بهترین دانشگاها درس خوندیم حالا بازم میخاییم کنکور بدیم ... اینو گفتم که بدونی یذره تجربه رو دارم همین طوری رو هوا چیزی نمیگم
      البته احتمالا از نظر شما زرشک محسوب بشه ... ولی از نظر من بهترین کاریه که میشه انجام داد و همینش مهمه
      6 7 سال پیش با امروز خیلی اوضاع فرق کرده دانش آموزی که زیت سال94 رو 70 بزنه سوالات 88 89 90 رو به آسونی بالای 90 میزنه و بلکه 100
      دید شما نسبت به تغییرات کامل نیست
      تو یکی دو سال اخیر علاوه بر جو کنکور طراحان کنور هم با توجه به سوالات احتمالا یا تغییر کردن یا مورد توجیه و باز آموزی قرار گرفتن

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بازم میگم این 20 25 روز رو بخون نتایج بیاد شاید هم مطلوبت بود مگرنه میای مفصل درباره موندن یا رفتن حرف میزنیم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kim Jae joong نمایش پست ها
      سلام
      كسي ميدونه
      زيست شناسي بيوتكنولوژي يا ميكروبيولوژي يا ژنتيك تهران و شهيد بهشتي منطقه ٣ رتبه چند ميخواد كه ديگه مطمئن؟ با توجه به يك از ١٠ قلم چي بايد نزديك ٢-٣ هزار ولي توي قبولي بر اساس رتبه كسي اينا رو نزده با اين رتبه كم تر ميخواد؟
      'و اينكه عربي نزديك ٥٠ تو اين مدت چي پيشنهاد ميديد كتاب خلاصه هست واقعا مفيد يا كلاس بگيرم؟
      همينطور فيزيك و رياضي ميشه بخش هاي پر سوال و راحت واسه ٤٠ درصد رو معرفي كنيد
      ممنون
      بیوتکنولوژی تهران که تک رقمی و دو رقمی کشوری میگیره بقیه رو نمیدونم!رشته ی عجیبیه دیوونم کرده

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

yokh gardash yoli yokhdi ... san man de yan ravesha amal ela ishalla galan ila galmasan ...

از کل جملت فقط ایشالا رو فهمیدم...خو فارسی بنویس ما هم فیض ببریم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kim Jae joong نمایش پست ها
      سلام
      كسي ميدونه
      زيست شناسي بيوتكنولوژي يا ميكروبيولوژي يا ژنتيك تهران و شهيد بهشتي منطقه ٣ رتبه چند ميخواد كه ديگه مطمئن؟ با توجه به يك از ١٠ قلم چي بايد نزديك ٢-٣ هزار ولي توي قبولي بر اساس رتبه كسي اينا رو نزده با اين رتبه كم تر ميخواد؟
      'و اينكه عربي نزديك ٥٠ تو اين مدت چي پيشنهاد ميديد كتاب خلاصه هست واقعا مفيد يا كلاس بگيرم؟
      همينطور فيزيك و رياضي ميشه بخش هاي پر سوال و راحت واسه ٤٠ درصد رو معرفي كنيد
      ممنون
      منطقه دوشم بگید منم خیلی این رشته ها رو دوست دارم
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gallant نمایش پست ها
      بیوتکنولوژی تهران که تک رقمی و دو رقمی کشوری میگیره بقیه رو نمیدونم!رشته ی عجیبیه دیوونم کرده

گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

12. Top | #42
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      سلام..میگما هنوز95 و ندادمولی چون رشته ای ک میخام رتبه باید بین2000تا3000 باشه و منم مطمینممممممممممممممم تو این مدت ب این رتبه نمیرسم...از الان بمونم؟؟؟؟؟؟؟؟فقط نمیدونم ترسیدم کمی اخه خیلیا میگن سخته موندن
      چرا فکر میکنید قبول نمیشین؟؟؟
      چرا فکر میکنین سال دیگه بهترین؟؟؟؟
      چرا امروز بخاطر فردا از دست میدین؟؟؟؟؟
      چرا انقدر ناامیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چرا ؟؟؟؟؟؟
      اگر امسال را بخاطر سال دیگه ازدست بدی بعید نیست که سال دیگه را هم به امید سال بعدش از دست بدین...
      25 روز زمان زیادی نیست اما زمان کمی هم نیست...
      بجای اینکه وقت بذارین برای تفکرات منفی وناامیدی...بلند شین و از امروز به بهترین شکل استفاده کنین...
      شاید ی سوال که امروز میخونین تو کنکور بیاد... امروز را از دست نده که به فردا برسی...

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نموووووووون توروخدا نمووووووووووووون

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_amf نمایش پست ها
      از کل جملت فقط ایشالا رو فهمیدم...خو فارسی بنویس ما هم فیض ببریم
      شما که همجوار اذری ها هستی ملایر کم اذری نداره ...
      اتفاقا چن تا هم کلاسی داشتم ملایری بودن ... خواجه لک زایی و قاسمی ... میشناسین ؟
      چیزه خاصی ننوشتم فقط میگم تست سراسری بزن همین...

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن