خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 57
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات

خرید سی دی های آموزشی (از کجا و کدوم درس )

سلام بچه ها.
      اول سلام میکنم به بچه هایی که امتحانات نهایی رو ترکوندن و میخوان ار حالا شروع به ترکوندن کنکور کنند. دوم هم سلام میکنم به بچه هایی که ترکیده شدند در امتحانات نهایی ولی هنوز هم میخوان بترکن!!!
      دوستان قرض از مزاحمت خرید سی دی های آموزشی واسه دروسی که لازم میدونید (و لازم هست که باشه ) و از موسساتی که خوبه؟(چی شد؟ )
      من چون هیچی از این موسسات و کدومشون دزدن و این ها نمیدونم (شهرستانی ام ) گفتم بیام از شما بپرسم واسه کدوم درس ها لازمه و از کدوم موسسات همون درس ها رو بخرم.
      تشکر. (شرمنده من سندرم ترکوندن دارم)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست پیش ۱عمارلو
      شیمی مصلایی آفبا
      ریاضی فیزیک حرف آخر
      زبان اناری
      عربی ایاد فیلی آفبا

Sent from my Lenovo A5500-HV using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teyhoo نمایش پست ها
      سلام بچه ها.
      اول سلام میکنم به بچه هایی که امتحانات نهایی رو ترکوندن و میخوان ار حالا شروع به ترکوندن کنکور کنند. دوم هم سلام میکنم به بچه هایی که ترکیده شدند در امتحانات نهایی ولی هنوز هم میخوان بترکن!!!
      دوستان قرض از مزاحمت خرید سی دی های آموزشی واسه دروسی که لازم میدونید (و لازم هست که باشه ) و از موسساتی که خوبه؟(چی شد؟ )
      من چون هیچی از این موسسات و کدومشون دزدن و این ها نمیدونم (شهرستانی ام ) گفتم بیام از شما بپرسم واسه کدوم درس ها لازمه و از کدوم موسسات همون درس ها رو بخرم.
      فقط شیمی و عربی رو میتونم بگم از هیچجا نخر .

با محمدرضا آقاجانی ( شیمی ) و میلاد ناصح زاده ( عربی ) کارت کاملا راه میفته . واسه تست زدن فقط باید کتاب انتخاب کنی که تو تاپیکای دیگه بچه ها راجبعش مفصل بجث کردن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

فقط شیمی و عربی رو میتونم بگم از هیچجا نخر .

با محمدرضا آقاجانی ( شیمی ) و میلاد ناصح زاده ( عربی ) کارت کاملا راه میفته . واسه تست زدن فقط باید کتاب انتخاب کنی که تو تاپیکای دیگه بچه ها راجبعش مفصل بجث کردن
      اینایی که گفتی تو کدوم موسسه هست؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.78 نمایش پست ها
      زیست پیش ۱عمارلو
      شیمی مصلایی آفبا
      ریاضی فیزیک حرف آخر
      زبان اناری
      عربی ایاد فیلی آفبا

Sent from my Lenovo A5500-HV using Tapatalk
      دلیل؟

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.
      به زیست اصلا به dvdنیاز نداری کتاب iqگاج و نشر الگو بگیر با ازمون های ماز...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      واسه کدوم درس ها نیاز هست؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا با این دید نگاه نکنیم که حتما باید واسه هر درسی حتما سی دی باشه.
      واسه کدوم درس آگه باشه خیلی بهبود میبخشه درصد هارد و واقعا تکنیک های خاص میگه.
      من یه چیز دیگه ام بگم:
      من 2 درس ریاضی و فیزیک پیش رو میخوام جلو جلو بخونم با این سی دی ها میشه یا نه باید برم کلاس؟(با تجربه هاش بگن )

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

وقتت و پولت رو با خرید و دیدن DVD هدر و حروم نکن ، بازم خوددانی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واسه کدوم درس ها نیاز هست؟
      زبان فارسی(رایان خوبه)!!!
      اگر عربی ضغیفه افبا یا حرفه اخر خوبه
      دینی لازم نیست با گاج نقره ای حله
      زبان هم اگر اون هم ضعیفی ونوس اناری خوبه.
      ریاضی حتما افبا رو بخر
      زیست لازم نیست
      فیزیک اگر دنبال درصد بالایی افبا وگرنه گاج کارت رو راه می اندازه...
      شیمی هم اگر کتاب مبتکران رو داری اموزش کامل داده نیاز به dvdنیست
      -

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا با این دید نگاه نکنیم که حتما باید واسه هر درسی حتما سی دی باشه.
      واسه کدوم درس آگه باشه خیلی بهبود میبخشه درصد هارد و واقعا تکنیک های خاص میگه.
      من یه چیز دیگه ام بگم:
      من 2 درس ریاضی و فیزیک پیش رو میخوام جلو جلو بخونم با این سی دی ها میشه یا نه باید برم کلاس؟(با تجربه هاش بگن )
      من که با افبا توی درس ریاضی و فیزیک پیش تونستم بدون معلم خصوصی موفق باشم دیگه خود دانی..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینایی که گفتی تو کدوم موسسه هست؟
      موسسه آلاء . لینک دانلودش رایگان تو سایت دبیرستان صنعتی شریف هست

نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

وقتت و پولت رو با خرید و دیدن DVD هدر و حروم نکن ، بازم خوددانی
      در مورد حرف ایشونم باهاشون موافقم . دیگه حداکثر 2 تا درس ( مثلا خودم عربی رو اینکارو کردم چون واقعا هیچی یادم نبود )

ببین یه چیزیو یادت باشه ( مخصوصا تو زیست ) نکاتی و مفهومایی که خودت در میاری تو درسهایی که میخونی خیلی خیلی بیشتر تو ذهنت تثبیت میشه تا اینکه از کسی دیگه بخواد بهت اموزش بده و بزاره تو دهنت ! در واقع در حالت اول شما فهمیدی . ولی در حالت دوم تقریبا میشه گفت حفظ کردی !

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.
      سلام
      داداش هیچکس نمیتونه به شما بگه فلان دی وی دی رو نیاز داری یا نه . شما باید بدونی پایت توی هر درس در چ حده ، چه درصد هایی نیاز داری و چقد میتونی خودت توی یک درس پیشرفت کنی . مثلا یکی میاد میگه هرچی عربی میخونم متوجه نمیشم ، خب همچین کسی نیاز به کلاس کنکور یا دی وی دی داره . ولی کسی که خودش یاد میگیره دی وی دی فقط وقتش رو میگیره . همین

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      افبا کلا ب درد نمیخوره دوستم ...دبیرای افبا فقط واسه وقت تلف نکردن اومدن درس دادن وخساست تو تدریس موج میزنه....من تمام پ1کای اموزشی همه موسسات دارم...اونم اورج خریدم نزدیک 20 تومن...بخدا افبا عددی نیست...فیزیک افبا که انقد بی حاله خوابت میبره...ریاضیم فقط چرت گفتن...تابع رو تو. 3 ساعت درس دادن ایا تو س ساعت میشه اصولی چمع کرد؟من دیدم که میگم...کل این مدرسای فیزیک ریاضی ب جز منتظری ناخن کوچیکه امیر مسعودی نمیشن...ایناییم که میبینی میگن مسعودی بده خودشون درس نخوندن رفتن 2 درصد فیزیک زدن انداختن گردن اون....ببین من پیر همهع موسساتم از طرفی همون حسین احمدی تو درسای دیگه مضخرفه...زبان اناریم خوبه اما کامل نیست بهتر ازونم هست...بخدا که افبا ب درد نمیخوره جز زیست پیش و ادبیات دینیش...یاعلی فقط اینم بگم ب حرف بچه ها زیاد توجه نکن منم برات مرداد 96 کارناممو میذارم نگا کنی اثبات گفته هام بشه...یاعلی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من اینا لازمه
      ریاضی و فیزیک افبا
      شیمی حرف اخر
      ادبیاتم رایان یا الگو
      عربی هم اگه ضعیفی هورفر خیلی خوبه

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن