خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teyhoo نمایش پست ها
      سلام بچه ها.
      اول سلام میکنم به بچه هایی که امتحانات نهایی رو ترکوندن و میخوان ار حالا شروع به ترکوندن کنکور کنند. دوم هم سلام میکنم به بچه هایی که ترکیده شدند در امتحانات نهایی ولی هنوز هم میخوان بترکن!!!
      دوستان قرض از مزاحمت خرید سی دی های آموزشی واسه دروسی که لازم میدونید (و لازم هست که باشه ) و از موسساتی که خوبه؟(چی شد؟ )
      من چون هیچی از این موسسات و کدومشون دزدن و این ها نمیدونم (شهرستانی ام ) گفتم بیام از شما بپرسم واسه کدوم درس ها لازمه و از کدوم موسسات همون درس ها رو بخرم.
      تشکر. (شرمنده من سندرم ترکوندن دارم)
      من شخصا تجربه خرید خودم رو میگم...
      من خیلی از محصولات بازار رو خریدم و خب تقریبا همشونو دیدم
      راحت بگم که توی ریاضی مطرح ترین ها دربندی و منتظری و مویینی هستند
      توی فیزیک دربندی و سادات و کامیار و بقیه کلا مرخصن مخصوصا کنکور آسان است که اصلا سمتش نرین
      توی شیمی مصلایی و بابایی و فردی و شیروانی و افشین احمدی همین
      توی ادبیات جدا کار شاهسن زاد تکه
      توی دینی کریمی هست یوسفیان پور هست و کتابای گاج هم خوبه
      توی زبان dvd های دستگیری و کتابای کیاسالار و اناری
      توی عربی هم ایاد فیلی و خاکبازان

موسساتی هم که این محصولات رو دارن موسسه مهندس دربندی (فرهیختگان شریف مهر) و موسسه امید سرافراز(آفبا) و منتظری (حرف آخر ) و گاج و ....

ولی خدایی جون بچتون سمت کنکور آسان است نرین که پشیمونیه...
      من خیلی از دوستام رو دیدم که بیچاره شدن

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa نمایش پست ها
      لیستی که توش اسمی از دربندی و دار و دستش باشه به درد نمیخوره...

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk
      خدایی دربندی واقعا درست و اصولی درس میده حالا اگه پول گرفتی که خرابش کنی داستان چیز دیگه هستش...
      ویرایش توسط hamidarshad5000 : 18 تیر 1395 در ساعت 15:43

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      عربی = ناصح زاده دانلود رایگان(سایت www.sanatisharif.ir). دینی=کریمی. زیست= dvd نمیخواد ...شیمی=آقاجانی (www.sanatisharif.ir).....
      سلام شما که شیمی اقاجانی میبینین ایا به ترتیب خودش نباشه مشکل ایجاد میکنه؟یعنی فصل به فصل ببینم چون برنامه ازمونا فصل به فصله

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      عربی ناصح زاده
      شیمی اقاجانی
      فیزیک مسعودی
      ریاضی حرف اخر
      زیست کرامت دوم و سوم و پیش عمارلو
      دینی کریمی
      ادبیات شاهین زاد
      انگلیسی اناری+کدبندی لغت
      سلام شما که شیمی اقاجانی میبینین ایا به ترتیب خودش نباشه مشکل ایجاد میکنه؟یعنی فصل به فصل ببینم چون برنامه ازمونا فصل به فصله

5. Top | #50
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      سلام.به نظرم به ترتیب خودش برین بهتره احتمالا به دلایلی ترکیبی کار کرده شاید واسه بهتر فهمیدن....
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      سلام.به نظرم به ترتیب خودش برین بهتره احتمالا به دلایلی ترکیبی کار کرده شاید واسه بهتر فهمیدن....
      صد در صد ترتیب خودش بهتره اما شما که حدودا دیدن بنظرتون من فصل به فصل باهاش جلو میام میتونم مثلا اون فصلو به تسلط برسم (چون حتما باید با برنامه ازمونا بیام جلو)
      و سوال دوم شما چقدر پیشرفت داشتین؟

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      افبا کلا ب درد نمیخوره دوستم ...دبیرای افبا فقط واسه وقت تلف نکردن اومدن درس دادن وخساست تو تدریس موج میزنه....من تمام پ1کای اموزشی همه موسسات دارم...اونم اورج خریدم نزدیک 20 تومن...بخدا افبا عددی نیست...فیزیک افبا که انقد بی حاله خوابت میبره...ریاضیم فقط چرت گفتن...تابع رو تو. 3 ساعت درس دادن ایا تو س ساعت میشه اصولی چمع کرد؟من دیدم که میگم...کل این مدرسای فیزیک ریاضی ب جز منتظری ناخن کوچیکه امیر مسعودی نمیشن...ایناییم که میبینی میگن مسعودی بده خودشون درس نخوندن رفتن 2 درصد فیزیک زدن انداختن گردن اون....ببین من پیر همهع موسساتم از طرفی همون حسین احمدی تو درسای دیگه مضخرفه...زبان اناریم خوبه اما کامل نیست بهتر ازونم هست...بخدا که افبا ب درد نمیخوره جز زیست پیش و ادبیات دینیش...یاعلی فقط اینم بگم ب حرف بچه ها زیاد توجه نکن منم برات مرداد 96 کارناممو میذارم نگا کنی اثبات گفته هام بشه...یاعلی
      واووو 20ملیون. ب حرف گفته میشه .
      یه کارگر الان یه ماه تو افتاب جون میکنه 800 تومن میذارن کف دستش شایدم کم تر
      امیدوارم موفق باشی دادا
      قدر بدون

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلا دی وی دی نگیر جزوه های همین سایت عالین من با دی وی دی خیلی چیزی نفهمیدم با جزوه ها عالی پیشرفت کردم
      پولتو الکی هدر نده

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عربی ناصح زاده
      ادبیات شاهین زاد
      دینی رنجبرزاده(راحت به90 میرسی باهاش)
      زبان نمیدونم
      ریاضی موئینی
      فیزیک سادات و مسعودی(اول مسعودی بخونی ک فصلو بفهمی بعد سادات برای درصد بالا)
      شیمی بابایی و مصلایی(من نکته و تست بابایی هم رفتم خیلی خوب بود)ولی اگه نتونی واسه شیمی خرج کنی اقاجانی که به مراتب بابایی خیلی بهتر از اقاجانیه
      زیست تونستی دی وی دی عمارلو همراه با جزوه هاش

ولی سعی کن دی وی دی دست دو بخری!هم ارزون تر میوفته واست هم بعد از کنکورت مثل ما دنبال فروختنش نمیوفتی ک حداقل نصف پولت برگردهاونموقع کسی نبود مارو راهنمایی کنه

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa نمایش پست ها
      دوست عزیز ممنون با فرمایشاتتان لبخند را به لب های حقیر آوردید.

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
      ما که تا حالا نشنیده بودیم کسی پول بگیره یه آدم به این کوچکی را خراب کنه...
      خیلی واضحه ،دوست عزیز ظاهرا شما دارید پول میگرید،چون ما تا حالا نداشتیم کسی از ایشان تعریف کنه و همه از تدریس های ساده و ابتدایی ایشون اطلاع دارند.
      دوست عزیز کلا زیادی خوشحالی
      باشه تو بزرگی ...
      من مجموعه دربندی رو گرفتم انصافا عالی بود
      از وقتی گرفتم دارم تو ریاضی و فیزیک هر روز قوی تر میشم...
      تازه چند تا دیگه از بچه های ما گرفته بودند صداشو در نیاورده بودند
      خدایی عالیه
      امیدوارم شما هم به راه راست هدایت بشی...

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید بچه ها در تابستان به هیچ وجه کتاب،دی وی دی نخرید.با توجه به سوپرایزی که خیلی وقت ها اتفاق میفته ؛ممکنه دفتر نشر و برنامه ریزی کتب درسی محتوای کتابی رو حدودی یا کلی عوض کنه و شما باید مطابق با اون منبع درس بخونید پس بهتره از خرید کتب و دی وی دی جدیدی که تبلیغات وسیعی هم روشون میشه امتناع کنید. توصیه من اینه که اگر از دوستانتون یا اشنایان یا حتی کتابفروشی هایی که بصورت دست دوم این محصولات رو در اختیارتون میگذارن استفاده کنید.

بهترین زمان برای خرید dvd و کتب نیمه دوم و اول ماه های آبان و آذر هستش.که هم سوالات کنکور بخوبی به منابع اضافه شده باشندو هم اشکالات چاپی و علمی این منابع برطرف شده باشند.بدین صورت شما هزینه اضافی نخواهید کرد.

منبع ذهن برتر

پاسخ به سوالات سربازی

12. Top | #57
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکوری های 96 برای خرید لوح های فشرده آموزشی دروس مختلف کنکور از موسسات مختلف قدری صبور باشید

شاگردان جديدم و كنكوريهاي نود و شش با اميد به اينكه از همين روزهاي آغازين سال تحصيلي با استفاده از محتواي آموزشي_مشاوره اي خوب و سالم همايش هاي تابستان ، گام هاي اول را مستحكم برداشته باشيد و هر روز بهتر از ديروز باشي .
      حتما ديده ايد اين روزها موسسات آموزشي با اجاره تريبون در رسانه هاي مختلف خيلي بيشتر از هميشه در تب تاب تبليغ و تلاش براي فروش بيشتر لوح هاي فشرده خود به كنكوري هاي جديد هستند و البته همانطور كه در جلسات به عرض شما رساندم هر كدام هم فقط در يكي دو درس خاص كار شاخص دارند و بقيه در سطح و حد اغراق آميزي كه تعريف مي كنند نيست؛ بحث من امروز خريد يا عدم خريد اين محصولات نيست و امروز دوست دارم اين نكته را متذكر بشم كه براي خريد تا اواخر تابستان دست نگه داريد تا پكيج هاي آموزشي موسسات مطابق با سوالات #كنكور_٩٥ بروز رساني شود و شما بسته آموزش و تست مطابق كنكور٩٤ را تهيه نكني.

متاسفانه بازارياب هاي موسسات تحت نام مشاور و رتبه هاي برتر پيشنهاد خريد محصولات ضبط شده سال هاي قبل و پكيج هاي در انبار مانده خود را مي كنند و حتي براي تشويق شما تخفيف هاي وسوسه انگيزي هم پيشنهاد مي كنند كه با توجه به سير تحولي سوالات كنكور در دهه٩٠ ابدا منطقي نيست شما با اين هزينه هاي گزاف براي #كنكور_٩٦ دي وي دي آموزشي سال هاي قبل را تهيه كنيد.
      پس بهتره با كتاب هاي آموزشي شروع كنيد و منتظر بروز رساني ها باشيد.

ارادمتمد شما علیرضا افشار
      مشاور و روانشناس تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن