خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظرتون درباره نوشیدنی های انرژی زا چیه ؟

نظرتون درباره نوشیدنی های انرژی زا چیه ؟ مجبورم شبا بیدار بمونم بخونم ولی خوابم میگیره ولی وقتی هایپ استفاده میکنم دیگه خوابم نمیگیره ؟به نظرتون این یک ماه اخر استفاده کنم ؟ چیکار کنم شبا بیدار بمونم نیاز دارم بخونم ! ؟قهوه چطوره ؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من یه روز ظهر با نهار ردبول خوردم تا ساعت 4 صب داشتم می خوندم .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مصرف زیاد انرژی زه خیلی خوب نیستا..حتی تو بعضی کشور ها مصرفش ممنوعه
      من یه مدت همش hype میخوردم تپش گرفته بودم..
      نمیارزه سلامتیتو ب خطر بندازی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      نظرتون درباره نوشیدنی های انرژی زا چیه ؟ مجبورم شبا بیدار بمونم بخونم ولی خوابم میگیره ولی وقتی هایپ استفاده میکنم دیگه خوابم نمیگیره ؟به نظرتون این یک ماه اخر استفاده کنم ؟ چیکار کنم شبا بیدار بمونم نیاز دارم بخونم ! ؟قهوه چطوره ؟
      عزیزم خوابت رو درست کن این چیزا رو بزار کنار ! من خودم یه نفر رو میشناسم که بیخبری خونوادش شبا هایپ میخورد که بیدار بمونه ! شب هفتمی که خورد اووردوز کرد !!! سکته قلبی کرد و مرد ! یه نفر رو هم میشناسم که زیاد مصرف میکرد شب قبل کنکور یدونه خورده بود صب کنکور هم با خودش برده بود سر جلسه ! همون سرجلسه حالش خراب شد بردنش اورژانس !
      در ضمن شانس بیاری هیچکدوم از اینا برات اتفاق نیافته کم کمش تپش قلبت میره بالا ضربانت زیاد میشه تنگی نفس استرس زیاد و از همه بد تر !!! اعتیاد بهش ! اینقد کافئین زیاده که بعد از 10 روز مصرفش بهش معتاد میشی !

خوابت رو درست کن بیخیال این مزخرفات ! موفق باشی بدرود
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara prs نمایش پست ها
      مصرف زیاد انرژی زه خیلی خوب نیستا..حتی تو بعضی کشور ها مصرفش ممنوعه
      من یه مدت همش hype میخوردم تپش گرفته بودم..
      نمیارزه سلامتیتو ب خطر بندازی
      راستی گفتی تپش قلب ضربان قلبت تو این سن 105 باشه عادیه؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      منم یکی دوستام میگفت صبح که بیدار میشی هایپ بخور تا شب خوابت نمیگیره... ولی امتحان نکردم تاحالا...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.R-0017 نمایش پست ها

عزیزم خوابت رو درست کن این چیزا رو بزار کنار ! من خودم یه نفر رو میشناسم که بیخبری خونوادش شبا هایپ میخورد که بیدار بمونه ! شب هفتمی که خورد اووردوز کرد !!! سکته قلبی کرد و مرد ! یه نفر رو هم میشناسم که زیاد مصرف میکرد شب قبل کنکور یدونه خورده بود صب کنکور هم با خودش برده بود سر جلسه ! همون سرجلسه حالش خراب شد بردنش اورژانس !
      در ضمن شانس بیاری هیچکدوم از اینا برات اتفاق نیافته کم کمش تپش قلبت میره بالا ضربانت زیاد میشه تنگی نفس استرس زیاد و از همه بد تر !!! اعتیاد بهش ! اینقد کافئین زیاده که بعد از 10 روز مصرفش بهش معتاد میشی !

خوابت رو درست کن بیخیال این مزخرفات ! موفق باشی بدرود
      من دیگه گ. بخورم از اینا نمیخورم با همون قهوه سر میکنم . ایننجور که شما گفتی همین الان تا صبح بیدار میمونم یک دقع سکته نکنم تو خواب

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      من دیگه گ. بخورم از اینا نمیخورم با همون قهوه سر میکنم . ایننجور که شما گفتی همین الان تا صبح بیدار میمونم یک دقع سکته نکنم تو خواب
      بلا نسبتت عزیزم ! ولی خب حقیقته ! خخخخخخخخخ هر شب بیا همینجا این پست رو بخون ظاهرا مفید بوده واسه بیدارموندنت !! قهوه هم میخوری زیاد نخور اونم واسه قلب ضرر داره ! مضرات اون رو فرداشب میگم که هم امشب زیاد نترسی هم فردا بشه باهاش بیدار نگهت دارم !
      در جامعه ای زندگی میکنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edin نمایش پست ها
      منم یکی دوستام میگفت صبح که بیدار میشی هایپ بخور تا شب خوابت نمیگیره... ولی امتحان نکردم تاحالا...
      آبجی هم استانی ! پست من رو بخون تا متوجه بشی شب چرا خوابت نمیبره وقتی هایپ میخوری ! دلیلش اینه قلبت نامنظم کار میکنه سیستم بدنت قاطی میکنه !
      در جامعه ای زندگی میکنم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      راستی گفتی تپش قلب ضربان قلبت تو این سن 105 باشه عادیه؟؟؟؟
      اگه ساکت یه جا نشستی ضربان قلبت رو بشدت و یا متوسط احساس میکنی طبیعی نیست و تپش قلب کوچولو داری (ممکنه مشکل دیگه هم داشته باشی که متخصص تشخیص میده!) ! ولی اگه احساسش نمیکنی مشکلی نداره !
      در جامعه ای زندگی میکنم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.R-0017 نمایش پست ها

اگه ساکت یه جا نشستی ضربان قلبت رو بشدت و یا متوسط احساس میکنی طبیعی نیست و تپش قلب کوچولو داری (ممکنه مشکل دیگه هم داشته باشی که متخصص تشخیص میده!) ! ولی اگه احساسش نمیکنی مشکلی نداره !
      دکتر رفتم گفت دریچه سه لختی قلبت مشکل داره اونم خیلی حاد نیست هر وقت درد گرفت یه پروپرونول بنداز بالا

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      دکتر رفتم گفت دریچه سه لختی قلبت مشکل داره اونم خیلی حاد نیست هر وقت درد گرفت یه پروپرونول بنداز بالا
      خب ديگه حرفش درسته ديگه ! پروپرانولول يكي از بي عارضه ترين قرص هاست كه خعلي هم خوبه تو اين قضيه ! وقتي متخصص تشخيص داده خب حرفي نميمونه ! قضيه ضربانت هم مشكلي نيست ! بعد كنكور خوب ميشه احتمالا !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
      در جامعه ای زندگی میکنم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برعکس همه، من وقتی ردبول یا هایپ میخورم سیستم بدنم درست میشه و به موقع میخوابم!
      جدا از ضرراتی که دارن تازگیا خیلی بدمزه شدن! Big Bear که خوده زهر ماره!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان نوشابه های انرژی زا براتون معجزه نمیکنن فقط بدنتون رو پر از کافئین میکنن که مصرف زیادش فوق العاده ضرر داره . کافئین احتمال پنیک اتک رو بالا میبره ، ینی اگه در شرایطی قرار بگیرید که استرس بهتون وارد بشه یه حالت دلهره بهتون دست میده که نمیذاره فک کنید و غیره !

برای افزایش انرژی و بیدار موندن نیازی به این نوشابه های صنعتی نیست . آینده خودتون رو داغون نکنید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مصرف نکن هیچ چیز ارزش به خطر انداختن سلامتیت نداره حتی کنکور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن