خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کمک در مورد دروس اختصاصی

سلام
      نماز و روزه هاتون قبول
      دوستان چند روزیه اصلا خوب نمیتونم تو دروس اختصاصی خوب بخونم و هی ول میکنم وسط درس . دلیلش هم اینه که نمیدونم دقیقا کدوم قسمت های دروس اختصاصی رو بیشتر بخونم که بکارم بیاد ( تجربی ) . من اختصاصی ها میانگین در حد 10 یا 15 درصد هستم و این اصلا خوب نیست واسه رشته مورد نظرم ( پرستاری دولتی ) . خواه میکنم منو از این سردرگمی دربیارید . یه مشاور برم میتونه کمکم کنه ؟ من امسال اخرین فرصتمه . باید قبول شم
      ویرایش توسط konkur100 : 19 خرداد 1395 در ساعت 00:01

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ممنونم
      ببینین الان دیگه رفتن پیش مشاور کمک نمیتونه بکنه بهتره خودت بشینی برنامه بریزی بخونی اینطوری بهتره الان عمومی در چه سطحی هستی؟؟؟؟عمومی ها رو بتونی 40درصد واختصاصی رو 20درصد بزنی رتبت میشه حدودا 14هزار تا 15هزار..خب پرستاری قبولی البته اگه جای خاصی مد نظرن نیس...ایا بیست درصد زدن توی ریاضی وفیزیک که میشه 7سوال کار سختیه؟؟؟؟؟
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      سلام ممنونم
      ببینین الان دیگه رفتن پیش مشاور کمک نمیتونه بکنه بهتره خودت بشینی برنامه بریزی بخونی اینطوری بهتره الان عمومی در چه سطحی هستی؟؟؟؟عمومی ها رو بتونی 40درصد واختصاصی رو 20درصد بزنی رتبت میشه حدودا 14هزار تا 15هزار..خب پرستاری قبولی البته اگه جای خاصی مد نظرن نیس...ایا بیست درصد زدن توی ریاضی وفیزیک که میشه 7سوال کار سختیه؟؟؟؟؟

عمومی فقط عربی هنوز درست و حسابی نخوندم که از رو سه جزوه احمدی میخونم حله . فقط تو شیمی و زیست یکم گیج شدم تو اولویت بدی درس هاش
      مشاور یه هدف برنامه ریزی امید بده تاثیر نداره یعنی ؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها

عمومی فقط عربی هنوز درست و حسابی نخوندم که از رو سه جزوه احمدی میخونم حله . فقط تو شیمی و زیست یکم گیج شدم تو اولویت بدی درس هاش
      مشاور یه هدف برنامه ریزی امید بده تاثیر نداره یعنی ؟
      امید رو خودتون باید ایجاد کنین تو این مدت
      مشاور برنامه هم بده بهتون باز کسی به اندازه خودتون شناهت نداره ممکنه مشاور بگه شیمی پیش دو بخون ولی خب شما تو جای دیگه ای بهتر باشین
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امید رو خودتون باید ایجاد کنین تو این مدت
      مشاور برنامه هم بده بهتون باز کسی به اندازه خودتون شناهت نداره ممکنه مشاور بگه شیمی پیش دو بخون ولی خب شما تو جای دیگه ای بهتر باشین
      خب الان هم من تو همین گیجم که از کجا باید شروع کرد . خیلی سردرگمم
      وقتم داره میره . یکی دلش تو این دنیا بحال ما نمیسوزه که بعد این همه سختی چرا من اینقدر بازم دست رو دست میزارم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      خب الان هم من تو همین گیجم که از کجا باید شروع کرد . خیلی سردرگمم
      وقتم داره میره . یکی دلش تو این دنیا بحال ما نمیسوزه که بعد این همه سختی چرا من اینقدر بازم دست رو دست میزارم
      همین انجمن رو اگه مرور کنینی بخدا بچه ها گفتن چی بخونینی تو فرصت کم..مگه پرستاری نمیخواین خب همونایی که نوشتم خوب بودن که ..همونا رو بخونینی کافین..
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین انجمن رو اگه مرور کنینی بخدا بچه ها گفتن چی بخونینی تو فرصت کم..مگه پرستاری نمیخواین خب همونایی که نوشتم خوب بودن که ..همونا رو بخونینی کافین..
      باشه حتما

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      UP

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن