خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22

موضوع: کلاس ومشاور

1. Top | #16
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      من با یکی از اکادمی پارسال مشاور گرفتم افتضااااح بوود
      دندون تهرانم میخوند
      خوش ب حالتون ک میخاین تازه شروع کنین
      من ک ۲ سالمو خراب کردم
      sick and tired of virtual world!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaaz نمایش پست ها
      من با یکی از اکادمی پارسال مشاور گرفتم افتضااااح بوود
      دندون تهرانم میخوند
      خوش ب حالتون ک میخاین تازه شروع کنین
      من ک ۲ سالمو خراب کردم
      اشکالی نداره دخترخوب...من خودم دانشجوهستم...ولی میدونی یه نکته ای رومتوجه شدم...هرضربه خوردن وشکستی یه درسه وتجربه واین تجربه هاست که ادمای موفق رومیسازه...منم کنکورم ضربه خوردم...الان دانشجوهستم ولی میدونم که چرا خط زندگیم تو اون مسیری قرار نگرفت که میخواستم...شب یا روزی نبود که فکرنکنم...نهایتش متوجه شدم....شماهم دنبال این بگرد که اگرمشکل ازخودت بوده حلش کنی واگرامتحان خداست بدونی چرا این امتحانو ازت گرفته....

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من به این موسسه رفتم برای مشاوره با خانم مجردثانی یک ساعت صحبت کرد 100 تومن گرفت در صورتی که اصلا قبلش به من نگفته بود که هزینه داره حالا این به کنار .اما خب خانم مجردثانی راهکارهایی رو گفتن که هم به دردم خورد و هم سردرگمم کرد .ولی دبیرهایی که به عنوان دبیر خصوصی هستن اصلا جالب نیست .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme2020 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من به این موسسه رفتم برای مشاوره با خانم مجردثانی یک ساعت صحبت کرد 100 تومن گرفت در صورتی که اصلا قبلش به من نگفته بود که هزینه داره حالا این به کنار .اما خب خانم مجردثانی راهکارهایی رو گفتن که هم به دردم خورد و هم سردرگمم کرد .ولی دبیرهایی که به عنوان دبیر خصوصی هستن اصلا جالب نیست .
      الان مشاور دارین؟کلاس جایی میرین؟یکی از دوستان گفت بپرسم استاد ریاضی ٱقای ملاک پور بود فکرکنم اسمشون میشناسید؟

هیچ اگرسایه پذیرد،من همان سایه هیچم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من برای مشاور اقای یخچالیان رو انتخاب کردم که واقعا قبولشون دارم و چند بار تو صدا و سیما برنامه داشتن . نه کلاس نمیرم من تهرانم اما وقتی رفتم اموزشگاه هدف سر زدم دیدم خیل راهم دوره دو ساعت رفت دو ساعت برگشت و سه ساعت هم سر کلاس دیگه هیچی نمی مونه از من ک . من پایم قویه مدرسمم دولتی بوده اما تصمیم گرفتم خودم بشینم بخونم و فقط برای رفه اشکال اگه شد به استادی بگم ک اشکالامو رفع کنه به نظر منم این درست نیست که مبحثی رو که بلد بودی بشینی سر کلاس و گوش بدی. اقای ملاک پور رو خیلی تعریفشو شنیده بودم و میگفتن که خیلی خوبه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی بچه ها من خودم تو تلگرام کانال جزوه کده رو خیلی قبول دارم جزوه هاش خوبه .و همین طور کانال بانک جزوه سیمرغ
      simorghparsstudentsو همین طور jozvehkade

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امیدوارم کمک کرده باشم راستی اقای یخچالیان ویدیو هاشون تو سایت اپارات هست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن