خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina.ha نمایش پست ها
      هرکی میخواد روزه نگیره من حاضرم اگه گناه باشه به گردن بگیرم. فکر سلامتی تون باشید
      نمیشه چون هر فرد اختیار داره که حرف کی رو گوش بده.
      شما چه قدر پست های یک خطی هم مفهومِ پشت سر هم میذارید.
      ویرایش توسط broslee : 17 خرداد 1395 در ساعت 23:51

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا همون كه افطار تا سحر،سحر تا نماز ظهر بخونيم بنظرم بهتره...
      بدنمون خواب لازم داره..بعدشم تا دوساعت قبل اذان خواب....

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به جای روزه گرفتن برید شکم دو تا فقیر سیر کنید ... تو خیابونا چشتون دنبال ناموس مردم نباشه... پشت سر هم غیبت نکنید... همدیگه رو مسخره نکنید ...فیلمای چن تا ایکس نبینید ... شما این کارارو بکنید ولی روزه نگیرید.. پیش همون خدایی که میپرستید جایگاهتون بالاتر خواهد بود ... تازه به درس و مشق تونم رسیدید

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط یاد گرفتیم ظاهری از کار رو ببینیم و بدون داشتن درک اون رو تکرار کنیم چون بقیه انجام میدن ما هم باید انجام بدیم ...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا بعضیا روزه گرفتن با ی سری از چیزا قاطی میکنن...!!!!!!!

هر چی جای خود............ روزه ام جای خود

من فکر نمیکنم با انجام دادن سایر واجبات بتونیم روزه خواری رو توجیه کنیم......

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr fatima97 نمایش پست ها
      نمیدونم چرا بعضیا روزه گرفتن با ی سری از چیزا قاطی میکنن...!!!!!!!

هر چی جای خود............ روزه ام جای خود

من فکر نمیکنم با انجام دادن سایر واجبات بتونیم روزه خواری رو توجیه کنیم......
      هموطن از نطر شما ایا روزه فقط اینه که چیزی نخوری تا افطار شه ؟همون سایر واجباتی که شما میگی اسمش روزه س ...

7. Top | #37
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها دقت کنید
      خطری که میتونه برای همه باشه اینه که روز و شب تون عوض کنید
      ی هفته بعد ماه رمضان کنکور دارید
      تغییر ساعت فیزیولوژیک بدن باعث میشه که نتونید روز کنکور کاملا از ذهنتون استفاده کنید
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها

هموطن از نطر شما ایا روزه فقط اینه که چیزی نخوری تا افطار شه ؟همون سایر واجباتی که شما میگی اسمش روزه س ...

نه هموطن روزه ای که فقط گرسنگی و تشنگی باشه روزه نیست.....

باید باید باید سایر واجبات رو هم انجام بدین ........اینا با هم میشن روزه

اما اگر روزه خواری کنیم ینی یکی از واجبات رو انجام ندادیم و این خودش گناهه .....

البته این نظر منه و نظر شما هم قابل احترام......

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

ویرایش توسط Dr fatima97 : 18 خرداد 1395 در ساعت 01:51

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به عنوان یک دعوت کننده به نیکی میگم اگر روزه باعث ضرر به درس بشه باید بعدا یک ماه قضاش رو بگیرین.مهمانی خدا هم برای کسانی که عذر موقت دارند در روز های دیگری برگزار میشه.من نمیگیرم البته شاید یکی دو روزی رو گرفتم.

...يُرِ‌يدُ اللَّـهُ بِكُمُ الْيُسْرَ‌ وَلَا يُرِ‌يدُ بِكُمُ الْعُسْرَ‌ وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ وَلِتُكَبِّرُ‌وا اللَّـهَ عَلَىٰ مَا هَدَاكُمْ وَلَعَلَّكُمْ تَشْكُرُ‌ونَ ﴿١٨٥﴾بقرة
      خداوند آسایش شما را می‌خواهد و خواهان زحمت شما نیست، و تا تعداد را کامل گردانید و خدا را بر این که شما را هدایت کرده است، بزرگ دارید و تا این که سپاسگزاری کنید.

وقتی خدا نمیخواهد انسان در مشقت و مضیقه باشد دیگه درست نیست که انسان خود را در مضیقه قرار دهد.

وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ
      به تعداد روز های یک ماه روزه گرفتن برای متقی شدن انسان لازم است.کسانی که نمیتوانند در رمضان بگیرند خداوند رحمان تکلیف آنها را به روز های دیگری موکول کرده.شکر میکنم خدا را.
      ویرایش توسط broslee : 18 خرداد 1395 در ساعت 12:45

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی جالبه نظرات دوستان گرامی رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که اونایی که روزه نمی گیرن دارن برا خودشون دلیل میارن و اونایی هم که می گیرن دارن بچه هارو تشویق می کنن که بگیرن
      زیاد رو این چیزا بحث نکنید بدن هرکس توان داد بگیره بدن هرکسم که توان نداد نگیره این که دیگه این همه بحث نمی خواد

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      به جای روزه گرفتن برید شکم دو تا فقیر سیر کنید ... تو خیابونا چشتون دنبال ناموس مردم نباشه... پشت سر هم غیبت نکنید... همدیگه رو مسخره نکنید ...فیلمای چن تا ایکس نبینید ... شما این کارارو بکنید ولی روزه نگیرید.. پیش همون خدایی که میپرستید جایگاهتون بالاتر خواهد بود ... تازه به درس و مشق تونم رسیدید
      این کارایی که شما گفتی رو انجام بدن درست ولی روزشونم بگیرن چه اشکالی داره خو؟
      کفاره روزه نگرفتن میدونی چقد سنگینه؟؟؟ با سیر کردن دو سه تا فقیر جبران نمیشه عزیز
      روزه رو اگه درست انجام بشه مثلا افطار مثل چی شکم رو پر نکنه طرف بعد مثل یه گونی پر یه گوشه بیفته، برا سلامتی مفیدم هست

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      به عنوان یک دعوت کننده به نیکی میگم اگر روزه باعث ضرر به درس بشه باید بعدا یک ماه قضاش رو بگیرین.مهمانی خدا هم برای کسانی که عذر موقت دارند در روز های دیگری برگزار میشه.من نمیگیرم البته شاید یکی دو روزی رو گرفتم.

...يُرِ‌يدُ اللَّـهُ بِكُمُ الْيُسْرَ‌ وَلَا يُرِ‌يدُ بِكُمُ الْعُسْرَ‌ وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ وَلِتُكَبِّرُ‌وا اللَّـهَ عَلَىٰ مَا هَدَاكُمْ وَلَعَلَّكُمْ تَشْكُرُ‌ونَ ﴿١٨٥﴾بقرة
      خداوند آسایش شما را می‌خواهد و خواهان زحمت شما نیست، و تا تعداد را کامل گردانید و خدا را بر این که شما را هدایت کرده است، بزرگ دارید و تا این که سپاسگزاری کنید.

وقتی خدا نمیخواهد انسان در مشقت و مضیقه باشد دیگه درست نیست که انسان خود را در مضیقه قرار دهد.

وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ
      به تعداد روز های یک ماه روزه گرفتن برای متقی شدن انسان لازم است.کسانی که نمیتوانند در رمضان بگیرند خداوند رحمان تکلیف آنها را به روز های دیگری موکول کرده.شکر میکنم خدا را.
      دوست عزیزم کسی که رازق هست هست همانی است که روزه این ماه رو بر مومنان فرض کرده و از ازل هم علم داشت که افرادی در این ماه در حال امادگی برای کنکور هستن اما در آیه این مورد بعنوان عذر نیامده پس بدون بدون حکمت نیست و الله هم برای بنده اش کافی است (ألیس الله بکاف عبده)
      ویرایش توسط zaniar76 : 18 خرداد 1395 در ساعت 17:02

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها امروز و روزه چطو بود؟
      منكه خوب بودم فقط خابم اسااااااااسي ريخته بهم...

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar76 نمایش پست ها
      دوست عزیزم کسی که رازق هست هست همانی است که روزه این ماه رو بر مومنان فرض کرده و از ازل هم علم داشت که افرادی در این ماه در حال امادگی برای کنکور هستن اما در آیه این مورد بعنوان عذر نیامده پس بدون بدون حکمت نیست و الله هم برای بنده اش کافی است (ألیس الله بکاف عبده)
      اگر قرار باشه همه جزئیات یک چیز آورده شده باشه قضیه لوس میشه.همچنین در نظامی که خداوند بر جهان حاکم کرده امکان ناپذیره.

اگر بر اون نظر ایراد بگیرید توی این قسمته که آیا کنکور مانع درس خوندن میشه یا نه؟
      به نظر شما چه اندازه مانع درس خوندن میشه؟و آیا مانع رسیدن فرد به دانشگاه هست یا نیست؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      اگر قرار باشه همه جزئیات یک چیز آورده شده باشه قضیه لوس میشه.همچنین در نظامی که خداوند بر جهان حاکم کرده امکان ناپذیره.

اگر بر اون نظر ایراد بگیرید توی این قسمته که آیا کنکور مانع درس خوندن میشه یا نه؟
      به نظر شما چه اندازه مانع درس خوندن میشه؟و آیا مانع رسیدن فرد به دانشگاه هست یا نیست؟
      دوست من قضیه لوس بشه دیکه چیه دین ما که مسخره بازی نیست در یک حدیث صحیح هم نیست که این مورد عذر حساب میشه که نیست ﻭَﻣَﺎ
      ﮐَﺎﻥَ ﺭَﺑُّﮏَ ﻧَﺴِﯿًّﺎ‏» ‏(ﻣﺮﯾﻢ 64‏) . ﯾﻌﻨﯽ : ‏« ﻭ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺕ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﮑﺎﺭ ﻧﺒﻮﺩﻩ
      ‏( ﻭ ﻧﯿﺴﺖ ).
      و اینکه مانع درس میشه ن قبول ندارم نمیگم که شرایط سخت تر نیست نه ولی میگم
      غیر ممکن نیست و حتی ب نظرم تمرکز بیشتری دارم چون نیستم تو فکر خوردن و از تاثیرات خوب روزه کم کردن استرس هست .. در ضمن ماه رمضان در موقع جمع بندیه و اونایی که خوندن خیلی سخت نیست
      ویرایش توسط zaniar76 : 19 خرداد 1395 در ساعت 03:24

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن