خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتخاب منابع کنکور96...توروخدا بیاتو

دوستان من عزیزانم سلام از مدیر خواهش میکنم این تایپیک رو پاک ننکنن..ازتون عاجزانه میخوام به حرفام گوش کنید...دوستان عزیز من ب عنوان کسی که بالای 10 تومن هزینه کرده کل منابع کنکور حرف اخر پرواز ونوس افبا کنکور اسان رو با دوتا از دوستان خریدیم...ازتون عاجزانه میخوام تو طول سال هر پرسشی داشتید که فیزیک کی خوبه چی خوبه اینجا بیاید من کمتراز یک روز پاسخ میدم...بخدا من همه رو دارم حتی موسسه راه اندیشه پس نرید از دوستای دیگه تون که کپی خریدن یا الکی نظر میدن بپرسید...درضمن یه سری ها هستن چون dvdندارن میان نظرات بیخود میدن...دوستان من به حرف اینا گوش ندید..این نه تبلیغاته ن سود جویی من نمیخوام برای مثال کسی بره اشتباه کنه کل دروس رو از افبا یا کنکور اسان بخره دوسدارم به نتیجه خوب برسه...یاعلی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چشم حامد جان

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دی وی دی فقط جیب خوشونه حداقل از بین اونایی ک من دیدم مثلا کنکور اسان است
      بچه ها از من ب شما گفتن درگیر حواشکیییییییییییییییی نشییییییییییییییییین من بخاطر همین 2 سال ضربه خوردم
      همین انجمنو ببینین که چقدر ادم گذاشته برای فرووووووووووووووووووووووو وش
      ی روزی به حرفم میرسین
      دی وی دی کشکه کششششششک
      از موسسه آلا استفاده کنین مخصوصا عربی و شیمی
      ریاضی و فیزیکم بچه هایی که دیده بون میدونن عالیه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان مثلا دی وی دی های آقای مهربان چطوره؟بعد واسه فیزیک مباحث دینامیک و اینها چی بگیریم؟اصلا دی وی دی بگیرم یا برم کلاس؟
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @حامدیگانه
      سلام ، دی وی دی های رهپویان (اردو) کرامت و نوروزی چطورن؟
      من خودم دی وی دی اصا راحت نیستم ولی این دوتا رو لازم دارم چون خیلی ازشون تعریف میشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دعوا نداریم که

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محمد مهربان مولف خفن ترین کتاب دیفه که میدونی درضمن تو ونوس تمام توانشو گذاشته...اگر باهاش راضی نیستی مشتق انتگرال مسعودیو تهیه کن..اما اگه ریاضیت خیلی داغونه از ریاضی اول دبیرستان شروع کن اتحادها وگویا کردن بعد برو سراغ مسعودی یا مهربان...بزار یه چیزیو روک بهت بگم کل مشتق مسعودی برابر با ریاضیات جامع افباس 25 دی وی دی فقط مشتق رو گفته نزدیک 45 ساعت پس اگه کسی بگه مفهوم نگفته چرت گفته اما بنظرم اگه رشتت ریاضیه برو سراغ مهربان...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست کرامت رو دیدم عالیه با انیمیشن واینا اما فیزیک نمیارو ندیدم اما اگه وسع مالیت میرسه فیزیک نادری نژاد پرواز رو تهیه کن مولف کتاب گاج خود مولف کنار کتابش قطعا ویران کنندس..اگرم نه نیمارو بگیر ولی درسنامه گاجم بخون...درضمن فیزیک فرید شهریاری مبتکرانم خوبه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اداش گلم یه گوشی ایفون رو اگه به یه پیر مرده 60ساله بدی شاید حتی زنگم نتونه بزنه یااگه ب یه بچه دوساله بدیم نتونه کاری کنه اما دست ی چوون 18 تیا 20 سال بدی کلی باهاش کارانجام میده شاید من وشما نتویم از دی وی دی خوب استفاده کنیم دلیلی نمیشه بد باشه شما برفرض ریاضی منتظری یا مهربان رو ببین هرچی داشتن گذاشتن خب چرا میگی ب درد نمیخوره؟اره دی وی دی بد ب درد نمیخوره...اما خوب داریم عالیم داریم من خودم پک زبان اناری رو گرفتم تو 6 ماه از صفر به 80 رسیدم قطعا کنکور 96 100 میزنم خب چه ایرادی داره؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال کنکور دیرتر برگزار میشه و من باید کتابا رو زودتر بگیرم (پایه و جامع ها) میخواستم بپرسم کتابای کنکور95 چقدر با کتابای ما یعنی کنکور 96 فرق داره ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اداش گلم یه گوشی ایفون رو اگه به یه پیر مرده 60ساله بدی شاید حتی زنگم نتونه بزنه یااگه ب یه بچه دوساله بدیم نتونه کاری کنه اما دست ی چوون 18 تیا 20 سال بدی کلی باهاش کارانجام میده شاید من وشما نتویم از دی وی دی خوب استفاده کنیم دلیلی نمیشه بد باشه شما برفرض ریاضی منتظری یا مهربان رو ببین هرچی داشتن گذاشتن خب چرا میگی ب درد نمیخوره؟اره دی وی دی بد ب درد نمیخوره...اما خوب داریم عالیم داریم من خودم پک زبان اناری رو گرفتم تو 6 ماه از صفر به 80 رسیدم قطعا کنکور 96 100 میزنم خب چه ایرادی داره؟
      کاش بتونه و وقت داشته باشه بخاطر همین اشتباهات دی وی دی اگ اشتباه نکنم کنکور پارسالشو... @ah.at
      بنظرم فیلمای فدایی فرد یا ناصح زاده یا اقاجانی نتونه جای اون دی وی دی ها رو پر کنه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی موسسه آلاء میاد و رایگان فیلمای کلاساش رو میزاره که الحق تو همه درس ها بهترین دبیرها وجود دارن که میتونن از 0 به 100 برسوننت واقعا باید به عقل اونی که میره پول میده و این dvd ها رو میخره شک کرد -_-
      آقا یا خانمی که داری نظر بنده رو میخونی ، به نظر کسانی که میگن برو پول بده اونم با قیمت خیلی فضایی و این dvd های (از مریخ آمدگان کنکور ، کنکور فقط با ما اسان است و ....) رو بخر ، گوش نده لطفا
      کافیه تو گوگل سرچ کنی : دبیرستان صنعتی شریف
      ؛ بعدش از کلاس های اونا استفاده کنی که هم کاملن هم زحمت کشیده شده براش
      امیدوارم همیشه موفق و (آگاه) باشید

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​هرچقدر پو همون قدر اش

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوستان من عزیزانم سلام از مدیر خواهش میکنم این تایپیک رو پاک ننکنن..ازتون عاجزانه میخوام به حرفام گوش کنید...دوستان عزیز من ب عنوان کسی که بالای 10 تومن هزینه کرده کل منابع کنکور حرف اخر پرواز ونوس افبا کنکور اسان رو با دوتا از دوستان خریدیم...ازتون عاجزانه میخوام تو طول سال هر پرسشی داشتید که فیزیک کی خوبه چی خوبه اینجا بیاید من کمتراز یک روز پاسخ میدم...بخدا من همه رو دارم حتی موسسه راه اندیشه پس نرید از دوستای دیگه تون که کپی خریدن یا الکی نظر میدن بپرسید...درضمن یه سری ها هستن چون dvdندارن میان نظرات بیخود میدن...دوستان من به حرف اینا گوش ندید..این نه تبلیغاته ن سود جویی من نمیخوام برای مثال کسی بره اشتباه کنه کل دروس رو از افبا یا کنکور اسان بخره دوسدارم به نتیجه خوب برسه...یاعلی
      وضعیت مالی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      کاش بتونه و وقت داشته باشه بخاطر همین اشتباهات دی وی دی اگ اشتباه نکنم کنکور پارسالشو... @ah.at
      بنظرم فیلمای فدایی فرد یا ناصح زاده یا اقاجانی نتونه جای اون دی وی دی ها رو پر کنه

خخخخ من قبلا با این دوستمون حرف زدم داداش ...
      بالاخره هرکی اعتقادات خودشو داره ...
      @Mr.Gentleman
      ویرایش توسط ah.at : 17 خرداد 1395 در ساعت 03:11

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن