خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همیشه امید هست هنوز 42 تا کنکور مونده واسه زیست و شیمی فصلای مهم و اونایی که سوال زیاد ازشون میادو بخون و تست کنکور خارج از کشور و داخل کشور بزن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

الکی مثلا من Itak هستم

===========

بابا مرد حسابی 20 درصد چیه دیگه؟!
      ایشالا بیشتر هم میتونید بزنید فقط خواهش میکنم چیزی رو حذف نکنید ، به هیچ وجه
      کنکور اصلا قابل پیش بینی نیس ....
      یه نگاه به کتاب معجزه زیست مهرو ماه بندازید کارتون راه میوفته:معجزه زیست کنکور
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها

الکی مثلا من Itak هستم

===========

بابا مرد حسابی 20 درصد چیه دیگه؟!
      ایشالا بیشتر هم میتونید بزنید فقط خواهش میکنم چیزی رو حذف نکنید ، به هیچ وجه
      کنکور اصلا قابل پیش بینی نیس ....
      یه نگاه به کتاب معجزه زیست مهرو ماه بندازید کارتون راه میوفته:معجزه زیست کنکور
      درست تو کنکور اونم زیست و شیمی اصلا نمیشه بگی از کدوم فصل چجوری و چند تا تست میاد اما با این زمان اگه ایشون صفر باشن نمیرسن کل زیست مفهومی بخوننو مجبورن سرسری ازش رد بشن پس خوندن چند تافصل اونم ب صورت عالی و کاملا مفهومی و ترکیبی با ی منبع عالی میتونه بهشون کمک کنه هرچند واقعا ی ریسک و باید برای درصد بیشتر خوند تا درصد مورد نظر ایشون بشه گرفت
      بعدشم بخش گیاهی با خودش و فصل شارش ترکیب میشه و حداقل اونم اگه فقط فصل 9و10سوم حساب کنیم 5 تست داره حالا بقیه قسمت های گیاهیم 1یا2 تست حساب کنیم میشه حدود6,7تست
      از فصل1تا3دوم 1تست میاد از فصل5تا7 سوم 2تست و فصل اول پیش2 تست
      فصل 8پیش واقعا پیچیدس ولی خب گیاهی یاد داشته باشی یاد گرفتن اینم راحت تر میشه و میشه رو 1,2تستش حساب کرد و فصل9تا 11پیش ک 7 تست داره
      کل تست ها میشه حدود 20تست خب 5تاشم بگیم ترکیب شده با بخش های دیگه یا ..
      فک میکنید نمیشه 15تاشو جواب داد در صورتی ک عای خونده بشه اصلا 15 تا هم ن 10تا بازم میشه 20% این برای درصد مورد نظر ایشونه
      اما ب قول بچه ها اگه پایش صفر نیس میتونه بخونه و ب درصد بیشتری برسه
      اما در کل زیست ترکیبیه
      بخش گیاهی با خودش -بخش های جانوری یا بدن با خودشون-بخش ژنتیک با خودش و...
      اولش خودمم تو این ترکیبه دو دل بودم اما وقتی آقا امیر حسین گفت خب خیالم راحت شد براهمونم همیشه چ من و چ بقیه میگیم زیست بخشی بخونید

اما برای شیمی ی عده گفتن شیمی 2 خب درسته 12 تست داره اما فک نکینید راحته نمیشه بخش هارو جدا کردمثلا پارسال ی سوال بود ک فصل اول با فصل 4 دوم ترکیب کرده بود این ی نمونه ساده سادش ک اگه سوال پیدا کنم میزارم براتون
      بعدشم فصل 1سوم نخونید ک کل شیمی تون میلنگه ی جورایی پایه و اساس شیمی چون واکنش نویسی و حل مسئله ها پیش نیازش یاد گرفتن عالی این فصل
      ویرایش توسط zahra.2015 : 13 خرداد 1395 در ساعت 13:38

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز وجود امید رو من و بقیه دوستان که تعیین نمیکنیم تلاش شماست که اینو مشخص میکنه و نشون میده،این همه سردرگمی واقعا نباید باشه باوجود این تاپیکای که الان دو سه ماهه فعاله و داره برا این تایمای کوتاه راه وچاه نشون میده.
      ماها فقط میتونیم پیشنهاد بدیم که خودتم میدونی همون خوندن جاهای پر تسته.
      یه ایده هم دارم واس خودم ک جواب داده شما هم ببین ب دردت میخوره یا نه.
      من خیلی از جاهای زیست و شیمی رو فراموش کرده بودم تصمیم گرفتم با خواهرم که کلاس سومه و امتحان نهایی داره رقابت کنم و توی تایمایی ک اون واس امتحان داره منم مث اون بخونم و باهم رفع اشکال کنیم سه کتاب زیستو تو تایم امتحانی طی 5روز خوندم یه دور ک یاداوری شدن کاملا سه تا شیمی رو هم تو سه روز تموم کردم و پایان هر روز یه ازمون جامع از خودم گرفتم انگار امتحان پس دادم.از فرداش شروع کردم جاهای ک از ذهنم بیشتر بیرون میرفت رو دوباره مبحثی و مفهمومی با پرکاری تست بالا دارم میخونم.
      حالا شما هم میتونی از این روش ایده بگیری و جاهایی ک قصد خوندنشو داری یه بار شب امتحانی بخونی تا کلیات کار دستت بیاد بعد مفهمومی خوانی کنی
      موفق باشید
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      بله صد درصد میشه البته به تلاش خودتون بستگی داره..
      به نظر من کتاب های خط ویژه اگه کاملا مسلط شین بیشتر از این هم میتونه ب درصد شیمیتون اضافه کنه زیستم با درست خوندن میتونین(((:
      (جمله بندیم از پهنا تو حلقم((((: )

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله هست
      آری!تا شقایق هست زندگی باید کرد
      خودمم نمیدونم چه ربطی داشت
      ر.ا:هر چی که بود بچه ها گفتن
      فقط شما باید رو30 درصد حساب باز کنین که بتونین تو کنکور 10 15 درصد رو بزنین

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط baran0010 نمایش پست ها
      سلام دوستان.بچه ها ایا هنوز امیدی واس زیست و شیمی 15تا20درصد هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توروخدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم.خواهشا کمکم کنید چیارو و چطوری بخونم.خواهش میکنم.ممنون
      سلام.تا 50 درصدم امید هست.حتی اگه پایت قوی باشه.خیلی بیشتر.فقط فاز نا امیدی نزن.همین و بس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن