خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 108
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar7 نمایش پست ها
      ولی نمیدونم چرا اونایی که پزشکی میخوندن عده محدودی میگفت بجنگ بقیه میگفتن نکن عمرتو تلف نکن !تو دختری خودتو خسته نکن زندگیت که همش اینا نیس !
      من خودم به شخصه برام رسیدن به هدفم مهمه نه زمان رسیدنش.حالا امسال شد یا ده سال دیگه
      مهم اینه که برسم چون اگه نرسم باید تا آخر عمرم حسرت بخورم.

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      متولد 75 هستم.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      سحر خانم ببخشید شما متولد چه سالی هستید؟
      ر.ا:پزشکی و دندون تنها رشته هایی هستن که ارزششو دارن آدم برای رسیدن بهشون حتی ده سالم پشت کنکور بمونه

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید خواهرم من نه بهتون میگم بمونید نه میگم نمونید من فقط میگم یه تصمیمی بگیرین که 15 سال دیگه هم از تصمیمتون راضی باشین

5. Top | #50
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar7 نمایش پست ها
      ممنونم از لطف تون دارم ادامه میدم هرچند خسته شدم یکمو افکار منفی اومده سراغم ولی بازم دارم میخونم . تموم ترسم نشدنه وکابوس موتدن دوباره پشت کنکور!پریروز رفتم دانشکده پزشکی بی اختیار تموم تنم میلرزید نزدیک بود گریه م سرازیر شه . خدایا خودت کمکم کن این کابوسا تموم شه
      ترس استرس میاره نا امیدی و اینا همه باهم شکست رو میاره که همشون خواسته شیطون(یا هر چیز منفی دیگه)
      پس به جای این که به این چیزا بچسبی و حرف اینو اونو گوش بدی(اصن ما کی هستیم که بگیم میشه یا نمیشه؟!وقتی تصمیم گیرنده یکی دیگست ما چیکاره ایم؟؟)به اون بالایی بچسب
      با همون هم باش!نمیخوام کلیشه ای حرف بزنم اما هممون میدونیم 1چیزی هست,اصن همون حس آرامشی که میدونیم همون خودش کل قضیس!همونطور که ترس و استرس به ناکجا میبره آدم آرامش خاطر درونی آدم رو به راهی که مناسبه میبره,حتی اگه هم به هدف اصلی(بالاترینه)نرسیده باشیم بازهم خوشحالیم چون تا یه جایی رسیدیم و با آرامش هم رسیدیم...

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ر.ا:پزشکی و دندون تنها رشته هایی هستن که ارزششو دارن آدم برای رسیدن بهشون حتی ده سالم پشت کنکور بمونه
      ببینید درسته حرف شما اما خب ادم بعصی وقتا میترسه که تو حالت رکود بمونه! من فعلا میخونم چه بساکه امسالم آوردم به شرطی که رو روحیه م کار کنم چون واقعا خودمو باختم من اگه سال اول اندازه امسال میخوندم میگفتم پزشکی تهران روشاخمه!! اما متاسفانه از عواقب موندنم این شده که کنکور برام یه غول بزرگ شده یه سد وحشتناک برا رسیدن به آرزوهام. ومیترسم موندنم چیزیو درس نکنه چون درس خوندن یه بخشه تو کنکور داشتن روحیه و اعتماد بنفس یه بخش دیگه که من تو این زمینه واقعا ضعیف شدم. اکثر کسایی که تو دورو برم پزشکی اوردن دودسته بودن یا خیلی بی خیال بودنو تو خوابشونم نیومده که پزشک شن یا کمپوت اعتماد بنفس بودن . من خودم میدونم که استرس و افکار منفی مخربه این روزا کتابو میگیرم حس میکنم امسالو هیچیییی نخوندمو ناخود اگاه تپش قلب میگیرم درصورتی که میدونم این طور نباشم ممکنه و شایدم قطعا امسال بهش برسم اما نمیدونم چطور این حسو از خودم دور کنم.

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثلا من خودم متولد 76 هستم و عاشق پزشکی و اولین کنکورم 94 سربازی هم هفته ی قبل معاف شدم و کارتش تا دو هفته دیگه حدودا میاد من خودم هدفم اینقدر برام مهمه که حاضرم بخاطرش 20 سالم پشت کنکور بمونم تا بهش برسم.فقط برسم. رسیدن به هدفم برام مهمه نه زمان رسیدنش اینقدر تلاش میکنم تا بهش برسم تلاش کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تر

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید شما تموم تلاشتونو بکنید تا امسال رشته دلخواهتون که همون پزشکی عست رو قبول شین.دیگه اگه خدایی نکرده نشد،بمونید 96 و دوباره برای رسبدن بهش تلاش کنید

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مثلا من خودم متولد 76 هستم و عاشق پزشکی و اولین کنکورم 94 سربازی هم هفته ی قبل معاف شدم و کارتش تا دو هفته دیگه حدودا میاد من خودم هدفم اینقدر برام مهمه که حاضرم بخاطرش 20 سالم پشت کنکور بمونم تا بهش برسم.فقط برسم. رسیدن به هدفم برام مهمه نه زمان رسیدنش اینقدر تلاش میکنم تا بهش برسم تلاش کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تر
      امیدوارم بهش برسیدو به قول اطرافیان خدا قسمتت کنه!یه دوست عزیزی داشتم که میگفت فلانی کم خودتو اذیت کن ببین خدا قسمتت کرده باشه مث اب خوردن میاد توزندگیت بدون اینکه بدونی چطور شد میگفت گاهی وقتا وقتی بهترین چیزارم براش زور میزنیمو نمیرسیم شاید اونا بهترین باشن مثلا پزشکی آخرش باشه اما خدا شاید میدونه که برا تو بدترینه!! شاید مسیر خوشبختیتو یه جا دیگه تویه راه دیگه میبینه پس بسپار دست خودش. اما اما من هیچ وقت به قسمت تو درس خوندن اعتقاد ندارم نمیدونم چرا!!! شایدم واسه اینه درونم غوعاس

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون ایشالا سلامت باشین.

آره منم به قسمت اعتقادی ندارم.
      همه چیز دست یافتنیه فقط با تلاش و پشتکار.
      هیچ چیز غیر ممکن نیست.
      غیر ممکن غیر ممکنه.

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا من خداروشکر سربازی معاف شدم وگرنه اگه 95 فبول نمیشدم میباست از مهر برم خدمت.خخخخخخخخ
      به قول یکی از دوستان میگفت باس بری پادگان،پا جفت کنی.خخخ

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اره وااقعا خدا از اون لحاظ درو براتون بازکرده پس بجنگین ایشالا بهش برسین. منم میمونم تا جواب کنکور بیاد! ببینم شرایط روحیسو دارم نتبجه چطوره و.... چون پشت کنکور موندن سخته اراده محکم میخواد

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همیشه میگن اگه سخت ترین تصمیمو گرفتی و ته دلت آروم بود،بدون که بهترین تصمیمو گرفتی

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما اولین کنکورتون 93 بود؟

بابا این که چیزی نیست.من دوست دارم که داره از 89 کنکور میده.شما حساب کنین این بنده خدا چندمین کنکورشه!!؟؟
      هنوزم داره با انگیزه و با هدف میخونه تا پزشکی قبول بشه.
      چون پزشکی آرزوش نیست بلکه هدفشه.

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما اولین کنکورتون 93 بود؟

بابا این که چیزی نیست.من دوست دارم که داره از 89 کنکور میده.شما حساب کنین این بنده خدا چندمین کنکورشه!!؟؟
      هنوزم داره با انگیزه و با هدف میخونه تا پزشکی قبول بشه.
      چون پزشکی آرزوش نیست بلکه هدفشه.

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)