خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برای زیر 10000هزارشدن تو 48روز باقی مونده چیکار باید کرد؟

سلا دوستان راستش هدف اول زیر5000 منطقه2 بود ولی دوباره از برنامه هام جا موندم وبه این نتیجه رسیدم که من نمیتونم روزی 13 14 ساعت درس بخونم یعنی اگه دو روز این کارو کنم روز سوم اصلا هیچ درسی نمیخونم به خاطر همین تصمیم گرفتم اشتبلاه پارسالو تکرار نکنم وهدف قابل دسترس تری رو انتخاب کنم من پارسال همیشه هدف زیر 3000هزار داشتم ولی تهش شدم 25000هزار .راست میگن سنگ بزرگ علامت نزدنه.حالا به نظرتون برای این رتبه باید چیکار کنم چه مباحثی رو بخونم و چند ساعت در روز درس بخونم؟ وچه درصدی باید کسب کنم تو هر درس خواهشا در مورد منابعم کمکم کنید قول میدم اخرین تاپیکم تو نجمن باشه قیل کنکور.
      ویرایش توسط _saeed_ : 08 خرداد 1395 در ساعت 13:16

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلا دوستان راستش هدف اول زیر5000 منطقه2 بود ولی دوباره از برنامه هام جا موندم وبه این نتیجه رسیدم که من نمیتونم روزی 13 14 ساعت درس بخونم یعنی اگه دو روز این کارو کنم روز سوم اصلا هیچ درسی نمیخونم به خاطر همین تصمیم گرفتم اشتبلاه پارسالو تکرار نکنم وهدف قابل دسترس تری رو انتخاب کنم من پارسال همیشه هدف زیر 3000هزار داشتم ولی تهش شدم 25000هزار .راست میگن سنگ بزرگ علامت نزدنه.حالا به نظرتون برای این رتبه باید چیکار کنم چه مباحثی رو بخونم و چند ساعت در روز درس بخونم؟ وچه درصدی باید کسب کنم تو هر درس خواهشا در مورد منابعم کمکم کنید قول میدم اخرین تاپیکم تو نجمن باشه قیل کنکور.
      سلام

داداچ گلم این 48 روز باقی مانده رو روزی 14 تا 16 ساعت با تمام وجود بخون بسته به تلاشت حداقل زیر 5000 کشوری نشدی بیا من خسارتش رو میدم
      ویرایش توسط saj8jad : 08 خرداد 1395 در ساعت 14:06 دلیل: + پرداخت خسارت!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

در مورد مباحث هم عمومی ها رو کامل کامل بخون

اختصاصی ها هم مثل زیست دوستان تجربی بهتر میتونن راهنمایی کنن

رتبه و رشته و دانشگاه خوب میخوای باید زحمت بکشی داداش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام...خب ببینید هر چه درصد هاتون بالا باشه معلومه ک بهتره ! و اما در مورد منابع :
      زیست : حتما حتما نشر الگو
      ریاضی : ده سال کنکور آبی قلم چی ( سوالات ده سال پیش کنکور رو شامل میشه تا حالا )
      فیزیک : گاج نقره ای (میکرو)
      شیمی : مبتکران
      ادبیات : برای قرابت: نشر الگو .......برای املا و لغت : مهر و ماه ......تاریخ ادبیات: تخته سیاه ...
      دینی : گاج میکرو
      عربی: گاج میکرو
      در ضمن این ک میگید چند ساعت بخونم اصلا مهم نی ...اشتباه پارسال منم دقیقا همین بود..مهم نی ک چند ساعت میخونی مهم با کیفیت خوندنه ..باید طوری بخونی ک ملکه ذهنت شه !
      موفق باشید !

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما به جا این همه تاپیک زدن اگه میرفتی درس میخوندی از برنامه عقب نمی موندی
      احتمالا دو روز دیگه میای میگی برا رتبه زیر 15000 شدن چ درسایی بخونم آخه از برنامه 2 روز پیشم جا موندم !
      وقتی که شما داری وقتتو اینجا به بطالت میگذرونی ، بچه های خر زن ! (تعبیر جدید خر خون) عین همین حیوون دوس داشتنی درس می خونن !
      تو این روزا علاوه بر کیفیت ، کمیت هم اهمیت زیادی داره . ینی ساعت مطالعتو باید خیلی ببری بالا . انتظار نداشته باش با خوندن روزی 5-6 ساعت ، با توجه به اینکه مدتی هم از درس خوندن دور بودی بیای غوغا کنی !
      کسی آش میخوره که پول بیشتری بده!
      شما اگه آش خوشمزه تری میخوای (رتبه پایین تر و تراز بالاتر) باید هزینه بیشتری(زحمت و تلاش و ساعت مطالعه بالاتر در کنار کیفیت) کنی . 
      اما بحث بعدی !
      ببین گلم !  چرا انقد درصد میپرسی ؟ الان من بگم ریاضی 30 درصدبزنی به این رتبه 10 هزار میرسی (در کنار درصد های معقول دروس دیگه) تو میری 30 درصد مطالبو میخونی ؟ اگه جوابت بله ست خب غلط میکنی  ( ببخشید اشتباه میکنی ! ) تو باید حداقل 70 درصد مطالبو بخونی تا به این درصد برسی . نابغه هم که باشی سوالاتی رو طراح مطرح میکنه که مجبوری با یه لبخندی  ملیح از روش رد شی . تفکیک مطالبی که بچه ها واست میکنن ، از نظر اونا ساده ست . سوالات سخت کنکور هم معمولا از مباحثی هست که همه میگن اسونه !!!!
      مثلا کی فکرشو میکرد سوال تابع معکوسی که هر سال با عدد گذاری حل میشد پارسال با رسم نمودار و ترکیب با کاربرد مشتق حل شه ؟!؟!
      بعد از اونور! سوالاتی که همه میگن سخته ، مثلا هندسه پایه، 3 تا از 4 تا سوالش پارسال تو 30 ثانیه حل میشد .
      تو تاپیک قبلی نوشته بودی زیست نمیدونم 60 درصد میخونم که 50 بزنم !!!!! خب این ینی چی ؟! من نمی فهمم ؟ تفکیک مطلب تو زیست آخه ؟!؟!؟!
      کسی که راهنماگر خوبی باشه هیچوقت نمیاد بگه فلان مطلب رو بخون و بهمان مطلب رو نخون . حتی تو همین بازه زمانی تا کنکور. هیچکس علم و غیب نداره که کدوم مبحث آسون میاد کدوم مبحث سخت . پس من اصلا توصیه نمی کنم کدومو بخونی کدومو نخونی . تا هر جا که میتونی بخون و به درصد هم اصلا فک نکن . هر چی که خدا بخواد همون پیش میاد .
      فقط میتونم بگم میانگین 30 - 40 واسه این رتبه مدنظرت قابل پیش بینیه . هر چند کنکور هر سال سبک اکثر سوالاتش تغییر میکنه و درصد اصلا مطرح نیس . مهم ترازه
      پس نتیجه گیری این که دیگه نبینم تاپیک بزنی  . هی نپرس چی بخونم چی نخونم .
      مث یه بچه خوب برو درستو بخون تا ایشالا رستگار شوی !
      عزتت مستدام !

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نشر الگو زیست زیاده؟؟ من تا حالا همش کتاب خوندم همه بچه های انجمن میکن الگو خوندن تو این مدت باقی مونده میشه خوندش؟؟ یا به کتاب درسی خوندن بسنده کنم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
      نشر الگو زیست زیاده؟؟ من تا حالا همش کتاب خوندم همه بچه های انجمن میکن الگو خوندن تو این مدت باقی مونده میشه خوندش؟؟ یا به کتاب درسی خوندن بسنده کنم
      فقط برو تست های سراسری زیست رو بزن

نیاز به نشر الگو و گاج و .... نداری

کتاب خوب خوندی ؟ افرین حالا برو نمونه سوالات سراسری سال های اخیر رو صد بار حل کن (‌از 87 تا 94 )

اگه وقت زیاد اوردی که نمیاری چهارتا دونه تالیفی هم بزن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابو پودرش کردم هفته ای هم 2 بار دوره میکنم پس به نظر شما الگو در این بازه زمانی خوب نیست؟ تست های سراسری هم زدم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

داداچ گلم این 48 روز باقی مانده رو روزی 14 تا 16 ساعت با تمام وجود بخون بسته به تلاشت حداقل زیر 5000 کشوری نشدی بیا من خسارتش رو میدم
      '
      زیر 5000 کشوری میشه چند منطقه 1
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام

من چی میگم شما چی میگی؟ میگم عادت به ساعت مطالعه بالا ندارم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali TiR نمایش پست ها
      شما به جا این همه تاپیک زدن اگه میرفتی درس میخوندی از برنامه عقب نمی موندی
      احتمالا دو روز دیگه میای میگی برا رتبه زیر 15000 شدن چ درسایی بخونم آخه از برنامه 2 روز پیشم جا موندم !
      وقتی که شما داری وقتتو اینجا به بطالت میگذرونی ، بچه های خر زن ! (تعبیر جدید خر خون) عین همین حیوون دوس داشتنی درس می خونن !
      تو این روزا علاوه بر کیفیت ، کمیت هم اهمیت زیادی داره . ینی ساعت مطالعتو باید خیلی ببری بالا . انتظار نداشته باش با خوندن روزی 5-6 ساعت ، با توجه به اینکه مدتی هم از درس خوندن دور بودی بیای غوغا کنی !
      کسی آش میخوره که پول بیشتری بده!
      شما اگه آش خوشمزه تری میخوای (رتبه پایین تر و تراز بالاتر) باید هزینه بیشتری(زحمت و تلاش و ساعت مطالعه بالاتر در کنار کیفیت) کنی .
      اما بحث بعدی !
      ببین گلم ! چرا انقد درصد میپرسی ؟ الان من بگم ریاضی 30 درصدبزنی به این رتبه 10 هزار میرسی (در کنار درصد های معقول دروس دیگه) تو میری 30 درصد مطالبو میخونی ؟ اگه جوابت بله ست خب غلط میکنی ( ببخشید اشتباه میکنی ! ) تو باید حداقل 70 درصد مطالبو بخونی تا به این درصد برسی . نابغه هم که باشی سوالاتی رو طراح مطرح میکنه که مجبوری با یه لبخندی ملیح از روش رد شی . تفکیک مطالبی که بچه ها واست میکنن ، از نظر اونا ساده ست . سوالات سخت کنکور هم معمولا از مباحثی هست که همه میگن اسونه !!!!
      مثلا کی فکرشو میکرد سوال تابع معکوسی که هر سال با عدد گذاری حل میشد پارسال با رسم نمودار و ترکیب با کاربرد مشتق حل شه ؟!؟!
      بعد از اونور! سوالاتی که همه میگن سخته ، مثلا هندسه پایه، 3 تا از 4 تا سوالش پارسال تو 30 ثانیه حل میشد .
      تو تاپیک قبلی نوشته بودی زیست نمیدونم 60 درصد میخونم که 50 بزنم !!!!! خب این ینی چی ؟! من نمی فهمم ؟ تفکیک مطلب تو زیست آخه ؟!؟!؟!
      کسی که راهنماگر خوبی باشه هیچوقت نمیاد بگه فلان مطلب رو بخون و بهمان مطلب رو نخون . حتی تو همین بازه زمانی تا کنکور. هیچکس علم و غیب نداره که کدوم مبحث آسون میاد کدوم مبحث سخت . پس من اصلا توصیه نمی کنم کدومو بخونی کدومو نخونی . تا هر جا که میتونی بخون و به درصد هم اصلا فک نکن . هر چی که خدا بخواد همون پیش میاد .
      فقط میتونم بگم میانگین 30 - 40 واسه این رتبه مدنظرت قابل پیش بینیه . هر چند کنکور هر سال سبک اکثر سوالاتش تغییر میکنه و درصد اصلا مطرح نیس . مهم ترازه
      پس نتیجه گیری این که دیگه نبینم تاپیک بزنی . هی نپرس چی بخونم چی نخونم .
      مث یه بچه خوب برو درستو بخون تا ایشالا رستگار شوی !
      عزتت مستدام !
      نمیخوام رویایی فکر کنم من از توانایی هام خبر دارم ومیدونم نمیتونم یدفعه ساعت مطالعه ام رو زیاد کنم به خاطر همین هدفمو معقول تر کردم تا در حدم باشه.رویایی فکر کردن بیشتر ادمو از هدف دور میکنه.ادم نمیتونه نظر عوض بشه منم ادمم خب.درضمن من کی گفتم 60 درصد زیستو میخونم که 50 بزنم من گفتم میخوام حدودا 50درصدشو بخونم وحدودا30 درصد بزنم اگه سوالای زیستو تحلیل کرده باشی میبینی که درسای پیش یه جز یک سوال همش مفهومیه در ضمن مباحثی مثل گیاهی وژنتیکم سوالات جدایی دارن حالا دیدن تو زیستم میشه مطالبو تفکیک کرد.
      ویرایش توسط _saeed_ : 08 خرداد 1395 در ساعت 15:53

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من چی میگم شما چی میگی؟ میگم عادت به ساعت مطالعه بالا ندارم

اینا همش بهونس ...
      خسته میشم خسته میشم همش تلقینه ...
      منم اینجوری بودم نتیجشم شد دوبار پشت کنکور موندن ...
      بهونه الکی نیار ... بشین روزی 15 ساعت بخون ...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

اینا همش بهونس ...
      خسته میشم خسته میشم همش تلقینه ...
      منم اینجوری بودم نتیجشم شد دوبار پشت کنکور موندن ...
      بهونه الکی نیار ... بشین روزی 15 ساعت بخون ...
      ببین داداش من مثلا بعضی ها نمیخوام پزشک بشم درضمن من نمیگم نشدنیه میشه ساعت مطالعه بالا داشت ولی کم کم نه تو 48 روز یدفعه .به هیچ وجه نمیخوام رویایی فکر کنم شما اگه نمیخوای در مورد سوالم نظر بدین الکی منو دوباره وسوسه به این کارای عجیب وغریب نکنین خواهشا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thedude نمایش پست ها
      کتابو پودرش کردم هفته ای هم 2 بار دوره میکنم پس به نظر شما الگو در این بازه زمانی خوب نیست؟ تست های سراسری هم زدم
      خب در این صورت می تونی بین الگو و تانک تست یکی رو انتخاب کنی

جفتشم کتاب سنگینی هست

فقط تنها تفاوتشون توی این هست که تانک تست پاسخنامه بهتری داره و ویرایش جدید هست برا کنکور 95

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      خب در این صورت می تونی بین الگو و تانک تست یکی رو انتخاب کنی

جفتشم کتاب سنگینی هست

فقط تنها تفاوتشون توی این هست که تانک تست پاسخنامه بهتری داره و ویرایش جدید هست برا کنکور 95
      لطفا پستو به حاشیه نبرید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن