خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه دوست دارید دوستتون به هدفش برسه دیگه چیزی ننویسن....

قاعدتا اگه راه درس خوندنا بلد نبود الان به جد هر کی بود دیگه یاد میگرف....الانم پا درسش بود...تستشم میزد....چای بیسکویتشم میخوردا....و در اخرم یه دعای خیری به شما که کمکش کردین میکرد....والا

پ.ن1:تا وقتی دوستمون خودشا با همه افزدونیش اعم از نمیتونما...نمیکشما...حال ندارما......فیلم میخوام ببینما....خلاصه از این جور بهونه ها شکست نده...شما هر چیم بگید فایده نداره....

پ.ن2:امیدوارم دوستمون اصلاح بشه ها اخرین نطری باشه که تو این تاپیک نوشته میشه

موفق باشید

یه کلید طلایی تو زندگی وجود داره که تا حالا چند بار منو از سکته نجات داده!

میدونی چیه؟
      هروقت یه چیزی اذیتت میکنه از ته دل بگو به درک!!!

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      من چی میگم شما چی میگی؟ میگم عادت به ساعت مطالعه بالا ندارم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad org نمایش پست ها
      دوستان اگه دوست دارید دوستتون به هدفش برسه دیگه چیزی ننویسن....

قاعدتا اگه راه درس خوندنا بلد نبود الان به جد هر کی بود دیگه یاد میگرف....الانم پا درسش بود...تستشم میزد....چای بیسکویتشم میخوردا....و در اخرم یه دعای خیری به شما که کمکش کردین میکرد....والا

پ.ن1:تا وقتی دوستمون خودشا با همه افزدونیش اعم از نمیتونما...نمیکشما...حال ندارما......فیلم میخوام ببینما....خلاصه از این جور بهونه ها شکست نده...شما هر چیم بگید فایده نداره....

پ.ن2:امیدوارم دوستمون اصلاح بشه ها اخرین نطری باشه که تو این تاپیک نوشته میشه

موفق باشید

وقتی کسی تاپیک میزنه میگه ضعیفم یا تا الان درسی نخوندم تو دو ماه واسه کنکور چه کنم؟ و طرف میاد زیرش مینویسه رتبه 2000 که هیچی میتونی 100 بیاری و یکی دیگه میاد میگه کنکور طبله تو خالیه!!!!!
      نتیجش میشه این که طرف اینقدر جو گیر میشه فکر میکنه نخونده هم بره 15 هزار رو اورده!!

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      10هزار منطقه2 رتبه ی بدی نیست و مطمین باش خیلی از رقیبات دارن واسش تلاش میکنن...پس این مدت رو خوب خوب کار کن...از تفریح و شب و روزت بزن...کمتر از 50روز دیگه نتیجشو میبینی...
      مطمینا این زودبازده ترین حرکت زندگیت میتونه باشه!پس وقتو بیشتر از این هدر نده...

برای ساعت مطالعه نگران نباش...به نظر من برو کتابخونه...کمتر از یک هفته ساعت مطالعت به 10ساعت میرسه و خودت به این فکر میوفتی که بالاتر ببریش...

در مورد درس ها من یک سری الویت پیشنهاد میکنم که توی این مدت باقی مونده بتونی بخونی...

شیمی=کل دوم+فصل1و2سوم+پیش1 از کنار مسایل به راحتی کنار نکش و ناامید نشو...زدن تست های مسایل تو کنکور های جدید راحت تر از حفظیاس...خوب خوب واکنش نویسی رو یاد بگیر...
      زیست=فعلا گیاهی رو بزار کنار و بقیه ی مباحث رو از روی الویتی که خودت راحت تری و تست خیز تره بخون...فصل8پیش رو خوب خوب مسلط شو چرخه هارو بکش و هر شب مرورشون کن...(اولیت پیشنهادی=8-9-10-11پیش/2-4-11سوم/4-5-6-7-8دوم/1-2پیش/5-6-7پیش/1-3-10سوم/ژنتیک...پیشنهاد میکنم چرخه های میتوز و میوز رو خوب کار کنی چون توی حل تست هایی مثل 11سوم-3فصل اخر پیش و...ممکنه اذیتت کنن...

ریاضی=احتمال-امار-ماتریس-حد بعد از اون به انتخاب خودت میتونه به این شکل باشه:مشتق و انتگرال و کاربرد مشتق...(مثلثات هم متاسفانه مبحثی هست که نمیشه ازش فرار کرد...!)

فیزیک=8پیش-6پیش-4و5پیش-7پیش-گرما(یا نور و اینه یا مغناطیس و القا با توجه به راحتی خودت...)

عمومی هارو کامل بخون جز حالا بعضی از قواعد عربی و بعضی از مباحث زبان فارسی...

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

اینا همش بهونس ...
      خسته میشم خسته میشم همش تلقینه ...
      منم اینجوری بودم نتیجشم شد دوبار پشت کنکور موندن ...
      بهونه الکی نیار ... بشین روزی 15 ساعت بخون ...

استارتر جان این امیر حسین راس میگه به خداااااا !!! من خودم چند روز به این موضوع پی بردم ...(البته بگم اگه علاقه باشه یه همچین اتفاقی میافته!!)
      میدونی مشکلت چیه؟؟؟ تو یادت رفته که چطوری پر کاری انجام بدی... تو یادت رفته چطوری اصلا درس بخونی... تو یادت رفته قبلنا چه قدم های بزرگی برداشتی...داری همش خودتو دس کم میگیری!!(خیللیییی خوووب درکت میکنم)

پسر تو یخ زدیییی, بشین بککککوب بخون! چند روز محکم بخون (این چند روز دقیقا مثل نهالیه که تازه کاشتی باید خووووب ازش مراقبت کنی, کافیه که یه لگد بخوره تا خراب شده) بزار یخت وا شه ولی اصلا توجهت رو نزار رو برنامه ای که نوشتی!! فقط بخون و سعی کن تواناییت رو بشناسی تو یه هفنته...(مثلا بفهمی که یه فصل معمولی زیست رو تو چند ساعت میتونی بخونی) به خدا بعدش انقدررر اعتماد به نفست میاد بالاااا که حددد و اندازه نداره!!
      بعدش برگرد رو برنامت...

به قول مستر افشار, این اهسته و پیوسته رفتن هممممشششش کشکه!! کسی برندس که گاززز بده بره اصلا هم به دیگران توجهی نکنه!!! اصلا به نکات مشاوره ای توجه نکن که چمیدونم مثلللللا بعد غذا تا یک ساعت نباید چیزی بخون!!!! بابا کششششششکن این لامصباااا کشکککککک, سد ادم میشن تو کار
      بخوننن به نیت یادگیری نه به نیت عمل کردن به برنامه ی خیالی که برای تو تنظیم نشده(چون هنوز نمیدونی که تواناییت چقدر وگرنه از برنامه عقب نمیموندی) و هرررر وقتی که خسته شدی یه رب بیست دقیقه استراحت کن... بعدش دوباره شروع کن...
      درس رو از دید برنامه نگاه نننننکن بلکه باید به فکر این باشی که اول یاد بگیری و بعد خودتو بشناسی و بعد نم نم با برنامه به کارهات جهت بدی... نه اینکه این برنامه بیاد واست مصیبت بشه عزیزززممممم...

این استرس هم داره کارت رو خراب میکنه...

ولی ای کاش منم مث تو به 10 هزار راضی بودم امسال تموم میکردم این لامصبوووو

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها

استارتر جان این امیر حسین راس میگه به خداااااا !!! من خودم چند روز به این موضوع پی بردم ...(البته بگم اگه علاقه باشه یه همچین اتفاقی میافته!!)
      میدونی مشکلت چیه؟؟؟ تو یادت رفته که چطوری پر کاری انجام بدی... تو یادت رفته چطوری اصلا درس بخونی... تو یادت رفته قبلنا چه قدم های بزرگی برداشتی...داری همش خودتو دس کم میگیری!!(خیللیییی خوووب درکت میکنم)

پسر تو یخ زدیییی, بشین بککککوب بخون! چند روز محکم بخون (این چند روز دقیقا مثل نهالیه که تازه کاشتی باید خووووب ازش مراقبت کنی, کافیه که یه لگد بخوره تا خراب شده) بزار یخت وا شه ولی اصلا توجهت رو نزار رو برنامه ای که نوشتی!! فقط بخون و سعی کن تواناییت رو بشناسی تو یه هفنته...(مثلا بفهمی که یه فصل معمولی زیست رو تو چند ساعت میتونی بخونی) به خدا بعدش انقدررر اعتماد به نفست میاد بالاااا که حددد و اندازه نداره!!
      بعدش برگرد رو برنامت...

به قول مستر افشار, این اهسته و پیوسته رفتن هممممشششش کشکه!! کسی برندس که گاززز بده بره اصلا هم به دیگران توجهی نکنه!!! اصلا به نکات مشاوره ای توجه نکن که چمیدونم مثلللللا بعد غذا تا یک ساعت نباید چیزی بخون!!!! بابا کششششششکن این لامصباااا کشکککککک, سد ادم میشن تو کار
      بخوننن به نیت یادگیری نه به نیت عمل کردن به برنامه ی خیالی که برای تو تنظیم نشده(چون هنوز نمیدونی که تواناییت چقدر وگرنه از برنامه عقب نمیموندی) و هرررر وقتی که خسته شدی یه رب بیست دقیقه استراحت کن... بعدش دوباره شروع کن...
      درس رو از دید برنامه نگاه نننننکن بلکه باید به فکر این باشی که اول یاد بگیری و بعد خودتو بشناسی و بعد نم نم با برنامه به کارهات جهت بدی... نه اینکه این برنامه بیاد واست مصیبت بشه عزیزززممممم...

این استرس هم داره کارت رو خراب میکنه...

ولی ای کاش منم مث تو به 10 هزار راضی بودم امسال تموم میکردم این لامصبوووو
      عجب انرژی ای!

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      من چی میگم شما چی میگی؟ میگم عادت به ساعت مطالعه بالا ندارم
      خیلیم عالی و قانع کننده

پس بلند بخوان سورة الفاتحه مع الصلوات
      ویرایش توسط saj8jad : 09 خرداد 1395 در ساعت 01:38

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      '
      زیر 5000 کشوری میشه چند منطقه 1
      دقیق دقیق نمیدونم داداش ولی همون حدود 2500 - 2600 منطقه 1 میشه زیر 5000 کشوری

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استارتر عزیز!
      به اندازه هدفت باید تلاش بکنی!
      فقط با خواستن نمیشه که!
      باید به سمتش بری
      به سمتش حرکت کنی
      به قول داداش امیرحسین
      نمیتونم و اینا بهونه س
      اگه واقعا بخوای میشه
      اما
      اگه واقع بینانه نگاه کنیم
      نمیشه!
      تا زمانی که بالای 14 ساعت بخونی
      با کیفیت بخونی
      به هیچچی توجه نکنی
      امیدوارم موفق بشید و به هدفتون برسید

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن