خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نیای تو حداقل 15درصد ریاضی و فیزیک تجربی رو از دست میدی

با سلام خدمت تمامی کنکوریهای 95...
      من رتبه هشتصد و خورده ای(فکر کنم 45☺☺☺) کنکور 94 منطقه یک هستم و یه توصیه ی قوی به تجربیها دارم اونم اینه که اگه تا دم کنکور کنکور های ریاضی رو مطالعه نکنید با عرض پوزش خر شده و خر از دنیا می روید برای اثبات این مدعی من دو تست از کنکور تجربی 94 و ریاضی 93 خارج و 91 خارج گذاشتم تا خودتون دیگه پی به دلیل خریت این شخص ببرید
      اولی که مبحث دنباله های حسابی و هندسیه که عینن کپی همن بجز اینکه یک عدد 20 شده 30!!! که آدم اگه راه حل رو بدونید هیچ تفاوتی ندارند دوم تست مشتقه که ریاصی دو مرحله حل داره که تو تجربی طرح محترم به حالی داده یه مرحله ای کرده کارو)اول باید پیوستگی رو حساب کنی بعد مشتق بگیری تو ریاضی) خلاصه این فقط دو تا از تست هاست به پیشنهاد من ریاصی و فیزیک کنکور ریاصی رو حتی جدی تر از ریاصی و فیزیک تجربی بگیرید...من اگه دو تا کنکور ریاضی دیگه حال کرده بودم شاید 500 شده بودم!!! ولی خب نکردیم و ضررش رو دادیم ولی در نهایت رشته ی دلخواهم قبول شدم اما با یک ساعت در راه!!!
      تصمیم دارم چند تا نکته ایجوری تو انجمن بزارم که شدیدا کاربردیه این اولیش بود ایشالله بقیش هر وقت وقت شد...

تصاویر
      سوالات مشتق
      http://s6.picofile.com/file/8251619792/M2.png
      http://s6.picofile.com/file/8251620192/M1.png
      سوالات دنباله حسابی و هندسی سوال اول تجربی 94 این بود حالا فرض کن یه سوال که قبلا دیدی دوباره ببینی چقدر حال میکنی!!!
      http://s7.picofile.com/file/8251620142/D2.png
      http://s7.picofile.com/file/8251620592/D1.png
      ویرایش توسط sina sad : 27 اردیبهشت 1395 در ساعت 14:58

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      داداش سوالات ریاضی فیزیک رو از کجا گرفتی؟ چند سال رو زدی؟ ممنون میشم توضیح بدی.
      و اگه جسارت نیست, ریاضی رو چند زدی؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خو داداش معلومه که شباهت داره
      هیچ وقت طراح نمیاد تو ریاضی تجربی ها 30 تا سوال جدید طرح کنه
      تو درسای دیگه ام مسلما شباهت سوالی هس

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aveni نمایش پست ها
      سلام
      داداش سوالات ریاضی فیزیک رو از کجا گرفتی؟ چند سال رو زدی؟ ممنون میشم توضیح بدی.
      و اگه جسارت نیست, ریاضی رو چند زدی؟
      سلام
      کنکور های ریاضی که توی سایت هست هم میتونی از کتافروشی ها بخری من خودم کنکور های ریاضی رو از سال 89 تا 93 و کنکور 94 داخل رو شب قبل کنکور تحربی گرفتم و زدم ولی ایداه آلم این بود هر چی کنکور ریاصی حداقل از سال 80 به بعد رو بزنم!!! که وقت نشد....
      من ریاضی کنکور رو 54 درصد زدمالبته تا 60 هم میتونستم بیتم بالا ولی وقتشو به زیست اخصاص دادم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      خو داداش معلومه که شباهت داره
      هیچ وقت طراح نمیاد تو ریاضی تجربی ها 30 تا سوال جدید طرح کنه
      تو درسای دیگه ام مسلما شباهت سوالی هس
      طرف سخنم با کساییه که کنکور ریاضی رو نمیزنن میخواستم با این پست شباهت بی نهایت این سوالات رو نشون بدم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina sad نمایش پست ها
      طرف سخنم با کساییه که کنکور ریاضی رو نمیزنن میخواستم با این پست شباهت بی نهایت این سوالات رو نشون بدم
      سلام/ممنون
      داداش بعد کنکور ریاضی از کجا میتونم سوالاتشون رو همون روز گیر بیارم؟؟؟شما از کجا همون روز آوردید سوالات کنکور ریاضیو؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Remistry نمایش پست ها
      سلام/ممنون
      داداش بعد کنکور ریاضی از کجا میتونم سوالاتشون رو همون روز گیر بیارم؟؟؟شما از کجا همون روز آوردید سوالات کنکور ریاضیو؟؟؟
      سلام

کتابفروشی های معتبر میفروشن ، یه دفترچه کوچیک هست که توش هم سوالات و هم پاسخنامه تشریحیشو داره ، قیمتش هم بسته به هر سال متفاوته یعنی هرچه به 95 نزدیک تر باشی قیمتش بالاتره اما هرچه بری عقب تر ارزونتره (پارسال مال کنکور 94 که 3تومن بود ...)

واسه هر رشته جداگانه میفروشن

واسه هر سال جداگانه میفروشن

واسه هر کنکور داخل و خارج از کشور هم جداگانه میفروشن!

در کل تک تک به فروش میرسه

موفق باشید .

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K95K95 نمایش پست ها
      سلام

کتابفروشی های معتبر میفروشن ، یه دفترچه کوچیک هست که توش هم سوالات و هم پاسخنامه تشریحیشو داره ، قیمتش هم بسته به هر سال متفاوته یعنی هرچه به 95 نزدیک تر باشی قیمتش بالاتره اما هرچه بری عقب تر ارزونتره (پارسال مال کنکور 94 که 3تومن بود ...)

واسه هر رشته جداگانه میفروشن

واسه هر سال جداگانه میفروشن

واسه هر کنکور داخل و خارج از کشور هم جداگانه میفروشن!

در کل تک تک به فروش میرسه

موفق باشید .
      ممنون/همون روز کنکور ریاضی رو میگما(روز قبل کنکور تجربی)...اون روزم همین طوری میشه سوالات رو گیر آورد؟؟؟
      ویرایش توسط Remistry : 27 اردیبهشت 1395 در ساعت 16:23

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون/همون روز کنکور ریاضی رو میگما(روز قبل کنکور تجربی)...اون روزم همین طوری میشه سوالات رو گیر آورد؟؟؟
      احتمالش کمه ، چون روزای پایانی کنکور داوطلبان اکثرا سراغ اینجور چیزا میرن! قیمتی نداره از الان هم میتونین بخرین و بخونین ... اون زمان شانسی شاید پیدا بشه ...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K95K95 نمایش پست ها
      احتمالش کمه ، چون روزای پایانی کنکور داوطلبان اکثرا سراغ اینجور چیزا میرن! قیمتی نداره از الان هم میتونین بخرین و بخونین ... اون زمان شانسی شاید پیدا بشه ...
      داداش کنکور ریاضی 95 رو میگم.....من تجربیم میخوام روز قبل کنکور تجربی سوالات کنکور ریاضی95 یه بار بزنم....اونو چجوری گیر بیارم
      ویرایش توسط Remistry : 27 اردیبهشت 1395 در ساعت 16:40

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش کنکور ریاضی 95 رو میگم.....من تجربیم میخوام روز قبل کنکور تجربی سوالات کنکور ریاضی95 یه بار بزنم....اونو چجوری گیر بیارم
      بعد از ظهر بعد كنكور رياضي تو سايت سنجش ميزارن سوالارو
      تنها یک دعا کافیست ...

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش بعد چند ساعت از هر كنكور سوالات ميره رو سايت سنجش

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zari7 نمایش پست ها
      بعد از ظهر بعد كنكور رياضي تو سايت سنجش ميزارن سوالارو
      خدا خیرت بده دوساعت داشتم مکالمه اون دوتا رو میخوندم ببینم نتیجه چی میشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعد از ظهر همان روز گذاشته میشه ، البته بدون جواب!

دارم تاپیک میزنم حواسم اونجاست

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا رو شکر اومدم تو تاپیک وگرنه 15% از ریاضی رو از دست داده بودم

====

از ابتدای پیدایش یوکاریوت ها تا الان هر ساله حداقل یکی از تست های انتگرال هلو پوست کنده هست و دقیقا کپی با تغیر اعداد سالهای قبله. یکی از تست های آمار هم همینطور. از تابع وارون و فرمول کلی احتمال هم در مجموع حداقل 2 تا تست آسون میاد در حدی که تمرینات کتاب درسی رو فقط یه بار حل کرده باشی میتونی بزنیشون. به احتمال زیاد از بین مباحث مجانب یا حد هم یه تست میاد که صرفا با هم ارزی در بینهایت حل بشه یعنی هلوی بی هسته ! از لگاریتم و دنباله هم حداقل یه تست کپی تمرینات کتاب میاد.

حداقل 6 تست خیلی آسون = 20 درصد (درصدی که بعضی از پزشکی های دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان سال گذشته بهش نرسیده بودن)

تازه این حداقل با فرض سخت تر شدن کنکور نسبت به سال قبل بود. اگه مثل سال 94 باشه و دانش آموز هم کل مقاطع مخروطی و هندسه و مثلثات(قسمت تست های اختصاصی مثلثات منظورمه فقط) رو کنار گذاشته باشه و فقط تست های معمولی بقیه مباحث رو تمرین کرده باشه بازم باید بتونه به درصد 40 برسه. درصدی که در بین پزشکی های سراسری هم خیلی ها بهش نرسیدن.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)