خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تخمین رتبه با توجه به اصلاح قانون تاثیر معدل

سلام خدا بر همه ی دوستان عزیز.
      خب خدا رو شکر امروز حق به حقدار رسید و تاثیر هم مثبت شد. حالا دیگه مونده غول مرحله آحر یعنی کنکور. تمام تلاشتون رو بکنید و توکل به خدا هم فراموشتون نشه چون (( اِن سرک ان تکون اقوی الناس فتوکل علی الله)) انشالله که عنایت خدا شامل همه ما بشه.

حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه قانون برگشت کرد به سال ۹۲ ، آیا برای تخمین رتبه و درصد مورد نیاز برای قبولی باید کارنامه های سال ۹۲ رو ببینیم یا سال ۹۴؟؟؟

الان یه سر زدم به کارنامه های ۹۲ درصدا خیلی بالا بود که شاید اونموقع سوالا اینجور نبود.....

خلاصه اینکه پیشنهاد شما چیه؟

در ضمن تخمین رتبه با چیزی که مشاورا یا معلما میگن خیلی فرق داره. مثلا سایت کانون زده بین الملل تا ۵۰۰۰ قبوله ولی مشاورا میگن نهایت ۳۰۰۰. خب که چی؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بت توصیه میکنم زیاد سمت تخمین اینا نری ولی در کل برای تخمین امسال واقعا نمیشه کاری کرد چون معلوم نیست با این وضع الان سطح دشواری کنکور چطور باشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این 60روز باقی مونده هم بخون شما

فکرتم سمت تخمین نده

اما برای اینکه یکم اسوده خاطر شی ، تخمین 92 بزن از هر درصد

میانگین 8-10%کمتر کن

در مورد بین الملل بستگی به منطقت داره

تو منطقه 1 ، تو 94 ماکسیموم 3200 پزشکی اورد

5000 از کجا اومد؟
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این سوال شمارو یکی دیگه از دوستان هم پرسیده بودن. دوست عزیز سطح سوالا و همچنین سقف درصدها در این دو سال (92 با 94) خیلی فرق کرده. مثلا در سال 92 میانگین درصد دروسی مثل شیمی و زیست بالاتر بودن نسبت به سال 94! یعنی سال 92 سوالات نسبت به 94 اسون بوده و درصدهای بالا هم بیشتر اما سال 94 میانگین دروس اختصاصی کم شده به طوری که تعداد ٪80 به بالا انگشت شمارن!

میانگین درصدهای خوب برای درسها در 95 باتوجه به 94 باید بدین صورت باشه که :
      ادبیات : 50-60 / عربی : 50 / دین و زندگی : 70-80 / زبان : 70-80
      زیست : 50-65 / ریاضی : 40-50 / فیزیک : 40-50 / شیمی : 50-70

بر این اساس من بهت توصیه میکنم که همچنان برای تخمین رتبه از کارنامه‌های کنکور 94 استفاده کنید. 92 دیگه مطلوب نیست.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      این 60روز باقی مونده هم بخون شما

فکرتم سمت تخمین نده

اما برای اینکه یکم اسوده خاطر شی ، تخمین 92 بزن از هر درصد

میانگین 8-10%کمتر کن

در مورد بین الملل بستگی به منطقت داره

تو منطقه 1 ، تو 94 ماکسیموم 3200 پزشکی اورد

5000 از کجا اومد؟
      داروسازی منطقه ۲ بین الملل زنجان ۵۶۰۰

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط muhammad نمایش پست ها
      این سوال شمارو یکی دیگه از دوستان هم پرسیده بودن. دوست عزیز سطح سوالا و همچنین سقف درصدها در این دو سال (92 با 94) خیلی فرق کرده. مثلا در سال 92 میانگین درصد دروسی مثل شیمی و زیست بالاتر بودن نسبت به سال 94! یعنی سال 92 سوالات نسبت به 94 اسون بوده و درصدهای بالا هم بیشتر اما سال 94 میانگین دروس اختصاصی کم شده به طوری که تعداد ٪80 به بالا انگشت شمارن!

میانگین درصدهای خوب برای درسها در 95 باتوجه به 94 باید بدین صورت باشه که :
      ادبیات : 50-60 / عربی : 50 / دین و زندگی : 70-80 / زبان : 70-80
      زیست : 50-65 / ریاضی : 40-50 / فیزیک : 40-50 / شیمی : 50-70

بر این اساس من بهت توصیه میکنم که همچنان برای تخمین رتبه از کارنامه‌های کنکور 94 استفاده کنید. 92 دیگه مطلوب نیست.
      با این درصدا رتبه ۳ رقمی هست دیگه نه؟؟!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی میدونه مثلا با 50 درصد ریاضی و فیزیک رتبه حدود 200 تا 300 منطقه 3 آورد؟؟ریاضی 20 شده بودم حتما میفتادم جلو نامردا معلوم نیس دارن چیکار میکنن...فک کنم یکمی ضرر کردم
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      دوستان کسی میدونه مثلا با 50 درصد ریاضی و فیزیک رتبه حدود 200 تا 300 منطقه 3 آورد؟؟ریاضی 20 شده بودم حتما میفتادم جلو نامردا معلوم نیس دارن چیکار میکنن...فک کنم یکمی ضرر کردم
      منم ریاضی ۱۹/۷۵ شده بودم.

هنوزم موندم اون مصحح........ ۲۵ صدم غلط رو از کجاش آورد؟؟ خب حداقل اونو ارفاق میکرد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      منم ریاضی ۱۹/۷۵ شده بودم.

هنوزم موندم اون مصحح........ ۲۵ صدم غلط رو از کجاش آورد؟؟ خب حداقل اونو ارفاق میکرد
      همون هم خیلی فایده داشت واست!
      من فقط زیستم خیلی خوب نبود 18.25
      فک کنم امسال میانگین درصدا فرق کنه با 94 مثلا با میانگین 40-45 اختصاصی پزشکی مرکز استان سراسری میاوردن
      ملت تازه ازخواب پاشدن خیلی ترسناکه خخخخخ

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همون هم خیلی فایده داشت واست!
      من فقط زیستم خیلی خوب نبود 18.25
      فک کنم امسال میانگین درصدا فرق کنه با 94 مثلا با میانگین 40-45 اختصاصی پزشکی مرکز استان سراسری میاوردن
      ملت تازه ازخواب پاشدن خیلی ترسناکه خخخخخ
      من قبلا هم گفتم معدلم ۱۸/۹۰ بود اونم بخاطر زمین که ۱۵ شدم ک شیمی هم ۱۸ ولی بقیه درسام بالای ۱۹ بود. اما خب بنظرم تاثیر مثبت خیلی بهتره. چون ما ۵۰۰۰ نفر فقط معدل ۲۰ داریم. شما تصور کن چنتا معدل بالای ۱۹ خواهیم داشت!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvin Harris نمایش پست ها
      من قبلا هم گفتم معدلم ۱۸/۹۰ بود اونم بخاطر زمین که ۱۵ شدم ک شیمی هم ۱۸ ولی بقیه درسام بالای ۱۹ بود. اما خب بنظرم تاثیر مثبت خیلی بهتره. چون ما ۵۰۰۰ نفر فقط معدل ۲۰ داریم. شما تصور کن چنتا معدل بالای ۱۹ خواهیم داشت!!!
      نه بنظرم اینطور نیس
      چون قبلا با 15000 نفر بالای 18.5 رقابت میکردیم الان با کل جامعه آماری

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

داداش اونقدرام ضرر نکردی
      ! تو تاثیر نمره 20ت رو خواهی دید. اما نه به اون شدتی که موقع تاثیر قطعی بود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      ی چیزی میگم بهتون نمیخام ناامید شید
      هیچ فرقی نمیکنه با تاثیر قطعی
      اینا اصن قبلشم نمیدونستن چجوری معدلو تاثیر بدن.الکی میگفتن 25 درصد(این حرف من نیس.حرف یکی از دوستامه ک 94 رتبش 69 منطقه دو شد)
      الانم شبیه پارساله
      مطمئن باشین
      هیچی این کنکور رو حساب و کتاب نیس
      ما با تلاش خودمون میسازیمش
      ایشالا همهههههههههههههههه موفق بشن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن