خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

گناه ما چیست ؟! مسئله این است...

بارها ذکر شده که نسل سوخته ما دهه 60ـیها بودن ؛ اما آیا کسی فکر کرده نسل به F رفته چه نسلی بود ؟

پاسخ : نیمه اولیهای دهه 70 ( منظورم کسانی که متول 70 تا 74-5 هستن )

یه View بدم از سرگذشت نابسامان خودم ؛

بنده دانشجوی کارشناسی بودم ، فروردین 94 تصمیم جدی گرفتم واسه کنکور ولی از یه طرف هم تا خرداد درگیر امتحانات دانشگاه بودم. از تیر اومدیم بسم الله رو بگیم ولی معدل دست خر شد. رفتیم دنبال کارای دیپلم دوم. از مرداد تا اذر درگیر بودیم اخرشم رفتیم ثبت نام دیپ مجدد؛

تو مدرسه بزرگسالان که میری دقیقا یاد زندان گوانتانمو میفتی ( حداقل بزرگسالان شهر ما که اینجوری بود )

رفتم ثبت نام یارو میگه چند سالته ؟ برا چی میخوای دیپلم بگیری ؟

پرسیدم مصاحبه کاریه ؟

سرتون رو درد نیارم ؛ به هزارویک دلیل غیرموجه ثبت نامم نکردن.

تو بهمن ماه هم معلوم شد اصلا با دیپ دوم نمیشه کنکور ثبت نام کرد.

تمام این چند خط مقدمه بود. حرف من یه چیزه کلا ؛

گناه امثال من که قبل از 92 دیپلم گرفتن چی بوده و چی هست ؟ منی که سال 90 دیپلم گرفتم اصلا فکرشو میکردم تو ایران اسلامی که عدالت داره از همه جاش بیداد میکنه یه روزی تاثیر رو قطعی کنن ؟ من دیگه عمرا واسه 96 نمیمونم پشت کنکور امسال چه رشته پزشکی چه رشته تودوزی پیکان جوانان قبول بشم میرم دانشگاه ولی واقعا گناه امثال ما که نمیدونستیم یه روزی معدل تاثیرش قطعی میشه چیه ؟

چند سالی هست که سیل لیسانسها و فوق لیسانسهای متقاضی زیاد شده. گناه اونا برای کنکور 96 و بعد از 96 چیه ؟

الان این ترمیم خیلی چیز خوبیه یعنی ؟ والا بنظره من که این ترمیم عذر بدتر از گناه هست !

صحبتم رو طولانی نمیکنم

از ما که گذشت

ولی همین به اصطلاح نماینده ها یادشون باشه گناه تباهی اینده میلیونها دانش اموز و دانشجویی که قصد مجدد کنکور رو دارن گردنشونه...

«جَعلَ الله سُبحانه حُقوقُ عبادِهِ مُقدّمةً علَی حُقُوقهِ فَمنْ قامَ بِحقُوقُ عبادالله كانَ ذلك مۆدّیاً الی القیامِ بِحقوقِ الله؛ خداوند حقوق بندگانش را مقدم بر حقوق خود قرار داده و كسی كه حقوق بندگانش را رعایت كند حقوق الهی را نیز رعایت خواهد كرد»

«اَمّا الظّلم الّذی لا یُتركُ، فَظلمُ العباد بَعضُهُم بعضاً؛ امّا ظلمی كه بخشوده نمی‌شود ظلمی است كه بعضی از بندگان خدا بر بعضی دیگر می‌كنند».

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا آخه گناه ما چیه من امید داشتم که تاثیر معدل حذف بشه یا حداقل واسه 96 مثبت بشه واقعا الان موندم شرکت کنم یا نه ای کاش طرحی میدان که افراد قبل از سال 92 فقط کنکور براشون تاثیر داشته باشه و برای بعد 92 تاثیر مثبت بشه
      هر دم از اين باغ بري مي رسد تازه تر از تازه تري مي رسد!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمئن باش دست از تلاش بر نمی داریم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه این یه بی عدالتی بزرگتره...طرحی که چهارشنبه تصویب نشد امروز بدون تغییر به تصویب.رسید...این کار غیرقانونی نیست؟...تاثیر باید برای همه سال ها مثبت میشد...

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی یه مشت احمق که میگن به پیامکای بچه هاکارنداشته باشین تومجلسن اوضاع همینجوری میشه من خودم معدل ریاضی 19/63دارم اماوقتی سال دیگه بخوام کنکورتجربی بدم تاثیر18درصدحساب میشه وبایددنبال دیپلم مجدد ووقت تلف کردن برم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد کاملی نمایش پست ها
      وقتی یه مشت احمق که میگن به پیامکای بچه هاکارنداشته باشین تومجلسن اوضاع همینجوری میشه من خودم معدل ریاضی 19/63دارم اماوقتی سال دیگه بخوام کنکورتجربی بدم تاثیر18درصدحساب میشه وبایددنبال دیپلم مجدد ووقت تلف کردن برم
      معدلت که خوبه باو...
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      معدلت که خوبه باو...
      خب مشکل این جاست که دردرسی مثل زیست شناسی به جای اون25درصدکه نهایی محسوب میشه وقطعاامتحان نهایی اسون تره بایدتست بیش تری حل کنم که اززمین تاآسمون فرق داره ولی اگه تاثیرمثبت باشه ملاک اصلی براهمه همون درصدایه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب مشکل این جاست که دردرسی مثل زیست شناسی به جای اون25درصدکه نهایی محسوب میشه وقطعاامتحان نهایی اسون تره بایدتست بیش تری حل کنم که اززمین تاآسمون فرق داره ولی اگه تاثیرمثبت باشه ملاک اصلی براهمه همون درصدایه
      عزیزم اشتباه نکن حتی نمره 20 نهایی تجربیا هم 25 درصد نمیگیره
      درواقع اگه با دیپلم ریاضی کنکور تجربی بدی یکمی به نفعت میشه!خلاصه نگران نباش
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب هرکی یه چیزی میگه مثلا افشارمیگه به ضررته حالا به نظرشمادیپلم مجددبگیرم یانمراتم روترمیم کنم ومعدلم روبه بیست نزدیک کنم کدوم به نفعمه وآیانمرات ترمیم شده درکنکورتجربی لحاظ میشوند ؟

10. Top | #10
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      بارها ذکر شده که نسل سوخته ما دهه 60ـیها بودن ؛ اما آیا کسی فکر کرده نسل به F رفته چه نسلی بود ؟

پاسخ : نیمه اولیهای دهه 70 ( منظورم کسانی که متول 70 تا 74-5 هستن )

یه View بدم از سرگذشت نابسامان خودم ؛

بنده دانشجوی کارشناسی بودم ، فروردین 94 تصمیم جدی گرفتم واسه کنکور ولی از یه طرف هم تا خرداد درگیر امتحانات دانشگاه بودم. از تیر اومدیم بسم الله رو بگیم ولی معدل دست خر شد. رفتیم دنبال کارای دیپلم دوم. از مرداد تا اذر درگیر بودیم اخرشم رفتیم ثبت نام دیپ مجدد؛

تو مدرسه بزرگسالان که میری دقیقا یاد زندان گوانتانمو میفتی ( حداقل بزرگسالان شهر ما که اینجوری بود )

رفتم ثبت نام یارو میگه چند سالته ؟ برا چی میخوای دیپلم بگیری ؟

پرسیدم مصاحبه کاریه ؟

سرتون رو درد نیارم ؛ به هزارویک دلیل غیرموجه ثبت نامم نکردن.

تو بهمن ماه هم معلوم شد اصلا با دیپ دوم نمیشه کنکور ثبت نام کرد.

تمام این چند خط مقدمه بود. حرف من یه چیزه کلا ؛

گناه امثال من که قبل از 92 دیپلم گرفتن چی بوده و چی هست ؟ منی که سال 90 دیپلم گرفتم اصلا فکرشو میکردم تو ایران اسلامی که عدالت داره از همه جاش بیداد میکنه یه روزی تاثیر رو قطعی کنن ؟ من دیگه عمرا واسه 96 نمیمونم پشت کنکور امسال چه رشته پزشکی چه رشته تودوزی پیکان جوانان قبول بشم میرم دانشگاه ولی واقعا گناه امثال ما که نمیدونستیم یه روزی معدل تاثیرش قطعی میشه چیه ؟

چند سالی هست که سیل لیسانسها و فوق لیسانسهای متقاضی زیاد شده. گناه اونا برای کنکور 96 و بعد از 96 چیه ؟

الان این ترمیم خیلی چیز خوبیه یعنی ؟ والا بنظره من که این ترمیم عذر بدتر از گناه هست !

صحبتم رو طولانی نمیکنم

از ما که گذشت

ولی همین به اصطلاح نماینده ها یادشون باشه گناه تباهی اینده میلیونها دانش اموز و دانشجویی که قصد مجدد کنکور رو دارن گردنشونه...

«جَعلَ الله سُبحانه حُقوقُ عبادِهِ مُقدّمةً علَی حُقُوقهِ فَمنْ قامَ بِحقُوقُ عبادالله كانَ ذلك مۆدّیاً الی القیامِ بِحقوقِ الله؛ خداوند حقوق بندگانش را مقدم بر حقوق خود قرار داده و كسی كه حقوق بندگانش را رعایت كند حقوق الهی را نیز رعایت خواهد كرد»

«اَمّا الظّلم الّذی لا یُتركُ، فَظلمُ العباد بَعضُهُم بعضاً؛ امّا ظلمی كه بخشوده نمی‌شود ظلمی است كه بعضی از بندگان خدا بر بعضی دیگر می‌كنند».
      مگه نمی گند که تاثیر مثبت شده؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط واگذارشون میکنم به خدا واقعا ظلمه در حق کسانی که قبل 92 دیپلم گرفتن اگه میشه یه طرح بدن که افرادی قبل از 92 دیپلم گرفتن فقط کنکور یا تاثیر مثبت براشون بشه ولی فکر نکنم بشه

12. Top | #12
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bio97 نمایش پست ها
      فقط واگذارشون میکنم به خدا واقعا ظلمه در حق کسانی که قبل 92 دیپلم گرفتن اگه میشه یه طرح بدن که افرادی قبل از 92 دیپلم گرفتن فقط کنکور یا تاثیر مثبت براشون بشه ولی فکر نکنم بشه

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil نمایش پست ها
      میدون واسه 95 مثبت شده ولی واسه 96 نه

14. Top | #14
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bio97 نمایش پست ها
      میدون واسه 95 مثبت شده ولی واسه 96 نه
      "تأثیرمعدل برای سال۹۵ مثبت شد و برای سال های آینده در مجلس بررسی خواهد شد."

مگه این رو تو خبرگزاری ها ننوشته؟ شاید سال دیگه هم مثبت باشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب هرکی یه چیزی میگه مثلا افشارمیگه به ضررته حالا به نظرشمادیپلم مجددبگیرم یانمراتم روترمیم کنم ومعدلم روبه بیست نزدیک کنم کدوم به نفعمه وآیانمرات ترمیم شده درکنکورتجربی لحاظ میشوند ؟
      بنظرم معدلت عالیه اصلا به ترمیم معدل فک نکن
      واقعا آقای افشار گفت معدل 19.63 ضرر میکنه خخخخ پس بقیه باید برن ...

اگه معدل کتبیت 19.63 باشه بشین فقط برا کنکور درس بخون
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن