خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

شرط بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: بازگشت دانشجویان انصرافی به تحصیل تابع کمیسیون موارد خاص است.سید ابوالحسن ریاضی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص چگونگی بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی گفت: این دانشجویان باید مشخص کنند که به چه دلیلی انصراف داده و به چه دلیلی باید به درخواست بازگشت آنها به تحصیل رسیدگی شود
      معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: شرایط برای بازگشت دانشجویان انصرافی بسیار سخت است.
      وی درباره اینکه آیا آماری از تعداد دانشجویان بازگشت به تحصیل وجود دارد گفت: درخواست دانشجویان انصرافی برای بازگشت به تحصیل بسیار کم است و به آمار نمی رسد.
      ریاضی همچنین از تهیه شیوه نامه جدید آیین نامه شوراهای صنفی دانشجویی خبر داد و گفت: شیوه نامه جدید به دفتر دکتر محمد فرهادی وزیرعلوم ارسال شده و به زودی جهت اجرا به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: بازگشت دانشجویان انصرافی به تحصیل تابع کمیسیون موارد خاص است.سید ابوالحسن ریاضی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص چگونگی بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی گفت: این دانشجویان باید مشخص کنند که به چه دلیلی انصراف داده و به چه دلیلی باید به درخواست بازگشت آنها به تحصیل رسیدگی شود
      معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: شرایط برای بازگشت دانشجویان انصرافی بسیار سخت است.
      وی درباره اینکه آیا آماری از تعداد دانشجویان بازگشت به تحصیل وجود دارد گفت: درخواست دانشجویان انصرافی برای بازگشت به تحصیل بسیار کم است و به آمار نمی رسد.
      ریاضی همچنین از تهیه شیوه نامه جدید آیین نامه شوراهای صنفی دانشجویی خبر داد و گفت: شیوه نامه جدید به دفتر دکتر محمد فرهادی وزیرعلوم ارسال شده و به زودی جهت اجرا به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

پ.ن.پ:دوستان منظور متن اول اینه که اونایی که خیلی وقته از دانشگاه دوربودن و انصراف دادن؟یا اوناییم که دومین ویا سومین بار کنکور دادن و مجدد کنکور شرکت میکنن هم میشه؟(دوره های شبانه پیام نور و ازاد)؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

پ.ن.پ:دوستان منظور متن اول اینه که اونایی که خیلی وقته از دانشگاه دوربودن و انصراف دادن؟یا اوناییم که دومین ویا سومین بار کنکور دادن و مجدد کنکور شرکت میکنن هم میشه؟(دوره های شبانه پیام نور و ازاد)؟؟
      به احتمال زیاد منظورشون کسانیه که می خوان بدون آزمون در رشته قبلی یا هم گروهش ادامه تحصیل بدن . وگرنه خیلیا رو خبرشو دارم که حداقل از غیر روزانه انصراف دادن و با کنکور دوباره دارن روزانه می خونن

3. Top | #3
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بله! تشکر میکنیم از این همه توضیحات کافی و وافی مسئول محترم!
      اولاً توجه داشته باشید با توجه به شیوه ژورنالیستی خبرگزاری مهر یه جوری گفته آیین نامه جدید خودم اول فکر کردم تصمیم جدیدی گرفتن! اما آیین نامه جدید مربوط به شوراهای صنفی دانشجویی است! نه دانشجویان انصرافی!
      دوماً از اولاً نتیجه میگریم هیچ تغییری در روند بازگشت ایجاد نشده!
      SaM019

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      بله! تشکر میکنیم از این همه توضیحات کافی و وافی مسئول محترم!
      اولاً توجه داشته باشید با توجه به شیوه ژورنالیستی خبرگزاری مهر یه جوری گفته آیین نامه جدید خودم اول فکر کردم تصمیم جدیدی گرفتن! اما آیین نامه جدید مربوط به شوراهای صنفی دانشجویی است! نه دانشجویان انصرافی!
      دوماً از اولاً نتیجه میگریم هیچ تغییری در روند بازگشت ایجاد نشده!
      ممنون علی
      پس مشکلی نیست اصلا؟ پس این آقا چی ميگه؟ شوراهای صنفی؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      به احتمال زیاد منظورشون کسانیه که می خوان بدون آزمون در رشته قبلی یا هم گروهش ادامه تحصیل بدن . وگرنه خیلیا رو خبرشو دارم که حداقل از غیر روزانه انصراف دادن و با کنکور دوباره دارن روزانه می خونن
      داداش من الان پیام نور ثبت نام کردم مرخصی گرفتم دارم واسه کنکور 95 میخونم
      اگه رتبه لازم واسه پزشکی و بیارم پزشکی خوندنم مانعی نداره؟؟ ( چون مقطع بالاتر از کارشناسی پیام نوره؟)
      بقیه دوستانم اگه میدونن جواب بدن اینو
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ممنون علی
      سلام

ببین اینجور که من فهمیدم خبرگذاری تیتر زردی کار کرده

والا من زیاد در جریان ایین قضیه نیستم

اما اصلا به کسی ربطی نداره که مثلا چرا من 4ترم مدیریت خوندم

بعد انصراف دادم و رفتم رشته دیگه

@Unknown Soldier

بازم ایشون بهتر میدونن فک کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها
      اگه رتبه لازم واسه پزشکی و بیارم پزشکی خوندنم مانعی نداره؟؟ ( چون مقطع بالاتر از کارشناسی پیام نوره؟)
      باید انصراف بدی از رشته پیام نورت

تا الان که مشکلی نداشته و نداره
      ویرایش توسط Egotist : 22 اردیبهشت 1395 در ساعت 21:54

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wizard2015 نمایش پست ها
      یعنی رشته های دولتی روزانه و با ازمون ولی هم گروه مشکلی نداره؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها

داداش باید انصراف بدی ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا این مسوول محترم هیچی نگفته تو گزارشش ...
      مه چیزو کلی گویی کرده ....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرم منظورش بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی به همون رشته ی قبلیش بدون ازمون است نه انصراف و شرکت مجدد در کنکور

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا1522 نمایش پست ها
      به نظرم منظورش بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی به همون رشته ی قبلیش بدون ازمون است نه انصراف و شرکت مجدد در کنکور
      اهان..منم دچار تردید شدم...چون الان خیلیا میخوان مجدد کنکور بدن و دانشگاه قبلی انصراف بدن

12. Top | #12
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

ممنون علی
      معلومه که نه! این آقا اصلاً نگفته آیین نامه جدید برای پذیرش دانشجویان انصرافی!
      در فرهنگ ژورنالیستی (روزنامه نگاری) روی این موضوع کار میکنن که اطلاعاتی که ما میخوایم چجوری به شما بگیم که بپذیری!
      حالا خبرگزاری شیرپاک خورده مهر هم...! هیچی ولش کن! خواستی مطمئن شی یکبار کنکوری! متن خبر رو بخون!
      شورای صنفی هم فعلاً به ما مربوط نیست تا بریم دانشگاه! إن شألله!!
      SaM019

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      معلومه که نه! این آقا اصلاً نگفته آیین نامه جدید برای پذیرش دانشجویان انصرافی!
      در فرهنگ ژورنالیستی (روزنامه نگاری) روی این موضوع کار میکنن که اطلاعاتی که ما میخوایم چجوری به شما بگیم که بپذیری!
      حالا خبرگزاری شیرپاک خورده مهر هم...! هیچی ولش کن! خواستی مطمئن شی یکبار کنکوری! متن خبر رو بخون!
      شورای صنفی هم فعلاً به ما مربوط نیست تا بریم دانشگاه! إن شألله!!
      پس واسه کسایی که ميخوان به رشته قبلی شون برگردن

14. Top | #14
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

پس واسه کسایی که ميخوان به رشته قبلی شون برگردن
      عرض کردم!اتفاق جدیدی نیافتاده! تا امروز هر طور که انصرافی ها رفتند دانشگاه ما هم همونطور!
      SaM019

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه.منم مثل خیلیا کنکور سوم دارم(93-94اصلا کنکور ندادم) و واسه معافیت هم اومدم دانشگاه پیام نور و هردو ترم رو مرخصی گرفتم.تا الانم خدارو شکر خوب آماده شدم.ولی قسمت اصلی حرفم با این دوستان هستش ک فقط بلدن بچه هارو گم راه کنن.آخه عزیز من این موضوع اصلا ربطی به ما نداره این واسه افرادی هستش ک میخوان برگردن به همون دانشگاه و همون رشته.چرا الکی میان حاشیه درست میکنید!؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن