خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام به همه.منم مثل خیلیا کنکور سوم دارم(93-94اصلا کنکور ندادم) و واسه معافیت هم اومدم دانشگاه پیام نور و هردو ترم رو مرخصی گرفتم.تا الانم خدارو شکر خوب آماده شدم.ولی قسمت اصلی حرفم با این دوستان هستش ک فقط بلدن بچه هارو گم راه کنن.آخه عزیز من این موضوع اصلا ربطی به ما نداره این واسه افرادی هستش ک میخوان برگردن به همون دانشگاه و همون رشته.چرا الکی میان حاشیه درست میکنید!؟
      دوست عزيز اگه منظورتون منه که قصدم راهنمایی بود و رفع ابهام نه حاشیه ما که راهنما هستیم چه حاشیه ای آخه... زود قاضی نشيد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اقا توروخدا این خبرهای الکی رو واسه خودتون تفاسیر متعدد نکنین این اصلا در مورد یه چیز دیگست. مثلا کسی که کارشناسی مدیریت خونده بعد یه مدت انصراف داده حالا بدون کنکور می خواد بیاد همون رشته کارشناسی رو ادامه بده این خبر در مورد این افراد است نه درمورد انصراف و شرکت مجدد تو کنکور . اینطور حاشیه ها واسه کنکور سمه

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام به همه.منم مثل خیلیا کنکور سوم دارم(93-94اصلا کنکور ندادم) و واسه معافیت هم اومدم دانشگاه پیام نور و هردو ترم رو مرخصی گرفتم.تا الانم خدارو شکر خوب آماده شدم.ولی قسمت اصلی حرفم با این دوستان هستش ک فقط بلدن بچه هارو گم راه کنن.آخه عزیز من این موضوع اصلا ربطی به ما نداره این واسه افرادی هستش ک میخوان برگردن به همون دانشگاه و همون رشته.چرا الکی میان حاشیه درست میکنید!؟
      سلام برای ترم اول چطورمرخصی گرفتی؟شهریه دوترمت چقدرشد؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن