خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 100 از 100
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abraham نمایش پست ها
      ملت کمبود دارن
      آره واقعا

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من خودم امسال شکستایی که خوردم و ضربه های جدی بهم خورد ولی خداشاهده این چه وضعشه دیگه من اگه بدبختیامو بهت بگم گریت می گیره کسی بخواد خودکشی کنه به من می گی دادش تو وضعت از من خراب تره بیا تو اول شروع کن ولی من جا نزدم داداش هنوز جوونم وقتم دارم به جان تو از یه ماه قبل عید تا 10 روز پیش سردردای شدید داشتم ولی خودمو نباختم و شکستام بیشتر بهم نیرو داد الانم دارم مثل ادم درسمو می خونم. داداش خودکشی بماند که گناهه و اون دنیاتو خراب می کنه و بدبخت میشی اصلن با این کارت مردم در موردت چی میگن؟ میگن چه بدبخت بود خودشو کشت. دلشون برات نمی سوزه. هیچ وقت دنبال دلسوزی دیگران نباش که بدتر می کشتت پایین من اینو تو 18 سالگی فهمیدم بعضیا همینو تا اخر عمر نمی فهمن. اگه دیگران بهت می گن نمی تونی اتفاقا ثابت کن که می تونی ثابت کن که حرفشون مفته من خودم امسال نتونستم درس بخونم ولی امیدمو از دست ندادم. تو هم به جای این حرفا برو سراغ زندگیتو بساز به قول بچه ها همه چی کنکور و دانشگاه نیست برو تو یه بیزنسی چیزی یا اینکه جدی بشین بخون. بدبختیایی که تو داری بدترشو من دارم ولی خودکشی راه حل نیست حالا خود دانی می خوای بکش می خوای مثل ادم زندگی کنو زندگیتو بساز
      یاعلی

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تورو به خـدا بعـد من مواظـب خـودت باش گریه نکن آروم بگیر به فکر زندگیــت باش غصم میشه اگه بفهمم داری غصــه میخوری شکایت از کسی نکن با اینکه خیلـی دلخوریدلت نگیـــره مهربون عاشقتـم اینو بــدون دلم گرفته میــــدونی از هــم جــدا کردنمون دل نگـــرونتم همش اگه خطـا کردم ببخش بازم منو بخاطــر تموم خوبیــات ببــخش منو ببخش منو ببخشاصلا فرامـوشم کن و فکرکن منـو نداشتی اینجوری خیــلی بهتره بگـو منو نخـواستی برو بگو تنهایی رو خیلی زیاد دوسش داری اگه تو تنهـا بمونی با کســی کاری نداری

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حاجی من الان به این نتیجه رسیدم این بنده خدا یا ملتو مچل کرده یا ......
      پدیده ای ناشناختس این قضیه
      این شعراتم منو کشته حاجی

5. Top | #95
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      قسمت دوم ساسی و دنیا

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aguila Roja نمایش پست ها
      قسمت دوم ساسی و دنیا
      قسمت دوم علی لاوغم وکنکور!!

7. Top | #97
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خود کشی !!!! آخه کنکور انقدر مهمه که به خاطرش خودکشی کنی
      خب اگه یه سال دیگه هم بمونی چه ایرادی پیش میاد . از این گذشته به حرف و حدیث دیگران هم زیاد توجه نکن این حرفا پشتت سر خیلیا هم هست .

8. Top | #98
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قسمت دوم ساسی و دنیا
      با حضور افتخاری طلا

اون جان اسنو مادر مرده هم که به زندگی بازگشت (امیدوارم اسپویل نکرده باشم )
      I KEEP DANCING ON MY OWN

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای روزگار . . .بچه ها دلم میخواد ی صد سال بخوابم بعد بلندشم

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      قسمت دوم ساسی و دنیا
      شنیده اجاره رفته بالا،قیمت طبقات بالا هم بیشتره...گفته بالارو اجاره بدم... Dr.NedawW@
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن