خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خیلی سبز”آزمون زیست شناسی “رامنتشر کرد!

این! همون کتابیه که:
      -خیلی خفنه!
      -تست هاش از کنکور هم به کنکور شبیه تره!!
      -خیلی سخته! (نگی نگفتی)
      -شامل ده تا آزمون جامع ۵۰تائیه!
      -جواب های تشریحی خیلی کاملی داره!
      -حجم زیادی نداره!
      -تقریبن همه نکات خفن کل زیست کنکور توی تست هاش پوشش داده شده!
      -مولفاش یکی از اون یکی خوش تیپ تر و با حال ترن!
      و این که؛ همه اینها در یک کتاب ۲۰۰ صفحه ای آزمون زیست برای توئی که برای خودت یه پا “سردار آزمون” شده ای!
      امیدوارم لذت کافی و وافی از این کتاب ببری و در درس زیست کمکت کنه! درسی که این روزها حال و هوای کنکور آن خیلی طوفانی شده!
      کتاب رو میتونی از
      اینجا سفارش و از اینجا هم بخشی از کتاب رو دانلود کنی!

پ.ن : متن مربوط به خود سایت خیلی سبز میباشد
      پ.ن 2 : مولفان : دکتر ابوذر نصری-دکتر کمیل نصری-دکتر حسن محمدنشتایی

مقایسه یکی از دوستان با کتاب های آزمون الگو و فار
      ویرایش توسط AmirMansour : 20 اردیبهشت 1395 در ساعت 23:16

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      این تعاریفی که در پست اول ذکر کردین از روی سایتش کپی کردین یا خودتون به این نتیجه رسیدین؟
      مال سایتشه
      ...ﻣﻦ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﻢ ﺑﺮ ﺍﻭ، ﺍﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﮐﻨﺪ ﺑﺮ ﻣﻦ

ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﭼﻪ می خندﻡ؛ ﺩﻝ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ...
      challenge me if you can

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      این تعاریفی که در پست اول ذکر کردین از روی سایتش کپی کردین یا خودتون به این نتیجه رسیدین؟
      معمولا اینجور پستا کپیه پست خود سایتشه
      ممنون اضافه میکنم به پست اول

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      این! همون کتابیه که:
      -خیلی خفنه!
      -تست هاش از کنکور هم به کنکور شبیه تره!!
      -خیلی سخته! (نگی نگفتی)
      -شامل ده تا آزمون جامع ۵۰تائیه!
      -جواب های تشریحی خیلی کاملی داره!
      -حجم زیادی نداره!
      -تقریبن همه نکات خفن کل زیست کنکور توی تست هاش پوشش داده شده!
      و این که؛ همه اینها در یک کتاب ۲۰۰ صفحه ای آزمون زیست برای توئی که برای خودت یه پا “سردار آزمون” شده ای!
      امیدوارم لذت کافی و وافی از این کتاب ببری و در درس زیست کمکت کنه! درسی که این روزها حال و هوای کنکور آن خیلی طوفانی شده!
      کتاب رو میتونی از
      اینجا سفارش و از اینجا هم بخشی از کتاب رو دانلود کنی!

پ.ن : متن مربوط به خود سایت خیلی سبز میباشد
      پ.ن 2 : مولفان : دکتر ابوذر نصری-دکتر کمیل نصری-دکتر حسن محمدنشتایی

اینا دوتا برادر اول دلقک بودن ، بعد دست و پا دراوردن

سردار ازمون:/

=-=-=-=-=

حجم معقول و خوبی داره

الگو خیلی ترسناکه کتاب ازمونش: دی

با اینکه چاپ اولیه ترجیح میدمش
      ویرایش توسط Egotist : 20 اردیبهشت 1395 در ساعت 21:29

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها

سردار ازمون:/

=-=-=-=-=

حجم معقول و خوبی داره

الگو خیلی ترسناکه کتاب ازمونش: دی

با اینکه چاپ اولیه ترجیح میدمش
      موج آزمون الگو هم چاپ اولشه دیگه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      اسم الگو رو نیارید که.... خخخ
      امروز آزمون اولشو زدم جام کردم...درصدم 54 شد...فقط میتونم بگم خیلی... بود..

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      اینا دوتا برادر اول دلقک بودن ، بعد دست و پا دراوردنسردار ازمون:/=-=-=-=-=حجم معقول و خوبی دارهالگو خیلی ترسناکه کتاب ازمونش: دیبا اینکه چاپ اولیه ترجیح میدمش
      چرا الگو ترسناکه؟؟تستاش ینی سخته؟عایا؟من با چن نفر صحبت کردم گفتن الگو بهتر از خیلی سبزه الان هنگیدمشما خیلی سبزو خریدین؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بیاین برین توش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الگو کتاب های چاپ n امش, حالا حالا ها داره براش اصلاحیه میاد بیرون,وای به حال موج ازمونش که چاپ اول هم هست به جای جمع بندی باید بشینین کار ویراستاری انجام بدین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وجدانا شوخی هاشون از پارازیت های سه چهار پنج خطی بامــــــــــــــــــزززز ززززززززززززززززززززززززز ززززه ی مهندس بازرگانی قابل تحمل تره
      (البته من خودم مبتکران کار میکنم به گردن شیمی همه ی کنکوریا حق دارن ایشون)

را:احساس میکنم خیلی بهتر از موج آزمون باشه.نمیدونم چرا
      I KEEP DANCING ON MY OWN

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منظورم این بود در شرایط برابر با الگو باز هم یک کتاب چاپ اولی ترجیح میدم عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
      چرا الگو ترسناکه؟؟تستاش ینی سخته؟عایا؟من با چن نفر صحبت کردم گفتن الگو بهتر از خیلی سبزه الان هنگیدمشما خیلی سبزو خریدین؟
      الگو دو ازمونش زدم ، اصلا خوب نبود :/

البته نظر شخصیه .

اینو ترجیح میدم .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      وجدانا شوخی هاشون از پارازیت های سه چهار پنج خطی بامــــــــــــــــــزززز ززززززززززززززززززززززززز ززززه ی مهندس بازرگانی قابل تحمل تره
      (البته من خودم مبتکران کار میکنم به گردن شیمی همه ی کنکوریا حق دارن ایشون)

را:احساس میکنم خیلی بهتر از موج آزمون باشه.نمیدونم چرا
      دقیقا....واسه تست زدن اول باید مبتکران رو زد بعد موج آزمون...این دو کتاب مکملی بی نظیر میشه نتیجه
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا هم سولاش خوبه هم پاسخ توپی داره! الگو هم خوبه ولی فکر کنم این کنکوری تر باشه یه حس بهتری بهم داده وقتی چنتا تست زدم و بررسی کردم جواباشو!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب های آزمون زیست شناسی
      اولا دوستانی که هنوز زیست تموم نکردن الکی جو گیر نشن نرن کتاب نگیرن...هنوز وقت هست سعی کنید بیشتر دوره کنید....

آزمون زیست نشر الگو:
      من تا هفته پیش منتظر چاپ این کتاب بودم چون از آبان که دکتر هاشمی خبرشو اعلام کرد باهاش همراه بودم تا این اواخر که چاپ شد..
      ببنید کتاب 2 قسمت داره..یک قسمت درسنامه های به قول دوستان ترکیبی یک قسمت آزمون ها..
      راستش من درست نمی فهمم فایده این جور درسنامه ها چیه ،چون خیلی از مطالب نگفته و فقط دسته بندی نسبتا خوبی ارائه کرده،ولی سعی کنید بیشتر رو کتاب زوم کنید و هیچی رو از قلم نندازین...حتی بیشتر بدانید
      اما تست ها...
      آقای هاشمی تست ها و نکته های خوبی طرح میکنه ولی ادبیات طرح تستش خیلی به کنکور شبیه نیست ،اگه میخواید ببیند تست هاش چجوریه دقیقا شبیه تست های کتاب های سال به سال الگو نه اینکه نکته هاش تکراری باشها!سبک به همون شکله..من خودم خیلی این جور تست هارو برای سنجش و آزمون نمی پسندم بیشتر بدرد آموزش میخوره...درجه سختی تست ها هم تقریبا معقوله...
      کتاب حدودا 400 صفحه که البته100 صفحه درسنامه یا همون خلاصه درسه،21 آزمون جامع داره که با توجه به وقت باقی مونده بنظرم یکم زیاده ولی درکل تست هاش نکته های خوبی بهتون یاد میده ولی ادبیاتش خیلی نزدیک به تست های کنکوری که در سال 95 خواهید دید نیست...
      البته اشکالات تایپی خیلی زیاد که خوشبختانه الگو برخلاف سایر انتشارات همه رو،رو میکنه...

دومین کتاب آزمون فاره که مولف باسوادی مثل دکتر عزیزی داره، ادبیات تست های این کتاب بیشتر به کنکور شبیه ولی سوالاتش خیلی سخت نیست البته من هنوز این کتاب به دستم نرسیده ولی بر اساس نمونه که دیدم حس کردم خیلی شبیه چاپ های قبلی کتابه و من بیشتر این کتاب برای کسی توصیه میکنم که بخواد در طول سال آزمون بده چون آزمون فصل به فصل هم داره زیاد برای این موقع مناسب نیست...

سومین کتاب خیلی سبزه ..
      ببینید مولفای کتاب های زیست کنکور خودشونو کشتن تا به ادبیات طراح های کنکور زیست نزدیک بشن ولی طراح تو سال 94 نشون داد که حداقل 50 قدم از بقیه جلوتره،تاکید بر ادبیات تست خیلی مهمه و من بیشترین شباهت به ادبیات تست های زیست کنکور تو تست های این کتاب دیدم،ساختار کتاب به این صورته که 10 آزمون جامع داره و پاسخ تشریحی های واقعا عالی حتی عالی تر از الگو...البته لول این کتاب یکمی بالاست و ممکنه درصد های شما بعد از زدن آزمون ها خیلی نباشه برای همین نا امید نشین و سعی کنید اشکلات خودتون رفع کنید قطعا همه تست های کنکور در این حدی که اینا ترکیب کردن نیست ولی این کتاب برای این موقع عالیه اگه درست تحلیلش کنید خیلی از مشکلاتتون حل میشه..
      یکی از نکات منفی دیگه کتاب هم اینکه تست های شکل دار تو همه آزمون ها مطرح نشده یعنی اصلا شکل ندادن و ازش تست طرح کردن این خوبه ولی شکل هم میتونه تست های سختی داشته باشه چون در اون صورت اگه شکل بدن طراح میتونه کمتر راهنمایی کنه و تست سنگین تر بشه اخیرا هم که مد شده جای شکل بخشی از شکل میدن که این سخت تره...تو همه آزمون های خیلی سبز این مسئله رعایت نشده بلاخره باید مبنا استاندارد کنکور باشه..
      تست های این کتاب خیلی به تست های کتاب های سال به سال خیلی سبز شباهت نداره و از اونا بهتره...
      موفق باشید

A SONG OF ICE AND FIRE
      ویرایش توسط namkarbary : 09 خرداد 1395 در ساعت 21:28

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miladkh1375 نمایش پست ها
      اسم الگو رو نیارید که.... خخخ
      امروز آزمون اولشو زدم جام کردم...درصدم 54 شد...فقط میتونم بگم خیلی... بود..
      آزمون هاش خیلی شبیه کنکوره.شما اگه 54 زدی واقعا رضایت بخشه
      البته الگو برای کسی خوبه که به ی تسلط خوب رسیده تو زیست.وگرنه هم آزمونش هم درسنامه اش سمه براش.تست های الگو که یزنی میتونی به اون 10 15 تا تست خیلی سخت کنکور جواب بدی...
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن